• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky kde jste je mi smutno :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Nikde nikdo jdu se ospršit a pak půjdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Belíšku at ti noční rychle uteče :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem si dala magnosolv,2 hoďky jsem teď spala,a už je to trošku lepší,tak jdu pověsit minipidi prádýlko :slight_smile: :slight_smile: a půjdu se sprchnouta zase si lehnout. :slight_smile: Tak dobrou noc.
17. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Halo kdepak jste kobylky? :confused: Jsem tu sama a dezorientovanáááá :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojki Leni no konečně nám to tu spustili,takhle nás na 2 dny odříznout.Jak se máš. :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
No to byla hrůza! Mám se docela dobře, jen zase víc tvrdneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a nevím proč mám albumy na slovenském koníkovi :cry:
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá už nám jede kobyla :wink:
19. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojda Luciiiiiiiiiiiii :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Leni mě bylo tak po vás smutno :cry: Co jste dělali když nám nešla kobylka :wink: Co to čtu zase tvrdeš a moc :frowning2:
19. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Njn tvrdneme tak nějak pořád. Když nachodím víc, tak mě to víc tvrdne. Snad to bude dobré :wink: Už jsem dala magnézko.
Mě bylo taky šmutnooooooooo :frowning2: Ale včera jsme si byli objednat kočárek. Vzala jsem nakonec ten větší Camarelo Q12 v cihlovo černé barvě komplet i s vajíčkem za 11.000,- :wink: Má vaničku skoro 82cm a to je super, takže jsem piráta vzdala. Jo a koupila jsem na aukru tu houpačku co vibruje, houpá a hraje. Má ji i Monča :slight_smile: A dnes mi utekl monitorek :angry: to mě teda pěkně namíchlo :angry:
19. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj kobylky to jsou změny ted to tu študuju.
Jen jsem vás chtěla pozdravit a říct že adopce nám nedopadla dobře nechcou nám dát zdravé dítko a už vůbec né malé,máme prý nárok až na šestileté.
Dnes jsem byla na cukrovce a ještě ted je mi z toho blivajzu špatně.
Tak se držte kočky a dávejte na sebe pozor.
19. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Leni tak už máte objednaný kočárek :wink: Mi dneska zase koupili poschodovou postel za dobrou cenu ještě madrace Péta se už nemůže dočkat jak bude spát na hoře není moc vyskoká tak jí aji nechám spát na hoře. Dneska je Pepíčka a ten můj včera dostal od dcery 2 overaly pro Honzulu a odsávačku mléka :grinning: Mám z dárku velikou radost :sweat_smile:
Leotýnko ahoj to mě mrzí že vám adopce nevyšla :frowning2: jo cukrovka to je opravdu blivajz už jsem si to taky zažila :frowning2:
19. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
O té houpačce jsem taky uvažovala , ale nemusíme mít všechno ted tolik vymožeností že nevíme co si koupit u Péti to nebylo a taky jsme žili :wink:
19. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu koukat na diskopříběh zítra tady taky asi nebudu máme ty velké oslavy už ted jsem nervozní at jim chutná jídlo a tak. Dělám čínu s hranolkama a hovězí vývar s knedlíčkama potom bude dort a pak jednohubky česnekové. Leni zítra čekej poštu příveze dort :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Leni tak to jsme dvě taky tvrdneme,ikdyž dneska je to první den trošičku lepší,už jsem měla jen 2 magnosolvy,a dneska jsem byla konečně na procházce,takové krásné teploučko.Hurá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Leontýnko to mě hodně mrzí :frowning2: ,a řekli vám důvod proč máte nárok až na 6 leté dítě a ještě k tomu ne zdravé.Co to je za blbost.
A zkoušeli jste oslovit i přímo kojenecký ústav.Nebo se zeptat ještě jinde,u nás v Ostravě myslím jde mít i menší děti.
No jinak my jsme teď řešily se ségrou tu její svatbu,tak jen doufám,že ji ještě zvládnu vše nachystat.
Taky mi včera koupil Peťa krásný svetřík s krátkým rukávem,a dělá hezké bříško.
19. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Taky se jdu koukat.Tak pa pa. :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
ahoj kobylky, no toto.. novej vohoz
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
ahoj kobylky, no toto.. novej vohoz
19. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak jsem vložila fotečku těhu bříška v novém svetříku. :slight_smile: :slight_smile:
Ahojki Andrejko,jak se máš.A kdy vyrážíš na chajdu :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Holky, nejsme ve snažilkách, ale v nedobrovolných bezdětných :grinning: , aspoň někdo mě chápe a upřednostňuje :grinning: :grinning: :grinning:

