• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ranko všem,tak vás jdu jen pozdravit,popřát všem i našim snažilkám co jsou s námi i když teď nepíšou,ale my se na ně stále těšíme,že zase příjdou,až příjdeten pravý čas,stále na vás holky myslíme,a držíme vám pěstičky.
Já se jdu pomalu chystat,jedu na ty testy na 7 hod do Vítkovické nemocnice.Doufám,že to zvládnu,protože už teď mám žízeň a hlad jako vlk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No raději se jdu chystat ať ten čas rychle uteče.
Luci držím pěstičky dneska ať dobře dopadneš.
9. bře 2010 v 05:31  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje. Tak zítra budu odebírat vzorky krve do malých ampulek a ve čtvrtek je musím ráno odnést do laborky a počkat si na výsledky a pak půjdu k doktorce a uvidím co mi řekne snad to bude dobrý :frowning2:
Kasi tfuj tfuj at je to dobrý :slight_smile:
Marti segře taky tfuj tfuj at to všechno vzládne a pak hurá na IVF :wink:
Karolko jak je posílám pohlazení :wink:
Zdravím zbytek kobylince hlavně snažilky které nás čtou a až budou mít o čem psát tak za náma určo příjdou už se moc těšíme :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj kobylky
Luci teda to si musíš brát sama krev :confounded: snad se ta cukrovka neprokáže a budeš mít klid
Alenko mylím na tebe
Marti ségra se do toho dala teda z gruntu, všechno bude mít prohlédlé a zmobilizované, bude dobře připravená na ivf :wink:
Adélka konečně usnula tak tu brouzdám, postýlku máme s nebesama ale až se začne stavět na nožky bude po parádě a nebesa budou muset dolů. Kočíky máte vybrané moc hezké :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Moni ahojda krev si budu brát sama píchu se do prstu a budu tak dlouhou maškat až budu mít trochu krve v ampulce to zvládku no musím :frowning2: Ségra si píchala v těhu inzulín :frowning2: Malá je kouzelná vlož nějaké nové fotečky :wink: Nebesa se mi líbí taky jsem je chtěla ale nakonec jsem si koupila povlečení bez nebez :wink:
9. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak zubařka splněná na 1- :angry: Prej zoubky dobrý, ale osmička chce ven. Takže po porodu musím na trhání :cry: Pak jsem zašla i k mé praktické a ta mi pro změnu řekla že se jí nelíbí moje srdíčko a hned dala zprávu mojí gyndařce. Tak nevím jestli nepůjdu na ekg či kam :angry: a navíc mi řekla po prohlídce, že se mi začínají nalévat nohy a to se jí taky nelíbí :unamused: Takže jsem šla od ní zase nadšená.
Zítra si dáme volno a ve čtvrtek jdu taky na sladký koktejl :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi ještě můžou říct, že mám cukrovku a to už bude konec. Až půjdu v pátek do poradny tak ze mě bude dr k.o. :grinning: :grinning: :grinning:
Luci tak to jsi taky dopadla co? Co je to dneska za po..... úterý? Ale snad to budeš mít v pořádku!!!!
Moni jj s tím se počítá, že až si prďolka stoupne, že musí dolů, nebo by mi taky z nich nemuselo nic zůstat :grinning:
9. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj Leni tak zubák ok to je dobře. Proč jsi šla k obvodní to se musí :confused: Na EKG vím že mě pošle gyndařka kolem 8měsíce :wink:
Leni to bude irčo dobrý a když né nasadíme dietu nebo budem papat prašky no hold to budu muset vydržet :angry: Ségra si píchala v těhu inzulín :frowning2:
9. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Luci prý jedna preventivka a hlavně by měla vědět, že jsi těhu :slight_smile: Ona mi právě měřila tlak a poslouchala srdíčko. No a to se jí nezdálo, že prý tachikardie 105 :confused: a prý se jí to moc nelíbí, tak napsala hned zprávu mojí gyndě :sweat_smile: Ale taky si myslím, že to nic nebude. Asi jsem byla ještě nervózní z té zubařky :grinning:
9. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Tak jsem dneska přežila test cukrovky,fuj to byl fujtajbl,a to jsem se ptala,protože prý to někde dovolují,jestli si do toho můžu dát ten citron,a sestřička se mě zeptala,proč,no to je otázka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Naštěstí jsem sebou nesekla ,ale nechybělo moc.Potkala jsem se tam s jednou maminkou co chodila taky do herničky a čeká teď dvojčata,tak jsme to prokecali na chodbě u pootevřeného okna. :wink: :wink: Hned potom jsme šli za odměnu na obidek. :slight_smile: :slight_smile: Jé ten byl dobrý. :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Leni tak já jí zítra zavolám že jsu těhu snad jí to bude stačit :grinning:
Kasi a co cukr dobrý :wink:
9. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky co ta naše paní ščíhací?Ještě je pořád v celku nebo už má Majdalenku?Jinak zdravím.
9. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj Marky mamko :slight_smile: Jakpak se máte? Co práce, ještě nikoho nesehnali za tu poraněnou paní?
Luci zkus to :grinning: :grinning: :grinning:
Kasi a výsledek?
9. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahoj Marky mamino naše jak se máte? Pořád pracuješ nebo už máte nějakou náhradu co malá ta určo roste jak z vody :wink: Péta asi ještě asi celá nic nevíme, že by už rodila :confused:
9. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Já už myslela, že to zvládla přes víkend když tu nebyla a ono zase nic :grinning: Ale dnes se neozvala tak třeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
No to byl Luci fialový fnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky prosím vás u někoho jsem tu viděla houpací hrazdičku pro prcka ale na internetu jí vůbec nemůžu najít nevíte některá jak se to správně jmenuje a kde se to kupuje?Chtěla bych jí koupit pro ségru moc děkuji
9. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahoj kajisku. Já jsem je našla na aukru spoustu. Buď je to Vibrační lehátko Fisher Price nebo jsem našla Křesílko Relax - Play. Ale určitě ještě další výrobci. :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
Kasi já vím že je to hnus ,ale ptala jsem se co hladina cukru v krvi je to dobré nebo to máš zvýšené :unamused:
9. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Kájíku je ted na mimiaukci za 600 kč tak tam mrkni.Jinak holky pořád makam jak mourovatá.Malou mam od včera doma do čtvrtka a na pátek jí odvezu pač nemam hlídání a budu jí mít do úterý.Je velká a je s ní velká sranda.Jinak v sobotu jdeme na vítání občánků tak se moc těším.
9. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Luci to nevím,budou posílat výsledky moji doktorce,nečekala jsem na ně?Ale doufám,že ne spíš si myslím,že budu mít nižší hladinu cukru.
9. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Kajísku to vibrační lehátko od fisherprice je úžasné,má ho sestřenka,chtěla jsem si ho od ní původně kupovat,protože ho chtěla prodávat na mimibazarku,dala za něho původně 1700,- ,ale ségra mě zabrzdila ať ho nekupuji,že mi ho koupí ve Skotsku a v květnu jak přijedou na svatbu doveze,protože tam vyjde asi na 350,- nové. :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
No je mi nějak šoufl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vysílám Peťu pro cocacolu.
9. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Holky loučím se jdu se věnovat malí a koupat.
9. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Tak paaaaaaa a pusu princezně :dizzy_face: Zese se ukaž markymamko :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Jé to je divné že ti výsledky neřeknou hned mě vzala krev a hned mi řekla že mám vysokou hladinu cukru v krvi :rolling_eyes:
Holky ted jsem tak pohádala z manžou že mě asi odvezou směr opava. Já něco řeší Pétou a on přiletí jak fůrie a začne po ní řvát aniž by věděl co se děje a pak já začnu řvát po něm a hned je oheň na střeše je to děs vím jak se Honzula narodí tak bude ten super a Péta jenom odpad už mě to sere :frowning2:
9. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Marky posílám malé hubana a zase někdy příjd at víme jak malá hezky roste :wink:
9. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Marky taky posílám hubánka ,a brzy se zase ukaž. :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Lucinko nerozčiluj se :frowning2: Je to jenom chlap :sweat_smile: Mimochodem jsem měla dneska taky infarkt :rolling_eyes: Vařila jsem v tlakáči oběd a najednou začal bokem šíleně syčet a valila pára. Jsem se tak strašně lekla, že jsem myslela, že vážně zkolabuju. Manža rychle doběhl a hned mě strhl bokem. Jsme mysleli, že to vážně bouchne :frowning2: Ještě teď mám hrůzu jestli je hlavně malý ok. :confused: No, kopká, tak snad jo, ale znáte to :confounded:
9. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
Leni už jsu v klidu jdu se ospršit a půjdu spinkat :wink: Někdy mě fakt serenkuje říkal mi že na něho nemám měsíc mluvit no to nic budeme mít tichou domácnost mě to neva mám Pétulu a Honzulu.
Karolko na zítřek tfuj tfuj tfuj neboj folíky budou :slight_smile:

Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
9. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Leni tak to jsme 2 co se bojíme vařit v tlakači.Já v něm vařim zcela výjímečně a jen jak je Peťa doma,známé totiž bouchnul. :angry:
9. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
Krásné ráno všem,teď hlavní pozdrav letí Petjunce a Majdalence,protože když se tu Peťka včera neukázala,tak už třeba rodí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně ať jste holky zdravé. :slight_smile: :slight_smile:
Já se chystám k zubákovi,jdu na 9.Začne mi dělat korunku.
10. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.