• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem si ten monitor objednala na aukru za 1000kč je to ten maličký vložím odkaz http://sz.aukro.cz/item954672966_monitor_dechu_respisens_a_podlozka_sassy.html :wink:
14. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Hihihi Luci ty jsi voříšek? Já tam taky hodně nakupuju :slight_smile: To byla rychlost! :grinning:
14. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tak jsem se zeptala chlopa jestli ho budem kupovat a on řekl záleží na tobě snad hned najela na mimáč a pak na aukro a hned jsem ho objednala doufám že bude plně funkčí no uvidíme :wink: A co tam nakupuješ věci na malého :wink:
14. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Hodně jsem kupovala pro sebe, něco jsem prodávala a ségře :slight_smile: Na malého jsem ještě nekoupila nic :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Já tam nakupuju hlavně na Pétu a ted na malého to jsem už koupila tolik věcí že nevím jestli to všechno vynosíme :grinning: Kámoška už plete svetřík jsme zvědavá jaký bude dala jsem jí vlnu a mikinu a at se stará naštěstí jí ho hodně baví :wink:
14. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jj ségra mi taky včera říkala, že už dala malému uplést soupravičku, tak jsem hrozně zvědavá :slight_smile: Ona je zdr. sestra, ale teréní, tak ty pacošky jí pořád něco cpou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a babče pletou o 106, tak už to zařídila :grinning:
14. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
To je super mít někoho pletacího ono se to moc neoplatí ale mě to kámoška plete zadarmo chce zaplatit jenom vlnu. Ukazovala mi vzorník a byla tam skvělá vlna taková maskáčovaná no super tak říkala že jí objedná a že něco uplete. Petuli už upletla 3svetry a vesty a čepice šály prostě když plete svojím holkám tak hned plete aji Petulce. Na narozky jí uplete kabelku ukazovala mi jí a vypadá úžasně :wink:
14. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jo to máš pravdu. Já osobně teda žádnou pletačku nemám, ale už se to někde pro nás plete :grinning: Ony ty babče to dělají rády a ještě k tomu pro sestřičku :slight_smile:
No, jinak kukám po těch postýlkách jako kompletech a nemůžu si pořád vybrat :confused: Šmankote se mnou to bude těžké :grinning: Než to dám fakt dohromady, tak bude malý aj chodit tuším :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
A co vše chceš do té postýlky já na aukru koupila povlečení a mantinel a říkám si že to bude stačit :wink:
14. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
http://sz.aukro.cz/item956822528_nove_povleceni_do_postylky_od_korunky_novy_vzor.html Leni koukni od téhle paní jsem vyhrála to polvečko a mantinel a zadara jsem dostala bryndák a stálo mě to vše aji spoštovným 350 a je to opravdu super matroš :wink: Už jsem ho vyprala a vyžehlila je super. A druhé jsem koupila starší aji s froté plachtou za 130 od paní z mimáče bydlí u nás vě městě :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Dupky furt nevolají, stejně si myslím, že bude prodloužená kultivace, tak to vidím na středu. Jdu si pinknout. Zatím pápá
14. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Berušky jdu koukat na pohádku a potom jak dojedou formule tak si pojedem pro Pétu už je mi smutno :wink:
14. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Joooo to je hezké a ta cena :slight_smile: Vypadá moc pěkně! Ale já jsem myslela celé ty komplety i s postýlkou jako toto: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1521562
14. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Leni to je paráda , ale ta cena mě trochu odradila ale je naprosto užásný komplet :wink:
14. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Karolko to je divné, tak tam zavolej ty :wink: Já si volala vždycky hned na druhý den po opu, aby jsme věděli kolik je jich oplodněných a když byla PK, tak jsme volali každý den až do ET na výsledky :dizzy_face: To bych asi nevzdržela čekat a nevědět :angry:
14. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jo je to fakt krásnéééééééé :slight_smile: ale ty ceny :angry: Uvidím jestli se to dá poskládat levněji na jiných stránkách.
14. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Leni u nás v Caru kam chodí aji Karolka tam ti nic neřeknou poprvé mi řekli zítra si zavolejte a když jsem si volala tam mi řekli zítra bude ET a ani mi neřekli kolik je oplodněných a podruhé v jsem měla v pátek Opu a v úterý ET a to říkali volat nemusíte v úterý si přijedtě bude Et :frowning2:
14. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak bobulky. Volali mi, byla jsem pěkně rozespalá, takže zítra v 9hod, ani jsem se nezeptala kolik toho je. Ale to je stejně jedno, hlavně, že je ET. Ptala se mě, že minule jsem, měla 2 embryjka, kolik chcu teď, tak jsem jí řekla, že to nechávám na nich. Zítra uvidíme. Z transferu písnu Lucce a ona vás zpraví, ať nejste napnuté jak kšandy, ať to mimiškům neublíží. Moc Vám děkuji, hlavně Lucce a Leňulce, jste jako moje kmotry a ostatním taky za držení apodporu. :wink:
14. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Karolko, tak zítra máte velký den :dizzy_face: Budu s tebou aji na tom stole tuším :grinning: i když je jen pro jednu :grinning: :grinning:
Je to ale zvláštní tedy u vás s tím sdělováním. Bych byla hotová, kdybych nevěděla kolik máme broučků a jak se jim daří. My to vážně věděli každý den ať už to bylo v Heliosu nebo v Reprofitu :confused: To už je ale teď jedno :wink: Ráno budu držet palečky, ať má doktor pevnou ruku a dobré lepidlo :wink:
14. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojky kobylky :o)
Tak se tady kochám fotečkou malé Majdalénky. Je vážně nádherná!!!! Jako všechna miminka naše kobylíííí!
Zdravím Petjúnku do porodky :slight_smile:
Karolko, tak už zítra? Budu držet palečky :slight_smile: !
Lucíku, ty se nad manžu povznes. Já to taky často zkouším a občas lítám po bytě jako holubička :grinning: Dyť to znáš, je to všude skoro stejné a oni to ti chlapi nemají s náma taky jednoduchý :wink:
Zdravím naši informátorku Andrejku :slight_smile: , Máju s chodícím a řvoucím Anýskem :unamused: - neboj, bude líp, ale může bejt i hůř :grinning: , zvlášť když začne mimísek mluviti :zipper_mouth:
Věruško, je mi to moc líto. Vyrazila jsi mi dech. Vypadali jste jako šťastný, stabilní pár. Přeji Ti, ať se brzo srdíčko uzdraví a zůstanou jen hezké vzpomínky. Dej o sobě občas vědět, budu Ti držet moc a moc palečky!
Pěknou nedělku i ostatním kobylkám!
14. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Leni hlavně to lepidlo, třikrát se huž potvurky neudrželi, tak si asi vemu sekuňďák :wink: Taky na tebe často myslím a každý den se dívám, jak ti týdny přibývají a ty se valíš k cílové rovince. Jdu s miláškem pít kafe. :slight_smile: Jo najela

