• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hezký večer kobylky moje. Od pěti jsme byli bez elektriky :angry:
Karolko na tebe budu zítra moc moc myslet :wink:
Kasi se taky nemůžu připojit abych se podívala :frowning2:
Moncaet tak co kubiček roste jak z vody :wink: A nevím proč ti nedala doktorka prášky ale co možná že bude mít malý bráchu nebo ségru :wink:
14. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Neboj a ikdyby tak by jsi to zvládla,já asi taky nebudu užívat po porodu žádnou antikoncepci a necháme to osudu a pokuď by se nedařilo tak by jsme to pak do 2 let řešili zase přes nějaký centrum.Chtěli jsme dvojčátka tak by nám ani nevadilo ,kdyby se zadařilo dříve.Hlavně aby bylo vše v pořádku.
No jinak oba typy kočárku co nás zaujali jsou kombinované klasické 4 kolky ,krásně se i houpou,jsou lehoučké,mají hlubokou korbičku,sportovní verzi a pak vajíčko jako autosedačku,dá se to různě kombinovat,velká škála barev,a výborné i do špatného terénu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Nic jdu si lehnout.Vojtíšek začíná stávkovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už dneska dlouho sedím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak dobrou noc a už myslíme jen na Karolku a držíme vše co máme.
14. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj Lucinko, Kubíček v pohodě a co Honzíček? :wink:
Co se týče toho ostatního, tak by to byla trošku čára přes rozpočet, ale zase když si uvědomím, jak jsem před tím miminko chtěla, byla bych úpná kráva, kdybych teď uvažovala o něčem špatným. Prostě bych to vzala.....ale třeba to nic není,ne?
14. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
No teď jsem to zkoušela a jde to. www.sambaby.com a vyjede mi to hned jako první a druhý odkaz,první je akorát sídlo a druhý je celá jejich nabídka. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Zkuste teď kliknout na ten odkaz teď mi to jde i přímo. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Kasi už to jde je podobný jako ten můj Tako Jumper akorád ten můj je levnější :wink:
14. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Kasi, je krásnej :slight_smile: určitě do něho běž.
A hezky se vyspinkejte s Vojtíškem.
Lucinko i vám pěknou dobrou noc a zítra s pěstičkama už od rána naší Karolce.paaaaaaaaaaa :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
No právě Moni ,když si uvědomíme jaká je opravdu někdy hodně těžká cesta za mrňouskem ,tak by mi ani nevadili kdyby jsme měli děti hned po sobě.Stejně bychom pokuď to bude jen trošku možné chtěli mít aspoň 2 děti.
A my už to moc odkládat nemůžem,protože hlavně mi hrozí dřívější přechod,máme ho v rodině,a i podle pana doktora to vypadá ,že asi dříve příjde :angry: ,tak jsme rádi ,že nám to s Vojtíškem ještě vyšlo,a že nezůstaneme bez dětí.A budeme vděční aspoň za toho jednoho broučka.
14. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky, tak ještě nakukuji. :confused:
Karolko, bolesti ovulační bez ovulace? :confused: To čučím teda! Mně na ně nezabírá ani moc brufen a mám pocit, že mám v břiše šutráky. Ještě ke všemu jsem nadmutá jako balóon :angry: :fearful:
Leňulko, díky za optání :wink: Ségře ta doktorka řekla, že mobilizace až příště. Teď ji ještě rovnala. Bude rovná jako svíííca! :grinning: A k tomu mému břichu - asi jsem hypouš :unamused: Zlobilo mě v době OVU asi 5 dní, pak klid a zase s MS nanovo - k tomu mám i tlaky do konečníku a na močák. Bojím se té endometriózy. Už mě to s... Doktorka ordinuje jen v úterý, jinak operuje a rodí. Tak čekám, aby v Podolí se nedivili, že k nim zase lezu s ovulací :grinning: No, ale doktoři by tam byli někteří pěkní :grinning: :grinning:
Leni, tobě to taky pěkně utíká. Už aby byl prcek na světě, viď?
