• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Májenko, zase neuklízíš pořád jak blb a tahle sranda nás stála tolik peněz, že budem pořád jenom dřít a dřít a to není všem dnům konec. Všechno má své pro a proti, nemá cenu na to nadávat, hlavně že jsme zdraví :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Marti ahoj :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko všem:slight_smile:
Holky, tak Věruška jde v mích šlépějích. Já jsem porodila v pátek, pak byla první revize a za 10 dní jsem měla revizi druhou, bo mi tam taky zůstala nějaká sraženina. Tak doufám, že to ovečka zmákne a zítra půjde domů :frowning2:
4. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Ano karolko, moje řeč, hlavně, že jsme zdraví!!!
Vzkazy vyřízeny,Věrka je asi smutná,ale nic nenaděláme, horší by bylo, kdyby ji s tím nechali capkat. Ještě vydrží ten jeden den, dýl snad čekat nebudou a huráááá už fakt domu!!!
Jdu se vrhnout na nádobí a na vysavač nebo se tu zjevim nudou :angry:
4. kvě 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Leni ty už nějaké dítě máš, nebo to byl neuspěšný porod? :sunglasses:
4. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Né nemám žádné děti. Byl to porod ve 21tt dvojčat.
4. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Májo a co ty? Už máš občas nějaké poslíčky?
4. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Lenčo, občas denně :grinning: , ale už to neřeším. Ve 29.tt jsem byla v nemocnici s kontrakcema na udržování, ale po týdnu mě poslali domů s tím, že musím posedávat bo polehávat. Tak se snažím a zatím se držíme, no ještě prý mám vydržet dva týdny, tak poslouchám.
4. kvě 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
Hihihihi :grinning: tak posloucháš, to je dobře :wink: Ale už může Anička přijít cobydup že? Ty jo, ti závidím. Tak se hezky snaž s tím nic neděláním jo?! Ono je to taky hodně náročné jen sedět nebo ležet né?:slight_smile:))
4. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Leni to mě mrzí, boužel neštěstí nechodí po horách ale po lidech :frowning2:
4. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Leni ještě jsem se chtěla zeptat, ty máš za sebou 7 krát Ivf, nebo jsou to 7 krát ET i KET, to už si všechno platíte sami?
4. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
To se prostě stává a žádná z nás to nemá nikdy jisté dokud nedrží živý uzlíček v náručí. Je to hrozně těžké tak o mimíska/y přijít, protože cítíš už pohyby a najednou je ta šílená prázdnota :frowning2:
Jinak jo, mám za sebou 7. IVF + KETY. To už ani nepočítám, protože na každém pokusu byly, kromě dvou posledních.
4. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Leni a kam chodíš, to už si teda platíš všechno sama, já chodím do Ostravy a nedokážu si to představit, protože i takhle je OV dost drahá a ještě si to platit sama, tak přivedu rodinu k bankrotu. Jenže jednou to snyd musí vyjít :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
No, narovinu ti řeknu, že s tímto pokusem co začnu, to zaokrouhlím na 300.tisíc :sweat_smile: Takže asi tak.
Jinak chodila jsem 3 roky do Heliosu a pak jsem odešla do Reprofitu, kde to vyšlo na první pokus. Nutno dodat, že mi jeden gynekolog udělal hysteroskopii a zjistil, že mi na jedné straně dělohy neroste vůbec sliznice. Tak skoro všechny ET a KETY byly úplně nah...o. A to nemluvím o tom, že jsme měli v Heliosu už dárce i dárkyni. Tak vedli naši léčbu. Úplně nah...o!!!! Když si na ně vzpomenu, tak se mi otvírá nůž v kapse. :angry:
4. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Leni jojo, Anýs tu může být co by dup, to máš pravdu. Jsou to ale fakt nervy do poslední chviličky, neskutečný. Už bych to měla ráda za sebou. Nicnedělání je snad ještě větší dřina, jak chození do práce, což je známo. Jsem úplně zakrnělá, pozoruju na sobě, jak člověk blbne a ztrácí přehled. Naštěstí je doma i manža od prosince, tak zas taková nuda není, navíc potřebuju ošetřovatele :grinning:, tak se to i hodí, ikdyž zase na druhou stranu to jsou nervy, aby tu práci fakt do mimísky sehnal.
