• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Také zdravím všechny maminky a posílám hubánka všem našim miminkám. :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Krásné ránko všem, u nás dneska sluníčkové :slight_smile:
Marti ahojda. Tak ségra je taky pořád někde u doktorů že? Určitě vše dobře dopadne a za chvilku ivf :wink:
Ali dnes držím palce!
Luci užij si ten slaďáček a pak podej hlášení co v poradně!!! :wink: :dizzy_face:
Kasi ahoj :slight_smile:
Petjunko kdepak jsi? Mám takový pocit, že šel někdo rodit :grinning: nebo se pletu ?
Karolko holko už jsem zase napnutá jak kšandyyyyyy :sweat_smile:
A kobylky zlaté, už se mi vážně stýská :cry: tak kdepak jsteeeeeeee? Belíšku kdy začneš?? Andryyyyyyyyy, Věrušššššš, holkyyyyyyyyyyyyy :frowning2: pojďte si poprdolit :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak pro ty kšandy :slight_smile: Píchám si dál, folikuky rostou pomalu, další sono ve středu, Opu snad v pátek :frowning2: No nic nezbývá než čekat :wink:
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Karolko neboj hlavně ,že rostou,třeba budou o to kvalitnější.Určitě se dočkáš.Držíme pěstičky nadále.
Já jsem zpátky od doktorky,tak jsem fásla to železo-TArdyferon,musím užívat 2 krát denně.
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Že by se Majdalenka umoudřila a už se jí chtělo za námi na svět. :slight_smile: :slight_smile: Tož držíme pěstičky ať je vše v pořádku a brzy má maminka Majdalenku v náručí. :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
No kde jste všichni. :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Klíííííd Petjunka je stále celá :slight_smile: a nevypadá to,že by se něco mělo měnit :grinning:
Marti ahoj jsem ráda,že jsi jukla :wink: teda já vůbec nevim o čem to holka píšeš.Na co to jde ta ségra? :confused: že se IVF posune přeci neva hlavně aby vyšlo :wink: máte prázdniny?Užívej si volňáska.Jinak díky za pochvalu,fotečky mi dělá fotografka tady ve městě,musím říct,že je moc šikovná,na těch fotkách to vlastně ani nejsem já :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Petjunko to snad není ani možnééééééééé :grinning: Ty jsi prostě pořád celá jo? :confused: Já že jsi o víkendu nebyla a že je malá na světě a tůůůdle nůůůdle :grinning:
Kasi tak jsi fásla želízka jo? A co jinak? Měla jsi aji poradnu?
Karolko tak fčééličky pícháš dál :dizzy_face: Neboj to bude v pohodě. Já měla na některých pokusech opu až 15.den :wink: a vajka byly. Víš kolik máš folíčků?
Luci no už čekámmmmmmmmmmmmmmmmm :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
8. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Holky podávám hlášení poradna ok viděla jsem Honzulu. Sladká voda hnus musí se to vypít najednou já vypila třičtvrtě najednou a zbytek už mi nešel pořád se mi vracel :frowning2: Mám zvýšenou hladinu cukru zítra jdu diabetické poradny :angry:
Petruš pořád 2V1 malá bude krásná pořád se šlechtí.
Karolko neboj folíčky budou moc na tebe sluníčko moje myslí :wink:
8. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Fííííííííha Luci tak to je mazec! :angry: Já už mám hrůzu teď, abych to měla v limitu. Prý se musí držet nějaká dieta či co a chodit pořád na ten oběr na cukr :angry: Jsem zvědavá co ti zítra poví :confounded: A malý co? Jak roste frajer a kolik má?
8. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Já jdu ráno k zubařce a už teď mám z toho bobky. Nesnáším je :angry: a bojím se :cry: A to mě navíc začaly šíleně bolet ty úpony v podbříšku. Leze mi to až do boků auuu :confounded: Když sedím je to docela v pohodě, ale když si stoupnu a chci jít, tak je to horor.