jsem na první stránky a četla jsem a smála se, šla jsem po nepodařeném druhém ketu do práce, Katy zrovna zahlásila//, Monča vlastně taky a bylo tak veselo a živo. Za rok je tu smuténko, ale to nevadí, holt spousta holek už jsou maminky, tak nemají tolik času a zbytek má své denodení starosti. Holt to má tak být.
14. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Karolko je to zvláštní jak si s náma osud zahrává. Taky jsem nedávno myslela na to, že malí už mohli mít za chvilku rok :cry: Ale to už je jen takové bolestné vzpomínání vzad na naše neúspěchy. Teď je důležité jít s hlavou plnou nadějí vpřed!!! :wink: A tak jako se štěstíčko konečně usmálo na nás, tak se postupně usměje na všechny!!! Jen to chce trpělivost, vždyť víš :confused: Zítra budu věřit, že je to váš šťastný den a pak budu sledovat já tvoje čísílka :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
Marti ahoj :slight_smile: Jak se máš? Ještě tě trápí ovu bolení? Já ti ani nemůžu poradit, páč jsem to nikdy nezažila a ovu jsem přibližně vnímala jen když jsem měla ten bílý výtok :unamused: . Byla jsi už u doktorky? A co sestra? Jak se cítí po tom úžasném vyšetření? :sweat_smile: :confounded:
14. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Holčenky ahojky babulky, Nebojte já si vás každý den čtu a když vidím, že mluvíte o smuténku, musím se hnedle ozvat, aby jste věděli, že jsem stále na přijmu.