Přeju všem kobylkám krásnou dobrou noc :slight_smile:
14. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Jo, a Karolko - zítra tfuj, tfuj a lepííííííííímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: A ať se pustí až za devět měsíců!
14. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz
Tak Karolko na dnešek opravdu hoooooooooooooooooooooooooooodně štěstíčka,ať nám brzy hlásíš taky dálnici. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už držíme vše co máme.A to by bylo ,aby to nebylo.Ftuj,ftuj,ftuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 06:26  • Odpověz
Karolkoooooooooooooooo, posíláme s Kubíkem supeeeeeeeer sekundový lepidloooooooooooooo, ať se mimísko chytne a už nepusíííííííííííííííí................http://www.elandrover.cz/loctite-spotrebni-produkty/sekundove-lepidlo-loctite--401
Tady ho nejdeš. Pusinkuuuuuuuuuuu :zipper_mouth:
Jinak všem krásný den
15. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Karolko, všechny palečky držím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj kobči.Karolko moc na Tebe myslím. Úplně se mi honí moje cesta od Apolináře 16.7.ležela jsem vzadu v autě na břiše a prosila embryjka ať se drží,že budu dobrá máma.A kecala jsem.mlíko stále není.je mi Majdy hrozně líto a jednou denně ji dojdu pro příkrm. Je zlatá,moc hodná.Mončo se divím,že už sis nekoupila test,bych byla napnutá. Věruško teda to jsou velké změny,mrzí mi to. Drž se bojovničko.Zdravím všechny. Karolko držíme palečky.
15. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Zpráva od Karolky zavádíme 3 bojovníčky a 6 dáváme ještě do sněhové peřinky.
15. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
ahoj babulenky
už je mi to skoro trapný, vždycky přijdu jen se zprávami o druhých a ne o sobě... ale musím to napsat.. Karolajnka naše je na tom takto.. 3 se budou zavádět a 6 bude spinkat v ledničce ještě. Takže super . Držííme palečky! a já slibuju tedy, že s eještě ozvu, a napíšu trošku víc.. Moc zdravím všechny!
15. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
ták, tamtamy jsou spolehlivé a posichrované :grinning: . ahoj Luci.
15. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Andrejko ráda tě tady vidím a příjd časteji prosím :wink:
15. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj čersrvá maminkooo, nic si z toho nedělej, že nemáš mlíčko, to se někdy stává, však ono se to zozjede a kdyby náhodou ne, dneska už je tolika kvalitní UM, že je to ok. Seš a budeš skvělá máma, tak neříkej hlouposti :wink:
No a proč jsem si ještě neudělala test? Bojím se totiž výsledku, tak pořád čekám na mrchu jak na smilování, uvidíme...
15. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Petjunko. zlatoo máámoo velkáá!! já nemám co kecat, vím o tom kulovýý, ale snad ještě není nic ztraceno.. co takhle ňákou babu mlíkovou.. ty služby huž jsou prej využívaný dost.. Kdyby ale nešlo, což.. hlavně, že je malá v pořáádku.
15. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Mončietko, taky musím pozdraviti.. Kubík je slaďounkýýýýý, mimochodem ty taky s těma kukadlama, jak jste vyfocený spolu
Táák, a huž musím zase makat.. Napíšu, slibuju
15. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj Andejko a Lucinko, díky za zprávičky. To je super, že se zavedli 3, muššššší to vyjít. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A jak se jinak máte holky?????
Andrejko je nám smutnooooooo, víš????
15. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ráno kobylky :wink:
Karolko tak to je super! Tolik šikovných emrijek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně ať se zakousne aspoň jedno a nepustííííííííí. A ty mooooc odpočívej.
15. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojky koťááátkaaa :dizzy_face: přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: KAROLAJNKOOO, DRŽÍM VŠECHNO CO MÁÁÁM :dizzy_face: Petjunkooo, zlatíčko ahoooj, Moničkooo, jak se máte s Adélinkou??? Mončietkooo, ať už to dopadne jakkoliv, myslím na Tebe :wink: Holky zlaté, já vám tak závidím, že už jste maminkami, že ani nevíte, ale v dobrém samozřejmě. Jenom už chci takýýý :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Belunko zlatíčko, ahoooooooj, neboj se, taky se dočkáš, však už teď z jara se bude něco dít bo se pletu?
