• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko, co to čtu? Ty špiníš? Tak snad to bude vážně těma hormonama, jestli jsi to předtím neměla. Se mnou hormony dělají teda taky divy. Já mám ovulaci bolestivou několik dní jako sviňa a teď mi nabízí doktorka antikoncepci, která to prý urovná. Jenže já nevím, jestli jí chci, protože ji osobně moc nepotřebuju :wink: a nechci se cpát zbytečně práškama.
Tu hysterku ségře Kouďas taky dělat zatím nechtěl, prý by už se něco poznalo na sliznici na ultrazvuku. Někdy mám Andrej vážně pocit, že čím víc info člověk má, tím víc pochybuje a to není dobré.
Takže nepochybuj a zítra s důvěrou znovu do boje!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Marti ahoj beruško a segry je mi moc líto, snad se někdy vysněných mimísek dočká. :wink:
3. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Marti, jenže já mám v cyklu tak 2,3 dny suché, zbytek je špinění, nebo krvácení. Nemůžu ani říct ovukrvácení, protože tak 10-11dc to začne a v podstatě neskončí až po ms. A ono mi z toho docela i hrabe, nemusím snad říkat, že to ovlivňuje už tak snažením neuvolněný sex. Ale jasně, máš recht, neměla bych se tím deptat, protože ano, je pravda, že předtím to nebylo, je to od první inseminace v listopadu. Co malá?
3. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Andrejko, já taky špiním, jo hormonky jsou sviňa, ale bez nich to nejde :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Andrejko, já to zažila přesně chápu , že ti z toho hrabe, ale za ten pokus s Ketem to stojí, než se hned nechat operovat :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Karolko, a jak moc? Jen těsně před ms, nebo i průběžně..
3. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Prej zalomila, OMG! Jsem psala, že jedu pracovat k mamce, že vezou tu novou postel, tak Luboš jde montovaz a já dohlížet se satanem :wink:
Takže jsem zde a už to pročítám.
Člověk na chviličku odjede a už se to tu zase zvrhlo, jedna ráno - fuj teda s těma smradlavcema :grinning: , druhá před půlnocí, no to už je lepší, třetí taky poránu a ještě dle Koránu :grinning: ........
Andrejka se celá namaskovala :confused: , to budou v práci koukat a co teprv v CARu, v jaký masce teda jdeš? :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, teď šiním tk 10 dnů před mrchou, ale tehdá jsem 14 dní krvácela, 3 dny klid, a pak zase, bylo to děsný, Teď mám dostat první mrchu po Ketu, tak uvidím :wink:
3. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Joooooo a ještě jsem se dočetla, že Karola je Jana :wink: ,tož konečně, bo jsem to pochopila blbě? :confused:
A pelíšek od Jelínka jo? Tak Jelínka neznám, ale podívám na net a taky jsi mi slíbila nafotit kuchyně a koupelny a pořád nic.
Tak hokej u konce, jsme vyhráli, to se teda divím, Ejša už hraje myslím, tož to je potom jasný.
3. kvě 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééžiš vy fakt takhle krvácíte jo? To bych asi chcípla s hlavou, celej měsíc s migrénou, asi bych visela na provaze :rolling_eyes: A s tím nejde něco dělat? :confused:
3. kvě 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máájuchooo, ahoj!! Jaktože v noci couráš?? Andulinku to tuty budí, taková malá, a už rozházenej režim :rolling_eyes:
Karolkol fáákt?? Tak to jsi mě uklidnila, a kdy to přešlo?? Čemu říkáš tehdá?
3. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Májo, no já beru duphaston vždy 16-26 dc, a je to lepší, ale posledně jsem ho nevzala, páč jsem měla ten náběh na slepák a nechtěla jsem další chemii. Já mám totiž utkvělóu představu, že embryjko bude vyplaveno s tím krvácením. Huž mě to zmáhá to řešit :unamused:
3. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Anýs ve dne chrní a večer řádí, seděla jsem na židli u Luboše, jak v kině, mamka vedle mě taky a Anýs kopal, zvednu triko, klid, dám dolu, kope, tož jsem seděla s vyvalenym pupkem, nevím, jestli vidí bo co, říkaj, že obrysy lidí ano, tak jsm eměli kinečko, ale hotovo ještě není, teprve polovina postele, je to strašná skládačka,a le bude hezká, závidím.
3. kvě 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
Hmmmm, tak to je drsný, ti chlapi si žijou, fakt...Co ti můžou řešit? :confused: Malý pé...., velký pé...., víc mě nenapadá... :angry:
3. kvě 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, díky. Snad bude líp!
Andrejko, dík za optání. Malá zatím OK, tak snad nervíky povolily. Výsledky jsou zatím všechny také OK, takže zatím HURÁ!
Andrej, teď na to kašli. A po KETU už ti to bude fuk, protože budeš těhulinka!!!! Ty hormóny jsou fakt sajrajt a udělají s tělem a hlavně s psychikou rošambó.
