• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hihihih Karolko zastavovat vodu jo? Tak to jsem sama zvědavá :grinning:
Luci tak o víkendu bude mejdan? Ty jo a bude i dorta? Mám na ni aji docela chuť, toš kdyby zbyla nebo tak :sweat_smile:
Jo a ještě chci vědět v čem je nejlepší prát ty pidi věcičky? Potřebuji nějaké věci i vyvařit. Dává se i normál aviváž? Se ptám jak tele, ale já to fakt nevím, aby to malého pak nedráždilo nebo ták :confused: Kukala jsem v obchodě na Lovelu prášek. Je to ono?
17. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
JJ Leňulko lovela (je fajn i ta tekutá) a dělá se i aviváž pro mimi, nebo jsem prala bez aviváže. ale normální bych nepoužívala a dávám máchání navíc.
17. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Leni já u Péti od začátku prala v obyčejným prášku a byla v pohodě. Ted jsem si koupila Silan aviváž ta je pro mimina a mám tekutý Woliitte white a v tom jsme vše vyprala a pak budu prát v Arielu záleží na miminu když bude malý alergický koupím okamžitě Lovelu ale jinam budu prát v Arielu.
17. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jo v sobotu bude mejdam ségra má dneska narozky a zítra Péta tak to dáme do kupy :wink: A v neděli bude mít doma 7 dětí a bude dětská párty už ted mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě snad to zvládnem a bude vše ok :wink:
17. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak koupím radši pro začátek tu Lovelu a pak se uvidí.
Luci tak v sobotu mám čekat na poslíčka s tím dortíkem nebo jak to bude? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Dortíky budou dva jeden v sobotu a druhý na neděli a že jseš to ty tak ti kousek pošlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=75632 jeden bude asi takový a druhý bude takovýhttp://www.mimibazar.cz/recept.php?id=76196 ségra peče dostala to za úkol je šikovná a švagra to taky hrozně baví :wink:
17. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Vy jste kozy Rózy :grinning:
u nás jsou pokoje po porodu po 4 :angry: katastrofa!!!! ale porodka se předělává tak až tam půjdu příště už budu v novém :wink: Já měla nadstandart.
V rychlosti....
4 15 vauuuu voda!!! Žádný kapíní po nohách,nomální sprcha.Stát se mi to venku tak nevim :confused:
Příjem v porodce bez kontrakcí,po domluvě s porodní asistentkou,že nebudeme ne nic čekat a že doktoři nemusí vědět o všem mi dala klistýr který občas vyvolá bolesti,což se stalo.Ovšem hned po 3min což jsem nečekala.Ale ještě šly! Pak nějaká injekce na vztahy.bolesti po 2min :frowning2: sprcha,natáčení monitoru,sprcha,natáčení............kolem 10 dotaz v kolik asi vyleze :confused: :confused: :confused: tak do 4 je venku :angry: tak to jsem myslela,že otevřu okno a vyskočím :pensive: ,v 11 totálně unavená a bez sil na nějaké tlačení :fearful: injekce na zmírnění bolestí.Dobrý asi na 20min jsem si fakt odpočinula a nabrala síly na nejhorší :wink: v 1145 kapačka s glukozkou ať dodáme sílu. 12 15 zkuste si zatlačit,kývla na druhou,nohy hore až přijde další tak si zatlačte,já vyjukaná protože jsem koukala na hodiny a tam bylo ještě málo na to abych už tlačila :confused: :confused: :confused: vždyť říkaly ve 4 :confused: no tak jsem 3krát zatlačila a byla venku :grinning: ten pocit když vyleze je fakt úleva ale ty bolesti to je fakt děs!!!! :cry: Po porodu jsem se dozvěděla,že jsme měly korále kolem krku :cry: :cry: :cry: byla celá fialová chudinka :confused:
A pogrčená :grinning: nebyla asi i proto,že byla přenášená :slight_smile:
Tatínek u porodu byl ikdyž do poslední chvíle tvrdil,že nepůjde.
