• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno kobylky moje :wink: Jeden vzorek krvičky odebrán za 15minut jdu odebírat další :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko na tebe myslím kudy chodím posílám pohlazení :wink:
Holky co se týče tlakáče já ho používám pořád na maso no prostě aji 2týdně :wink:

Belíšku kulíšku co zvížátka a co nový barošek jak se má :wink:
Věruško poletucho naše jak to vypadá na divadelních prknech :wink:
Andrejko jak ty se máš co chaloupka jezdíte tam aji v takové zimě :wink:
Andělko naše a co ty a Aňulka :wink:
A taky zdravím zbytek kobylince Alenku,Katušku,Evičku,Manetku,Regí, všechny maminky prostě všechny moje sluníčka :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Na Petrušku jsem zapoměla včera tady nebyla že už by se Madlence chtělo ven :wink: Petruš jestli jsi ještě neporodila písni at víme jsme holky zvědavé a jestli už rodíte posílám pohlazení :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Další vzorek odebrán :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedu ke kamarádce na čajík v neděli se vrátila z dovolené tak jdu zjistit jak se měla :wink:
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Tak si to Luci užij.Krásný den. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A holky písněte nám,ať máme přehled co nového ve světě.Chybíte nám. :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Krásný den všem,moc děkuji za pomoc už jsem našla nějaké ty hrazdičky i lehátka,ale jsou to pěkné pálky :frowning2: tak ještě zkusím tu aukci nebo aukro a zkusím sehnat něco použitého.
10. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Tož podávám hlášení. V pátek je Opu, dneska se ještě dopíchám, zítra uklidím a v pátek v 8.40 mi budou odebírat vajucha. Tož budeme mít v sobotu smaženici. :wink: Zatím papa snad se ke mně brzo někdo připojí :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Krásný den :slight_smile:
Luci já v něm taky vařím pořád a nebojím se, ale včera se nějak zbláznil a hrozně mě vyděsil :sweat_smile: papundekl jeden. Dělám v něm masíčka i polívky, prostě všechno :wink:
Kasi brrrrrrr zubák, ještě teď mám bobky jak pomyslím na tu osmičku co mě chce vytrhnout :sweat_smile:
Karolko holko tak gratulka :slight_smile: dnesky večer pregnyl a v pátek nohy od sebe :grinning: a snůška :grinning:
Kajisku já taky kukala na nové, ale tolik peněz se mi dávat nechce :unamused: tak to vidím na to aukro :wink:
10. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Holky jak jste na tom s nemocenskou? Mě došla už podruhé snížená a dělá mi to 2000,- rozdíl :angry: :cry: :cry: :cry:
10. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Leni, napsala jsi to přesně. :slight_smile: Nic jdu si lehnout, jsem nějaká vyplivnutá :wink:
10. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Krásný den kobči :wink:
Karolko tak to budu moc myslet :wink: hlavně ať je kvalitka :wink:
U nás nic nového,stále mam Majdu u sebe :sweat_smile:
Mějte se krásně papa
10. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
No Petjunkoooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: my už rodíme aji za tebe a ty furt ne a ne :grinning:
10. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj kobylky všem hezkou středu :slight_smile:

Peti teda jak píše Leňulka my už tlačíme za tebe a ty nic. Co ti říkal dr. ? jak dlouho tě nechá přenášet?
Karolko tak už pozítří, tak na tebe budu moc myslet a ať máš hezkou snůšku.
10. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Zítra jdu do poradny a myslím,že už budu mít nástup do porodky :frowning2: se mi teda na víkend ani trochu nechce!!!
10. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Holky hlásím třetí vzorek odebrán :sweat_smile:
Petruš tak pořád 2V1 a co říkal doktor kdy by to mělo vypuknout :wink: Mi už rodíme za tebe a ty pořád nic :grinning:
Leni já mám nemocenskou pořád stejnou tak jsem zvědavá zatím mi za leden ještě nedošla tak pořád čekám :angry:
Moni ahojda.