Já brala pár měsíců kdysi antikoncepci a po ní mi bylo hrozně - nervy vážně totál v kýblu, bušení, návaly - no děs! A Když jsem ji vysadila, tak jsem se rok dávala do cajku. A to byly minidávky hormošů, oproti tomu, co cpou vám do těla, takže se vůbec divím, že ještě umíte a můžete psát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: - natoš sem tam špinění a krvácení.
3. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
No nic, tady se chrupá, taky půjdu do pelechu, jsem utahaná, jako bych tu postel skládala já :slight_smile:
Hezkej pracovní den, ať vám to utíká, v pátek zase svátek, tak je to veselejší ne?
Andrejs, na Tebe budu zítra myslet, snad zahlásíš novinky.
Věruška už pofrčí domů, tož na ni taky moc moc myslím a už se na ni těšíme co? Jsem si vzpomněla při té příležitosti, že má u Petjuny schovanej ještě ten rohlíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: , moc pěkně jsi nás rozslintala :wink:
Tak papapa a dobrou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: , tak nějak. Když jsem byla malá, říkala jsem si, je to spravedlivý, holky roděj a kluci maj vojnu. Ale VONI UŽ JI NEMAAAAJ, to je ňáká spravedlnost?
A to je pravda, že vidí obrysy??? To mi pak bude tuplem líto, že jsem dick, protože moje mimísko by nic nevídělo, ale zase by mu bylo teplo :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Neboj, ono se to dicknutí tak roztáhne a vypne, že uvidí :slight_smile: Mně se to taky vypnulo.
Nemaj vojnu, bo jim ji musíme udělat my OMG, to furt říkám, ale to je samý vypejkání, vyváření a ještě omlouvání z práce, bo jsme bumbali :grinning: Honit kolem domku a narvat do krátký postele :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Máji, musím říct, že ta postýlka pod třešní - to je nádherný :slight_smile: ! Tam se to bude malé spinuškat :pensive:
A nad tím klukem jako bukem jsem se po dlouhé době zase rozesmála :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jojo, třešeň v plnym rozpuku, já astmatik :grinning: , se na ni radši ani nedívám. Mamka je zas alergická na vosy, když to viděla, tak spráskla ruce, že vidí samý včeličky :slight_smile: a pak že nemoci a alergie nejsou psychickýho rázu :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejs šprechtíš Německy?
3. kvě 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jj, pofrčí domů, holka naše zlatá. Budeme ju očekávat, páč to bude bolavý, moc bolavý. Ale huž jsem Věrušce psala, my ŽENY to dáme! My se tou bolesťou společně prokoušeme až k růžovým zítřkům.
3. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Tak dík, zase jsem se řezala, to jsem potřebovala :grinning: :grinning: , že jim jako vojnu uděláme!
Šprechtím, bo jsem stará generace, anglinu jsem už nikdy nedohnala, ač pokusů bylo mnoho.
3. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak to je jasný, Věrka to dá :wink: , je silná jako silnice, navíc čarodka, Berťas už čeká...Poletucha se nevzdává, už ji vidím zpět v plném nasazení. Plánů má celej seznam...Už se na ni těším, na kočku jednu Čičíkovatou :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
Hm, hmmmmmmmm, dojče špráche já nějak nemusím, asi nějaký minulý životy zas bo co :rolling_eyes: Jak to slyším, je mi blivno...hnedka si vybavím Jude ist hier... :unamused: :slight_smile: , až mám husinu po těle...
Ale učila jsem se ji taky, 4 roky, ovšem radši jsem toho moc nepochytila, dělaj mi problém ty jejich členy, ale když na to přijde, domluvím se bez nich :grinning:
Angličtina je teda lehčí, řekla bych. Ráda bych se naučila francééééééé... :wink: , ale ta lenoooora.
3. kvě 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz
Nešla jsem spát už? :confused: :confused: :confused: Šla že jo? To je skleróza, tak já už zase jdu :wink: Brooooou.
3. kvě 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Zkrátka a dobře holky, jednou budeme slavit , že už jsme v přechodu, páč to celoživotní hormónování byl ňákej omyl v přírodě. Představte si, že králice, o kterou se otře králík, tak pokud ona má chuť, tak se jí tou spustí ovulace a je to. Žádný sra.. dopředu :grinning:
3. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jééééžiš, tak to tu máme pár adeptek, který by ovulovaly od rána do večera a od večera do rána :grinning:
3. kvě 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tebe už zajímá i ovulace u králíků jo? Tak to je vážně krize :grinning: A já myslela, že zbytečně hodně čtu :grinning:
3. kvě 2009 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobrou noc!!! A Věrušku vemete i za mě, to je jasný, páč já mám ouřední den, ale budu nakukovat, co to dá. Tak se hezky vyspěte. Aničko, užívej si teplíčka, ticha a klidu, páč jak se vykutálíš ven, bude Tě pořád vočuchávat brácha Satanáš .
Dobrou noc rodino!! Pá :pensive: :pensive: :pensive:
3. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.