Jo a ještě něco.Řikala pani doktorka,že to byl ukázkový porod a že to měli natočit a pouštět medikům :wink: jsem mohla bejt héééérečka :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa :slight_smile: , vítám Tě, maminko Petjunkovááá a ještě jednou móóóc gratulujuuu a do života Majdalénce všechno jenom to nejlepšííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malá je nádherná, k poňuňání, no prostě beze slooov :dizzy_face: Karolajnkooo, tfujtfujtfuj, držím a myslím, však Ty víš :slight_smile: Všechny mamušky, těhulinky aj snažilky mocinky zdravím, a mimuškám posílám pohlazenííí :slight_smile: Jsem se od srdce zasmála, prý injekce na VZTAHY, tož proto si to tatínek na poslední chvíli rozmyslel :grinning: :grinning: :grinning: Mějte se krásňoučky, jdu se za chvilku chystat na dalšího nočňuchááá, OMG :confused: Papapááá, já zase nakóóóknu :grinning:
17. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
No vidíš ty héééérečko :grinning: A pak že je to děs! Vždyť jsi 3 zatlačila bylo hotovo :grinning: Nééé, tak užila jsi si to taky hezky dlouho :confounded: Ale to už je to nejkrásnější na konci té dlouhé cesty ne? Já se náhodou na porod těším i když vím, že bez bolesti to nikdy nejde. A manža je taky hrdina, že šel k porodu. Můj se toho docela bojí, páč byl u mě když jsem rodila ty dvojčata a dodnes to špatně nese. No, uvidíme, třeba teď když bude dobrý konec se odhodlá jít se mnou. Myslím, že je to velká podpora, když je tam někdo s náma nebo ne?
Hihihih třeba až půjdeme rodit my, tak nám budou vyprávět o jedné stříhačce, co tlačila naprosto ukázkově:grinning:
17. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Bellinko ahoj sluníško :slight_smile: Zase jdeš nočňuchovat? Brrr hrůza, ale větší klid než přes den ne? Kdy se chystáte vy do boje? Pořád čekám, že nám to prozradíš a pořád nic :sweat_smile: A co dvoreček, už se plní zvířecíma drobečkama? :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Petruš tak tě matou napřed řeknou ve 4 a pak ti řeknou 1215 tlačte no dělají si stebe šprtouchlata :grinning: Ale ten pocit když je miminko venku je nádherný i když ty bolesti :frowning2: A ješte nejhezčí je když se ti miminko narodí a hned ti ho dají na prsa to já u Péti nezažila malá se narodila o 1330 a já jí porvé viděla v osum večer :frowning2: musela do inkubátoru :frowning2:
17. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Belíšku kulíšku ahojda tak zase nočnuch tak si běž ještě chvilku odpočinout :wink: A co zvířátka máte nějaké miminka :wink:
17. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Halóóó´kde jste dneska fšecíííí? :confused:
17. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Já jsem tady jenom jsem musela něco napsat na notasu volala mi ženská ze mzdovky že musí manža napsat prohlášení že neuplatňuje daně na Pétu tak jí říkám že není jeho a ona na to že podle zákona může na ní uplatnovat daně i když není jeho :confused:
17. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Dneska jsem ostříhala Pétáska chtěla tak 2cm tak jsem jí to šmikla asi o 10cm a líbí se jí to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Ty jo , to jsou novinky :confused: A nemá ji ani psanou na sebe? Hihihi tak už žňový střih :grinning: se oteplilo, tak dolů s tím!
17. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Tak tady byla ségra a zase mi přiveze další hadříčky pro malého :slight_smile: Její sousedka má taky spoustu oblečků po malém a nemá to komu dát, toš zase budeme vybavení :dizzy_face:
Teď jsem kukala na aukro a mají tam zase nové vibrační houpačky, asi neodolám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Leni je psaná jenom na mě ae podle zákona to jde kdyby náhodou podnikal tak by to mohl udělat odepsat si jí z daně :wink: Jsem zvědavá kolik mi vrátí z daní :confused: Teda ten váš Pepíček bude mít věcí tak jako náš Honzula doma je věcí že to nevynosí a to jsem ještě nebyla u rodičů na půdě :confused:
17. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Hihihi no to jo :grinning: Já budu kupovat fakt jen nějaké minimum oblečení. Spíš pro mou potěchu :dizzy_face: Mě dělala daně ségra a vrátí mi necelých 1600,- :angry: A to jsem byla 1/2 roku v práci a 1/2 roku doma :rolling_eyes: Prej když nic neodvádím, tak mi nemají co vrátit :angry:
17. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahojki tak jsem před chviličkou zapla první pračku s věcmi pro Vojtíška,peru tedy v Lovele a aviváž silan sensitive.
Jinak mi dneska došlo první měsíc těch 5000,- z toho připojištění,no ale 3000,- jsem hned postila do terénu,tedy zaplatila jsem si ty věcičky z té herničky,tak si můžeme založit hračkářství,a to nám ještě něco Luci nabalila grátis. :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak už se těším,až pojedeme příští týden se podívat a zamluvit si ten kočárek a taky přebalovací pult s komodou.Jo Leni ty lehátka a houpačky vibrační jsou úžasné,taky nám jedna dojede za skotska. :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Mě v loni vraceli 1380 a to jsem měla Pétu na sebe napsanou jenom 4 měsíce v loni už celý rok tak to bude snad lepší :wink: No uvidíme každá kačka je dobrá šetříme na kočárek :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Peti malá je nádherná,a je super jak si to zvládla,a vidíš jsem se musela podívat na ten kýbl,protože jsem si ho asi jako jediná nevšimla. :grinning: :grinning: :grinning:
Belísku tak pohodového nočnucha,pozdrav od nás babičky a dědečky,taky moooooooc pozdravuj Pavlíka a všechny zvířátka z Belíškova. :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Nic jdu se natáhnout začínám zase tvrdnout.
17. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Kasi jíš to magnésko mě pomáhalo :wink: A jak často tvrdeš dávej na to bacha at to nejsou kontrakce já to tak měla u prvního těhu a nedošlo to zdárného konce :frowning2:
17. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Tak mě loni vraceli 5000,-kč,ale to jen protože si odečítám z daní úvěr na byt,a 2 životní pojistky,tak to naskočilo,tak jsem zvědavá kolik to bude letos,no ale hlavně budeme asi doplácet za elektřinu,tak se to musí raději odložit.
17. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Luci nestraš jím magnosolv,dělá mi to vždycky hlavně na věčer.Ten magnosolv to vždycky trošku zklidní.
17. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Nás už žádné placení nečeká teda doufám že nám za vodu vrátí tak jak vloni aspon 5000kč na kočár to bude dobrý :wink:
17. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Tak to jo když je to jenom večer tak to jde mě to dělalo častěji během dne a já vtu dobu byla mladá a hloupá tak jsem tomu nevěnovala pozornost bylo mi 21 :frowning2: Když jíš magnosolv tak to hodně pomůže :wink:
17. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Luci já taky tvrdnu. Piju teď taky Magnosolv a doktorka mě každých 14 dní kontroluje spodem i ultrazvukem. Hlavně to nesmí být bolestivé tvrdnutí a do 20 denně je to v normě.
Kasi komodu budu mít od sousedky. Má krásnou bílou, tak se mi hodí do ložnice. Je v ní i koupací vanička, takže to bude super hlavně pro začátek :wink:
17. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Já tvrdla častěji a nevěnovala tomu pozornost :frowning2: komodu máme taky a už je plná věcí pro Honzulu už jsem sní vystěhovala manžu a ten říkal ještě není malý na světě a už se roztahuje :grinning: A přebalovací pult mít nebudu nejraději jsem malou přeblovala na posteli ani by se mi tam nevešel :wink:
17. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.