• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ranko všem,hlavně teď letí pozdrav našim snažilkám,a poděkování ,že mezi nás zase přišli.
A budu držet pěstičky ,aby se Andrejka s Leontýnkou brzy nějakého toho hodného opuštěného broučka co si určitě zaslouží druhou šanci,a za vaší lásku vám bude tu svoji oplácet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Belince ,aby letošní jaro taky přineslo štěstí,stejně tak jako naší Karolce,která už má broučky u sebe a snad se pustí až za 9měsíců.
A pak naše Věruška,aby brzy našla ,někoho kdo si jí bude vážit,a nosit jí na rukou a taky se pak brzy dočkala,nějakého broučka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky už tu dlouho nebyla Manetka.
A jakpak se daří naší nastávající mamince Regince.
No jinak tady střídavě taky stále padá sníh,tak snad bude brzy už jaro.Už se těším na procházky,až budu moci chodit venku a kolem pokvetou stromy a budou zpívat ptáčci,a svítit sluníčko.Té zimy už bylo dost. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Moni ahojda tak co malá? Cukr celkem v normě mám držet dietku omezit cukr. Za tři týdny zase na kotrolu zase budu píchat do prstíku :frowning2:
Ahoj Kasi :wink:
16. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Teda u nás se asi čerti žení. To počasí je šílené, první sníh, pak déšť... Ve 02:00 ráno mě chytla navíc žáha, toš jsem přešlapovala s Gaviskonem po kuchyni. Ten zabíral pomalu, tak jsem dala ještě trošku mlíčka a konečně se mi ulevilo :confused: Njn byli jsme u kamaráda na bowlingu a dala jsem si česnekové korbáčky :sweat_smile: Pak to tak nemá dopadnout :angry:
Karolko ještě musíš chvilku vydržet. Hyperstimulák jak vyšitý :angry:
Mončiet tak // se nekonaly? Trošku škoda, ale zase si víc užiješ mrňouska :dizzy_face:
Andreko, Belíšku jsem ráda, že jste zpět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mončo, Kasi ahojky :slight_smile:
Luci jdu se zase kuknout někam po obchodech na kočík a postýlku :slight_smile: Už jsem asi posedlá či co :grinning:
16. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Dupky zdravím :slight_smile: Mony je to tím hyperstimulákem, tak se modlím kdy už to odezní. :wink: Luci ahojky, neboj cukr bude v pořádku a ty sníš celou misku koblih :wink: Pokud ne, tak si počkáš 14 týdnů. :wink: U nás taky sněží, fuj, to je hnus. :angry: Jaro kde jsi? :rolling_eyes: Andrejko,. tebe huž vidím, jak vyskakuješ z okna vítat jaro :grinning: Monči, je fajn, že tam není dálnice, alespoň si užiješ svého nespavce. :wink: I když mít to jedním vrzem, taky není špatné :wink: tak alou pro antikoncepci, když koránujete. :confused: Marky, malá je sladká a takový ducek v nožkách, hned bych ji tam vlepila hubana. Malý byl taky takový a alespoň nepročural plenu :wink: Jinak mimuška jsou fakt ukázkové :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
]Leni, jak dlouho musím vydržet, večer to fakt moc bolí a já se bojím si něco vzít. :frowning2: Ode dneška je mi i na blití, ale myslím si, že nervy pracují, k tomu jsem nevyspaná, bo mě to furt budí :wink: Ultrouš zavádím, takže z toho to nebude. :angry:
16. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Karolko vydrž to se broučci uhnizďují.Uvidíš přejde to ,no možná do pravidelných nevolnosti,ale to bude známka toho ,že se broučkům u tebe líbí :grinning: :grinning: :grinning: .Tak se drž.
Leni no já si dát česnekové korbačiky,tak se plazím po zdi s žlučníkovým záchvatem,tak to raději teď nepokouším,ikdyž česnek miluji. :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Karolko někdy to může trvat i týden. Já jsem si jela pro injekci když to bylo 3 dny stejné. Na ultrazvuku mi kontrolovali kolik je tam ještě tekutiny a podle toho se rozhodovalo. Jednou mi chtěli dělat znovu punkci, aby vysáli tu tekutinu, prý se po tom uleví hned :slight_smile: Jenže ty už jsi po ET a tak si nesmíš dát už nic :frowning2: Max nějaký paralen, ale ten ti od toho moc teda nepomůže :rolling_eyes: Takže bobku vydržet!!!! Mělo by to odeznít pomalu samo. Hlavně hodně moc pij !!!
Hihihi Kasi no právě to já mám taky. Žlučník se mi zatím co jsem těhu neozval, ale ta žáha včera mi to dokonale vynahradila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už si je určitě nedám!!! :grinning:
16. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Piju, piju, vodárny nám huž poslali výstrahu. :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
No tak to já bych nemohla ani pokoušet,to zas budu riskovat max až se Vojtíšek narodí,taky někdy neodolám,ale vím co mě pak čeká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko,tak ignoruj vodárny a pij stále hoooooooooodně,však jim potom pošleš odpověď ,že piješ za 4. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoooooooj,hlásíme návrat :slight_smile:
Nedočítám vše, jen tak v rychlosti jukám u kojení :wink:
Karolko moc na Tebe myslím a co Ti přeju je jasné.Teď ještě kočičko ať se Ti udělá líp :wink:
Jsem ráda,že se tady ukázaly staré dobré duše :slight_smile:
Karolko KET jsem měla 16.7.
Fotečky snad zítra,dnes musim zafungovat trochu doma :wink:
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jen se ještě trošku Peti šetři.Jo,a dej za nás Majdince pusinku. :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ták Pe´tka je doma a Majdalenka taky. Huráááááááááááááááááááááááá :slight_smile: A něco pro Peťu, je to jenom v kostce, sedíme v čekárně, drahý jí chlebíček a sestra se ptá jestli chceme holku nebo kluka. Manža říká kluka, já holku, tak vám zavedeme páreček. A je z toho Majdalenka :sweat_smile: Jinak je to na straně 352, konečně jsem to našla :grinning: Tak klidné kojenííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.
16. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Nekeceeeeej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu na to juknout
16. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Nooooo to už je dááávno :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
za pár měsíců tady budeš hledat stránku 1026 :grinning:
16. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Dupky moje, copak se tady rozebírá? Já jsem právě uklidila, ostříhala muškáty, dala prát pračku a uspala dítko na verandě v kočiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nyní si dávám kafíčko a jdu si číst, co je nového.

