• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Leni taky budu koukat pokud neusnu :wink:
3. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ty jo, já poslední dobou usínám už kolem 21:00 hodiny a pak jsme minimálně 3x za noc vzhůru :rolling_eyes: Už se mi stalo i to, že jsem se šla ve 03:00 ráno kukat na telku :grinning: a to odpoledne nespíme jako na začátku těhu :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdou koukat na televizi pak se půjdu ospršit a pak půjdu spinkat. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jj taky jdeme směr postýlka, tak dobrou :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Taky přeji Všem dobrou noc. Mějte se hezky, zase se ukážu. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahojka kobylky hlásíme se zpět z hor bylo to úžasný celý týden sluníčko lyžovali jsme v 1600m a malá celou dobu spinkala v kočárku pod sjezdovkou.
Dnes jsme byly na 4 měsíční prohlídce ....Máji....máme také 7160g a 67 cm,ale je krásná zatím není tlustá je akorát,hodně povídá pokud nespí tak celý den kecá i ráno v postýlce si povídá.
Majký já dávám jen Hipp je to bio a to nejlepší co je a mají teď nějaké slevy myslím,že Rossman,malá vypije 4x230ml mléka,ale pořád toho pre něco jako mateřské je slabší než nutrilon 1,čajík bumbá tak cca50-100ml denně a večer jí dám trochu příkrmu buďto třetinu 190g skleničky,nebo polovičku té menší,dnes měla první karotku od Hippu to jí moc chutná,a pak jdeme chrupčit a spí od 20.00 až do 7:30 bez krmení a probuzení.
Petjunko tak honem už se těšíme na Majdalénku............
Luci Kaši už se Vám to také krátí a musím říci ,že to moc utíká už nejsme drobátka novorozenci ,ale kojenci ach joooooooooooo miluji to malinkaté miminečko.Ještě tu vidím Leňulku tak se hezky drž ať to zmáknete moc Vám to přeji už jste dalekooooooooo.
Moc moc zdravím :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Je normální abych měla pocit na zvracení a průjem, nebo na mě sedá nějaký bacil :cry: Pokob mě z toho kobyla :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka :slight_smile: , zdravím po delší odmlce. Jsem stále ve spojení s vámi :grinning: . U mě nic nového, tak ani nepíšu. Karolko, já jsem při stimulaci měla taky pocit na zvracení. Hlavně po ránu.
4. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Karolko nototok! Nestraš ještě aby jsi neměla střevní chřipku. :confused: V našem okolí byla tak 14 dní zpátky. Ale snad ne, třeba je to jen nervozita a ty hormony :wink:
Evi ahojda :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Hani ahoj. No tak to Sofinka krásně roste :wink: Chutná jí papat i spát...no co víc si přát než takové spokojené dítko :dizzy_face: Hory vám taky trošku závidím. Hned bych někam vyjela, ale nejde to :wink: Snad za rok.
4. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila z poradny a láduji se obidkem,nechtělo se mi honit ,protože na 14 hod jsem domluvena s kamarádkou,bydlí kousek od polikliniky kde jdeme dneska na to 3Dečko,a na 16 hod jdeme tedy kouknout na Vojtíška,pak k mamči,ukázat ji jejiho vnoučka,no takže opravdu nabitý den,tož nebudu ještě vařit.Tak jsem si koupila domů řízeček v křupinkách a bramborovou kaši,to miluji.
V poradně dobrý ,další kontrola za 3 týdny,už jsme dostali žádanku na ten test cukru,fůůůůůůůůj.Asi umřu hlady až na něho půjdu,protože se většinou budím hodně brzy ráno ,musím se najíst a pak klidně pokračovat ve spaní.Tak ta představa hladovění je hrozná. :angry:
Taky mi dneska brala krevní obraz ,protože zjistila,že mi ho ještě nebrali,tak musím volat v pondělí,jestli nevyfasujeme železo.
4. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Hani to je super,že je malá taková hodňoučká.A krásně ti roste. :slight_smile: :slight_smile: Dej ji za nás hubánka.
Karolko nestraš se střevní chřipkou.Snad to bude jak píše Evča.
Evi ,ale chybíte tu klidně pište jak se máte,co nového u vás doma.
Je tu bez vás holky smutno.
4. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Hani teda pěkně rostete :wink: asi každá mamina by chtěla takové hodné dítko,moc Ti to přeju :slight_smile: je fakt,že ten čas letí,tak šušněj a vychutnávej dokud se ještě Sophinečka nebrání :grinning: pak už je to na prd.
Karolko co to vymýšlíš?U nás teda řádí taky střevní :angry: no to ne holka!!!Snad to bude jen reakce na ty přiblblý hormonky :slight_smile:
Evi,Alenko jsem ráda,že jste se ozvaly :wink:

poradna :pensive: :pensive: :pensive: k porodu to není :pensive: :pensive: :pensive: nu což tak si tam buď!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty Madlenko zlobivá :zipper_mouth:
4. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Peti, nenadávej ji, tímtuplem nevyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, jak se cítíš broučku, přála bych ti, ať huž to máš za sebou :slight_smile: Jinak to vypadá na střevní chřipajznu, u nás to taky lítá :unamused: Mějte se , jdu makčit :angry:
4. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jí nenadávám :slight_smile: už jsem to přemlouvání vzdala.Jen č e k á m .................... :wink:
4. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Hezký podvečer kobylky moje :wink:
Petruš té Madlence se u tebe ale líbí :wink: Madlenko pojd už ven maminka se na tebe strašně těší :slight_smile:
Karolko ahojda střevní chřipka na tebe vlezla to je mi líto už ty hormonky ti dávaj zabrat a ktomu ještě chřipajzna :angry:
Evi ahojda :wink:
Leni ahoj :wink:
Kasi užíj si pokoukání na vojtíška :wink:

Já zase řeším penízky ten můj ex mě zničí :angry:
4. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Berušky loučím se sváma není mi nějak dobře bolí mě kebule :frowning2: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Madlenko,Madlenko ,maminka s tátou už na tebe čekájí až tě sevřou v náručí a pokanou jim slzy joko hráchy a také tu na tebe čekají hodné tety,které se těší na tvé úsměvy. :slight_smile: :slight_smile: Tak už pojď za námi. :slight_smile: :slight_smile:
No Vojtíšek se dneska krásně ukázal na chviličku protože spinkal ,ale ve chvíli kdy se probudil tak už byl opět divoký jako pytel blešek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Pak Peťa vloží foto.
4. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Tak kdo se chce kouknout, již jsou nové fotečky v albu http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=501563
4. bře 2010 ve 23:33  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:

Karolko na tebe myslím celou noc tak co rostou co říkal doktor :wink:
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ranko všem,taky myslím na Karolku,a taky na tu naši Petjunku,jestli už se tento víkend dočká Majdalenky. :slight_smile: :slight_smile:
Ahojki Luci,za chvilku Peťa vloží ještě fotečky co vyfotil pan doktor,včera vložil výřezy z DVD.Bylo to krásné pokoukáníčko.
5. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Luci ty jdeš kdy na ten test cukru.
5. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Kasi test na cukrovku mě čeká v pondělí u gyndařky když to bude špatné tak mě pošle na diabetické poradny :wink:
5. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
No taky půjdu příští týden do Vítkovické nemocnice,chci jít s Peťou tak se musím kouknout jak dělá,nemusím se tam prý objednávat,to je dobré.Fotečky vložené.
5. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
No musíš jít na lačno a pak vypiješ hnusnou sladkou vodu a za dvě hodky jdeš na krev to tě píchnou do prstu celou dobu nesmíš pít a jíst :wink: Já jdu na osum tak to nějak vydržím :frowning2: A v deset si dám hambáč :grinning:
5. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Malý je kouzelný :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
No mám tam být akorát na 7,ale mě budí hlad i o ve 4 ráno,tak nevím jestli sebou někde neseknu.Je to týrání tak dlouho nejíst. :angry:
5. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Máme i DVD ale to tu vložit nejde.Pouštím si písničky z pohádek a Vojtíšek skáče do rytmu. :grinning: :grinning: Skáčeme na baloně.
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdu si pro dítko mějte se fajn odpoledne příjdu pá :wink:
Petruš tak co Madlenka pořád nic nechce se jí ven :wink:

Zdravím zbytek kobylince :wink:
5. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak jsem teď mluvila asi hoďku a půl ze ségrou,posílala jsem ji fotečky toho bytu našich ,mají to tam moc hezké.
No a teď mi ukazovala jak zase utráceli pro Vojtíška. :slight_smile: :slight_smile: To bude,ale frajer,ani to všechno nevynosíme,ale je fakt,že je to tam hodně levné,tak nekupte to. :slight_smile: .No nic jdu dělat obidek.
5. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.