• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Leňulko my máme tento, je fajn, vybrali jsme ho proto, že jde na něj nasadit autosedačka Chico co máme po juniorovi, u nás v obchodě stál i s adaptérem do 8000,- http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=604940 Jinak se mi zdají ty kočárky hodně podobné
16. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Tak koukám ,že se tu probírali kočárky,taky ještě nejsme úplně rozhodnuti,musíme zajet do té firmy sambay na tu slezskou,jo a ten co se nám líbil tak byl taky z té kolekce babetto. :slight_smile: :slight_smile: .Nic jdu si lehnout,protože mi opět tvrdne bříško,a bolí mě celý spodek jsme se odpoledne trošku tulinkovali,a od té doby mě to nějak zlobí,tak raději zalehnu.Tak dobrou. :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ahojte dupky. :wink: První noc v poho, jen mi to připadá jako věčnost :frowning2: Teď mi je pro změnu blivo, něco sním a huž si telefonuji se záchodem. K tomu mě škrábe v krku a vykašlávám humus, no prostě užasné lenošení :angry: Máji, fotečky nádherný, hlavně ta poslední. Kdo je ta fešná ženská s Anáskem v pizzerce, tu jste adoptovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na srazu malá zvedala nohy proč? :wink: Jo než zapomenu, mluvila jsem s Regí, pořád zdárně těhulí a všecky vás pozdravuje. :slight_smile: Nějak se mi to táhne, nepřijde mi, že mám po transferu teprve 2 dny, bude to asi tím, že mi je blbě od začátku. :unamused: No nic, jdu se prolívat čajem a otláčet se k telce. :sweat_smile: Bréééééééééééé rááááááááno
17. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Karolko teda to blivno je dobré znamení, né :wink: o nachlazení mi ani nemluv, já jsem z toho hotová z nosu teče jak z kohoutku kašel krk, děs. Snad tě to nechytí tak jak mě. už ti začaly pacovat nervy a co bude teprv za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: nicméně máš ještě mrazáčky na 2ketíky. jsem zapomněla pochválit tvého manžu že to tak bez problémů zvládl :wink:
Věruško uvidíš půjdeš v Regínčiných stopách, jsem moc ráda že se jí tak daří.
Bebetto vypadá moc hezky a je opravdu fajn že do něj nefičí, jak do našeho my tu díru máme větší, ale zas to třeba budem mít lepčí v létě.
17. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahojky tak mi už máme ženicha?No pěkný to už se nám tady budou řezat dva :grinning: Ještě Vašík co se narodil stejně jako Ananásek :wink: hlavně ať neteče krev a neví o tom taťka protože ten by je odsud hnal :wink: Je to totiž jen jeho holčička a nikomu jí nedá :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak na kojení jsem se vyprdla.Máme nutrilon.Sice to už bylo na dobré cestě ale pak bradavky do krve a šílená bolest při kojení :frowning2: jenže paninka když zjistila,že z té flaši to teče tak lehce tak by nedělala nic jiného než jedla :grinning: Aničko za chvíli tě s tou váhou máme :grinning:
Kočárek se mi taky líbí moc ten co vložila Mája ale nividěla jsem hlubokej :confused: je z čeho vybírat tak se holky kochejte.Leni ikdyž ty už máš docela na čase něco vybrat ne,co když se objednávají jak dlouho to trvá? Já vím,že sousedka čekala na kočár dva měsíce.
Karolko ty jsi mi zase rozesmála :grinning: ale já Tě s těma testíkama chápu.
Jsem asi ani včera nepoděkovala za gratulky,jsem ještě nějaká vykulená :zipper_mouth: tak moc moc děkujeeeeeem.Ráda bych vložila nějaké fotečky ale máme dnes prudivou takže píšu jednou a Madlenku v druhý :unamused:
17. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Jé Peti tak dej za nás Madlence hubánka.No já za chvilku mířím směr spořka,a pak se stavím naposledy na kávičku za Luckou do herničky,už tam chudák sedí v prázdné místnosti a jen čekají až si poslední lidičci odvezou odložené věcičky,taky my budeme dneska převážet,akorát nevím kam to všechno dáme,asi využiji i garáže našich. :grinning: :grinning: :grinning:
Máme toho trošku více,taky jsem dneska přebrala první várku oblečení pro Vojtíška a musím to poprat.Ať už pomaličku začnu věcičky chystat. :slight_smile: Aspoň to bude rychleji utíkat. :slight_smile:
Jinak už se Peti mooooooooooc těšíme na fotečky.
