• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Huš si pícháš tak už jsi v akci :wink: Držím palečky aji na nohách :wink:
Jdu se obléknout a jdeme ven :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Karolko tak to máš docela slušné dávky 300iu už jsi na neschopence, nebo chodíš do práce?
Luci, tak to byly holky hodné že tě nechali vyspat. Já se dnes taky trochu líp vyspala taky mě Adélka nechala.
2. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
jsem to ale neslušná baba, jsem vás všecky zapomněla prve pozdravit
:slight_smile: :slight_smile: takže KRÁSNÉ RÁNO všem, opět sluníčkové :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Peťulko tak co, dnes by to šlo ne? už máš všechno nachystané podělané?
2. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Taky přeji krásné dobré ráno všem.Taky jsme se dneska krásně vyspali,ikdyž s přestávkami.A ta 5 hod ranní Vojtíška vyloženě přitahuje. :grinning: :grinning: .No tak asi bude po mamince ranní ptáče. :slight_smile: :slight_smile:
Karolko taky držím vše co mám ať se vše vydaří a brzy hlásíš taky dálnici. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Peťulko tak už nás nenapínejte holky.Držíme pěstičky ať už jste brzy spolu.A Majdalence se u nás líbí. :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Mončo, líbí se mi tvoje věta vše podělané :wink: Kasi, přece nebude furt spát :wink:
2. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Sluníčkové ránko pro všechny :slight_smile:
Karolko co špíček, dobrý? První včelky bodnuty, pátek je za chvilku. Držíme palečky :dizzy_face:
Luci tak to je už holka šikovná, spala až do rána. No co si víc přát. Hihi by zaspala i tu dámskou jízdu ne? :grinning:
Monči ahojda, Adélka ti taky dopřeje trochu spánku, tak je to dobrý :wink:
Kasi ahoj.
2. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
No to určitě nebudeme,Vojtíšek je opravdu divoch a asi bude fakt fotbalista. :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Taky stále musím myslet na Belinku,Andrejku,Věrušku,Manetku,Leontýnku,holky přijďte mezi nás.Jsou to hlavně vaše stránky.A nám tu hodně chybíte,jak se mají žížatka od Belinky,co nového na prknech které znamenají svět,co škola Andrejko.No prostě chceme ať jste tady s námi.Určitě už něco plánujete a my nic nevíme.Věřím,že letošek bude opravdu úspěšný. :slight_smile: :slight_smile: A už se těšíme taky na Reginku naši těhulku.
2. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
A co dneska vaříte? :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Asi už jsem tu zase sama.
2. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak jdu uklízet. :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak kde jste?
2. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Zdrástvůjte kozulenky :slight_smile:
podělaná jsem já :grinning: sakra já se na ten porod tak těšim o dítě nespolupracuje :slight_smile: tak čekám.Ale dnes to tedy faaakt nebude :wink:
Karolko myslím,že huž je čas si vše uvědomit :grinning: všááák Ti to dojde až budeš ráno volat do mísy :grinning: :grinning: :grinning:
Se mi někdo ptal asi Monča,jak to bylo s Terkou :wink: tak tu jsem 12dní přenášela :frowning2: opruz!!!!!
2. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ju Petjunka je tady :confused: Sakryš vy prostě rodit nepůjdete a nepůjdete! :grinning: Nic no, večer rozkazem koránovat a pak se na tuty pojede. :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Peti, tak to je fakt vopruz :frowning2: Milášek zajel pro injekce, tak dneska budeme bodat dál :wink:
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Teda ta Majdalenka si dává na čas,ona se chce mamce líbit,tak asi trénuje ty copy. :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko tak super,injekce jsou doma tak dobré pícháníčko,ať si brzy můžeš tedy telefonovat s tou mísou. :grinning: :grinning:
Nic budu se loučit,Peťa už vyrazil k babi a já se jdu ještě sprchnout a vyrazím za ním,ikdyž já jen jako kontrola.Babi se dnes stěhuje na měsíc do náhradního už hotového bytu,protože jim předělávají celý barák z 2 kategorie na 1.
No a asi koncem týdne se budou stěhovat naši z 3+1 do 2+1,ale našli si úplně super byt,je to nájemní byt v rodinném domku a ti co tam bydleli jim tam nechávají i celé vybavení bytu po rekonstrukci,a chtěli za to akorát 150 tis. což je super cena,protože je to i s novou kuchyňskou linkou,asi 2 roky starou i s vestavěnými spotřebiči,vybavení obýváku,i pokoje,prostě k nastěhování,ale hlavně je u toho zahrada,tak super,budeme mít kde s Vojtíškem relaxovat. :slight_smile: :slight_smile: .No stále tomu nemůžu nějak věřit,už se těším až se tam naši nastěhují.
A časem si ho budou možná moci i odkoupit,je to byt RPG a bydlel tam přímo nějaký ředitel.Ikdyž naší jsou úplně nadšeni,tak my se ségrou ještě tomu stále moc nevěříme,ale moc bych jim to přála.
2. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Tak se mějte krásně jedu k té babi. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky všem,
Koukám a máme tady zase konečně snažilku v boji. Karolko tak hodně štěstíčka.
