• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
sakryš kde se tam vzal ten příspěvek, když jsem to psala v 20:48 ??? :confused:
Nic, Luci jdu si lehnout, páč dneska nás zlobí zase tvrdnutí a nějak nás trošku bolí už břůšek. Tak paaa a sladké sníky. Snad se tu zítra potkáme...teda když budeme moci :sweat_smile: Dobrou noc všem :frowning2:
20. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Leni dobrou noc a těším se zítřek zase pokecáme všechny jako velká rodina :wink: Odpočívej a šetři se :wink:
Taky se loučím jdu si lehnout a je mi ze všeho smutno :cry:
20. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky díky za názory, vypadá to spíše na převahu zůstat na starých stránkách, tak zapoměňte na dnešní nápad a zítra zase tady :wink:
20. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahojki ,tak jsme dorazili od našich domů v 20hod,a já jsem si pustila mis a ,že o pauze příjdu mezi vás ,hlavně nakouknout,kde můžu vlastně chodit a dělit se s vámi o radosti a někdy i starosti co přináší život,a jsem ráda,že jsme zůstali pohromadě,protože mě by Belinka,Andrejka,Věruška,Leontýnka,Manetka ,Katuška opravdu hodně chyběli,a věřím že mi jim taky.Mám vás ráda všechny mooooooooooooooooooooooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooc ,moooooooooooooooooooooooc,no každopádně mis jsem stejně prospala a vás tady tady holky taky ,tak už se na vás zítra těším.
No u mamči dneska bylo super,Peťa jim měl zapojit televizi,ale jedna byla špatná,tak ji zítra z práce pojede spravit,a na druhou tam šly naladit jen 3 programy,je tam špatný signál,tak si naši budou ,až dostanou penízky z prodeje bytu kupovat satelit,no a nám dneska oznámili,že nám zaplatí kočárek,který si vybereme,a babička nám zase slíbila ,komodu s přebalovákem co jsme si vybrali,tak asi ukecám Peťu a podle původního plánu ,si koupíme domů novou postýlku,protože jsem myslela,že od ní upustím,když mi kamarádka nabídla ,že mi půjči její,co měli u její maminky,ale ta už je po 4 dětech,a ještě jsem ji neviděla,tak se asi domluvím a koupíme si domů novou a k našim si půjčim od druhé kamarádky tak jak jsem byla domluvena od začátku,tam být nova nemusí. :slight_smile:
Jinak s těmi slevami jsem ráda,že mám tu ségru v tom Skotsku a,že je to tam všechno tak levné,takže se vždycky domluvíme,a co budu potřebovat,tak my ji pošlem penízky ,ikdyž nechce o penízkách ani slyšet a ona nám nakoupí co budeme potřebovat,je to totiž tam opravdu vše za hubičku.Už se těším až v květnu dorazí na svatbu a s ní dojede první,no vlastně už druhá zásilka,protože první malou zásilku jsme dostali k narozeninám ze skotska.Tak mám dneska velkou radost.
No zítra se tedy budu ještě taky procházkou stavovat na kafčo k našim,je to super,předtím jsme to měli k našim pěší chůzi asi třičtvrtě hoďky a teď asi 20 min,no a hlavně se těším na léto,až budeme moci strávit kávičky na zahrádce,to bude skvěle.
A taky jsem měla moooooooc velkou radost dneska,když jsem si jela do shopingu pro ten džusík,a byla tam kamarádka co pracuje v Klimkách v práci na recepci,a řekla mi ,že jim tam budu hodně chybět,že teď květinová výzdoba stojí za starou belu,tak to člověka potěší na srdíčku. :slight_smile: :slight_smile: .No nic jsem nějaká ukecaná,tak si to už nechám na zítra.Pa pa pa MVVMMMMMMMMMMMMR. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY. Tak jsem ráda, že se tady budeme scházet i nadále. Také jsem byla zmatená kam chodit, tak jsem ráda, že se to nemění. mám váš včechny moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc ráda a hodně jste mi pomohly, tak doufám, že to tak bude i nadále a hodně dlouho!!!!!!! Děkuji Vám za vše. :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Krásný ,slunečný den všem.