Karolko drahá, vím, že jsi byla na opu, myslela jsem na Tebe celý pátek a taky že jsi měla mocinky vajušek, a taky Ti budu držet s Kubíkem pěsťuchy, ať to vyjde, mušííííííííííííííííí :wink: :wink: :wink:

Víte holky, já jsem hrozná lenora, mám vás denně puštěný, projíždím albíka a vás si čtu, ale psáti je mi líno, protože, jak se z někým zakecám, pak nevím kdy od klávesnice a práce by doma ležela ladem... :wink:

Navíc teď řeším dilema, byla jsem na kontrole po šestinedělí a doktorka mi řekla, že prášky nepotřebuju, že je to zbytečný, max.šance je 0,01. No takže jsme s manžem....v kliduuuuuuuu.... V únoru jsem měla v pohodě menzes, ale teď mám 10dní zpoždění a bazální teplota jaksi vysoká, tak nevím. Test jsem si nedělala, ani ho nemám, ale huš začínám mít takový divný tušení...asi by mně ale ranila mrtvice, ale rozhodně bych se nebránila, tak uvidíme :unamused: :unamused: :unamused:

A jak si užíváte neděli babulky, koukám, ža Janterka i Lucinka tráví u netu :grinning: tak to má bejt...
Zdravím všechnyyyyyyyyyyyyyyyyy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :astonished: :wink: :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Mony, byl by to paradox, i když se nebráníš, tak sice by to byl záhul, ale kolik maminek takhle mají děti a jde to. :slight_smile: Sice nechápu proč ti nedala tabletky, normálně se dávají i při kojení. To je doktorka sto let za opicema. :frowning2: Vím, že by jste se na to maličké těšili, ale ještě nejsi vzpamatovaná z jednoho porodu, takže je to trochu riziko. Ale já bych se rozhodla jako ty. :wink: Marti, já mám ovulační bolesti taky luxusní a to prý nemám ovulaci, tak ti nevím. :wink: zatím papa, u nás svítí slunéček, tak se jdu kochat přes ty špinavé okna. :grinning:
14. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
Krolko, není sto let, ale dvěstě let za opicema.... :angry: no uvidíme, třeba je to pořád jen reakce na porod, prostě je to takový celý rozhašený...teda alespoň se tímto uklidňuju :unamused:
tak se hezky kochej a připravuj se na zítřek..... :wink:
14. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Ahojki tak jsme před chviličkou dorazili z Brna,bylo super.Koupila jsem tam Vojtíškovi soupravičku do porodky,vybrali jsme si další 2 druhy kočárku,tak bude těžké rozhodování.Jedny ze stránek http://www.sambaby.com/1985-kombinace/bartatina, a pak ještě jedni byli z Plzně měli super kombinaci 4kolky a všechny cenově do 8500,-.Což je super cena,pak jsme ještě koupili Vojtíškovi deku na zem krásnou,ručně šitou,je to šité v chráněných dílnách,takže mám z toho i dobrý pocit a hlavně stála jen 600,-.,no a pak ještě čepičku na léto,taky tam měli super akci na předplatné maminky.Normálně vychází na 450,- a teď bylo za 300,-kč a ještě jsem si mohla nakombinovat dárek.Tak jsem si vybrala 2 krémiky Elasti proti stríjím,pak vitamínkyElasti-Q,a k tomu pohádky Bolka a Lolka.Byl tam taky krásný program pro děti-kouzelná školka s karnevalem.No super.Fotili jsme zítra vložíme foto,Peťa už teď spí a já to stáhnout a vložit neumím. :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jé Karolko ,tak zítra nic neděláme a jen držíme všechny prstíčky co máme,aby si se toho nádherného štěstíčka,třeba i dvojnásobně dočkala. :slight_smile: :slight_smile: .To by bylo doma hnedka plný dům,dětského smíchu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Kubík by se taky dobe staral jako starší bráška.No už nic neděláme a jen myslíme na tebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj Kasi, tak to je fajn, že sis to takhle užila :wink: Škoda, že jsem tam taky nejela. Maminku odebírám taky, je to super časopis, je tam spoustu super rad. Jinak jsem se chtěla kouknout na tu WWW.stránku, ale nejde mi to otevřít. A co jinak, co Vojtíšek, nezlobí?
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
No bude to pěkné kvítko z čertovy zahrádky,je hodně divoký už teď a pan doktor říkal ,že takový bude i jak se narodí. :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň bude veselo. :slight_smile: :slight_smile: .Tak to zkus ještě jednou je to www.sambaby.com-ostrava-těšínská ulice,mají tam všechno možné.A ten kočárek je kolekce Jedo-druh 4kolka bartatina.A co Kubíček poslouchá. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Pořád mi to nejde :rolling_eyes: tak mi ho alespoň popiš, jsem holka zvědavá :grinning:
Kubíček je zlatíčko, miluju ho, jen jak jsem psala Karolce, mám obavy, aby neměl sourozence :unamused:
14. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.