• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky večer příjdu jdu ségře naproti a za chvilku přijede :wink: Příjdu pokud neusnu :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Tož jsem opíchaná :slight_smile: Mám Gonal 300 jednotek :slight_smile: Sestřička neměla u sebe pera, tak mi dala zásobní a zítra musí milášek zajet pro ty do pátku :wink: Jsou to hlavy dubový :angry: Jinak mi to nedochází, že huž bojuji, nějak jsem mimo :wink: Holt, to jsem celá já :grinning:
1. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky opíchaná Karolko :wink: moc na tebe myslím a držím palečky :wink:
Zdravím i zbyteček :wink:
1. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Peti pořád vcelku no myslím na tebe, že už to bude každým dnem. A Terezka se narodila v termínu? ono se to docela opakuje u dětí že se rodí podobně.
Karolka píchá :slight_smile: , jé jak si vzpomenu s jakou radostí jsem se píchala já. Kdy jdeš na kontrolu?
Luci tak máte prázdniny, vy se máte my je měli už první týden v únoru. Tak si užívej dětiček ale zas ať moc nezlobí, ať si i odpočineš.
Leňulko taky se přikláním k názoru počkat se sedajdou, nebo kup takovou co jde dobře čistit, teď to mimi ještě nezaprasí až tak za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ony děti hodně slintají a drobí a taky papají čokoládky a lízátka tak to všechno se tam dostane.
Kaši užij si poslední dny herničky.
1. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Petruš pořád 2V1 ale huš to blíží :wink:
Moni ahojda děti právě koukaj na pohádku tak je chvilka klidu :wink: Venku je krásně zítra půjdem na prochajdu at neteřinka hezky spinká po obídku. Dneska nespala a je to poznat je nějaká nevrlá :angry:
Karolko tak huš jsi opíchaná a jsou to hlavy dubové ještě že měli sestry zásobní mohla jsi začít spícháním tak brzo já taky začla první den MS. Kdy jdeš na kontrolu :wink:
1. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
luci, ona měla zásobní jen těch 300 jednotek :slight_smile: Spíš mě fascinuje ten postup, že je má sekretářka zamknuté u sebe a ta sekretářka tam není v pracovní dobu :unamused: Je to blázinec :frowning2: Jinak na sono jedu v pátek :wink:
1. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Je to bordel prachy si od nás berou šílené a oni tam v pracovní době nejsou :wink: Je to bordel. V pátek jedeš na somo a na kolik jedeš :wink:
1. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Hoj Karolko holko opíchaná :slight_smile: Holky já vždycky začínala 2.den ms :confused: A toš zítra tam tvůj sfrkne znovu a pátek bude první hlášení o snůšce :wink:
Petjunko a ty pořád nechceš jít do té porodnice bo co? :grinning: To budeš nosit jak slonice 2 roky :grinning: hihih nebo chceš čekat na nás? :sweat_smile:
Monči jj máte pravdu. Dneska jsem dala zálohu jen na tu postel a budu čekat než mi ji přivezou. Sedačku jsme si stejně nevybrali, toš asi počká :wink:
Luci tak jsem dneska manžu dotahla do toho obchůdku s kočárkama. Měli tam pěkný DorJan a vypadal skoro stejně jako ten můj Tako. Stál 6500,- a byl i v zeleno černé barvě. Perfektně se s ním manipuluje, je lehoučký, nafukovací kola, ale i přes to se nám zdál, že vůbec nehoupe. Nemá totiž takové péra, aby se s ním dalo houpat :angry: dítko když bude plakat,toš mě trošku zklamal. A ta hluboká vana je malá, ale myslím, že by se v tom tu zimu dal odvozit i s fusakem. Uvidíme jestli nám ještě neskočí něco do obzoru :wink:
1. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Leni ahojda ten Tako taky moc nehoupe :angry: A korbička není taky moc velká ale myslím že zimu bychom v ní odjezdili :wink:
1. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
To jsou potvory :angry: Je fkt super na lehounké ovládání, ale nehoupe :rolling_eyes: No uvidíme, ještě půjdu mrknout do druhého obchůdku
:wink:
1. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
No jo kočárky, to je problém :grinning: Já mám pocit, že huž žádné nehoupou :wink: Není jak ty staré, naše, Libero se myslím jmenovali :wink: Nebo Liberta? A kdo měl manšestrový, to byl frajer :wink: Luci zatím to mám na 7,45 :wink: Uvidím jak v práci mě pustí :slight_smile: Leni, on tam zajede, ale má tolik starostí, že každá minuta navíc, je pro něj stresující :unamused:
1. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Jo Karolko Liberta :grinning: tu má moje mamka ještě schovanou ve sklepě. Je pořád jako nová, koženková tuším, béžová a pořád mi vyhrožuje, že v tom bude malého vozit a my si máme nechat doma ten svůj moderní :grinning: :grinning: :grinning: Jo to víš, já to myslela ze srandičky. Ale on tam sfrkne určitě rád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Holky dneska ty kočárky opravdu nehoupou :angry: Jo ty staré to bylo něco houpalo tak že se každé dítě uspalo coby dup :grinning:
Tak jsem děti zahnala do postele snad brzo usnou jestli ne palička na maso pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Jaké děti? To myslí i manžu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti přeji ti, aby huž uzrálo a upadlo :slight_smile: Zatím papa jdu spát :wink:
1. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
No myslím Pétu a neteř Markétku mám jí na hlídání do středy :wink: Manža je taky takové díte ale to se uloží samo :grinning:
1. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Karolko dobrou noc a krásné sníky :wink:
1. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Že by se manža ukládal sám? to muj tak po dvou pivech, jinak mu musím číst pohádky :sweat_smile: Máš toho malého raracha z fotek?
1. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Jo to mám toho malého raracha s fotek je to číslo. 530 řeknu půjdete se koupat tak uklízejte než řeknu švec už je Marfuša nahá a říká koupi koupi :grinning:
Manža se ukládá sám někdy potřebuje sumel aby usnul tak mu říkám ještě si ho užíj od června bude jenom Honzíka :grinning:
1. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
No tak to je dobrý :grinning: Můj už naví jak moja pipenka vypadá. Máme útrum už od konce září co bylo opu :confounded: Jen ho sem tam poškrabkám aby nekňoural, že je úplně v celibátu a já suším :rolling_eyes:
Karolko dobrou ať tě štípou celou :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=1035900 Luci to je ten kočárek co jsem ho dneska zkoušela. Jen u nás stál 6500,- :wink:
1. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Leni neboj zase tak moc dajná nejsem někdy musí hodně přemlouvat :grinning:
1. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Leni je hezký je to opravdu něco podobného jako to naše Tako no uvidíte něco vyberete :wink:
1. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jo takové kočárky jsou teď skoro všude, jen mají všechny stejně malé vaničky :rolling_eyes: No moje nervy až to půjdeme vybrat najisto. Můj povídal, že chce jiný, péééérovací, ale že si ho stejně vyberu podle sebe :grinning:
No jinak postýlka je objednaná, jen musíme počkat kvůli potahu. Vzali jsme 7-vrstvou matraci s roštem a je 55cm vysoká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to se mi z ní bude lepší lozit dolů jak z té naší nizoučké :wink: Sedačku jsme taky vybrali, jen by jsme museli překopat stůl s pc na jinou stranu, protože je rohová. Hihii a tchýně povídala, že platí, toš proč to nebrat :wink: Je slevněná z 29.000,- na 22.900,- což se super a má luxusní spaní na roštu.
1. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Holky na barrandově je dobrý dokument o operaci mimča co je ještě v bříšku u maminy :confused:
1. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Leni taky to sleduji je to zázrak co ti doktoři dovedou :wink:
1. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Nic, jdeme to dokukat do postýlky. Tak dobrou noc :dizzy_face: sladké sníčky :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan :wink: Ještě do koukám na ten dokument je to hrozně zajímavé co ti doktoři dneska dovedou :wink:

Kobylky Májinko Belíšku Andrejko Věruško Alenko Evičko Katuško Leotýnko a všem ostatním posílám pohlazení :wink:
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Taky jsem koukala,ale zapla jsem si to pozdě.Je to opravdu zázrak.Nic jdu taky spinkat,ikdyž Vojtíšek bantuje,tak mu pustím písničky z večerníčku a snad usneme. :slight_smile: :slight_smile: Dobrou noc.
1. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Dobré slunečné ráno :wink: Holky malá spala úžasně usla 1930 a vstávala 715 no luxus :slight_smile: Půjdeme ven je ta úžasně :wink:
Karolko ahojda pořád mi nedochází že už jsi v akci po všech těch perepetijích kdy tvoje zlatíčko už nechtělo a ted už jsi v akci moc moc ti to přeju :wink:
2. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Luci, mě taky ne :wink: Zdravím vás bobulky :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.