• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte kobylenky tak sonduji co nového a Petjunka pořád nic a ostatní se schovali.
Mi už třetí týden bojujem s vyrovou chřipajzńou celá rodina takže jsme si nic neužily ,táta byl i týden v nemocnici.

Ale zítra je náš velký den jedem do Brna na ty psycho testy tak snad to bude vše OK.
Anděličko je to na tvůj svátek tak vše nej a trochu nám ten den posvět.

Zdravím Karolku a přeji dobrou snůšku.
Taky zdravím Lenuli ,Lucíka a Kasu a všechny ty zalezlé kobylky.PA PA PA
10. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Leontýnko tak budeme držet vše co máme,aby vám to vyšlo a brzy jste se dočkali toho adopťátka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Posíláme na zítra hodně štěstíčka.
10. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Leontýnko ahojda na zítřek budu držet vše co mám at vám psychotesty dopadnou na 1 a vy se brzo dočkáte adopčátka :wink:
Berušky přeji vám dobrou onc a krásné sníky zítra jdu brzo ráno do té diabetologické poradny tak se jdu ospršit a spinkat.
Leni na zítřek tfuj tfuj at je cukr na jedničku a hlavně at ti sladká bžunda chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko na tebe myslím kudy chodím a držím vše co mám :wink:
Zbytku kobylince posílám pohlazení :wink:
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Leontýnko zítra na vás budu myslet :wink:
Luci už se na to hrooooozně těšíme :grinning: Jsem dala spršku a jdu se na to psychicky připravit do peřin. Odpoledne jedem na 3D a mrknout na ten veletr :dizzy_face: Hlášení a fotešky dodáme večer. Tak dobrou nocku všem :dizzy_face: a ať vás koušou celou noc ty bleškyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
10. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak koukám, že tady opět dnes budu sama. Přijela jsem z práce, utekl mi pes, tak jsem se tak naštvala, on teď totiž utíká pořád, kdykoliv má příležitost. Tak jsem si musela dát chvíli relax na rotopedu.

Jinak Vás určitě zajímá jak jsem dopadla. Nejdřív chci poděkovat, že jste na mě myslely. Tak od příštího týdne bych měla brát antikoncepci, pokud bude vše ok no a 2.4 bych měla začít s injekcí.... Tak doufám že vše bude v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:

Samozřejmě zdravím všechny kobylky, Leontýnce držím pěsti ať vše dobře dopadne a myslím na tebe.
10. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Dobré ráno kobylky. Tak včera nikdo a dnes tady ne??? Kdepak jste?? Přeji krásný dne, u nás sněžný, jsme opět pod bílou peřinou :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Alenko ahoj tak v dubnu hurá do boje tak to ti už ted držím palušky. A co to máš za toulavého psa dostane ode mě ma budku jestli tě bude tahle zlobit :angry:

U mě kontrola cukru dopadla na jedna - musím držet dietku žádné sladné hodnoty jsou v normě jenom včerejší snídaně byla vyšší no měla jsem kakao a koblížek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za tři týdny jdu zase na kontrolu zase budu píchat do prstíku , ale to neva jenom at si mě pohlídají. Ozvu se zase až odpoledne jsem u rodičů a tatka pořád něco stahuje tak ho prej nemám rušit :angry:
11. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Luci, tak se tady konečně taky někdo ukázal :slight_smile: :slight_smile: . To je super že máš kontrolu v pořádku. I když si tě musí hlídat, ale je to + aspoň máš jistotu že vše bude ok.

Jo jo pes je potvora, Začal utíkat až teď poslední dobou a stojí mě to pěkný nervy. Takže teď bez vodítka ani ránu, nebo bych ho musela zabít hada jednoho :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Alenko no aji psy mají své dny :grinning: Měli jsme taky pejska a ten se chodil sám na rybník sem tam okoupat a taky se nikoho neptal jestli může jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: náš druhý pes když mi utekl venku tak naštěstí vždycky přišel a čekal před brankou kdo ho pustí domů :grinning: A ten poslední ven nechodí vůbec protože je z útulku a ven nechce je nejraději u nás na zahradě u baráčku teda na u baráčku mých rodičů :wink:
11. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojki tak včera už jsem se tu nedostala,protože jak jsem se probrala těmi věcmi od švagrové ,tak mě chytli takové křeče ,že jsem byla ráda,když jsem se dostala do postele,dala jsem si magnosolv ,ale nezabral,tak pak ještě jeden ,a trošku to zabralo,tak se mi podařilo pak usnout.Dneska je to trošku lepší.Jinka jsem volala na výsledky a cukr je v normě. :slight_smile: :slight_smile: A hned jsem se zeptala na ten magnosolv,a prý můžu brát i více denně,tak snad nebude třeba.
Karolko držíme vše co máme i Leontýnce.
Alenko to je super,že už v dubnu půjdeš do akce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Leni podej hlášení co na veletrhu,chceme tam jet v neděli tak ať víme jestli to stojí za to. :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Luci já to chápu, ale on je jak v jiném světě. Běhá u tebe, vše v pohodě a najednou mu rupne v bedně, neslyší, nevidí a je v trapu. Vždy se vrátí, to jo ale tak za půl hodiny a to ho ještě musím přemlouvat aby šel na zahradu. No děs. Třeba ho to přejde, ale jak jsem řekl, já bez vodítka ani ránu.

