• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dupky, na chvíli jsem nakoukla. Vidím, že berušky moje za mě poreferovali i Peťka nakoukla z porodky. nem,áš mlíško, to nevadí, sušené to nahradí. Beli, vím, teda uplně nevím jak ti je, často myslím na bezmoc tebe, Andrejky, Věrky a dalších, kdy život musí jít dála vy svou bolest máte v sobě. Myslím si, že se svého broučka dočkách, ale už aby to bylo.Takže mám 3 broučky, 6 zamražených, nafouklé břicho, je mi blivo a jsem ráda, že vás mám. Papa jdu zase klimbat, sedění mi nedělá dobře.Lepidlo jsem měla sebou, tak to by bohdá nebylo...Jo a mám hyperstimulák, aby mi nebylo líto, že jsem ještě něco neměla :grinning:
15. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jj Kasi ok :wink:
Karolko njn stimulák znám moooc dobře, 2x jsem musela i na onjekce do caru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta bolest byl příšerná!
Jo Kasi já jsem taky z Repra, ale k Machačovi bych už nešla :sweat_smile: Páč mi dělal ET a ze dvou jsem čekala tři a když jsem přijela na ultr, tak málem dostal infarkt :grinning: Jsem pacientka dr.Koudelky a 2 pokusy ze 2 byly úspěšné :slight_smile: Jeden pokus byl bez ET, tak si za něj nevzal ani penízky :dizzy_face: Jsou tam prostě naprosto skvělí lékaři :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
To asi jsou,kamarádka právě tady z Ostravy,Bellinka ji taky zná byla právě na et teď u toho dr.Macháče a po 12 letech se možná dočkají broučka,je sice na začátku,ale takhle daleko ještě nikdy nebyla,a dělal ji taky tu minimálku co na ni chce jít myslím i Belli,tak snad jim pomůže,no každopádně je ten přístup,co tak slyším asi o hodně lepší než ve fertimedu,ikdyž nám se zadařilo,ale fakt je ten,že je hlavně zajímali peníze. :angry: Asi jestli budeme ještě někdy potřebovat pomoci tak už bych seasi obrátila možná taky na reprofit.Tedy jestli po Vojtíškovi ještě vůbec stihneme snahu o druhé,protože mi pomalu končí reprodukkční období,a prý to opravdu vypadá na dřívější přechod.Tak uvidím,prý se to i dědí ob generaci,tak by jsem se ani nedivila. :confounded: .No snad to ještě chvilku počká.
15. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Tak se loučím jedu k mamči. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Karolko, teda tfuj tfuj štěstíčka ať se chytí a nepustí alespoň jedno mimiško :slight_smile: moc Ti to přejem s Valuškou :wink:

Peti, neztrácej naději, mlíčko ještě se může udělat :wink: a co když né, tak Nutrilon taky není hroznej :wink:

holky, nestačím dočítat, tak jen přeji všem krásné snad už jaro :wink:
15. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Belko, taky na Tebe dost myslím, a moc přeji aby ses taky dočkala, stejně tak Andrejka a Věruška a i další snažilky, a neboj taky budeš hlásit dálnice :wink:

MončiEt teda co to čtuuu :confused: ty si možná těhu? :confused: teda to by byl gól,co ?
15. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Ty voliku,čtu si tady od Monči tu pochvalu jaká jsem dobrá máma a přišla sestřička a co prý mi je,že bulím. Jsem měla Majdu přisátou na koze tak jí řikám,že mi jí je líto jak tahá a k hovnu. Tak jsem dostala přednášku ať se na kojení vyprdnu a nestresuju se. Tak jsem se rozhodla,že kojit nebudu a teď čučim,že mám kozy nateklé.
15. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje.
Belíšku moc na tebe myslím a moc ti přeji aby jsi se konečně dočkala vytouženého mimíska. Vím že ta beznaděj je hrozná :frowning2: Ale pevně věřím že se na vás sluníčko usměje vy budete s Andrejkou a Věruškou a dalšími snažilkami krásně těhulit :wink: Tohle je jedno velké přání které si moc přeji :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
:grinning: Supeeeeeeeeer Peti, uvidíš, teď budeš mít kozy jako vozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dupky musím jít, malej voláááá :wink: paček a na všechny myslím, zítra koupím test, tak mi držte pěsti, paradoxně ať není dálnice :unamused: myslím, že mám splašený hormony po porodu, tak snad to bude ok.paaaaaaaa
15. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Peti, to jsou hormonky mateřství, já brečela i kvuli tomu, že moucha lítá. Až budeš doma, tak si to uděláš podle sebe a jak ti to bude vyhovovat a bez stresu :wink: Katy díky, tolik miminek mi drží paluchy, že budu mít nakonec trojčata :wink: Co Valinka, vždycky se kochám jejíma fotkama a obdivuji její černé háro :wink:
15. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Peti, kdy jsi šla na Ket.?
15. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj kobylky.Přeju příjemnej večer i když u nás zamračenej,sněhovej a deštivej.Čtu vás jak můžu skoro každý den.
Chtěla jsem poblahopřát Petjunce a její Majdalence hlavně hodně zdravíčka a co se týče mlíčka dej tomu čas.
Pak jsem koukala na Karolku a držím palečky at se spon jedno embrijko pořádně zakousne a nepstí dřív jak za devět měsíců a že si to tu zaslouží všichni.
Moničko u tebe jsem byla docelá zaskočená a dosti pobavená.Kup si ten tes ale já si osobně myslím,že to chvilinku potrvá než se ti zase po porodu ustálí menstruace,ale moc bych ti to mimčo přála.
Jinak jsem vložila zase pár foteček dokud Adélka spinká a dám zase odkaz na yutub na videjka.
Jinak na vás všechny moc myslím a poslední dobou je mi nějako smutno a když tady čtu jak se holkám daří a Bělušce,Andrejce a Věrušce ne tak je mi to pořádně moc líto.Tak sem proto ani moc nepíšu.
Holky tak bych vám to od srdíčka přála aby jste se konečně taky dočkaly.
15. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahojky, vy dupky mojeee :slight_smile: Tak zase nakukuju a je mi moooc hezky, že vás vidím tolik, protože poslední dobou je fakt, že nás tu moc nechodí :wink: Ale snad je omluvou to, že mamulky už mají jiné starosti, mnohem krásnější a snažilky jsou většinou v práci, aby vydělaly nějakou tu kačku, že jo :wink: A mimo to, už jsem kolikrát strááášně unavená, takže skáču od dveří do vany a z vany rovnou do pelíšku, njn, už houby vydržííím :wink: Takže, aby bylo jasnooo, žádné stesky, bo Karolajnka to teď tady odstartuje, my zoufalky zvedneme hlavy a zatneme zubiska a jedeme dááál, za svým snem :dizzy_face: Takže připravit, ke startu, pozor teď :grinning: :grinning: :grinning: Jj, Kaši, já vím, že se Asmeence povedlo, ale musím Tě maličko poopravit, bo to nebylo po 12ti, ale celkově, i s dvouletým domácím snaženíčku, po 5ti letech, ale to je jenom detail, hlavně, že to vyšlo :wink: Leňulka je můj velký hnací motor, že to prostě jednou výjde, páč vím, čím vším si musela projít a co všechno musela vydržet :dizzy_face:
15. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Ještě jsem vložila k sobě do albíčka Petjunkovic Majdalénku, tak koukněte :dizzy_face:
15. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Pěkná Majdička, jen sjem najela Kobylku, vidím známé albíko a v něm mimisko :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz
Holky to je super,že nás tu je po tak dlouhé době opravdu tolik,a já opravdu věřím,že to Karolka snad už odstartovala,a že už to teď půjde hezky jako po másle.Jinak mi se zdálo,že jednou jak jsme se s Verčou bavili na kávičce,takže říkala,že už je to tak dlouho,ale je možné,že se pletu.No hlavně,že se zadařilo,a hlavně ,aby už jsme se všichni dočkali těch vytoužených broučků. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak snad nám opravdu rok 2010 přinese štěstí,a hlavně aby byli děti zdraví,to je totiž nejdůležitější. :slight_smile: :slight_smile: .
A kdy tedy máme držet Belinko pěstičky tobě.Hlavně se taky trošku šetři,ať máš hodně sil,budeš je potřebovat.