Zkoukla jsem i Ananáska je to malé sluníčko,po kom asi. :slight_smile:
No nic jdu se chystat. :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Holky já bych vás tak ráda někdy viděla všechny osobně,jednou musíme udělat nějaký srázek. :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Krásné ránko všem, u nás se sluníčkem a zpívají ptáci :dizzy_face: To není ani možné totok :grinning:
Monči já mám právě to stejné vajíčko jako vy. Přesně i ten potah, barva... Původně jsem si řekla, že koupím kočík, aby tam sedělo to vajíčko, ale s těmi adaptéry je to na prd. Tak jsme to vzdali a necháme si ho jen jako do auta a kočík koupíme i s novým vajem :wink:
Karolko že by ranní nevolnosti? :grinning: :grinning: :grinning: Brrr tak ty jsem naštěstí neměla a nikomu je ani nepřeju :grinning:
Petjunko sluníčko už ty kozky nech a dej se do Nutrošu, ten nebolí :sweat_smile: Malé bude chutnat i to, jen to bude stát penízky oproti přírodě :unamused: Ten kočárek od Máji se mi taky líbil, ale jen jako sporťák :fearful: No a u nás v obchodě se musí taky objednat 2 měsíce předem :angry: takže to musím rozhodnout do konce března :sweat_smile:
Kasi, Luci ahojky :dizzy_face:
17. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
No taky se pojedeme příští týden kouknout na ten kočárek,ať ho včas objednáme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Už se moc těším.
No nic pomalu budu vyrážet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tady je dneska taky už 10 stupňů hurá,že by konečně konec zimy,no bylo by na čase.
17. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Májinko Andělatá,jsem jukla na Áňulku teda ta je krásná to mi řekni po kom???????? :confused: :confused: :confused: teda ty naušničky dělají moc,já už se tak těším až je tam lupnem.To pak bude teprvá Kubííík koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak holky už jsem si konečně objednala postýlku, matraci, 3 dílné povlečení, polštář, deku, zavinovačku, prostěradlo, osušku s kapuckou, chránič matrace a to za 4.226,- to jde ne? Konečně budu mít aspoň postýlku a spaní pro prcka :grinning:
Petjunko tak už se chystáte na ty námluvy? :grinning: Jo a jaký byl porod? Byla to rychlovka nebo jak? A co porodka a táááák? :confused: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Bobulky, ty nevolnosti sice jsou, ale je to moc brzy, holt mě skolila viroza. :angry: Celý rok jsem vcelku zdravá, až na tu hlavu a teď tohle :unamused: Alespoň ten stimulák je na ustupu, břicho splasklo, kozy taky, tak mám pocit, že to s náma vodárny ještě zkusí a neodpojí nás. :wink: Já bych si kočárek vybrat neuměla :confused: Peti, jsou šťastné ty, co mužou kojit a jde jim to, ale flaška od mala taky není špatná :grinning:
17. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Fotečky vloženy,dítě ječí pak popíšu porod :wink:
17. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Karolko jj my víme :grinning: ale mušíme tě poškádlit :grinning: A navíc, vždyť si na to můžeš pomalu zvykat ne? :sweat_smile: Jinak o viróze ani nemluv! Manža ji měl 2 dny, letělo mu to vrchem spodem no hrůza! Ale my jsme to ustáli :dizzy_face: Nám to jde spodem jen po magnosolvu :grinning: :grinning: :grinning: Karolko no s tím kočíkem je to vážně vážné! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Petjunko náhernéééééééééééé :cry: :cry: :cry: Hihihih bulím u fotek jak malá Jarynaaaaaaaaaa :grinning: Ty jo, tak to bylo fakt hezké a malé nebyla ani moc pogrčená. Snad ses aj snažila :grinning: :grinning: Měla jsi svůj pokoj, nadstandart nebo jsi byla s více maminama? A ta vanaaaaaaaaaa no jupííííí, hned bych ji brala :wink:
17. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Peti, krása, jen ta postel na mě pusobí děsivě a ten kýbl na zemi, snad nechtěli, ať si to tam vytřete :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupelna hezká a s balonem jste si nehráli? :confused: Takže byl milášek u porodu, to se cení. Znáš je chlapi :grinning: leni pogrčená, to si musím zapamatovat, až budeš rodit ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Peti nádherné fotečky :slight_smile: Je mi jich malinkých sotva vytažených mimísek, tak líto chu´dátka čerstvé, nezorientované :slight_smile:
mě taky zarazil ten kýbl na zemi :grinning: , máte v porodce pokoje moc hezké, v UH jsou taky takové i s vanou (taky jsme nevyužili) a záclonky jsme neměli :angry:
17. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Holky kolik jste si kupovaly plínek do začátku? Myslím jednorázovek, a jaké velikosti? Bavlněné plínky mám oboje. Těch není moc třeba, jen tak pod hlavičku a blinkání... a k tomu mám ještě pár těch 100x100 pl. osušek. Chci si jich už radši pár koupit :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Leňulko my jsme měli nakoupených 5 balíků (nad 70ks) 3-6kg, ale dostali jsme od známých dalších 5 balíků této velikosti, takže jsme přezásobení a asi to nestihnem vynosit do 6ti kg :unamused: Tak myslím 2-3balíky po 70ks ti budou stačit počkej až budou nějaké akce třeba v Kauflandu bývají levné, akce jsou docela často tak není kam spěchat.
