• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré rááááááánko, no já snad omdlím, ona si rodí a při tem pomale píše na Kobylůůůůůůůůůů. Tož teda zdravíme do porodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale ono už je půl devátý, to si asi Petjunka nepřečte bo už má asi šichtu na sesterně nooooooo :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak až tam ty holky zastřihneš, tak dej vědět, do slečna Majdááááááááááá :sweat_smile:
13. bře 2010 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky, všechny Vás moc zdravím a přeji krásný den :slight_smile: . Petjunky zalatíčko je krásná...moc se povedla, je to andílek. Jednou se všechny dočkáme :wink:
13. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Musím napsat že Majdinka je nádherná a vlásky má krásně načesané no maminka jí určo načesala nagelovala at si neudělá ostudu kadeřnice a neučesané dítko :grinning:
Máji ahojda tak malá už stojí a řve to znám malá byla to samé hlavně když někam chtěla a nešlo jí to neboj to přejde :wink:
andrejko ráda tě tady vidím moc nám tady chybíte ty Věruška Belíšek :wink:
Hani ahojda malá roste jak zvody nedávno jsi rodila a už chce sedět toto letí :wink:
13. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Milé kobylky, po dlouhé době nakukuju hlavnmě kvůli tomu, že chci popřát hoooodně štestí do života našemu novému miminku, Majdince! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Petjůůůnko, doufám, že už nejsi ubulená a vše si vychutnáváš plnými doušky!

Moc vás ostatní všechny zdravím,ale přiznávám se, že nejsem v obraze, bo vás nemám možnost číst. Píšu z práce a to jen na skok.

U mne je teď všecno jinak. Rozešli jsme se s Míšou a pak to šlo ráz na ráz. Mám nový byt, podnájem, včera jsem v něm poprvé spala. Musím zařizovat spoustu věcí, atd... Někdy si připadám jak ve snu,ale doufám, že ten sen bude mít dobrý konec i rp Míšu. je to bolestuvý,ale asi to tak muselo být...
Asi se tu zase na dlouho neobjevím, bo nemám net, jen v práci a u ségry. Moc na vás myslím a všem přeji jen to vysněné ŠTĚSTÍ ale hlavně taky ZDRAVÍ, protože bez něho, by nešlo nic.

MTR MTR MTR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Krásné ránko všem a obzvlášť Petjunce a Majdičce do porodnice :dizzy_face: Mamino, malá je moc krásná a ty vlásky jsou fakt super!!! :dizzy_face:
Andrejko děkujeme za info a hlavně jsem byla vážně moc ráda,m že jsi se objevila!!!! Choď prosím častěji :wink:
Máji už si to začínáte užívat se zoubkama jo? Ty vogo to je mi vždycky těch slintánků líto, musí je to bolet bobky. A stojí s vyzváněním jo? :grinning: po kom to dítě asi je? :grinning:
Hani ahoj. Malá Sofi taky nádherně roste. Ještě si pamatuju, jak jsi začínala po // :wink: a ona už sedět! Hrozně to letí že? A co druhé je v plánu třeba bráška?
Karolko čekám na zprávičku :wink: Určitě bude plno bojovníkůůůůůůůů :dizzy_face:
Ali ahoj, dneska volno?
Holky dneska jsme spali první noc na té naší nové posteli a já spala tak 2 hodiny :confounded: Malý hrál asi házenou, kocour nechtěl na nové vůbec spát, tak byl otravný až do rána, manža odjel o půlnoci do práce a my čuměli 2x aji na telku a ráno jsem si připadala, jako by mě někdo dobil :angry: Sakryš, doufám, že to bude dneska lepší.
13. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Věruško ahojky. Tak to mě hrozně mrzí sluníčko :frowning2: ani nevím co na to napsat. Snad jen, že ti do budoucna budu držet pěstičky dál a moc na tebe myslím :cry: :cry: :cry: Jsem s tebou!
13. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Věruško je mi to moc líto nevím co říct posílám ti hodně sil a pohlazení stále na tebe myslím :cry:

Leni tak se ti dneska špatně spalo to víš nová postel musíš si na ní zvyknout :wink: Já taky spala blbě byla jsem asi 8x čůrat to se mi dlouho nestalo :frowning2:
13. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Berušky jdu něco dělat at manža neřekne že nic nedělám :grinning:
13. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Tak koukám jak to Peťka zvládá,včera si porodí a dneska už je tady s námi ,tak posílám mooooooooooc pozdravů do porodky,a hlavně hodně zdravíčka.Hlavně teďka nabírej hodně sil,budou třeba a doufám,že si nůžky aspoň v porodce nechala na pokoji. :grinning: :grinning: :grinning: .Malá je nádherná.
Věruško ,sluníčko posílám pohlazení na dušičce,a věř ,že bude líp.A že na každém konci čeká nějaký nový začátek,a určitě bude krásný,ikdyž je to teď těžké. :frowning2:Moc budu držet pěstičky aby ten nový začátek přišel hodně brzy. :cry: :cry:
13. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Jinak koukám kolik se nás tu po dlouhé době sešlo.A musíme za to poděkovat dík Petjunce a Majdince do porodky.
13. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Věruško, moc mě to mrzí. :frowning2: Je to smutné, tolik jste toho prožili a teď tohle. Holt život se s námi nemazlí :unamused: Snad se ti blýskne na lepší časy a rychle to přebolí :wink:
13. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Holky co dneska vaříte dejte ispiraci nevím co uvařit nemám na nic chut :frowning2: tak písněte nějakou ispiraci možná dostanu chutě :wink:
13. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Tak jsem si dala hrníčkovou česnečku s chlebem jé to byla mňamka :wink:
13. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Určitě příjde brzy něco nového krásného,ikdyž to teď hodně bolí,vím jaké to je sama jsem si takovým obdobím kdy jsem se rozešla s expřítelem 3 měsíce před svatbou ,pak jsem přišla i o byt,který jsem musela pracně díky dírám v zákonech získávat 4 měsíce zpátky a chyba právníku mě stála 100 tis.,ale dneska z odstupem času jsem byla ráda,že se to stalo ,a dneska se mám s Peťou nádherně a neměnila bych.A také jsem v tom období myslela,že je to snad konec světa. :frowning2:
Věruško věř,že opravdu brzy na tebe čeká nové krásné období,a určitě čeká.Posílám hodně sil.
13. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Luci já mám dnes rýži s dušenou mrkví,a kuřecí maso podušené. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky není mi nějak dobře tak si jdu lehnout k telce :frowning2:
13. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Luci tak odpočívej,a šetři se. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Berušky tak jsem si odpočinula, ale lépe mi není :frowning2: V telce je kulové a když tam něco je tak nám nejde satelit a tak musím s manžou koukat na debilní fotbal :angry: Hlavně že máme doma tři telky a na dvou mi nejde nova a tam kde jde tam musím koukat na ten zku....ý fotbal a manža nemůže jít jinam je to d....l holky já jsu na něho tak naštvaná at už je Honza na světe to budu mít o zábavu postaráno :wink:
13. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
Luci nesmutni,ale vím jaké to je ,když běží pořád jenom fotbal :confounded: ,Peťu naštěstí tak nezajímá,ale jak jsem bydlela ještě doma tak u nás v televizi neběželo nic jiného než sport,a hlavně foooooooooootbal :confounded: ,naši jsou totiž sportem a fotbalem zvláště úplně posedlí,a nemusí ani nikomu fandit,prý hlavně ,že je dobrý fotbal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To já když už jsem se s nima výjimečně dívala,protože mi nic jiného nezbývalo,tak jsem musela aspoň někomu fandit.Tak vydrž prťka vydrž ,za chvilku tu máme broučky a pak už nám bude jedno co je v telce. :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Luci nestraš, co ti je? Snad tě Honzula nezlobí :slight_smile: No nic, jdu si lehnout, břucho furt bolí a zítra budu hypnotizopat telefon.
13. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Karolko neboj určo to teď musí vyjít.Budu držet vše co mám. :slight_smile: :slight_smile: :Luci a odpočívej,pusť si pohádky na CDečku,já to taky pouštím Vojtíškovi a mooooooooooc se mu to líbí.
13. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Karolko neboj Honzula je ok jenom ten manža občas zlobí :angry: Pustila jsem si S tebou mě baví svět to jsem se zase zasmála ted půjdu koukat na novu na to Medvídka ještě jsem to neviděla tak jsem zvědavá jaké to bude :wink:
Karolko hezky odpočívej a zítra neboj oni zavolají a řeknou ti kdy si máš jet pro broučky :wink: Přeji ti dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dobré ráno kobylky :wink: Jak se dneska máte a co děláte :wink: Já dneska vstávala až po deváté to jsem se úžasně vyspala :slight_smile:
Leni a jak se spalo tobě už to bylo lepší to spaní na nové posteli :wink:
Karolko a co ty už volali asi ještě ne no mají čas :angry:
14. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:
Tak dneska už to spaní bylo mnohem lepší, ale ono se to stejně už moc nezmění. Špatně se mi otáčí a záda bolí. Jinak postýlka je super, hlavně na to slézání, páč je fakt vysoká :wink:
Karolko už čekám a čekám a čekám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci nerozčiluj se pořád s tím tvojím manžou :grinning: Vždyť jsou to jen chlapi :grinning:
Včera jsem byla u ségry a přivezla jsem 3 pytle věciček pro mimčo. Mám tam i plínky - malé, velké i ty osušky. Pak spousty dupaček, košilek, soupraviček.... no mám co dělat :grinning: Hihihi, ale už se těším, začnu si to pomalu prát a dávat do kupy. Mamka už nachystala i peřinky. Jsou tam velké s péřovkama a kulmovací a na doma. Holky no já jsem z toho byla celé mimo :sweat_smile: kolik je toho potřeba :confused:
14. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Leni tak budeš třídit ak popelka :grinning: Já to miluji to přehrabování se v tech věcech ještě proberu pytle po petulce určo tam něco najdu hlavně na doma pořád to bude poblité a počůrané a u kluků je to vzlášt horší když ho dáš do pleny musíš mu dát pindoura dolů jinak jak bude čurat at bude mokrý až k bradě :grinning: Je toho vážně potřeba hodně ono se to nezdá :wink:
14. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Jj to jsme se nasmáli u té představy, že když kluka rozbalíš, tak tě zákonitě počůrá :grinning: :grinning: :grinning: A nejhorší je, že to je kosířek nahoooooru :grinning: :grinning: :grinning: a nedej bože když se pokadí a je to až na zádech, hihihi o pytlíkovi ani nemluvím :sweat_smile: Jinak určitě půjdu ještě nějaké věcičky nakoupit, páč musíme jít s dobou ne? :wink: Taky jsem se rozhodla, že koupíme novou postýlku komlet i s těma serepetičkama do ní. Naše stará už není úplně ok, tak to rozhodlo.
14. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Tak to se bude malému spinkat v nové :wink: Já si taky koupila novou postýlku byla slevněná z 1200 na 500 tak jsme jí vzali už máme aji madraci chtěla jsem žlutou nebo bílou a ten pán mi pošle růžovou no není na zabití :angry: Ještě musíme koupit deku a polštář povlečení už máme aji plachty ty jsme koupily i Ikea dvě bílé za 79 to jde mají aji modré a růžové. Mi máme postýlku ještě po mě ale ségra jí ještě potřebuje a do malá bude mít 2apůl :angry:
Ségra říkala že když hlídala kámošce malého že to byl děs když se pos.... to prej měl všude říkala než jsem ho umyla tak se pos.... zas :grinning:
14. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
To jsi koupila super tu postýlku! Já ji chci koupit co nevidět, ať ji máme taky v kupě. No a už jsi se dívala po tom monitoru? Já bych chtěla ten respisense co se připíná jen na tu plínečku, protože ho můžeš mít i v kočárku. Je super, že je přenosný kdykoliv s mimčem a né jen do postýlky jako je to u těch s podložkama.
Ségra má taky takovou prďolku? To budeš mít taky hodně věcí ještě od ní ne?
14. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Ségra má holčičku a chlapečka hlídala kámošce. jo věcí máme plnou půdu ale vše je hlavně na holčičku ale na doma nebo na zahradu budou ty věci dobré :wink: O tom monitoru pořád uvažuji jestli koupit nebo ne :frowning2:
14. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Jj ségra tam měla taky nějaké růžové věci ještě po dcerce, ale pak hodně bílých a to je neutrální :wink: Druhého měla kluka, tak těch modrých chlapáckých je tam taky dost :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.