Ahoj Kasí...chudáčku, hlavně že máš něco co ti pomůže. Ale doufám, že to nebudeš potřebovat :wink:

Jo a ještě jsem Vám holky zapoměla říct, že jak jsem byla v Caru, tak nejen že teda již začínáme, ale mám i jiného doktora a ten to všechno s námi pěkně probral a vzal nám krev i na genetiku a další vyšetření, prý aby podchytil všechny možné rizika a tentokrát to vyšlo. Tak doufám že všechny testy dopadnou na 1 a tento pokus bude úspěšný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Budeme držet pěstičky,musí být úspěšný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teda Ali to bude nějaký lovec a vždycky když chytí stopu,tak davaj v nogy.To nám dělal náš pejsek taky. :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Tak ti přeji rychlé nohy ,při venčení. :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
No to jo, to je lovec blbostí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
11. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
No ,ale to je taky úlovek ne? :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Tak jsem zpět a všechno je ok. Cukr jsme měli na 4,3 a prý je to krásný výsledek. Toš jsem se šla honem najíst, páč jsem byla hladná jako vlk. Jinak koktejl byl vážně báječnýýýýýýýýý, hihihi všem doporučuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a v 13:00 vyrážíme do Brna na to 3D a veletrhhhhhh :dizzy_face: Už se moc těšíme :dizzy_face:
Luci tak dneska jsem viděla v reálu ten můj kočárek a je vážně úžasnýýýýýýýý, ale jsou ty vaničky opravdu moc malé. Tak jsem mrkla ještě na jeden, když ho najdu na netu, tak dám odkaz :wink:
Tvoje výsledky na cukr jsou tedy dobré? Kdyžtak si dáš místo 2 koblížků k snídani jen jeden a je to :grinning:
Äli gratuluju, krásně vám to naplánovali a ještě chválím ten zájem lékaře! To je moc důležité, znám to osobně moc dobře :wink:
Kasi podám hlášení večer jak přifrčíme :wink:
11. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Jo to je :grinning: :grinning: :grinning: , hlavně největší úlovek je, když se v něčem vyválí, což je pro něj největší zážite :angry:

Ahojda Jantarko, tak to je super že mýš vyšetření ok. pak dej vědět jaký byl veletrh, su taky zvědavá. A ano, doktor měl velký zájem, úplně jsme hleděli, protože ten předtím nebyl špatný, ale tolik se s námi nebavil jako ten co ho máme teď. Tak hlavně aby vše pokračovalo výborně a tak jak má :wink:
11. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Berušky loučím se s Vámi jdu na odpolední. Přeji hezký den, všechny mocinky zdravím i ty chybějící a zase se ukážu. MVMMMR :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj všem vyrážím za Regínou na kafe,tak až se vrátím napíšu co je u ní nového :wink:
11. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj Kajísku tak ji pozdravuj.No nic taky se loučím,dnes sedím na záchodě,navštívil mě průjem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Kasi :grinning: :grinning: :grinning: to je ten magnosolv :grinning: To my už taky známe :grinning:
Ali jj opravdu zájem lékaře je dnes hodně důležitý. Ten náš první nás bral taky jen jako další zboží a dělal jeden pokus za druhým :confounded: A ten druhý byl prostě k nezaplacení! Dokonce i teď když jsem těhu, tak jedu ráda na 3D zrovna k nim :dizzy_face: do caru.
Kajísku pozdravuj :wink:
11. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
No je to ,ale hrůza,sedím na záchodě od rána božího,křeče a samá voda.Tak jsem nasadila černé uhlí,suchý rohlík a teď jsem si dala kousek čokolády na vaření ,snad to přejde.
11. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Hi Kasi zkus ještě banány, ty zahusťují :grinning: Ale ono ti stejně moc nepomůže nic, páč to dělá ten magnosolv. Mě na to upozorňovali v lékarně hned, že je po tom rychlo vyprazdňování :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě navíc když si dáš víc než jeden denně.
11. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
No rychle vyprazdňováni dobrý,ale zase abych seděla na záchodě celý den ,to se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Hihihihi je to hrůza, ale nemusíme tlačit a to taky není špatné :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
To jo,ale zase nechci být jen na suchých rohlikách. :grinning:
11. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
11. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Tak my teda frčíme, večer podáme hlášení :wink:
11. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Už se těšíme na hlášení. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Kde jste všichni.A hlavně naše sluníčka,Bellinka,Věruška,Andrejka,Manetka o Leontýnce už víme a držíme pěstičky.Holky přijďte mezi nás je nám tady bez vás smutno.Nevíme jak se mají žvížátka ze žvížatkova,co nového na prknech které znamenají svět,jak se má Andrejka na chaloupce,a co nového u Manetky.No zkrátka bez vás tu není tak veselo. :slight_smile: :slight_smile: Máme vás mooooooooooooooooooooooc moooooooooooooooooooooc rádi a mooooooooooc nám chybíte. :slight_smile: :slight_smile: Víme ,že nás aspoň čtete tak přijďte mezi nás.
11. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.