• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Včera se mi to nějak seklo a vůbec mi to nevkládalo příspěvky... prý jejich chyba :cry: Tak jsem ani neřekla co jsem chtěla :grinning:
Leontýnko tomu nemůžu ani uvěřit! Vy, kteří už jedno takové dítko vychováváte?! By vás měli řadit snad mezi ty, co už vědí a znají jak vychovávat adopčátko :frowning2: A navíc nechápu proč vám nedají zdravé mimi??????? :angry: A co to, že jsi byla na cukru? :confused:
Luci Pepa dostal pěkné dárky, hlavně pro tebe :grinning: Jo a čekám dneska toho kurýra dortového jo? :wink:
Andrejko ahojda :slight_smile: Toto hezky nazvali co? Jsem na to čučela už včera :grinning: Ale vlastně je to pravdivé ne? :confused:
Kasi ahoj, pěkný svetřík :wink:
Monči ahojda, tak jak se ti líbí v novém kabátě? :dizzy_face: Neboj, pořád se hodíš... hlavně na společné porady :wink:
20. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Kobylky i když se sem nehodím, stejně budu chodit :slight_smile: Jen mě mrzí že už sem nechodí staré dobré snažilky, už se tu hold probírá spousta jiných věcí, maminy řeší bříška a kojení, těhulky kočárky. Já jsem to taky těžce nesla jako snažilka, tak se jim nedivím. Proto jsem založila novou stránku. Je to jen jen pokus a je pravděpodobné,že se neuchytí, nechávám to jen na vás, když tak reagujte.
20. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj moni a jantarko. Moc Vás zdravím mamky. Moni psala jsem ti na nové téma, jen teď nevím kam se zařadit. Asi sem, protože to nové téma je asi pro těhule. Takže tady asi moc kobylek nezůstane. Snažilky sem jen nakouknou, moc nepíší, takže si Vás jen pročítám a nemám moc co přidat do diskuse. :frowning2:
20. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Moni, to už tu bylo několikrát :frowning2: To se bude opakovat pořád dokola. Bylo to na rošťácích i na stránkách Konopky. Bohužel vždycky někdo otěhotní a přece se zase nebude pokaždé zakládat nová diskuze :frowning2: Já vím, že to myslíš dobře, ale nevidím v tom řešení :confused:
Ali ahoj. Tak jak? Kdy začneš? Čekáme na novou bojovnici, aby Karolce nebylo smutno při čekání na // :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Jantarko, bohužel se opět naše snažení musí posunout o 2 měsíce :frowning2: . Dělali nám genetiku a něco u manži není v pořádku, takže si bude muset píchat 2 měsíce injekce a pak se uvidí. Takže zatím nic. Musíme vydržet.
20. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Ali tak to mě mrzí. Je to nějaká vada v genetice? My jsme si ji nechali dělat oba a pak ještě i na embryjkách. Pokud to spraví injekce, tak to bude snad dobré. Za ty 2 měsíce se spolu vystřídáme, neboj...držím ti místečko :wink: A i když jsi snažilka, tak věřím, že my těhulky po ivf ti pořád máme v čem poradit :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Ještě nevím, včera nám volali aby jsme do Caru dojeli a řeknou nám co a jak. Tak příští týden tam jedeme tak uvidíme co bude. Jinak vím, že těhulky mi máte co poradit, to je super a su ráda, jen já nemám zatím čím přispět, jen stále můžu psát o tom, jak se mi můj další pokus vzdaluje. Vždy když už se to blíží, tak se najde něco, čím se to oddálí. No snad to tak má být a pak to všechno bude ok a se šťastným koncem. :wink:
20. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Berušky už jsem zde :wink: Holky tak ted nevím kam psát tyhle stránky mám moc ráda a jestli to pomůže snažilkám a budou sem chodit častěji tak půjdu jinam je to ale pořád dokolečka jak píše Leňulka některá snažilka otěhotní a už sní není snažilka ale těhulka a zase příjde nová snažilka a ta zase otěhotní a je to pořád dokola. Vím pro snažilky se to čte špatně mě se to mluví už jedno dítko mám tak jsem to tak nevnímala jako holky co mimi chcou a žádné ještě nemají tak nevím jestli nebudu raději chodit jinam :frowning2:
20. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahojky všem, tak jsem tu po dlouhé době zavítala, prostě není teď vůbec čas, a tady jsou změny jak něco, nestačím koukat.
Ale zahlídla jsem, že tu dělí diskuze?
20. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahojte holky všechny vás zdravím a prosím nedělte ty diskúze ono je to opravdu pořád dokola,já plně chápu všechny zoufalky protože se k nim taky řadím i když mám dítě adoptované pořád cítím hroznou prázdnotu a mám pocit že jsem jako žena selhala a nedá se to pochopit kdo si tím neprojde.

Mě doma nechápe nikdo a jen mi pořád říkají co bych tak asi pořád chtěla,že mám být ráda že žiju.

Lenulko právě že už jedno dítko adoptované máme tak nemáme podle zákona právo na málé a zdravé ,jen starší a s nějakou vadou i třeba menší.