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Hezk poledne berušky moje. Jdu si vás dočíst :wink:
Jenom Leni já mám 2balíky 3-6 a 6 balíků těch větších 4-9 kg já je koupila když byli v tescu v akci 2 balíky za 299kč :wink:
17. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ještě jeden balík si kup jedničky 2-5 kg do porodnice a na první dny domů (mě se osvědčili pampersky premium jen jsou drahé). a jestli se chceš zásobit víc tak kup raděj i ty větší velikosti 4-9kg.
17. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Šmankote to je ale velikostí :grinning: No uvidíme jak rychle porostem, aby jsme to pak taky vynosili :grinning: Asi vezmu tak 3 balíky těch 2-5 kg a 3 balíky 3-6 kg... to by mělo stačit do začátku ne? :wink:
Luci ahojda :slight_smile: Kde se touláš hned po ránu? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Petruš malá je kouzelná a ten kýbl mě taky zaráží to měl manža potom ještě vytřít :grinning:
U nás se taky na kočárky čeká dva měsíce ještě zajedem do Polska a zistím jak dlouho se čeká tam kdyby neměli ten co chcu já :wink:
Karolko tak už ti líp ale zase na tebe sedla viroza a možná že to není viroza ale to že se kobzolci zakusujou a pustí až za 9měsíců :wink:
Ahoj Moni a Kasi a zbyktu kobylky :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Takže......
pogrčená :wink: je moc pěkný slovo ale co to vlastně znamená??? :grinning:
Pokoje takové nemáme všechny ale bohužel jen jeden :frowning2: zbytek jsou normální komunistické boxy.Tenhle pokojíček dostane jen maminka když jde tatínek k porodu aby se předvedli :angry: fakt je to obr škoda protože to prostředí hrozně působí.Terku jsem rodila na tom obyč.Kýblík byl pod postelí nevím proč se zrovinka takhle motal :grinning:
Porod ani nevím jestli mám popisovat :unamused: je Vás tady dosti před porodem a rozhodně nebudu psát,že je to něco úžasnýho :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Leni 2-5 kg ti stačí jenom jeden balík a pak si kup 2 3-6 kg a pak ty větší. Ráno jsem odvedla malou na bus a šla si lehnout a vstávala 930 a hned jsme jeli do teska mají slevy na oblečení a na mimina no paráda koupila jsem malému mikču uplně obyčejnou za 48 a Petuli za 72 a pak jsem jeli do kaufu tam jsem koupila kabátek pro honzulu za 75 je na 9 měsíců. Péta má zítra 8 tak budem v sobotu slaviti tak jsme jeli něco nakoupit :wink:
17. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ježííííš další řeší kýblík :grinning: :grinning: :grinning: dámy byl na použité vložky a ubrousky z monitoru :wink: dobrý???? :confused:
17. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
To s tím pokojíčkem je teda sprosté, ale u nás v porodce to bylo stejné, než ji přestavěli :slight_smile: Teď jsou pokoje po dvou, je tam hned sociální zařízení, takže maminy ani nepotřebují nadstandarty :wink: Luci, bylo by to fajn, kdyby to bylo ze zakusování, ale tomu moc nevěřím :wink: No necháme to kobyle, hysterčit budu až příští týden. :dizzy_face: Už aby to bylo, bo se ukoušu nudou :angry: Leni, kluci těch 5 kil mají coby dup, tak bych koupila jedno mimi balení do porodky, 2 balení těch 2-5 kg a pak uvidíš, teď jsou furt nějaké slevy, takže není problém je koupit. A neboj, návštěvy chodí s plenkama, takže tím budete zastavovat vodu :grinning: Jdu zase hnípat, ať mi nenadáte, že neodpočívám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Petjunko no pogrčená je jako pomačkaná přece :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo, my jižani to s váma máme pořád těžké :grinning:
Já jsem právě prohlížela pokoje tady v porodce a vypadají docela dobře. Ten porodní sálek je taky jak na pokoji s vanou a pak na 6-nedělce jsou u nás na pokoji dvě mamče i s mimčama. Mají vlastní wc a sprchu. Pak samo nadstandart, kde může být ubytovaný i manža :grinning: Hmmm a kýblík jsem u nás neviděla :grinning:
No Petjunko my se nebojíme, my jen chceme vědět jestli to byl fofr nebo co a jak? Jsme tam ještě nebyli no :confused:
17. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jojo, dobrý, ale vypadalo to děivě :grinning:
17. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
U nás jsou dva hezké pokojíčky jeden růžový a druhý modrý a pak normální boxy tak jak za komančů no uvidím možná už je to jiné trochu tu porodku předělávali tak se uvidí. Jenom vím že tam budu sama manža k porodu nechce :frowning2: ale co já to zvládnu Pétu jsem taky rodila bez manži a taky jsem to vzládla :wink:
17. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.