• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mikky bříško mám tak veliké jako u Pétulky když jsem šla rodit :grinning: Zatím jsem břibrala 6kg to jde :wink:
Leni mě stačí když vlezu třeba do Chicca a jsem jak v jiříkově vidění nevím co si vybrat tolik variací co se týče postýlek a ty oblečky ach jo až na ty ceny ještě že máme mimáč a aukro a sekáče :grinning: hezké věcičky tam mají a za pár peněz :wink:
12. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jasně! To kdyby jsme měli kupovat všechno nové, tak se mají chlapi ještě namakat, aby to zaplatili :grinning: Jsem ráda, že mi něco zbylo od ségry a nemusím kupovat úplně vše. Samo, že i tak mě toho čeká dost, ale jsou tu i babičky ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
Ahojky kobylky.. tak mi přišla sms, a radši jsem nakoukla sem, a tady to ještě poslíčci nezvěstovali.. Majdinka je na světě.. !! má 3.330, 50cm :slight_smile:. Petjunka píše : Máma je ubulená, táta vykulenej, můžeš mi aspoň Ty přivítat s úsměvem. jmenuju se Majda. :slight_smile: . Tak vám to posííláám jáá dáále..
Berušky, moc všechny zdravím.
12. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Majdičko vítám tě mezi náma přeji ti hodně zdravíčka a štestíčka do toho života :wink: Petruško moc moc gratuluji.

Andrejko moc ráda tě vidím jak se máš naše tulačko :wink: A děkujeme za vyřízení :wink:
12. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jé super,tak mooooooooooooooooooooooc gratuluji,super skvělá zpráva.Dneska vůbec nestihám,zachvilku vyrážím na svatební veletrh a pak do kina na Alenku v 3D provedení.
Majdinko tak tobě i mamince přeji hodně zdravíčka a štěstí v životě.
Super byla tu i Belinka konečně mezi nás zase přišla,a krásně si to načasovala,akorát na narození Majdinky.
A taky Monči-čet malý je nádherný,i Leňulko brouček je krásný.
No nic vůbec nestihám zítra písnu víc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Tak veliká gratulace petjunce k malé princezně :slight_smile: ,hodně zdravíčka a štěstíčka.At dělá rodičům jen samou radost. :slight_smile: :slight_smile: No vidíš Luci,že se to nedá srovnávat,každý těhotenství je jiný.A ted budeš mít chlapáka. :grinning:
12. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jupííííííííííííííííííííííííííííííííí Majdička je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Petjunko gratulujeme a přejeme moc zdravíčka, štěstíčka a radsti do života s uzlíčkem :dizzy_face:
Andrejko ahojíček sluníčko. Jak se máš? Co je nového? Napiš nám o sobě víc, chybíš nám!
12. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jedem odvézt Petru k mým rodičům bude tam až do neděle :wink:
12. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Magdalénko, vítej na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Veliká gratulace rodičům :slight_smile:
Bellí Andrejko ahojte tulačky :slight_smile:
Karolko tak ještě čekám broučku na tebe, kdy podáš hlášení o snůšce :wink:
12. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahojte kobylky.
Petjunce velká gratulace k Majdulíkovi všem hodně zdravíčka a štěstíčka.
:dizzy_face:
12. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Obrovská gratulace k novému hříbátku. Mamča statečná už to má za sebou! Tak hodně štěstí, zdraví a ať přináší jenom samou radost :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
ahoj holky,tak dneska si říkám kouknu na snažilky co petka a už je malá na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítám berušku mezi náma a přeju do života hodně štěstíčka.
Rodičům velká gratulace :wink: :wink: :wink:

holky vám ty čísla krásně naskakují :slight_smile: za chvíli budete i vy mít miminka.
A co karolka?dneska má odběr??
12. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky, jsem opět v práci až do večera ale šla jsem na Vás kouknout. Petjunce moc moc gratuluji a vítám¨mezi námi další princeznu :wink: :wink:
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Petjuankoooooooo, mocinky gratuluji, supeeeeeeeeeer, těšíme se na fotečky a přejeme hoodně zdravíčka :zipper_mouth:
12. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Všem moc děkuji, které na mě mysleli. Dneska tu bylo živo :slight_smile: Hlavně že se Majdalenka umoudřila a vykoukla na svět. :slight_smile: Jinak Opu hrozný, nechám si zážitky pro sebe, ať ostatní nestaším, asi mi nějak dneska nesedla narkoza :unamused: Mám 20 vajíček, takže velikonoce budou. :grinning: Jdu si lehnout, a jsem ráda,že to mám za sebou :wink:
12. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Petjů, gratuluuuuujuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: a bulím, takže asi nebudu ta vhodná vítací teta kobylí :wink: Andrejko, díky za zprávu!!!
Ať jste hlavně obě v pořádku a brzy doma. Moc se těším na fotečky malé. Konečně zase krásné zprávy!
A KArolka je skvělá nosnice :grinning: Tak ať je ti brzy líp a vajíčka jsou všechna luxusní!!! :grinning: Karolko, kdy bude ET?
Ahojky ostatní :slight_smile: Vám už to taky brzy uteče a budou tady další miminka.
Moc ráda vidím Bellíška a Andrejku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pozdravujte Věrušku, jestli jste s ní v kontaku.
12. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Berušky už jsem tady hned jak jsem odvezla Petu dědovi a přijela domů tak jsem si dala šlofíka byla jsem nějaká unavená :wink:
Karolko gratuluji ke snůšce. Odpočívej at jsi fit na Et :wink:
12. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink: Jdu do hajan :slight_smile:
Petruš přeji vám s malou dobrou noc :wink:
12. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Karolko mocinky gratuluju ke snůšce, to je celé plato :grinning: Hmm a narkóza nesedla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už to máš za sebou, tak a teď budeme čekat kolik bude bojovníčků :wink: Kdy bude ET? Máte PK?
Janinko, Evi, Marti ahojky :slight_smile:
Leontýnko a ty jak?
Luci já budu dnes taky krásně spinkat, páč nám přivezli konečně tu novou postel :dizzy_face: Je super 55 cm výška, tak se nám bude lepší slézat :grinning:
12. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Petjunkooooooooooooooooo, velikánská gratulace k Majdince,ať jste holky zdravé ,krásné a šťastné po celý ten dlouhý začínající život,moc Vám to přeji a těšíme se se Sophinečkou na fotečkyyyyyyy :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
Lucí krásný pupíček určitě se tam Honzíkovi líbí ,ale raději ať tam ještě zůstane..........
Leni kluk jako buk má krásný nosík tak se pěkně držte a odpočívejte dokud můžete nebudu Vám říkat ,že je to procházka růžovou zahradou,ale je to krásný Sophí už by nejradši seděla ležet ji nebaví ale to má smůlu, ale je pevná už chvíli sedí i sama je to obřík a dlouhánek .
Moc zdravím i Andrejku a Belí,Kašu takyyyyyyyyyyyyyyyy :confused:
12. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojte kobylky,

