• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A dneska jsem si vybrala i povlečení s mantinelem. :slight_smile: :slight_smile: .Ze stránek mami tati za 490,-kč úplně krásné,ale není momentálně skladem.
8. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Leni mám štěstí že mi do toho manža nekecá :grinning: Je mu to fuk já ho ze začáktu pořád otravovala a on na to nech toho dej si co chceš jinak to bude Hugo :grinning: Leni ale růžová by malému slušela :grinning:
Kasi ještě že nejdeš sama mě fak bylo chvilkama divně na omdlení :frowning2:
8. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Já si koupila nové povlečení aji s mantinelem za 350 na aukru no vyhrála jsem super aukci a zadara jsem dostala bryndák :wink: A druhé jsem si koupila použítá od paní od nás s města aji s prostěradlem za 130 je do žluta.Kasi 490 je taky super cena ale když si připočteš poštovné tak nevím kupuješ ještě něco jiného nebo jenom to povlečení :wink:
8. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
No nevím,ještě možná něco přikoupíme,mají tam pěkné věci,však koukni. :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Nic musím jít vytřít. :wink:
8. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Ty jsi ale srandistka! Tak aby byl malý jak nějaký cukrouš jo? Tak to teda neeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: No uvidím, snad se rozhodneme do porodu :grinning:
Kasi aspoň budeš mít podporu :wink:
Jj to se mi zdá být taky zbytečně drahé ne? Viděla jsem nové a levnější. :wink:
8. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Neboj já si dělám srandu malý bude mít krásný černo zelený kočárek :wink:
8. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
No no jen si srandičkuj :grinning: My tě nakonec ještě překvapíme! :grinning:
To povlečení je moc hezké :slight_smile: A budeš mít i nebesa? Já právě přemýšlím, že bych je asi chtěla :slight_smile: Vypadá to moooooc krásně. Takové načančané :dizzy_face:
8. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
No nám se líbí to safari. :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Já nebesa nechci ,kdyby jsme čekali holčičku tak možná jo,ale pro kluka mi nebesa příjdou zbytečné.Mě se to líbí tak jak to je za těch 490,-kč. :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
To mi je jedno jestli by byli pro holku nebo pro kluka. Mě se to líbí jako komplet. A když je to sladěné v barvě, tak je to super. Navíc když se mi přestanou líbit, tak je můžu zdělat. :wink:
8. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Nebesa mít nebudu moc se mi líbí ale myslím si že je to zbytečnost :wink:
8. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Tak jsem vložila kočárek co máme vybraný. :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
A to povlečení si asi objednám. :slight_smile: :slight_smile: Až tedy bude.
8. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Kasi je hezkej a opravdu do terénu jak stvořenej já u Péti měla podobný :wink:
8. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Takový kočárek se mi právě moc nelíbí. Ale manža podobný viděl taky a říkal, že by ho bral :grinning: Prý je houpací narozdíl od toho mojého. Ale mě se nelíbí ten muchlaný vzhled :sweat_smile:
Luci s těma nebesama jak se to vezme. Je to spíš o tom, že to pro mě vypadá takové čančací než praktické :wink:
8. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Jo ,vzhledově není nejkrásnější super model,ale je lehoučký,je to 3 kombinace,hluboká korbička je až do 9 měs.,protože se dá pak vytáhnout ta taška a nechat jen hluboká korbička bez tašky,pak z toho sporťák,a jezdilo se s ním super i teď v zimě,kdy byli třeba u nás ve Výškovicích ,kde bydlí ta kamarádka,absolutně neusdržované chodníky,nebo spíš skoro žádné.
8. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Jo, hlavně aby každému vyhovoval. Máme každá jiný vkus :wink: Jinak nevidím rozdíl, jen snad v tom vzhledu. Máme taky kombinaci a nafukovací kola, takže využití úplně stejné :slight_smile:
8. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Leni máš pravdu je to čančací a né praktické mě se taky moc líbí moc jsem chtěla ale pak jsem si řekla že je nepotřebujem :wink:
Kasi kočárek je moc praktický a houpací a co se týče terénu můžeš sním všude a ty co chcem mi s Lenulkou ty jsou nepraktické ale zase hezčí aspon pro nás :wink:
8. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky viděli jste zase ve zprávách toho týraného chlapečka??? Já bych je dobila za to!!!! Chudáček byl samá modřina a měl prasklou lebku :cry: :cry: :cry: Takovým lidem by patřilo nas...!
8. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Leni ten co chce Kasa ten je větší aji ta korbička Péta tam byla ve fusaku snad ještě v roce :wink: To je velká výhoda ty naše mají malé korbičky ale máme sporták tak budou v zimě ve sportáku zababušení ve fusaku a dece a když tak aji v druhé dece neboj oni nám nezmrznou :wink:
8. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Jo to se právě nebojím :wink: Vím, že jsou větší, ale to je tak všechno.
8. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Leni já to četla na netu já bych je za to taky zabila matka má 18 a ten chlap 22 jsou to svině :angry: A oni řeknou že v noci ve spánku spadl s postýlky :angry:
8. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Neboj máme sporták zima jim nebude :wink:
8. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
No jasně sto lidi sto názorů,my tu máme hlavně Bělský les,kde budeme chodit hodně na procházky,tak chceme hlavně ať je výborný do terénu. :slight_smile: :slight_smile: Nic jdu se rozloučit,protože se musím natáhnout,bříško tvrdé jako beton,a vcelku i bolí,tak to jdu vyležet.Tak se mějte krásně.Luci zítra držím pěstičky. :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Berušky jdu taky do postýlky přeji vám dobrou noc :wink:

Alenko a co ty jak jste to dneska naplánovali s panem doktorem :wink:
8. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
No já jsem z toho byla úplně vedle! Takový mrňousek a už toho má tolik za sebou :cry: Já fakt nevím co je to za rodiče! A to ještě bylo teď o víkendu v novinách, že baba byla na nějaké oslavě a došel na ni porod. Tak to normálně porodila holčičku v ložnici a pak ji vyhodila do popelnice!!! :cry: Neví jestli byla živá nebo mrtvá, ale i tak! A v klidu odjela domů a prý když ji našli, tak tvrdila, že ani nevěděla, že je těhotná :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jj já už dala taky spršku a jdu ležet k telce. Takže paaa a zítra čekáme hlášení Luci :wink: Dobrou noc :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Tady už se řeší kočárky :slight_smile: To je nádhera!
Luci, držím palečky! A to místo rozhodně držte :wink:
Petjůnko, tak to se asi k vám sjedu taky vyfotit :grinning: Vážně holka umí!!!! Já bych hlavně ráda nechala vyfotit svoje holky, se mnou už by se moc nadřela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ségře budou posílat hadicí, kterou spolkne, sondu do žaludku a střeva, aby to tam prohlídli a vzali vzorky. Mně už to dělali kolikrát, protože jsem měla po Klárce žaludeční vředy a od té doby mě čas od času zlobí žaludek. Je to nepříjemné, ale nebolí to :zipper_mouth:
Dneska byla ještě na napravování a v pátek jde na mobilizaci páteře. Tak si teď užije :unamused:
Mějte se všechny krásně, díky zapodporu a já se brzy ozvu.
8. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.