Taky na Tebe myslím a na všechny snažilky jako Věrušku, Andrejku...atd, moc bych vám to holky zlaté přála, ach jo, ale pořád věřím, že nějaká spravedlnost existuje a vám se toho štěstí dostane... :wink:
15. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Jj, Mončietko, taky doufáme a věříme, že se něco prostě musí stát :wink: Už mě nebaví pořád se jenom tvářit, že mi to nevadí, prostě vadí a strašně moc a bolí to ještě víc, no. Ale to by bylo, aby to nebylo, že :wink: Jenom je nefér to, že někdo si řekne, že chce a má a jiný se tím musí prokousávat a prožít tolik bolesti a někdy se, bohužel, ani nedočká, no. To jsou ty věci okolo, co mě děsně ničí, proto se zavřu někam a když, tak si povídám se zoufalkama, které jsou na tom stejně jako já, protože ví, co se ve mě děje. Když mě ale opustí ten strašák, tak nakukuju, co je nového, prohlídnu všechny fotečky a směju se tu jako měsíček na hnoji a žene mě to dopředu a dál :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Samozřejmě, že vzpomínám na každou z vás, jak jste začínaly, jak jste se bály, jak jste hlásily dálnice i neúspěchy a říkám si, že je krásné vidět, že většině se podařilo, splnit si svůj životní sen, tak nám musí taky, jenom si ještě musíme počkat. A i když to čekání je strašné, tak výsledek, v podobě toho uzlíčku štěstí určitě zažene všechny ty nepříjemné zážitky, které jsme musely prožít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už ať je to tadýýý :wink:
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile:
Jako první letí pozdravení Karolce a jejím 3 bojovníčkům :dizzy_face: No výsledek naprosto úžasný a to by bylo, aby nebylo!!
Petjunko a už jste doma? Nějak mi to uteklo :confused: A mlíčko, no vždyť víš no, když nebude, tak bude UV :dizzy_face:
Monči ahoj :slight_smile:
Andrejko sluníčko není možné, že jsi napsala víc než jeden řádeček :grinning: I ty Belíšku :grinning: Sluníčka zatnout pěsti, třeba i skřípějte zoubky, ale žádné vzdávání se!!! Vždyť když už jsme to dokouleli my, tak to už musí všichni! Moc na vás myslím a vím, že ať už teď nebo později, tak se taky budete těšit z mimísků :wink:
Moncaet ahoj mamčo :wink: Tak čekáme na další // nebo na planý poplach? Sakryš, ono když to člověk nejmíň čeká, tak to prostě přijde :dizzy_face: Ale co, určitě by jsi zvládla ještě jednoho drobka ne? :dizzy_face: Věřím, že jo :slight_smile:
Kasi ten kočárek Jedo Fyn 4Ds si koupila naše Aja a prý super!!! A ty jsi myslela přesně který? Ten Bartatina? Je moc pěkný, ale nechceš přední kolečka otočná?
15. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tak prvně bych chtěla popřát Karolce ať se broučci drží a už se nepustí.Až za 9 měsíců.Moooooooooooooooc jsme drželi pěstičky.
Pak poslat pohlazení Bellince,našemu sluníčku,které věřím,že jednou bude zářit,a věřím ,že snad už brzy.
Nějak věřím v zázraky,a ty se asi opravdu v tom reprofitu u p.dr.Macháče stávají,tak snad poůže konečně i naši Bellince.MOOOOOOOOOOOOOOOOc na tebe stále myslíme,a moooooooooooooc nám chybíš.Tak snad se taky stane zázrak a budeš brzy taky maminkou,nikdo by si to nezasloužil snad více.
15. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jo Leni aretační kolečka nechceme,protože chci hodně chodit na procházky do lesa a do terénu jsou lepší ty stabilní 4 kolky. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.