Už se mi řítí z pohovoru, celkem v pohodě, zítra má další, tož určo něco vyjde. :wink:
4. kvě 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Leni, to je k uzoufání, když zjistíš, že někomu platíš a on jenom rýžuje a nepátrá po příčinně :frowning2: Jenže pokud tomu nerozumíš, jak máš vědět, že jsi ve správných rukách?Tak ti budu držet palce, ať to teď vyjde :wink:
4. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jinak holky zapejkám brambory s brokolicí, sýrem a šlehajdou, už to bude hotový, zlikvidovala jsem konečně to nádobí a vysavač už nestihnu, bo kontrola už jede domů :wink:
Satan si mezi tím stačil v obýváku přečíst letáky, včetně slevy na dveře, kterou jsme se právě chystali zítra využít, no je to miláček roddiny prostě, zabíjet ho nebudu, ale rozškubu na ho na kusy, jako on ty letáky :grinning: Všude čtivo, celá sedačka a podlaha plná tisku :grinning:
4. kvě 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a to sluníčko už je taky v čoudu, jsem ho asi poslala celý do těch Čech :angry:
4. kvě 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz
Májo já chci taky brokolici zapečenou, šlehačkovou, kobzolovou :slight_smile: Mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nešahej na toho psa, chudák je sečťelej, ceny ho nakrkly, tak to hned dal do pořádku a ty bys ho trhala :wink:
4. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Máš pravdu Karolko, je hodně sečtělej, on nesnáší, když si někdo z nás čte, v tu ránu si jde do košíku s novinama, jedny si vylosuje a čte taky. Luboš už to posbíral :wink:
Tož pojď na kobzolky, už budou hotový, voní to tu... :wink:
4. kvě 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Májo to ony zvířátka čtou doma asi všechny. Náš kocour taky čte hrozně rád a hlavně rád ochutnává rožky :grinning:
Jinak já uvařila čínu s rýžičkou, mňam a už funím jak prasátko :dizzy_face: Ale brokolici bych dala taky, ale manža říká, že zeleninu přes prase a ovoce přes hada, tak bych asi neuspěla :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Dobré poledne všem.U nás teda sluníčko nesvítí a ještě od večera tady prší.Máji mám na tebe dotaz můžu se zeptat?
4. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jinak Karolko máš nádhernej byt.Ty koupelny jsou luxusní moc pěkný.
4. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak můj manža naštěstí sní všechno, co mu naložím, bo bych mu to jinak hodila na hlavičku :wink: , ale když vím, že třebas nerad vařenej či pečenej tvaroh, tak ho nedělám, ještě nejí hermelín, ale když s ním něco zapeču, smlsne si aj na něm.
Markytánko to víš, že se můžeš ptát :wink:
4. kvě 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Nooojo, koukám Cheb, tož Čehůni nám sem ženou nehezký počasí :confused: , fouká větřík a po sluníčku už taky neni ani památky a to to tak hezky ráno vypadalo. Doprala mi prajda, jdu se pověsit, než začne lejt, zatím pište...
4. kvě 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Markytánka se neptá :confused: , já budu muset odjet k mamce skládat tu postel opět...
4. kvě 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Máji promin koukala jsem na počasí.Chtěla jsem se zeptat jestli ne normální že se ti v těhotenství zdají hororový sny.Zkoušela jsem o tom něco najít a nic.Nemůžu spát protože mám strach co se mi bude zase zdát.
4. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Berušky, nic jsem doma neudělala, teda tu postel jsem ustlala, ale už se mi chce zase spát, počkám na malého až se opřiřítí z venku , dám mu obýdek a jdu si pinknout. Milášek jede pryč, tak vyžehlím večer. Jinak u nás je nechutná zima, tak ani nevystrkuji nos ven, pěkně jsem si přitopila a zachumlám se do deky a jdu pini pini :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
4. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky teda u nás je zatím pořád krásně oskárkovo a ani vidu po dešti :slight_smile: Ale už hlásili, že k nám to má přirazit navečír, toš jsem zvědavá, bo je to tu jak na sahaře :grinning:
Majdo on můj taky spapá vše co mu naložím, jen by mu určitě chybělo maso a šel by mi zrušit ledničku :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
AHOJKY KUŘÁTKA :wink: .
Májo tak jak tady čtu tak u vás je krásně a u nás zas ošklivo.Posledně to bylo obrácně že???
Karolko ahojky.Ty máš dneska volno jo?To se někdo má.
Jo jinak vajucha jsem dneska neskládala ale dělala NUTRILON pro dětičky.Lepila jsem etikety :grinning: .
Markytánko ahojky těhulko :wink: .
4. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.