• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Přeji krásné dobré ráno.Koukám jestli Petjunka je ještě celá a je.Aby jsi Majdalenku nenosila jak slon dva roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .My jsme byly v pondělí u doktorky a máme 61 cm a 6250 g.Doktorka nás pochválila,že pěkně rosteme a že je Adélka pěknej cvalík.Jinak nám nejspíš rostou zoubky.Malá šíleně slintá a neví co si dát do pusinky.
Jinak u mě nic nového.Stále jsem unavenější z práce a složenky se čímdál víc hromadí.
Adélka je jinak hodnoučká až na to usínání když nemůže zabrat.Všemu se jinak směje a dneska zkusíme poprví dát příkrm tak jsem zvědavá jak jí to bude chutnat.Bude to zase něco jiného.Chtěla jsem se zeptat maminek jakou značku jídla kupujete a která je dobrá.
3. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
Luci už máš tu autosedačku?
3. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Ahojky, dobré ránko, po delší době načuhuju, nějak není na nic čas a padla na mne brutální jarní únava bo co to je zač a padám na déééééééééééržku.
Petjunka nerodí, stáááááááále nerodííí, taky kam by chvátala, že jo, zřejmě je Majda po matce a dělá si ondulaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Marky, tak to jste pěkní cvaldové, ,pěkne vykrmuješ :slight_smile: , my máme již 7160g :grinning: a deset měsíců za dveřma. S těmi příkrmy - já kupuju Hami, absolutně nespokojená jsem byla se Sunárkem, to je hnus fialovej, jak gel, ale je nejlevnější. Hamánci taky dobří. Kupuju si většinou v Tescu v akci velký množství do zásoby nebo maj super akce v Rossmannovi. I ty jejich příkrmy v jejich značce jsou dobrý a z DMka chutnala Áně nějaká německá tuším, čerstvá karotka, stojí asi 14,90. Ale pro první příkrmy jsem kupovala první lžičku, tu jsme jedli určitě měsíc a jen zeleninku. Postupně jsem přidávala ovoce a až na konec masiko. Tak dobrou chuť Adélce.

http://www.talekarna.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=326275
3. bře 2010 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Marky já příkrmy nekupovala já malé každý den vařila :wink: Adélka roste jak z vody už je velká :slight_smile: Co se týče autosedačky tak si budu kupovat kočárek aji s autosedačkou díky moc :slight_smile:
Máji ahoj tulačko naše jak se máš? co malá ta už bude mít brzo rok to tak utíká :slight_smile:

Zdravím zbytek kobylek jedu vrátit neteř a moje díte tak nechám a do pátku budu odpočívat :grinning:
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Májinko moc ti děkuji za informaci a za radu.Obléknu dítě a běžím do DM pro papání.Pak odpoledne udělám nějaké foto a dám do albíka toho našeho buřtíka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ranko,no jo Peťka si Majdalenkou dávají na čas.Asi to opravdu bude malá parádnice. :slight_smile: :slight_smile:
Máji toto utíká,Aňulka za chvilku rok,to teprve nastanou derby,až ti začne utíkat. :grinning: :grinning: :grinning:
Marky ,Adelka taky krásně roste.Už se těším na foto.
No taky se těším jestli se nám bude zítra chtít ukázat na 3D ,Vojtíšek. :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Včera jsem mu v herničce objevila ještě takové ty kroužky co se nandávají na tyčku podle barev a jsou to různé tvary,děti se na tom dobře učí zručnost a barvičky,taky jsme to měli doma,tak jsem si to hnedka dala zase bokem.
Ani nevím kam to všechno dáme,ale je škoda toho nevyužít.Aspoň bude mít památku na herničku. :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ránko a sluníčko pro všechny :dizzy_face:
Marky krásně rostete :wink: a jak už malé budou chutnat příkrmy, tak to už bude velká holka :wink:
Májo no ahojjjjj. Ty jsi taky pořád v jednom kole a pak zase ňáké depky :grinning:
Karolko další včelka pichnuta :slight_smile: To jsme rádi, že je tu konečně někdo v pořádné akci :dizzy_face:
Kasi ahoj.
Luci tak hlídací úkol splněn, toš se jich honem zbav a relaxxxxxxxxxxxx :grinning:
3. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Leni,a co malý kope,kope. :slight_smile: :slight_smile: .A co dneska podnikáte?
3. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Jj malý je taky pěkně živý :wink: Není to sice celý den, ale když poškrabkám pupek, tak se vždycky ozve :grinning: Minule se manža smál, že jsme jak dva blázínci. Bylo to vážně srandovní jak mě už vnímá a dokáže se ozvat :dizzy_face:
Jinak v pátek jdeme na sociálku ohledně té nemocenské, tak se vůbec netěším. Jako by těhotenství šlo maskovat :rolling_eyes: No a příští týden máme nabitý. V úterý zubařka, ve čtvrtek cukrovka, poradna a jedem do Brna na 3D. Na to se moc těším, protože budeme už 26tt a malý bude o moc větší a baculatější jak v tom 20tt co jsme byli. Navíc ho budeme mít zadarmo :dizzy_face: No a dneska? Já ti nevím asi budeme doma. Včera jsme byli objednat tu novou sedačku a pak jsme si zašli na chvilku do hospůdky. To byla taky sranda, protože na mě všichni pořád kukali a chtěli mě ošahávat pupík. Dokonce mi náš kamarád co pracuje s manžou řekl, že mám malé prsa! Prý si budeme muset koupit krávu Jolanu z té reklamy na JO, aby měl malý co sát! :grinning: :grinning: :grinning: Jsem myslela, že uletím. Páč když vidím ty kozy co už mám teď a jsem bez mlíka :sweat_smile: tak se vždycky leknu :grinning:
3. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
No to ti věřím ,že se těšíte,my se taky na zítra moc těšíme,ikdyž jsme teprve24 týden,doufám,že se nám Vojtíšek ukáže.Teď si pouštíme písničky z večerníčku,dám si polívečku a půjdu si lehnout ať jsem odpoledne redy,jdeme s Kamčou a Simonkou do herničky.Tak už se těším.Malá už je super,je to drak. :slight_smile: :slight_smile: .No Peťa má dneska školu a teď je v práci,takže dorazí až večer kolem 8..Zítra poradna,no a pak odpoledne jdeme na 3D hurá. :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Kde jste všichni. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tady stále nikdo,asi všichni spíte.My jsme si taky na 2 hoďky schruply. :slight_smile: :slight_smile: Teď sníme druhé a počkám v kolik hod Kamča napíše a půjdeme do herničky. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jé Leňulka mádrbání a manža to vytrubuje v práci :slight_smile: Malé prsiska, nic si z toho nedělej, mlíkarny budou :sweat_smile: Peťka nic, haž to bude, tak všichni povinně buchnem šampíčko :wink: Kasi , zítra na poradně ať je všechno v pořádku a na ulrazvuku, ať se malý ukáže :slight_smile: Marky, holka, je fajn, že ti malá dělá radost, uvidíš, že se časem všechno zlepší :slight_smile: Já malému vařila a nic jsem nekupovala. :slight_smile: Uvařila jsem brambůrky s zeleninkou, trochu přikmínovala, pomačkala, nic nemixovala a v 6 měsísích jedl z lžičky :wink: Ale každé dítě je jiné, takže podle zvyku, :wink: Jo chtěla jsem se zeptat, píchám si Gonal perem, mám 300jednotek a když jsem to píchla zůstalo mi na pístu napsané 75. Je to normální, že mi to nešlo aplikovat celé :confounded:
3. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Děkuji Karolko,tobě držím pěstičky ať se píchání vydaří a brzy máš mrňousky u sebe.S pícháním ti neporadím,já si nepíchala.Hlavně odpočívej,nebo pracuješ?
Já už se nemám vrátit kam ,moje místo předevčírem zrušili,spojili zahradu s údržbou,a tím pádem zrušili vedoucí zahrady,no stejně bych to měla s dětmi daleko do práce. :slight_smile: Asi si budu hledat pak místo zpátky v květinovce nebo jsem uvažovala o nějaké rekvalifikaci. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Kdoví ,ale co bude až se budu vracet po mateřské do práce,to je ještě daleko,teď se těším na červen až budu mít Vojtíška v náručí. :slight_smile: Dneska jsem mluvila se ségrou a říkala ,že zase nakupovali pro Vojtíška,ale že se mám nechat překvapit. :slight_smile: :slight_smile: Asi bude frajer.
3. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Karolko holko no to je jednoduché vysvětlení. V peru už těch 75j nebylo, proto ti to nešlo domáčknout a musíš těch 75j vzít z nového :wink: Jinak kozy to já mám, ale jemu zdály být malé :grinning: tak on to bral asi pole jeho ženy :grinning:
Jinak holky ségra taky vařila a mixovala. Většinou je to to nejlepší :wink:
3. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Leni, já mám pero na 900jednotek, měla jsem si píchnout 300, tak jsem to natáhla a na pístu zůstalo 75, dneska to samé, takže asi to dělám dobře a na zítra mi zůstalo taky 300. Dík a šimrej.
3. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
no počkej, ale tam je ještě 37,5j to nejmíň co můžeš natáhnout. Tak to je divné ne?
3. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Mělo by to docvaknout až do konce, aby jsi neměla pichnuté jen 225j :confused: místo 300j. Se mi to moc nezdá teda. Já měla pero gonalu i puregonu a to si nepamatuju, že by mi to tak dělalo :fearful:
3. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
No nic, zkusím si to dopíchnout, ale fakt to nejde dál a dneska se to zastavilo na stejné hodnotě jak včera :frowning2: Teď jsi mi nasadila brouka do kebule :angry: A to jsem si pochvalovala, jak je to super :frowning2: Ale prdím na to,nějak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Papaa
3. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Hezký večer sluníčka moje :wink: Dítě jsem předala a aji toho moje ho se zbavila :wink: Zítra budem odpočívati :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko neboj píchla sis 300 j já má doma dvě péra a obě dvě mám na 75j dál to nejde dát to péro :wink:
3. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Luci tak to je dobře, aspoň bude Karolka v klidu :wink: A jak je když jsi bez dítek? Bude s taťkou mejdlo? :grinning:
3. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj Leni no nevím jestli bude mejdo ale je středa už mi to bylo tak nenápadně naznačeno :grinning:
3. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj kobylky zlaté, moc Vás včechny zdravím a přeji hezký večer :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Hihihi jak oni to ti chlapi hned rádi nahodí že? Můj mi právě naznačoval cosi podobného :grinning:
3. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Alenko už se to blíží hurá už je zachvilku pondělí a ty jsi půjdeš pro podrobný rozpis toho jak bude pokračovat k vytouženému miminku :wink:
3. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
no to doufám. Už se mooooooooc těším :wink:
3. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojda Ali :slight_smile: No hezky zařadit za Karolku a šup do boje, budeme taky držet palečky :wink:
3. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Luci dneska budou dávat zase zajímavý dokument o operaci mimča. Je to ten nový pořed na nově. Když neusneme, tak se budeme určitě kukat :wink:
3. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.