Jestli by jsi chtěla ještě před dalším pokusem si zajít párkrát do jodovky ,tak dej vědět,koupila bych to na sebe se slevou,je to myslím dobré pro regeneraci,a moc na vás stále myslím,aby jste se všichni konečně dočkali toho vytouženého snu.
15. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Koťátka, jdu do hajan, chci se koukat na ten nový seriál, co se točí kolem IVF, Zázraky života, abych se podívala, jestli se to podobá aspoň trošku realitěěě :grinning: :grinning: :grinning: Kaši, jj, je to jedno jak dlouho, hlavně, že se povede :dizzy_face: Kéž je ten tok 2010 pro všechny tím šťastným :dizzy_face: Přeju dobrou nocku a pěkně se vyspinkejteee, zase nakouknu, až budu mít trošku času, ale i když tu nejsem tak často, myslím na vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Papapááá a jak budu moct, jsem tu jak na koni, možná aj s koněm :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Belli taky jsem zvědavá a jdu koukat na primu.
Katy Marky ahojte tulajdy.
Peti Majdinka je kouzelná a jak se hezky směje :slight_smile: Adélka nám úsměvy rozdává až po měsíci.
15. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jé nás tady dneska je já mám takovou radost :wink: Andrejka tady byla Belíšek kulíšek za náma přišel moc ráda tě tady vidím, Katy se přišla podívat, Májinka nakoukla holky vy jste mi udělai takovou radost. Nejdůležitější že Karolka to všechno odstartovala a ostatní holky se budu přidávat :wink:
15. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Berušky jdu taky koukat na tv a pak půjdu do postýlky :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Taky na něho koukám,ale asi ho nedokoukám,protože jsem dneska totálně unavená,tak asi usnu,v noci se teď pořád budím.Tak dobrou noc a zítra zase ahojki. :slight_smile: MVMMMMMMMMMMMMMR :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
holky taky čumím na ten seriál o ivf a teda čumím jak puk, ta herečka mi šíleně připomíná moju dr. a taky nějak se mi šíleně vybavilo jak jsem před rokem píchala a třepali se aby to vyšlo, tímto všem holkám snažilkám přeji šíleně moc štěstí a konečně vytoužené miminko :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Dupky, od 5 večera se zase tráím s tím svým břichem. :unamused: Kulám se na gauči a spásně čekám na odchod plynů :angry: No snad už to bude zítra lepší, chtělo by si to zacvičit, ale to nesmím a při každém zatlačení mám pocit, že berušky vypadnou. :rolling_eyes: No fakt si to užívám :wink: Já se na ten seriál nedívám, ale zahlédla jsem kousek, tak jsem viděla tu pipetu :wink: Zatím papa a dobrou noc
15. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky kobylky :o)
Všechny vidím moc ráda!
Gratuluji Karolce :slight_smile: To je nádhera!!! A ještě jsou i mrážáčci! Držím palečky a plivu na monitor pro štěstí :grinning: Teď jsem dokoukala tu TV a radši ten seriál nebudu sledovat, možná dám zákaz i ségře :unamused:, nevím, jestli to je dobrý nápad v případě snažilek - sledovat ho.
Petjů, nestresuj. Já měla mlíko až skoro pátý den u obou! Klárka tehdy byla v porodnici taky přikrmovaná, ale Karolínka- tý stačil ten ždibec :grinning:, protože měla žloutenku, tak radši chrněla, než jedla. No a když se probrala, už mléko bylo :sweat_smile: Ale jak píšeš, kozenky se chystají :grinning:, tak zítra budeš kojit celou porodku, uvidíš! :grinning: :grinning:
Mějte krásný večííírek!
15. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ještě musím pochválit všechna kobylí miminka :slight_smile: Jsou k sežrání :astonished: :zipper_mouth:
15. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
Ahoj hřebčíne :slight_smile:
přeju vám hezký den. Já od Petjunčinýho velkýho dne zase krtkuju, projela jsem některá albíka a nelze než souhlasit s teoretičkou. miminka jsou k sežrání! Monči nejhezčí se Adélka s bráchou :slight_smile: . Majdinka , jak se usmívá.. no, nebudu popisovat miminka, bo už je jich tu moc a to by se pak ta ostatní na mě mohla domluvit a přibatolit se mi nabančit :grinning:
jj, jsme tu zoufalky, jak píše Bellí, o tom se nedá psát, to se musí zažít. Věruška teď musí směrovat myšlenky asi ouplně jinam, a mně taky nedělá dobře o lesčem přemýšlet. A když to ještě v práci stojí za vylišprdel :grinning: , tož už jen myšlenky upínám k jaru a k zahrádce :slight_smile: Ale držím (snažím se) představy, jak mi Mája nařídila :grinning: , že jsem v rachotě jen jednou nohou, druhou mám z okna ven, našlápnuto k adopčátku.
Ták, klasika, letím do spérchy a idu ouřadovat. Majtě sa! a Karolajnko, tfuj tfuj zlato!
jo, seriál, diunej, téma pro mě samozřejmě přitažlivý, ale jináč teda , no.. brak teda , ale vypnout to nedokážu, tak už nekritizuju :grinning:
16. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahojda holčenky, vidím Andrejku, super, že jsi dneska zase přišla, mám rodost holčičko naše. A taky včera Belunka a celkově hodně bab se tu včera sešlo, to je suprrrr :wink:

Koukala jsem na malou Petjuankovou, ta je klášnáááá, maminko, buď na ten krásný uzlíček hodná. A co vozy, jsou nalité? :grinning:

Zdravím všchny mimíska kobylkové, jsou to výstavní kusy- Valinka, obě Adélky, Anička, Sophinka.......všecky holky naše :wink:

Joooo, abych nezapomněla, dálnice nejnííííííííííííííííííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda né, že by mně to zas až tak vadilo, kdyby byla, ale chtěla bych teď naplno užívat toho svýho milostpána, co celou noc nespal a chrní teď :grinning:

Přeju krásný den na kobylu :zipper_mouth:
16. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Andrejko stebe mám šílenou radost , že jsi za náma přišla :wink: Mája ti to řekla dobře že jsi v práci jen jednou nohou tou druhou už máš našlápnuto u adopčátka už to bude co by dup :wink:
Moncaet tak dálnice néní bylo by to super vše při jedněch plínách , ale aspon si budeš užívat Kubíčka.
Karolko a co ty jak ti je už je to lepší :wink:
16. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Holky u nás zase chumelí padá snížek bílý já už chci jaro :frowning2:
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Dobré ráno
Karolko jak je ti, je to lepší jak včera? nejsi nafouklá právě tím hyperstimulákem?
Andrejko taky jsem se dívala dějově zatím o ničem, ale furt to srovnávám s tím, jak to chodilo u nás v caru, takže příště čučím zase. Taky se těším na jaro, přemýšlím že nakoupím a posadím růže. A jak ti jde hubnutí a zdravá strava? já se k tomu nějak nemůžu dokopat.
Luci jak ti dopadla ta cukrovka už nemusíš píchat do prstíku?
Mončiet ms má spousta holek po porodu rozházenou, tak jsem si myslela že těhu nebudeš. mě zatím ms nepřišla navštívit, pozítří jdu na kontrolu po šestinedělí.
16. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.