Jo a Luci kdy jdeš znovu v 30tt? To se dělá zase nějaký podrobnější ultr že? Jezdí se na speciální?
8. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Leni doktorka mi ho neměřila jenom neslyšela srdíčko takovým tím malím přístrojem tak mě vzala na UTZ jenom aby viděla srdíčko. Ve 30týdnu se dělá podrobnější UTZ. A mě ho dělá moje gyndařka já nikam nejezdím. Sestra říkala že má hodnoty vyšší toho cukru ale není to nic závážného prej když mi to budou měřit v té diaporadně tak to budou měřit podrobněji a může to být ok tak uvím zítra jak tam půjdu zase budu pít tu hnusnou vodu :angry: Když tam mi dají dietu nebo prášky nebo píchat inzulín :angry:
8. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
Ty jo tak to jsi byla aji vyjukaná že? když neslyšela srdíčko :confused: Já už se vidím jak bych kulila oči :confused: Ale hlavně, že je všechno v pořádku :slight_smile: S tím ultr právě nevím, to mi řekne moje v pátek. Já právě jdu ve čtvrtek do té diabetické poradny na ten test a odpoledne jedeme do Brna na 3D. Poradnu mám až v pátek, tak se jí musím zeptat jestli pojedu v tom 30tt taky do Brna :confused:
Takže zítra budu mačkat palečky znovu :wink:
8. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
doktorka mi říká hraje si snáma na schovku pojde na UTZ a jak ho vidí tak říká no bude to chlap jak hora a tluče mu hezky aji jsem ho slyšela jak mu tluče :wink: Zítra jdu ráno do té poradny no budu na lačno kdyby mě brali hned ale spíš půjdu na tu vodu až ve středu :angry: Na ten UTZ se zeptej moje má právě už ten vymakanější UTZ chodí kní aji jiné pacientky od jiných doktorů :wink: Tak já nikam jinam nemusím :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Hihihi takže máš v pupíku pěkného šprýmaře :wink: Ale hlavně, že roste jak má a slyšet srdíčko je taky potěšující. :dizzy_face:
No, moje doktorka má taky ten vymakaný ultrazvuk s 3D, ale jezdím do Brna kvůli tomu, že mě vyšetřuje odborník :wink: jako genetik. Takže ten 30tt je spíš podrobnější než dělá moje gyndařka.
Jo a jak dlouho jsi hladovala mezi těmi odběry? Ty 2 hodiny? :angry:
8. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Leni jedla jsem včera naposledy asi 1800 a pila asi 2000 a pak až dneska v 1000 a to jsem jedla s takovou chutí až mi bylo blbě :grinning: Když jdeš na tu vodu tak musíš jít na lačno :frowning2:
8. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
dneska mi sestra dala takový ten kufřík stěmi letáky a dárečky pro mimi. Byli tam jeden vzorek pro maminky na bříško malý vzorek na mimi a ubrousky na prdílku od hippu 3 časáky a nějaké letáky o moc se předali :angry: jo ještě houbička pro mimi je hrozná už jí dostala Péta na hraní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Jj vím, že na lačno, ale mezi těmi odběry se čeká 2 hodiny že? To mi přijde jako věčnost. Ale říkala jsem si, že půjdu kuknout do toho druhého obchůdku pro mimísky. Mají tam vše co potřebujem a kočárky. Toš zabiju čas a musím zapomět na hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O tom kufříku jsem slyšela, ale ještě žádný nemám, tak třeba na nás taky něco zbyde :grinning:
8. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Jo a ve čtvrtek jedu do Brna na to 3D, tak jsme si s mojím naplánovali, že půjdeme kuknout na výstaviště. Mají tam VŠE PRO DÍTĚ. Takže komplet výbava a hlavně výstava kočárků. Máme Repro hned u výstaviště, tak musíme jít na čumindu :dizzy_face: Jsem zvědavá jestli vybereme konečně kočárek, aby byl akorátní nebo zůstanu u toho Taka :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Leni čekáš dvě hodky mě bylo na omdlení nějak strašně slabo asi z toho cukru co jsem měla v těle :frowning2: Já to vypila 755 v 820 jsem šla do poradny k doktorce tak mi to celkem utíkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oni je dávají aji v porodnici u Péti jsem ho taky dostala a bylo tam více dárků krytky na zásuvky, jednorázová plenka, hračka ,cumel a plno jiných věcí :wink:
8. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Leni mě se zdají všechny stejné jenom je to jiná značka já zůstanu asi u toho taka uvidím v květnu to ho pojedem koupit do polska tak uvidím jaký dovezem :wink:
8. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
Jj taky doufám, že mi to uteče a že tu sladkou srajdu přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zvědavá jestli mi taky něco dajůůůůůůůůů :grinning: Možná nám řeknou, že jsou chudí a na nic namají korunky :sweat_smile: A nebo mi dají jen obrázek, jak malým dětičkám dává dr když nepláčou :grinning:
8. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
No já bych ho chtěla taky koupit tak v tom květnu. Páč nikdy nevím jestli budu doma nebo ve špitále a manža je takový můj ocásek. Takže si vůbec nedovedu představit, že by šel nakupovat sám :grinning: Teď o víkednu půjdu projít vše co mi zbylo po synovcovi, kuknu v jakém stavu mám proutěný koš a peřiny atd. a budu muset dát dohromady nějaký ten seznámek co budeme muset koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Leni možná že dostaneš jenom obrázek nebo omalovánku :grinning: Nevím jestli to dávaj všechny doktorky a všechny porodky no uvidíš. Já chci tak začátkem května vymalovat a vytapetovat ložnici tapeta bude jenom kolem postýlky a komody žlutá tapeta se sloníkama kdybych náhodou rodila dřív jak pétu o měsíc at mám vše připravené :wink: to můj manža by ho koupil sám ten kočárek mu stačí ukázat jaký a on ho koupí ale já si ho chci koupit sama :wink:
8. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
No vidíš, to mě nenapadlo :grinning: Omalovánky taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Jo u nás to taky dávají. Jak jsem byla v nemocnici, tak kámošce to dávali tam. Ale jsem zvědavá jestli je to všude stejné. Jaká jsi pojišťovna? Já 111, tak jestli je to podle ní nebo podle doktorů :sweat_smile:
No a ohledně toho manži :grinning: ... no on je taky chlapec šikovný, hodně umí, hodně zařídí, ale s tímto bych to neviděla růžově :grinning:
8. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Možná že by Matěj nebo Pepík dostal růžový kočárek :grinning:
8. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Hihihih ty jsi šiška :grinning: To snad neeeeeeeeee, ale aby jsme ho měli včas a táááááák :grinning: Navíc se mu moc líbí ta kombinace černá zelená, prý to jsou Hodonínští Drtiči :grinning: ... to jsou naši hokejisti :grinning:
8. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
No to jsi mi připoměla zase naši sobotní rodinnou debatu ohledně jména malého :grinning: My se snad na tom jméně nedohodneme. Ségra už mu říká Georgi a můj Adolf :grinning: Se z toho asi picnu. Vážně nevím. :sweat_smile: Ale Pepa jen přes mou mrtvolu!!! :angry:
8. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Jo fásla jsem železo na slabý krev.oběh,plus další magnosolv na tvrdnutí bříška a ty křeče v nohách,protože ty jsou opravdu brutální.
Poradnu jsem neměla ,tu jsem měla toho 4.3. a teď mám 25.3.,jen mě volali ,kvůli tomu krevnímu obrazu.
Luci budu držet pěstičky,to jsem zvědavá jak to zítra zvládnu já a co se dovím.Ještě ,že jde se mnou Peťa,protože mám obavu ,že sebou opravdu někde seknu.Bez snídaně totiž nemůžu vůbec vyjít ven. :angry: Nízký tlak v kombinaci bez sníaně ,je vcelku zahul.
8. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Je ,no my máme vybraný kočárek zelenočerný. :slight_smile:
8. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.