Vše se dá provést ještě přes známéa nebo podplatit a máš dítko hned.
Zatím se tu mějte jdu odpočívat.
Na cukru jsem byla portože mám asi cukrovku.
20. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
20. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
taky se loučím. Mějte se fajn, hodně štěstí.
20. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
taky se loučím. Mějte se fajn, hodně štěstí.
20. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: Alenko neboj se, tady jsme všechny prošli tímto bojem. Nevím, ale všechny jsme po ivf a proto si pořád myslím, že máme společného dost jestli otěhotníme hned nebo za 4 roky boje jako třeba já :frowning2: Takže jestli půjdeš teď nebo za nějaký měsíc je úplně jedno. Vždy když tě tu uvidím, tak budu zvědavá :wink:
Luci jaká byla oslavička? Co dortík zbyl nebo co? Kurýr asi zabloudil :grinning:
Katuško ahoj. Tak jdeš na resekci jo? :frowning2: Sakryš zubař je moje noční můra :confounded: A už vím, že se plánuje ketík :wink: Těším se!
Leontýnko vážně mě to mrzí :frowning2: Myslela jsem, že je to vážně jednoduší když už také dítko máš. Ale jde vidět, že asi ne :angry:
20. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Berušky mám toho dost :unamused: tyhle stránky patří snažilkám těhulkám aji maminkám jsme jedna velká rodina už toho mám dost jestli se chcete dělit tak beze mě já odcházím je mi stoho všeho smutno na duši :cry:
20. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj Leni asi ti ten dortík cestou někdo snědl ale mám fotku v albíku koukni :wink:
20. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Holky dala jsem nové fotečky, tak kdo chcete, mrkněte :wink:
20. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Andrejko ahoj. Kde jsi byla schovaná? :grinning:
Luci klid, je to zase jen nějaká přeháňka a mi ji ustojíme! Jsme přece rodinka nebo ne? :frowning2: Jdu radši na ten dortík :wink:
20. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Leni máš IP
20. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
kočárek je krásný a postýlka no prostě všechno :wink: Jo manža dneska dostal ke svátku od mých rodičů kojeneckou láhev :grinning: mám velikou radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Hihihih tak už může trénovat :grinning: No, můj dostat takovou lahev, tak ji plní určitě pivem na trénink :grinning:
20. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Však jak si moje mamka nalívala pivečko at už čekal z lahvý at mu nalije ale měl smůlu já mu jí zabavila že je pro Honzulu :wink:
20. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Tak už se taky cpu dortíkem, jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža dostal takový malý dotík a museli jsme ho s malým koštnou první :grinning: Jo mimochodem, moc ti to sluší na té fotce i budoucímu taťíkovi. Ale s vousama byl lepšíííííííííííííí, páč můj taky nosí vousy :grinning: Jo a malá čeká ještě sníh či co :sweat_smile: ? Hihihi pěkné fotky.
20. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Leni čepici dostala k narozkám v kaufu jak jsem tam dělala tak byl jednou výprodej čepice rukavice a šála a pytlík a vše stálo 1kč no nekup to tak jsem jí dala ted k narozkám na podzim to bude mít super měla šílenou radost :wink: Tak přeji dobrou chut zítra vyfotím ten druhý dortík je podobný už se na něho moc těším. Děkujeme za pochvalu manža omládl když se oholil :wink:
20. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jj omládl, jen to švarný jinoch :wink: Můj kdyby se měl oholit do hladka, tak je z něj klouček :grinning: A to si představ, že tak do hladka nebyl už asi 10 let :sweat_smile: , páč se holí strojkem na strniště a já už jsem na něj tak i zvyklá :wink:
Jo tak kup po korunce jo? Sakryš kde jsem já když jsou takové akce??? Se mi to nějak vyhýbá a to dělám taky na obchoďáku :angry:
20. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Leni v tu dobu byli skvělé výprodeje vše za kačku krmící židlička golfové hole cestovní postýlka autosedačka mikyny kombinézy povlečení do postýlky a já v tu dobu neuvažovala o druhém dítěti :frowning2: hodně jsme koupila ségře a hodně kámošovi čekali rodinu :wink:
20. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ten můj se neholil dlouho ale v loni mu teta řekla ohol se máš mladou ženu a já jednou přijela po noční a měla jsme šok jak na mě čekal na zastávce :grinning: vůbec jsem ho nemohla poznat :wink:
20. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Hihihihi tak to musel být šokink :grinning: Já si manžu ani nedovedu předsatvit, možná bych šla i dál :grinning: Ale co, teta měla pravdu, když se oholí, tak vypadají mladší :wink:
No a s tím výprodejem.... teda by se šikl teď co? :sweat_smile:
20. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Dvakrat totez”
20. bře 2010 ve 21:30 • jantarka
Ted by se šilk a oni jak na podvoru žádné výprodeje nejsou holky mi to pořád sledujou a když něco bude tak mi to odloží a hned zavolaj a já tam poletím na koštěti vzdušnou čarou je to blíž :grinning:
20. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.