• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky :slight_smile: Po kontrole, další píchání do pondělka, přidal ty hnusné injekce na zastavení praskání vajíček a v pondělí řekne co dál a kdy bude OPU :slight_smile: Kasi fotečky pěkné :slight_smile: Luci, já spala jak mimino, tož jste měli obavy za mně :grinning: Fakt jsem teď klidná jak želva :wink: lachčina je ze mně na mrtvici, že nic nechci, na nic se nechci ptát :wink: On holt neví, že to všechno probírám tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím se mějte, u nás sněžíííííííííííííííííííííí :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Tak tady je počasí jako by se čerti ženili. Chvilku poletuje sníh, chvilku je zataženo, šílený vítr a do toho svítí krásně sluníčko :sweat_smile: Toš si jeden nevybere. :grinning:
Byli jsme dneska na té komisi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky tak 2 minuty a už jsem byla aji venku. Že aháááá, to je ta těhotná, tak to je v pořádku. Tady podepište a nashledanou! No není to na počuni? Jako by to nemohli vyřídit sami :rolling_eyes: Takže 10.5. nastupujeme na mateřskou a prodloužili mi nemocenskou do 26.6. a to už nám je jedno :dizzy_face:
Karolko takže všechno je ok, to máme radost. A kolik vajíček předběžně? Neříkal?
Kasi pěkné foto, lepší než ty černobílé. Ale ještě by malý chtěl trošku vyrůst. Máš ho jako já v tom 20tt malučkého :slight_smile: droboučkého :dizzy_face:
Sama jsem zvědavá jak bude oplácaný náš malý v tom 26tt a to bude příští týden co ho uvidím znovu na 3D. :dizzy_face:
Luci ahojda :slight_smile: Kde se touláš človíčku? Co tě tvůj ex zase rozčiluje? :angry:
5. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
U náspřímo chumelí. :angry: Já chci jarooo. :slight_smile: :slight_smile: .
Karolko tak super,tak hezky píchej ať vajíčka zrají. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Kde jste dneska všichni,přece venku je tak škaredě. :slight_smile:
5. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
:wink: vsem preji krasnou zasnezenou sobotu,moc na vas myslim a vsem drzim palce at se vam splni co si prejete.
6. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Ahoj Terezko jak se máš co malý určo roste jak z vody vlož fotečku prosím rádi bychom ho konečně poznali :wink:
6. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Krásný víkend, holky nestrašte se sněhem, u nás šajní sluníček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko tak hledím a ty jsi nenapsala kolik tam máš folíčků, ale asi dost když jedeš na stejných dávkách dál :slight_smile: A co ti řekl na to pero?
Těhulky vám se daří vidím dobře, tak ještě užívejte pupíky :wink:
Peťulko, rodičko, ještě 2v1?
My stále bojujem s bříškem už jsme koupily snad všechny dostuné léky, tak ještě zkusím koupit tu rektální rourku.
6. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Moni pořád vás trápí prdíky :frowning2: zkus koupit tu rourku já jí u Pétulky měla taky a pomáhala no uvidíš :wink:
6. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojki,já jsem se byla projít u našich v novém bytečku,ještě tam zatím nejsou,protože čekají až budou mít mladí co se stěhují místo nich dovyřizenou půjčku na ten jejich byt,ale byla se tam dneska podívat i teta se strejdou,a babičkou,tak jsme si dali kávičku ,oni měli tatarák,já jsem pozobala zeleninku se syrem a úžasným chlebíčkem,který se i krásně jmenuje sluníčko. :slight_smile: :slight_smile: Někdy vyzkoušejte je opravdu výborný. :slight_smile: :slight_smile: Teď poobědváme a odpoledne jdeme k Peťovým rodičům na oslavy narozenin. :slight_smile: :slight_smile: Tak sobota plná programu.
6. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Terezko opravdu vlož fotečku Matýska jsem kelišky zvědavé. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
U nás mamča taky použivala tu rourku na prdíky to si pamatuji a opravdu pomohla.
6. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsem si myslela kolik se tu toho odpoledne nenavykládá jak tu nebudu a tu nikdo,tak doufám,že se máte všichni dobře a už se na vás všechny těším.pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Tak koukám, že je tady neustále mrtvolno :unamused: Víkendíky si každý užívá relaxu nebo výlety, a tak to má být. My jsme byli včera v Bratislavě na Inchebě. Byla výstava motorek a rybářství. Tak jsme si udělali taky trošku očumovací výlet :grinning: No manža byl ve svém živlu, páč je to velký rybář a sestra s přítelem jsou zase motorkáři. Pak večer když jsme přijeli, jsme ještě zajeli i s našima na topinkové hody :stuck_out_tongue_closed_eyes: ÚÚÚ to mi bylo aj těžko trošku, ale nadlábli jsme se :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Dobré poledne berušky moje.
Leni ahojda tak jsis to včera užila to je dobře někdy potřebujem voraz :wink:
Já jdu dneska taky ke kámošce na čajík a Péta jde ke kamarádce na párty :wink: Nesu jí vlnu tak bude plést pro Honzulu svetřík a čepičku ještě to není ale dneska se to doví :grinning:
7. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojda Luci :slight_smile: Jj musíme taky vypnout a jít chvilku i mezi lidi nebo jen tak někam na prochajdu :wink: Bylo to docela pěkné ta výstava. Měli tam i velké motorové lodě, tak jsme se pokochali oba. :wink:
To ti trošku závidím tu kámošku pletací. U nás nikdo neplete :angry: a přitom je to hezoučkéééé :dizzy_face:
No my půjdeme po obědě k dědoušům na kávičku a prej bude i zákusek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toš nevím kdy se vrátíme :grinning:
7. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Leni od kdy do kdy máš vycházky? Dodržuješ je přesně :wink:
7. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Mám od 14:00-18:00, ale nedodržuju :confused: Teda jak se to vezme. Přes týden jsem většinou doma. Málokdy chodím tak po návštěvách, aby přetahla. A když tak jsem u doktorky. Jinak o víkendu jsme u našich. Myslím v sobotu od obídku do těch 19:00 a v neděli odpoledne u tchýňů, tak +- skoro to stíhám :grinning:
7. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Já mám vycházky od 10 do 16 a nějak to neztíhám být doma včas :grinning: Přes týden odcházím dřív a v 16 hodin už jsu doma , ale o víkendu to je horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já když čekala Pétu tak jsem kontrolu neměla ani jednou :wink:
7. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
No já to stíhám jak kdy. Ale nebojím se. Kdyby něco, tak jsem byla u lékaře přes týden a o víkendu to není tak horké :wink: Já měla minule vycházky od 12:00 do 18:00 a teď když jsem je chtěla už neomezeně, tak to prej nejde. On každý doktor říká něco jiného no :rolling_eyes: Ale vím, že některé holky je mají :cry:
7. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
dneska jsem si objednala nějaké věcičky od paní z Prahy strejda tam pracuje tak mi to vyzvedne a jak přijede tak doveze ušetřím na poštovném http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25323298 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25057040 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29174120 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15020202
Leni když tak koukni :wink:
7. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojki tak já jsem teď o víkendu taky poprvé porušila vycházky a včera i dneska jsem byla u našich v novém bytečku dopoledne na kávičce,Peťa spal po noční,tak tu měl aspoň klid. :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsem vás vyhlížela ,ale povídala jsem si sama se sebou. :wink:
Je super,že si taky hezky užíváte.Luci krásné věcičky. :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Teď jsme koukali na podjezevčí skalou.Je to moooc krásný film,je škoda toho Holého byly to nejkrásnější filmy s ním. :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahojte dupky. Podávám hlášení, úspěšně si bodám, je mi blivo, přibírám a zítra sono. Zatím papa, jdu se zase zapolohovat k telce. :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Luci věcičky pěkné.
7. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Karolko děkujeme za hlášení,tak poctivě píchej ať se tvoří foličky a brzy máš úspěšnou cestu za sebou a přidáš se k nám těhulkám.Kilečka navíc teď neřeš,hlavně aby se zadařilo a brzy si měla broučky u sebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak koukám,že už tu jsem dneska asi sama ,takže dobrou noc. :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Karolko na zítřek tfuj tfuj tfuj :wink:
7. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Hlásím se z dovolené. Koukám, novinka je opíchaná Karolka :grinning: Tak hodně štěstíčka!!!!!
Petjúnko, ty ještě nerodíkuješ? Malá se krášlí určitě :wink: Jinak krásné fotečky s bříškem máš! Kdopak tě takhle krásně fotí? Moc ti to sluší!!!!
Zdravím všechny kobylky " Lucíka, Leňulku, Věrušku, Andrejku, Bellku, Katku, Jani, ...ale nestíhám dočítat.
Snad jste všechny v pořádku a těhulky krásně těhotní, snažilky se pilně snaží!!!! A maminky úspěšně kojí a zvládají prdíky :sweat_smile:
Ségře našli streptokoka v krku, tak má antibiotika a ještě jde v úterý na polykání hadice do žaludku a do tenkého střeva kvůli té céliakii. Takže IVF asi o měsíc posunuto. To ale nevadí, my vás doženeme :grinning:
Přeji krásný a úspěšný, Petjúnce rodící, týden :grinning:
8. bře 2010 v 00:37  • Odpověz
dobré ráno kobylky přeji vám hezký den.
Alenko tobě přeji at dneska dostaneš ty nejlepší zprávy a doktor ti navrhne ten nejlepší plán k vytouženému miminku
Karolko tobě držím moc moc palušky :wink:

Zdravím všechny ostatní naše tulačky vím že si nás aspon čtete posílám pohlazení na duši.

Letím k se psem a potom hurá hnusná sladká voda a kontrolička.

Marti ahoj držíme tady sestře místečko mezi těhulkami ještě zjistí jestli nemá tu céliakii a pak hurá do IVF :wink:
8. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
Krásné pondělní ráno,hodně štěstíčka Karolce ,držíme pěstičky.
Ali tobě taky.ať se brzy přidáte mezi nás těhulky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A všem snažilkám Bellince,Andrejce,Manetce,Leontýnce,Věrušce hodně sil do dalších cesty za vytouženým,vymodleným miminkem.
Luci tobě dneska držím pěstičky v pití sladké vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mě to čeká zítra.
Teď si jedu na gyndu vyfasovat železo,protože máme slabší krevní obraz.
Jinak víkend byl hezký.
8. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.