Karolko sluníčko moje moc na tebe budu myslet :slight_smile:
Kájísku jsou to pály zkus aukro nebo miniaukce :wink:
10. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Petjunko jj na víkend je to blbé, ale už to budeš mít za sebou :wink:
Luci ty budeš pěkně opíchaná :grinning: :grinning: :grinning: Ti ještě nedošla za leden?????????? Si děláš srandu ne? Mě došla teď za únor :angry: a zase mě pěkně nasrali. To jsme mi ti dlouhodobě nemocní no, sebrali nám skoro 20% :frowning2:
Moni Ahojky. Tak jak s prdíkama? Pořád to zlobí co :frowning2:
10. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Leni ahojda mě to chodí takhle pozdě od začátku ted jsem si volala do prahy jelikož Kaufland sídlí v praze tak patřím pod prahu. A paní mi zdělila že do konce měsíce mi příjde nemocenská za leden a je snížená. Jsou to s...ě :angry:
10. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Opíchaná jsu hezky musím se píchnout do prstíku tak 4x aby to lépe teklo je to hnus :frowning2:
10. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jo jsou to pěkné sviňuchy. Oni to snižovali po novém roku i s tou mateřskou. Jen mě děsí, že už beru půlku mojého platu! Bych je chtěla vidět jak by s tím vyžili oni ! :angry:
A to se budeš píchat nebo dělat ty odběry jak často? Jo a jen mě tak napadlo, prý když je těhu cukrovka, tak jsou děti hodně velké. A vy jste nás předrostli už ve 20tt :grinning: takže asi tu to bylo nějaké znamení :confused:
10. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Je to děs a dneska mi kámoška říkala když budu dostávat mateřskou menčí než 7600 že mi prej zbytek bude doplácet sociálka tak nevím uvidím kolik mi vypočítají :wink: Vzorky beru jenom dneska ráno na lačno a pom hodinu po snídani po obědě a večeři a poznám zítra co mi řeknou a když je budu brát třeba za týden zase no uvidím. A co se týče dětí tak se to říká že bývají větší už jsem omezila sladké jako zákusky sladkou horkou čokoládu piju hořký čaj snad to bude dobré :frowning2:
10. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jo Luci tobě tuším zítra přeskočí čísílko na tt že? Jsem kukala do kalkulačky a příští týden začneme třetí trimest :sweat_smile: To je mazec :dizzy_face: Zdá se mi, že to poslední dobou nějak letí či co :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
No na čaj taky opatrně. Hlavně ne černý, páč má kofein :confused: Já si kupuju od Lerosu těhotenský čaj, to je bylinkový a neochucuji ho ničím. Je docela dobrý.
Jo a prý se před porodem hodně pije maliník. Nevím, ale když jsem vybírala těhu čajík, tak jsem se bála, že když tam ten maliník je, že to není dobré. Že by to mohlo chystat porod, tak jsem právě začala pít ten Leros, páč ho neobsahuje. Ale nevím jestli nejsem spíš zmaťák :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Leni taky ho piju ten těhu čaj a holky psali o maliníku před poroden prej vyvolává porod. Zítra budu zase a o týden dál už se nám to krátí. Ta cukrovka se hlídá protože u některých maminek může zůstat aji u porodu a ještě ju může dostat miminko ted jsem o tom četla na netu :frowning2:
10. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Holky dostala jsem od bývalé švagrové od manži domácí přesnidávku a musím napsat to je žůžo jak kní pojedu musím vyškemrat recept už se těším jak budu Honzíkovi dělat domácí přesnidávky Péta je milovala :wink:
10. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
No tak nevím, ale dávají ho právě aji do toho těhu čajíku, tak jsem hledala radši čaj bez něj :confused:
Jj taky jsem o tom četla. No já jdu na to ráno, tak jsem zvědavá. Snad nedopadnu stejně :sweat_smile:
10. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Ty jo, já mám zásobu přesnídávek ještě v lednici. Dostávali jsme je pořád když jsem byla v nemocnici k svačině :grinning: Ale domácí, je domácí. Pak nám pošleš recept ju? :wink:
10. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
Ok až zjistím recept tak ho hned písnu. Právě jsem si dala přesnidávku s piškotkama holky já mám bubliny až za ušima :grinning: Leni neboj to bude ok. Na netu jsem četla že hranice je 8 a já mám 8.5 tak to není tak hrozné no uvidím zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Hele nedělej mi tu chutě! Já jsem si dneska dala závazek, že si nedám radši nic sladkého, abych byla zítra fit a ty mi tady bubleš s piškotkama! :grinning:
10. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Leni piškoty s přesnidávkou to je žůžo , ale ty si raději nedávej počkej až na to co ti řeknou zítra :wink: ale zase jak ti neřeknou nic tak jako to neřekli Kasi tak budeš dlouho bez piškotků tak si je dneska dej :grinning:
10. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojki tak vidím,že máte chuť na sladké,to mě vůbec neláká. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přijela jsem domů kolem dvou,teď jsem se na chvilku natáhla,a taťka od Peti mi dovezl od švagrové 4 tašky oblečení na mimi,tak se tím budu probírat pomalu,musím to roztřídit,protože tam jsou i věci po neteřích a do holčičích věcí Vojtíška oblíkat nebudu. :slight_smile: :slight_smile:
V neděli se chceme jít podívat do toho Brna na ten veletrh dítě.Nejedete náhodou taky,že bychom se tam potkali. :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Ta naše Peťka j Majdulkou si teda dávají na čas. :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.