• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ne, to mi moje skoro 16letá neteř líčila bez sebemenšího zardění , a používala slova, jako "králík se jí otře o pochvu a jí se spustí ovulace" jako kdyby mluvila o počasí. No, zkrátka tato generace je ňáká vyspělá, no!
3. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
Teda, hlavně, že králící dupou a dupou :grinning:
Jdeme chrnět, tak dobrouuuu :pensive:
3. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou! :slight_smile: :slight_smile:
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme cystu!
Jantarka (Leňulka), 2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začínáme stimulovat!
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,Vítej doma!Pláčeme :frowning2: , ale bojujeme :wink: !VŠECHNY JSME S TEBOU! :slight_smile:

HOLKY V AKCI
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,29.4.první včelička a už stimulujeme!!
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,jdem do ketu,4.5.UTZ11dc :wink:
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet LB, stimulujeméé

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontrola. Anička má kino, triko nahoru!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5. :wink:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.09,15.5,kontr. ,5.5.velký UTZ
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, kontrola 4.5. :wink:
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
3. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
Dobré pondělní ranko? Všem přeji krásný sluníčkový den! :sunglasses:
Andrejka už namaskovaná a připravená na odpoledne, držíme pěsťule.
Věruška beruška se nám navrátí domů, posíláme pušinky a pořádně pomuchluj Berťase, bo se těšil moc moc moc na paničku :wink:
Bellka vás všechny zdraví, už pracuje, sice je trošku pomatená, ale to se během dne zpraví :grinning:
4. kvě 2009 v 06:42  •  1 dítě  • Odpověz
Katce31 ať vše dnes dobře dopadne a na Alču jsem zvědavá, co vyčtu z té šmouhy.
A co pak Katyn? Odjel nám do té práce bo ještě objímáme toaletku? :grinning: :confused:
4. kvě 2009 v 06:51  •  1 dítě  • Odpověz
Připojuji se k Alfici a všem přeji krásný den, doufám,že se vše urovná, Věruška mi hodně vzala úplně se bojím to tady pročítat. :cry:

PS: Alfice maminko jak se Ti vede? :wink:
4. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz
autor
Dobré ráánko rodinko! :slight_smile:
Nakukuju u kávičky, ale už musím sebou hodit. Jak mně se nechce, brr..Bych ležela a spala a spala :pensive: :pensive: :pensive:
Věruška už jistě balí, nebo jí ještě vánočku, pije kakaíčko??
Já měla dneska sny, že je ani psát tady nemůžu. To to začalo.
Belíšek už maká, to je děs! A já si tady stěžuju, no jo, jdu taktéž. Máji, hezky to tady vošéfuj, vtipy házej, ať je účast veliká a Věruška má z čeho vybírat.
Terezko, ničeho se neboj! Ty jsi taky v rachotě, viď? Doma nemáš PC, ale měla bys pořídit, pak budeš na mateřský a my nebudeme nic vědět!
Katušce31, přeju příjemný sestřičky, to se hned líp snáší to prostředí nemocniční.
Tak rodino, hezký den, jak jen to bude možné :slight_smile:
4. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Andrejko dobré ráno, hodně mi to sebralo, PC doma máme jen ten internet chybí, měj se moc hezky a ať Tě to v práci rychle uteče. :wink:
4. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Ááááááááá, kafíčková siestička už :confused: Hola hola, první šanon volááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
Terezkoooo, zdravím Plzéééň :wink:
4. kvě 2009 v 07:18  •  1 dítě  • Odpověz
Já Třebíč, :wink: pomoooooooooooooc mě už šanon dohnal, no tak abych začala pracovat. :frowning2:
4. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Tak první noční jsem docela zvládla.
Zapoměla jsem vám včera vyřídit pozdrav od Věrušky.Dneska už pojede domu.Jde ještě ráno na sono a pak už HURÁ DOMU.
Všem přeji hezký den.
Jdu do pělíšku.Tak zatím papa.
4. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Buď ráda, aspoň je za Tebou vidět nějaká činnost a jsi užitečná :wink: Za chviličku je tu odpoledne a co by dup čtvrtek a zse domůůůůůůů na prodlouženej víkend, no neni to paráda? :sunglasses:
4. kvě 2009 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz
Regíííííííííííí, vajucha vyrovnaný, paráda, tož brou nocku a brzy na písanou :wink:
4. kvě 2009 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice je to bezva, už se těším, až bude čtvrtek, jen to počasí by mohlo být vlídnější prší a prší. :cry:
4. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
No to si děláš srandu? U vás prší? To neni možný, tady krásný slunečný počásko, nebe jako když vymaluje. By mě ani ve snu nenapadlo, že by někde mohlo být jinak. Ale máš pravdu, Věruška taky psala, že je u nich zataženo. No tak to s tím mušíme něco udělat. Hned to jdu objednat i pro Čechy :sunglasses:
4. kvě 2009 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz
To jsi zlatíčko. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno koťátka všem pracujícím, spícím a ulejvajícím :slight_smile: Já mám dneska lenoru, malý opět neodveden do školky a matka ještě neumytá neučesaná sedí u Pc. :wink: Zodoma Komara :wink: Andrejko já krvácela rok po porodu a to byl zážitek, nakonec mi dělali kyretáž, ale nic tam nebylo, hormonky se neuměli srovnat s tím, že už nejsou těhulenky :slight_smile: Jo asi věděli, že to je naposled :frowning2:
4. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Já se dneska dívala, to jsou samé ultrazvuky tak držím paluchy, ať to všechno dobře dopadne a mužem se těšit na jenom pozitivní zprávyčky :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Karolko, bré ráno, co je to za řeči OMG? :angry:
Na kolikátou to dítě nebohé může přijít do školky? Tady je to snad do půl devátý...
4. kvě 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Jdu vás všechny moc moc pozdravit. :wink: Regí krásné sníky. :wink: Andrejko at ti rychle utečeče. :wink: Všem co je dneska čeka nějaká kontrola tfuj tfuj tfuj. :slight_smile: Už se sváma zároven loučím jedem na zahrádku sekat trávu :unamused:
4. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
No jo a je 8,45. Já vstávala v 8,16 než bych ho oblekla, překecala, sebe přemluvila, tak jsem to radši vzdala :slight_smile: Včera jsem ho celý den neviděla, tak si ho alespoň užiju, než ho zabiju :slight_smile: Bo za hodinu na něj budu hystericky ječet, že je nevděčný, že jsem si ho nechala doma a on mi nechce s ničím pomoct :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Luci ty máš zítra kontolu, tak pozdrav našeho rodinného lékaře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ať si neusekneš něco duležitého, papapa
4. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak na zahradu bych, Lůco, jela taky, ahojky. Ale sekat trávu, to by byla moje alergická smrt :grinning:
Karolo, to je morálka, doma ze školky, to mně se nestávalo a jak bych byla ráda... :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Májo mě taky ne, já dokonce musela chodit do jeslí, ale komouši jsou pryč a děti si dělají co chcou a jejich matky nemají rozum :slight_smile: Jsem ráda, že ještě nechodí do školy a mužu si ho nechat doma, alespoň ho mužu využít k drrobným praem, nakopat brambory, povysávat, vyprat, vyžehlit a já si mužu dopisovat s tebou. :wink: Jo ještě musí ustlat, umýt okna :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Tak strašně rychle vyřizuju, možná Alfík už udělal, ale nemůžu teď dočítat. Věruška jde ještě na jednu revizi, zbyl tam kousíček placenty.. Do PRRR!!!
4. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak to má Kuba super matku :grinning: , píšu si poznámky, abych jednou věděla, jak na to :grinning:
Já chodila i do mikrojeslí, si to živě pamatuju ještě dneska, jak jsem bulela mezi dveřma a mamka mi slíbila Lentilky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už tehdá věděli, jak na mě.
4. kvě 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, já nemám telefon, ale Věrušce napíšu, prosím Tě a co jí řekli a jak na tom je?
Luboš jel na ten pohovor k Brnu, tak si vzal můj foun a já mám jeho bez dobití :frowning2: Ale napíšu jí z netu. No to jsou jelita teda, to je jak tady u nás, ale hlavně, že na to přišli, kolikrát se přeci stane, že na to nepřijdou a ženská trpí v horečkách a šílenejch stavech. Bože, ta holka má pech, no nic, nezbývá než na ni myslet!!! :unamused:
4. kvě 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Holky moje řeč, ještěže na to přišli teď než by se trápila doma , a nevěděla co ji je, než by se dostala k doktorovi, tak by to bylo horší, zítra ji určitě pustí :slight_smile: Májo fotky vybavení domácnosti jsou v albíčku. :wink: Pozdrav prosím ode mě Věrušku :wink:
4. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Věruško, hodně sil, kočko!
Andrej, díky za zprávy, moc ji pozdravuj.
Tohle je vážně záhul na nervy :frowning2:
Petjú, tobě taky držím palečky, ať všechno dobře dopadne.
Přeju všem, pokud možno, pěkný den :slight_smile: !
4. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Karolko, pěkné, horní kuchyň, dolní kuchyň, horní koupelna, dolní koupelna :grinning:
Já to můžu rozdělit tak na jeden metr koupelny, druhej metr koupelny, krát jeden metr koupelny+půlmetr koupelny, tááááááááááááááákhle je ta naše umakartová krasavice veliká :grinning:
Jojo, preposlu hnedka Verusce,co jsi napsala.
Máte to doma moc hezký, prostě podlahy, dveře a okna dělaj divy, my máme zatím jen ty okna :unamused:
4. kvě 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.