Leontýnko, jak to? To Ti jako takhle řekliii??? šmarjáá, to snad ne!!

Kasi, jsme dom, mám o víkendu školu. Takže chajda musí póčkat na příští víknd, bohužel.. :frowning2:
19. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
něco zkouším, snad jdou přikládat fotky??
19. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
jooo, tak to je bombáá, žádný složitý alba, prostě hodíte fotkýýý do zprávy!!
19. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
Taky už jsem si toho všimla,že se dají asi fotečky vkládat do textu.Super,takže zkouška.
Bříško dneska.
19. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Aha tak mi to nejde vložit protože Peťa tu něco stahuje ,tak až zítra.
19. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
Krásné ráno všem. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Jé tak to opravdu funguje,to je dobrý. :slight_smile: :slight_smile: .Tak to je můj nový svetřík s tríčem ,co jsem dostala od Peti a aktuální foto bříška.
Stále myslím na Karolku a držím pěstičky. :slight_smile:
Andrejka jde dneska študýrovat,tak ať ti to rychle uteče,a hodně se dovíš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky zdravím a posílám hubánka všem našim mimískám.
Leontýnce pohlazení a neztrácej naději určitě to musí vyjít a být nějaká jiná cesta.Budu držet pěstičky. :wink:
Všem našim holkám snaživým hodně sil do další cesty za mimísky,ono to letos musí vyjít,a ať se letos taky dočkáte toho vysněného snu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A maminkám ať jsou broučci hlavně zdraví a našim těhulkám ať je vše v pořádku a brzy se dočkáme těch zdravých broučků.
Prostě všichni musíme věřit v úspěšný letošní magický rok. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Ahoj Andrejko jak to že tě dali mezi bezdětné ty patříš mezi nás ty jsi naše veliké sluníčko mi tě nedáme :wink:
Kasi máš krásné bříško.

Holky jdu vás jenom v rychlosti pozdravit mám toho dneska moc. Polévka už se vaří psa jsem okoupala já si du ještě umýt hlavu myčku vypla a nádobí uklidila ještě ustelu a mám aspon něco hotovo :frowning2: Večer určitě za váma příjdu.
20. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahojki Luci tak ať vám dneska oslavy klapnou. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holký kobylky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no jo nový kabát a jsou tu hezké vychytávky, hned ten nahoře "najet na nejnovější příspěvek" se mi líbí a taky ty fotečky :slight_smile:
Jen se sem už nehodím, už jsem dvoudětná vyšťavená mamina :confused:

Leontýnko teda to je podpásovka, vysvětlili ti to nějak?
20. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Moni,jaképak nehodím,ty mezi nás patříš ať se jmenuje téma jak chce. :slight_smile: :slight_smile: Nic jdu se sprchnout a zajedu si do shopinu pro džusík co tam míchají,a pak jedu k mamči,tak se ozvu večer.Taky se mi nelíbí co řekli Leontýnce,je to pěkná blbost. :angry:
20. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak to jsou změny. A taky mi pěkně trvalo než jsem Vás našla....no tak snad to bude vše bez problémů.

Leontynko to mě moc mrzí, že Vám to nedopadlo..To je fakt na nic, kolik dětí je v domovech a pořád dělají problémy místo aby vycházeli vstříc. :angry:
20. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.