Kasi, česnek je mňamka, hlavně topče si bez něho ani neumím představit, ale je fakt, že pakty následky....... :rolling_eyes:

Karolko, už aby Ti bylo dobře, ale zase pokud to vyjde, tak se dá vydržet všechno, že jo? A že to tentokrát vyjde určo:wink:

AHoj Jantarko, v těhu ho raději vynech, já jsem si ho jednou dala, a pak jsem myslela, že asi začíná porod bo co? Byla to hrůza......jinak na žáhu je super mlíko :wink:

A co jinak holky, jak se máte. Dneska už je venku celkem fajn, tak si říkám, že by to jaro mohlo konečně přijít, ne????? Těším se, až malýho dám do nosičky a půjdem do zahrady za králíkama, pejskem, kočkou, želvičkou, slepičkama a včeličkama=naše skromné hospodářství :grinning:
16. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: jééééé, ahoooooj Petííííí, posíláme s Kubíkem pusinečku Majdalence, jo a hele, co s ní máš v plánu tak za 20 let? Mám doma šikovnýho ženicha? :grinning:

To vzpomínání je krásnýýýý, Karolko, úplně jsi mě dojala :sweat_smile:
16. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Petí ahoj tak hurá doma :slight_smile:
Karolko a nechceš raděj sjet do caru na kontrolu, pro jistotu?
Chytla jsem chřipku tak jsem na čajíkách a čekám kdy to ode mě chytí Adélka, jelikož jsme pořád spolu tak ji to asi nemine :frowning2:
16. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahojky dupky, načuhuju, nemám čas čísti bo dítě prudí. posloucháme další nové cédo, pěkné, mončo, jmenuje se Když jde malý bobr spát :slight_smile: , pokupte, popějte.

Peti, to bylo nářku, že Majda nejde ven a už je doma a za chvíli bude drandit Kladnem.

Taky máte tak hnusavé počasí? To by se už z teho jeden posrandil, cooooooo? Mi to teda leze krkem, od včerejška chumelí.

Dneska sjem se byla podívat po dlouhé dbě v práci, docela mě to chytlo a šla bych dělat něco užitečnýho :grinning: , spíše něco, za co dostanu odměnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nakonec jsem ujela do pizzerky, přeci jen to byl asi lepší nápad.