Peti obrrr gratulace k Magdalence :dizzy_face: přejem hodně zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

Karolko,teda to tak letí, ty už máš po opu, no tak to je super, za chvíli et,jéé to budeš mít skoro jak já loni a uvidíš na Vánoce budeš mít mimčo u sebe :wink: :slight_smile:

jinak zdravím všechny ostatní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahojda berušky. Ještě jednou vás moc zdravím, děkuju za milé vzkazy. Jukněte do mého albíka, je tam naše milá kobylenka Majdalenka Petjunková:slight_smile:.
12. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
Karolajnko, držím palce :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
No tak jsem doma,a čtu jen samé dobré zprávy ,dobře jsme ty pěstičky dneska mačkali.
Petjunka má už u seme Majdinku,Karolka má po opu dost vajíček,tak snad krásně dozrají.A budou z nich nádherní broučci.A ta má kamarádka co byla na Et v reprofitu u Macháče má taky dnes potvrzené srdíčko,a tak po 12 letech velkou naději ,že se taky broučka dočkají,a hlavně je to i velká naděje pro naši Belinku,která má jít taky k dr.Macháčovi.Je to prý opravdu skvělý pan doktor. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No jinak kino bylo krásné,ale na další už do porodu určitě nepůjdu ,Vojtíškovi se to moc nelíbilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,tak ho teď uklidňuji písničkami z večerníčku a houpu ho na baloně. :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jé ta je krásná.Bulím tu jako želva.Holky já mám z vás radost.Kéž by jsme byli do konce roku všechny maminky nebo těhulky.To by byla nádhera. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Posílám všem na dálku pohlazení a hubana.Už se těším v neděli do toho Brna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .To se bude utrácet.
12. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj dupkýýýýýýýýýý, moc všechny zdravím.
V prvé řadě obr gratulace k Majdince, jsme jí to sice naplánovala na včééééééra, ale co už no, chtěla počkat na pátek, aby mohl táta zapíjet, to je v celku rozumné, že? :grinning: Hodně zdravíčka celé rodince. :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Za další blahopřeji Karolce k takové pěkné snůšce, slípka bys byla dobrá, jestli Tě nejni škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale musel to bát záhul a jistě ještě je. Já snesla jen 8 kousků a stačilo....

A ještě chci poděkovat za přání k svátku, které jsem zde zmerčila, díky, díky díky.

U nás je najednou honička s dítětem, zjistila, že má nohy a je po hodnym miminku :confused: , celý den stojíme a řveme. Do toho ty zuby...

Dnes jsme byli celý den na veletrhu, zahlídla jsem tu o něm zmínku, pokoiply jste tam některá kočík?
My jsme koupili v Espiru golfáč i autosedačku nakonec. Vše přijde až příští týden, tož musíme vyděržat. Se chystám s golfkama na zahrádku na kávu a on padá zas ten bílej xindl, že!!! A prý má 30cm napadnouti ještě k temu. na parkovišti se nám drží stále plno ledu... Tak si teda ještě vyčkáme

Kočky, mějte hezkou dobrou noc, Majdička svou první, fotečka krásná!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A vlásky má, jestli jste si všimly, už načesaný, kdo vý, jestli to Petjunka už nenagelovala, žéééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná aj zastřihla :confused: :wink:
12. bře 2010 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
OMG jsem napsala výýýýýýýýýýý? No su já normální? :confused: Jsem koukala na pět samyc a asi to na mně zanechalo následky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko teda to je úrodička. Budu moc držet palečky. Andrejko moc děkuji žes to tady poinformovala. Se tady objevilo spoustu starých držtiček,to mi těší,moc na Vás myslím. Jinak všem moc děkuji. Majdinka je na dětskym ale já stejně nespim. Papa,mějte se hezky.
12. bře 2010 ve 23:46  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Jdu poplatit šeky, tak jsem nakoukla. :wink: majdalenka je nádherná, není k tomu co dodat, celá maminka. :wink: Mě už je líp, jen jsem v noci musela vstanout a jít si pro Algifen. Zítra čekám telefon, kdy mám jít na ET. :slight_smile: Tak jdu utrácet přeposílat penízky :slight_smile: Jinak všem děkuji, že na mě mysleli a Majdalence honě štěstíčka. :wink:
13. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla pochválit všechny maminky jak vám ty vánočky krásně rostou a jsou nádherné. Hlavně ať vám dělají samou radost. :wink: Máji neboj, v 18 letech řvát přestane :wink:
13. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.