• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Halo,halo tak co veletrh. :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Maji Andělko naše zatoulaná přeji ti vše nej k dnešnímu svátečku hodně štěstí a zdraví tobě aji Aňulce :wink:
11. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jsem nějaká unavená vstávala jsem 530 a odpoledne jsem neusla jdu si hodit sprchu a jdu spinkati :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Zdravím všechny a jakpak to, že je ještě Petjúnka vcelku? :sweat_smile: Honem rodit!
Lúco, to je dobře, že dopadl cukr na jedna. A zlobí trochu chlap? Všici jsou stejní :grinning: - jako přes kopírák. Jen se hoď do klidu, protože oni vybouchnou, pak o ničem neví a my zbytečně roníme slzy.
U Leňulky zase papiňák :fearful: To jsou zážitky!
A Karolka zítra OPU!!!! :slight_smile: Držím palečky a moc ti přeju hodně vajíček, hlavně kvalitku :sunglasses:
Ségra má za sebou vyšetření toho žaludku. Polkla poctivě hadici - nic moc zážitek - a podle paní doktorky by nález odpovídal céliakii. Ale uvidí se až po výsledcích - tak za 14 dní.
Mně zase pro změnu opět pobolívá podbřišek, bolesti v kříži, někdy křeče při ee :sweat_smile: .. Děje se mi to okolo ovulace a trvá to klidně i týden. Mám to tak čtyřikrát do roka a doktoři zatím na nic nepřišli. Dojedu k doktorovi, veme krev, ultrazvuk - tam mi sdělí, že ovuluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je se mnou hotový. Jen jedna paní doktorka měla podezření na endometriózu.
Holky, nemáte s ní některá zkušenosti? Díky za rady a mějte se krásně.
Zdravím i Andrejku, Bellku, Věrušku, Máju.... je tady bez vás smutno :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ještě jsem koukla do albíků. Teda Adélka je Mončo krasavice! A jak papkáte? Co prdíky?
Ještě jsem si všimla Leontýnky. Moc ti držím palce, ať ty testy dopadnou na jedničku :slight_smile:
Zdravím i Kašu a prostě všechny :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jé taky Alfi všeechno nejlepší k svátku.Hodně zdravíčka a štěstíčka tobě i Aňulce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teoretičko to je dobře ,že už to má segra za sebou,snad to bude v pořádku a nic vážného.
Jinak s tou endometriozou se mi zdá má zkušenosti Kačka,ale nevím jestli to nepletu.
Karolko zítra držím pěstičky už dvojnásobně tobě na opu,a kamarádka co taky 12 let nemohla otěhotnět tak se ji teď v reprofitu přes dr.Macháče po IVF podařilo otěhotnět a zítra jede na potvrzení srdíčka,tak se budu modlit ať je vše v pořádku a je tu další těhulka.Navíc by to byla dobrá naděje pro další.Protože do reprofitu k dr.Macháčovi má jít teďka někdy na jaře i naše Bellinka. :slight_smile: :slight_smile:
No mějte se krásně. :slight_smile:
12. bře 2010 v 01:00  • Odpověz
Ahojky jen Vám chci napsat,že k ránu rupla voda a tak jsem v porodce. Marti endometriozu mam já. Napíšu až se vrátim domů.
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Huráááááááááááááááá, tady se rodíííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všechny moooc zdravíme s Kubíkem a petjuance mooooc držíme všechny pěsti, ať je to krátké, bezbolestné a ať je to krásná holčička.
Každý den si vás kobylky čtu, psáti je mi líno :frowning2: ale jsem věrná, jdu všem projet albíka, moc se těším na mimísky jak venku, tak v bříškách.........
12. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Tady nikdo, no nevádí, okometnuju si to sama. Mimíska jsou překrásný:

Kasi, nádherný 3D, budeš mít krásnýho chlapečka, těším se na fotečky, až bude venku. A co se týče toho kočárku, tak Ti musím říct, že já jsem si ho koupila v bazárku po jednom dítěti jako zahradní, abych si neničila ten svůj a je fakt super, perfektně péruje a je lehounký, takže do našeho terénu v zahradě paráda. Vřele doporučuji :wink:

Jantarko, mimísko také užasné, je to malý zázrak, že? Tak si hi opatruj a nápodobně se těším na fotky z našeho světa :wink:

Moničko, Adélka je sluníčku, musíš být v sedmém nebi, nemám pravdu??????? :wink: :wink: :wink:

Májinko, vše neeeeeeeeeej k svátečku, posílám Aňulence hubánečka, už je tak veliká, ach jo, to to valí, za chvilku budem starý babky a neši mazílci puberťáci, neeeeeeeeeeeeee.................. :angry:
12. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
joooooooooo ještě jsem vložila nějaké nové fotky toho našeho buřtíka :grinning: :grinning: :grinning: holkyyyyyyy je to hrůůza, jedeme třetí měsíc a milostpán váží z porodních 3kg skoro 6kg, nejdřív stávkoval a teď by nás sežral všechny jako Otesánek........mámu s tátou, Anču s fúrou sena......... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Peťi posílám moooooc sil ať to holky dneska zvládnete a ať máš rychlý co nejmíň bolestný porod
12. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
jsem z Peti na měkkoooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:

Moni ahojky Kubíček je fešák, moc vám to na fotkách sluší, jen ať papá určitě bude po tátovi kus chlapa :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Petruš posílám moc moc sil at to holky zvládnete bulím tu jak malá holka má takovou radost další kobylí mimísko bude mězi námi :wink:
Zdravím Moncaet Kubíček je nádhetny roste jako z vody :wink: Je to chlap jen at papá bude to silák :slight_smile:
Moni ahojda jak ty se máš co malá spinká a co prdíky už je to lepší :wink:

Zdravm zbytek kobylynce :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj Luci, já ti nevím jestli je to prdíkama, ale asi spíš kakáním, před ním se svíjí a po něm je klidná. Jak se ti dnes spalo, já v těhu spávala šíleně, ve 3 vzhůru, pořád běhala na wc, no te´d se vyspím víc :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Moni já spím celou noci někdy jdu tak 2x čůrat a spím až do půl sedné než mi zazvoní budík to vstáváme s Petrou do školy a pak si jdu většinou ještě lehnout :sweat_smile: Od mojí ségry kakala malá jedině tak že jí ségra zatlačila nožičkama na bříško a to sní vždycky šla kupa řvala a pak jí bylo lépe a pak se to ustálilo a byla posraná aji 3xdenně :grinning:
12. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Já mám v břichu lenocha kope to jo ale v noci mě nikdy nebudí asi kope ale já to necítím doktorka říkala že je veliký a mám málo místa tak už nebude kopat tak intenzvně :wink: takže se v klidu vyspím :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Holky vložila jsem nové fotky bříška když tak koukněte :wink:
12. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahojky holkýýý :slight_smile: všechny vás mocinky zdravím a přeju krásný páťulínek a nadcházející víkendííík :slight_smile: Jsem zkoukla Kubíčka a Adélku, OMG, ti ale rostou závratnou rychlostííí :slight_smile: U nás nic nového, stále se potácím mezi domovem a prací, jsem hooodně unavená, ale nedá se nic dělat, no :wink: Takže vás všechny moc zdravím :dizzy_face: Karolajnka už má za sebou OPU, tak věřím, že vajuška budou kvalitní, tfujtfujtfuj :slight_smile: Těhulkám číselka rostou a všechno je v pořádku, jen tak dále :dizzy_face: Snažilky se, doufám, zařadí co nejdříve mezi ně :dizzy_face: Alenka se chystá do boje, tak tentokrát ať už je to boj poslední :dizzy_face: Ale samozřejmě největší palušky patří Petjunce, ať se drží, holky zlaté, už se těším, až příjde MMSka s tím malým uzlíčkem štěstííí :dizzy_face: Držte se a mějte se krásně, i když nepíšu, myslím na vás :dizzy_face: Papapááá :dizzy_face:
12. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Belíšku kulíšku moc ráda tě tady vidím :wink: Pořád jseš v jednom kole práce a pak doma :frowning2: Jsem ráda , že jsi za náma přišla moc na tebe pořád myslím :wink: Jak budeš mít čas a náladu příjd za náma častěji moc nám taky snažilky naše chybíte :frowning2:
12. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile: Tak podávám hlášení, že mrňousek nám zase kousek povyrostl a jak říkáš ty Luci, začíná mít méně místa, tak někdy máme klid i celý den. Večer se ozve když jdu spát a pak celou noc o něm nevím. Budí mě jen to, že se musím převalit na druhý bok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na wc vůbec nechodím, takže spím jak šípková :sweat_smile: teda skoro :grinning: Jinak jsem zavřená pořád fest a čípek je ok. Trošku mě spíš začaly trápit křeče do nohou, ale zatím jen sem tam. Další kontroličku máme zase za 14 dní a pak ve 30tt větší :wink: A nemusíme jet do Brna, páč moje dr má už ten vymakaný ultr se 3D, tak si to všechno zkontrolíruje sama :dizzy_face: To jsem moc ráda.
No a jinak fotečky malého hned dodám. Ultrazvuk byl super. Malý byl vzhůru, tak máme i video a 6 foteček :wink: Pak jsme letěli na ten veletrh a musím říct, že jsem byla nadšená! Spousta věciček od oblečení, postýlky, kočárky, sedačky.... no prostě spousty věcí. Kočárky jsme prokoukli a určitě by jsme vybrali :slight_smile: Ale rozhodla jsem se koupit ho tady i když o nějakou stovku dražší, protože pak když je reklamace, tak se to vybavuje poštovně a trvá to moc dlouho :angry: Navíc tady mi dají náhradní kočárek když by byl můj na nějaké opravě.
Co se týče druhů a kombinací, tak jich byla spousta :dizzy_face:
Belíšku ahoj žvížátková mamino :slight_smile: Tak kdy začneš ty? Jdeš k nám do Repra? Jse mi zdá, že se mluvilo o březnu nebo neeee :confused:
Petjunkooooooooooooooo jupíííííííííííííííííí, tak konečně jste se odhodlaly jít rodit! Moc držíme palce, ať je princezna co nejdřív na světě! Budeme čekat na zprávičku :dizzy_face:
Monceat Kubíček je pěkný kus chlapa! Moc hezky to zvládáš, když tak krásně roste, a všude na fotečkách vypadá moc spokojeně :wink:
Monči ahoj. Tak to máš malou hodnou, když se i v noci vyspíš :wink:
12. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Leni tak je vše ok to je dobře a cukrovka je ok to je super :wink: Já bych byla na takovém veletrhu jak v jiříkově vidění to musela být nádhera :slight_smile: Škoda že jo to tak zruky a ted když zase nasněžilo tak to tam manža se mnou nepojede :angry: Kočárků je tolik ,že si člověk nemůže ani vybrat kolik jich je mě se líbí snad každý co u vás jezdí po městě :grinning: Já už bych tak chtěla otapetovat kolem postýlky a už si jí vystavit a načančat ale ještě počkám až kolem 30týdne to vše spytlíkujem :grinning:

Petruš tak co už je malá mezi náma :wink:
12. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj kobylky přišla jsem vás pozdravit.Moc nepíšu,ale jsem v obraze.Tak dneska má svůj den petjunka tak at jde vše jak má:slight_smile: a hodně síly.A Karolka má opu tak at je to kvalitka :slight_smile: .Všechna miminka jsou nádherná a jak vám všem maminám pěkně rostu.Těhulky jsou taky v pohodě tak jen tak dál.Mějte se všechny krásně. :wink:
12. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Luci je tam vážně super výběr na všechno. My jsme ale hlavně zkoušeli kočárky. Musím říct,že manža už ho chtěla včera aj koupit :grinning: Jsem žasla jak už obrátil, když se najednou mezi tím vším ocitl :grinning:
Jinak dneska nám přivezou tu novou postel, tak už budu taky vymýšlet jak a kam umístníme postýlk, přebalovák a tákkk. Už se taky hrozně těším na tu piplandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nakonec jsme se rozhodli, že nebesa nebudou. Včera jsme vybrali i styl postýlky a je hezká i s i bez nebes. :wink:
Jo, kukni tady ten kočárek mám vybraný ještě u nás v obchůdku. Je o něco větší než ten Tako.
http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/13-1-Kocarky/71-2-kocarky-kombinovane-sety-s-aut/5/1592-Kocarek-Camarelo-Q12
12. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Kočárek je hezký ale já zůstanu u toho Taka co mám vybraný :wink: Uvidím možná že vyberu jiný jak pojedem do toho polska tam jich měli různé druhy já to pořádně okouknu a nějaký koupíme :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj Mikky jak se máš :wink:
12. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jasně, já právě srovnávala ty dva. mají je oba u nás v obchůdku víš, tak uvidíme. Možná se to ještě změní než konečně vybereme ten pravý :grinning:
12. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Leni to je ten problém kdysi byli dva druhy a ještě jako podpůltovka a bylo to a ted je tolik druhů že si nemůžem vybrat :grinning: Takže nebesa nebudou vybrali jste včera něco jiného :wink:
12. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky dala jsem nové fotečky, tak můžete kuknout :dizzy_face: Pokusím se dát ještě nějaké obrázky z videa :wink:
12. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj Luci koukala jsem ti do albíka pěkný bříško už máš.Já mam dneska volno,jinak se mam celkem dobře.Pracovně. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jj měli tam právě různě načančané postýlky. Měli s nebesama, bez, jen s mantynelama. s krásnýma kapsářema a td... No prostě milion variant :slight_smile: Nakonec to bude asi bez no, ale ještě uvidím :dizzy_face: Jůůů a ty oblečky, spací pytle, a medvídkovské overalky no prostě tolik náááádherných věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a potkala jsem Aju, jestli si ji pamatujete. Bude taky rodit co nevidět :wink: Je 38tt a moc jí to sluší holce- Šla koupit taky kočárek.
12. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.