Zítra nám dofrčí sedačka do káry a golfáč, tož už se těším na pana pošťáka :sweat_smile: Ale pojezdíme asi jen doma :unamused:

Všechny zdravíme a posíláme pušinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč ještě kontroluju tt a teda muším vás pokárat, to se nešmí přidávat si týdny :confused: , prej 25,26,27 chachááááááááááááá, dyk jste tu nedávno zasazovaly semínka :confused: No toto!!! Fáááááááááákt to letí. Leňulka mě těší fákt hodně, bo to už je prostě supr čísílko, ale klepu do dřeva a fandím vám všem, cíl je už blízko!!! :sunglasses:
16. bře 2010 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Dupky, tak břicho lepší, jen je mi blivo. :slight_smile: Dneska jsem našla starý těhu test a protože jsem věděla, že mám v sobě HCG po pregnylu, tak jsem si ho udělala , abych viděla duch. Teda tu druhou čárku. :grinning: Já se totiž zařekla, že se testit nebudu :sweat_smile: Tak jsem chtěla vidět tu //. :sunglasses: Jinak jsem naprosto normální a nad věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že je to z toho pregnylu, ale neodolala jsem :confused: Mony, myslím, že už to jde k lepšímu, počkám do čtvrtka a když tak tam pak zavolám, nechci plašit. :wink: Mája bude mít novou káru, no to je super. :dizzy_face: A Adélka čeká na chřipku, no tomu se asi nedá zabránit. :astonished: Teď mi volala švagrová, že má malý možná neštovice, tak jsem ji dala zákaz chodit k nám, to jsem teda povaha :angry:
16. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj Máji tak novou sedačku do káry a golfky dostane Aňulka ta se má :wink:
Adélka čeká na chřipku :confused:
Mončaet už hledá Kubíčkovi nevěstu :grinning:
Karolka už testí prej aby viděla ty dvě čárky neboj budou :wink:
Leni tak co kočárky a postýlky vybrala jsi něco :slight_smile:
Majdalénka už je doma a ty maminko odpočívej né aby si hned letěla špikat zákaznice :angry:
16. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpět :slight_smile: Holky no je to tragické :angry: , projeli jsme 4 obchody s komplet výbavou a jsem z teho jelen :grinning: Kočárek jsme potkali jeden co nás trošku oslovil a postýlku taky nemáme :sweat_smile: Nakonec jsem se rozhodla koupit ji tady na netu i s tím vybavením. A aspoň něco budu mít na 100%. Kočík jsme potkali tento
http://www.kocarky-postylky.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=367&sName=Kombinovany-kocarek-Caren-Origon-2009 v té svítivě zeleno černé. Ale s vajíčkem 10.tisíc :angry: Toš ještě uvidíme.
Majdo děkujeme za pochvalu. No, snažíme se to tentokrát dorazit do zdárného konce. Malý je pěkný loupežník...hlavně navečer :grinning: jinak dočista hodný kluk :dizzy_face:
Monči, tak honem kurýruj, nebo bude řetězová reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak kukám, že už se tady dělají námluvy jo? Sakryš koho budeme pak hledat my, když se čekají samí kluci :grinning:
Karolko holko houky houky? Tobě prostě ty nervičky pěkně pracují že? :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Vložily jsme nějaký fota, aby jste měly přehled, jak vypadá desetiměsíčnice :grinning:
16. bře 2010 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz
Leni, co Espiro? Nelíbí? Já bych do něj asi šla. Byl na BVV, vodělas?

http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-KOCARKYEspiroAtlanticNovaKolekce2009barva05tyrkysova-1285.html

Cena, myslím, slušná.
16. bře 2010 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Máji krásné foteškyyyyyy :grinning: Malá je úžasná, nejvíc se mi líbí ještě v tom kýblíku na koupání :grinning: Jsme se na něj čušeli s manžou a on byl smíchy úplně k.o., že jak se jako to dítko koupe v kýblu :grinning:
Jj ten vypadá taky hezky a je to kombinace?
16. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Leni tak jste nic nevybrali :frowning2: Ten Espiro co vložila Mája je taky hezký a není ani drahý :wink: A ty chceš aji jajco neříkala jsi že ho budeš mít od ségry či co :confused:
Máji malá je kouzelná roste jak z vody :wink:
16. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Luci já jsem si koupila vajíčko Chicco ještě když jsem čekala dvojčata, ale ono nepasuje do těch konstrukcí, páč má každý výrobce jiný adaptér. Manža chce nakonec koupit kočárek i s novým vajíčkem a to staré chce nechat jen jako do auta :wink: Tak když babča platí, tak se plácne asi trošku víc.
Ten Espiro je moc hezký jako sporťák, ale s hlubokou korbičkou ne :confused:
16. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Jasně jak babička platí at se plácne přes kapsu :wink: Já si taky poslední dobou nemužu vybrat mě se jich líbí tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme koupily deku a polšář do postýlky slevěnou z 600 na 400 a je to super matroš :wink:
16. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Ještě teda koukni na Bebetto kočárky, jsou levný, lehký, dají se pro i proti směru jízdy dát a sportovní verze je docela dobře zadělaná, že do kočíku nefičí. Je to vidět na obrázcích.
16. bře 2010 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma nějak mi kolísá tlak a není mi dobře jdu se ospršit a pak směr postýlka :unamused: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
16. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.