Peťka ne a ne rodit :grinning: bobku už aby to bylo ať už to máš konečně za sebou.
A co jinak nového?
Jo Kasi já teda RPG vůbec nevěřím jsou to ..... (ani nechci psát co) slibovali byty na prodej a teď ždímou z lidi peníze. Lidé si předělali byty a předělali to akorát RPG a kdyby je vyhodili od tama tak nic nedostanou. Snad vaši dobře dopadnou.
2. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje :wink:
Ahoj Katuš jak se máš už jsi zdrava a co Anabelka jak ta se má :wink:
Kasi Katka to napsala hezky RPG to jsou s...ě berou za nájem nehorázné prašule a nic ti tam nedají a jestli to budou prodávat to je ve hezdách ale podle mě ne jenom budou zvyšovat nájmy :angry:
Holky dneska usnu jak miminko dopoledne jsme byli venku jednu hodku a ted hodku a půl nohy mám zaražené až u samé prdele :grinning:
2. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
ahoj Luci,
Já si myslím, že RPG byty neprodají je to pro ně zlatý důl, jedině, že by vyhráli soud v EU, že porušili smlouvy a jestli ne tak se můžeme s byty rozloučit a nebo ji se odkoupit, ale za nehoráznou cenu. Já vždycky když o tom mluvím, tak se rozčílím.
JJ díky, já už jsem zdravá konečně :wink: snad už mi to dlouho vydrží.
No a Bella to je lump. Dneska jsem měla šok. Byla jsem jsem s Bellou na procházce a vzala jsem ji k řece napít se. A tak začala z ničeho nic po břehu lítat až vletěla do řeky. Tam silný proud, studená voda, tak jsem na ni začala řvát, tak naštěstí připlavala jsem měla strach abych za ni nemusela skákat. Tak jsem hned sundávala mikinu ať ji obetřu. Tak doufám, že nenastydne. A valili jsme domu.
2. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Zdravím všechny dupky, zaražené v nohách :wink: Katy, to nám udělala naše Bella taky,, asi to bude jménem :wink: Ještě jak byla štěně, taky skočila do vody a plavala a plavala, měla z toho ůžasnou radost :slight_smile: Já byla na mrtvici :rolling_eyes: Jinak mluvila jsem s Regí, zítra jde na kontrolu, pořád je bez PC a moc Vás všecky pozdravuje :wink: Nic, jdu si pinknout, dneska budu píchat sama, tak ať se na to psychicky připravím :grinning:
2. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Katuš psi vodu milujou a hlavně když je zima :grinning: Nám udělal něco podobného vlčák na rybníku pomalu led a on že se jde koupat no já ho hnala :grinning:
Karolko tak dneska pícháš sama to vzládneš ty jsi holka šikovná :wink:
Moc Regí pozdravujeme a moc jí přeji klidné těhulení :wink:
2. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
ahoj baby :grinning: malou mám v náručí a musím se nahlásit že žiju :grinning:
koukám petka stále celá.....no máš to každým dnem,tak to bude malá brzo venku :wink:

jinak my bojujeme s prdíkama,holky já nevím co je spánek :frowning2: malá se tak kroutí,hlavně v noci,já se úplně bojím něco sníst :unamused: aby netrpěla beruška malá.

je tady něco nového?nějaké nové snažilky?vůbec nedočítám bo ted sem na netu po jak dlouhé době.
Občas notas zapne manža ale já nemám na ně ani náladu a radši zalezu s malou spát :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahoj jani malá je úžasná a ty prdíky na to trpí všechny děti :frowning2: Jinak Karolka už píchá :wink:
2. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
To jo,neví se jestli to budou odprodávat,ale naši chtěli spíše nájemní byt,a tím,že tam bydlel nějaký ředitel z RPG tak je nově zrekonstruovaný,jinak vím,že třeba kamarádka má taky byt od RPG a ne v moc dobrém stavu.Tak snad jim to vyjde a budou spokojeni,zítra už by měli dostat klíče. :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Kasi přeji jim at jsou štastný v novém bytečku :wink: U nás je hodně RPG bytu a každý třetí je prázdný protože chcou velké nájmy a lidi na to nemaj :frowning2: já když se stěhovala do RPG bytu s exmanželem tak jsme ho měli taky celý zrekonstruovaný :wink:
2. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
No hlavně jsou šťastni ,že je tam k tomu ta zahrada. :slight_smile: ,tak z toho je mamča nadšena nejvíce,už prý vidí,jak si bude moci tam Vojtíšek hrát.No snad budou opravdu spokojeni,já jsem to ještě neviděla.Ale je to v hezkém prostředí,mamča tam prý se mnou chodila na procházky jak jsem byla malá,a vždycky si prý říkala,že tady by jednou chtěla bydlet.Je to taková ta kolonie,stará zástavba,podloubí,baráčky stavěné ve starém stylu,aky se mi to tam líbí ,když jezdíme vždycky kolem tramvajkou. :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Jé Janinka, jupíííííííííííííí :slight_smile: Holka, jak se máš, co děláš, co malá a taťka a všicíííííííííííííí :slight_smile: Prdíky jsou blbý, zkus fenyklový čaj pít a klidně malé odvar z kmínu :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.