Ahojki Ali taky jsem mooooooooooooooooooooooooooooooooooc ráda,že zůstaneme všichni spolu,moooooooooooooc by jste mi chyběli,a myslím,že i my vám.Jediné co bych si ještě přála,poznat vás všechny osobně,tak snad to jednou vyjde a všichni se potkáme,třeba na nějakém tom víkendovém pobytu v některých těch lázních jak tu byl před nadávnem nápad.Bylo by to skvělé. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak mi včera psala sestřička z porodnice co nás měla na tom kurze,a tak se dneska půjdeme asi podívat do porodnice,večer kolem půl 7.Jeětě mám volat kolem 16 hod jestli je porodní sál volný a jestli tedy můžeme přijít.Tak jsem opravdu zvědavá. :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj Kasí, jo jo to by bylo skvělé se všechny poznat. Jsme taková velká rodinka a vidět se by bylo úžasné. Třeba to jednou vyjde. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobre rano, prisla jsem po kratsim odstupu ale snad jeste muzu. Vsechny tady bych chtela pozdravit a hlavne at se vsechno dari. Cetla jsem jen kousek zpatky tak vubec nevim co je tady noveho. Ja se budu vracet uz do prace doma se to neda uz vydrzet jak po finanncni strance tak i po te druhe. Taky mi tu moc chybi vsechny snazilky ja vim i kdyz jsem tu zase tak casto nepsala ale aspon jsem nakoukla. Nevim ani co tu psat kdyz tu nejste. Jinak tehulkam preji bezstarostne tehuleni a maminkam krasne radosti.
21. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Krásné sluníčkové ránko všem :slight_smile: Byla bych ráda, kdyby jsme všechny zůstaly pořád na jedné lodi. Snažilkám se to taky dřív nebo později podaří a zase budou moci radit dalším když bude třeba. Myslím, že jsme tu dobrá partička a byla by škoda se zase rozdělit :wink:
Kasi ahoj. Tak to teď máte kousek na kávičku :wink:
Ali budu ráda když budeš psát úplně normálně o všem co budeš chtít napsat. Stránky jsou přece pro všechny a když ti budeme moci poradit, tak to vždy!!! uděláme rády :slight_smile: Jsem zvědavá jak dopadnete na dlaší schůzce :wink:
Ivi ahoj. Tak už je aspoň malinko líp na dušince? Je to hrozně těžké, ale věřím, že se to podaří! Jinak tě chápu, že už tě to táhne do práce. Mezi lidmi přijdeš na nové myšlenky :frowning2:
Moni ahoj. Doufám,že zůstaneš s náma tady dál. :dizzy_face: Vždyť i na rošťácích je to takhle ne? A věřím, že se snažilky budou objevovat častěji, hlavně až začnou zase bojovat. :wink:
21. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Ivi moooooooooooooooooooooooc ráda tě tu zase vidím,a přeji ti ať ti návrat do práce pomůže a ať se brzy zadaří a jsi zpátky mezi námi těhulkami a brzy se taky konečně dočkáš toho vysněného uzlíčku štěstí.
Moooooooooooc bych ti to přála. :slight_smile: :slight_smile: .
21. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Taky jsem ráda,že jsme zůstali na jedné lodi,moooooooooooooc by mi tu chyběli holky a doufám,že my jim taky.
Třeba Belinka už nám dlouho nenapsala co nového na jejich zvířecí farmičce,Věruška snadtaky brzy najde toho nejlepšího chlapa pod sluncem,co jí bude mít opravdu moooooooooooooooc rád,tu naší hééérečku :grinning: :grinning: :grinning: ,už se těším,až nám tady vloží jednou příspěvek z natáčení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,taky Andrejku a její příhody z chaloupky,Manetku ,Alenku ,naši Ivušku no prostě všechny.MVMMMMMR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Jo jo holky máte pravdu. Dlouho se tady neukázala Beluška, Věruška i Andrejka...doufám, že se brzy objeví. Chybí mi přehled rodiny od Andrejky, vždy mě to zahřálo u srdíčka, když jsem na něj koukala. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje moc ráda vás taky všechny vidím :wink: Jsem ráda že jsme zůstali jedna velká rodina :slight_smile:
Holky jako Belíšek Věruška Andrejka Evička Katkuška a ostatní snažilky mi moc chybí ale vím že se to brzo změní a holky za náma budou chodit častěji :wink:
21. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
To jo,tak hezky jako Andrejka to nikdo neuměl napsat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ali a jak se jinak máš,už brzy zase do boje,budeme moooooooooooooc držet pěstičky. :slight_smile: :slight_smile:
A co manža už je zdravý.
21. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
V to taky doufáme Luci.A co jak se dneska máš?Co oslavy proběhly tak jak měli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Kasí, nevím jestli si to četla, ale duben se nekoná. Dělali nám genetiku, takže se to posouvá, neboť teď si musí píchat nějaké injekce manža, teda píchat mu je budu já :grinning: :grinning: :grinning: . Takže musím 7-9 týdnů čekat, jak to bude zabírat a pak snad začnem. No ale neztrácíme hlavu, musí to tak být, tak potom už nám to snad konečně vyjde. Jinak manža se drží, je trochu vedle z těch injekcí, ale musí to vydržet. Minulý týden se mu opět udělal opar, ale jen na rtu, tak už jsem se děsila, naštěstí už je to dobrý.
21. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím na vylepšených stránečkách, taky to studuju, ale neni čas. Včera mě totálně položila migréna, do toho ta střevnobliční :stuck_out_tongue_closed_eyes: viróza, no paráda. Ještě mám dozvuky hlavy, ale musím frčet do Brna na jednu ekšn.
U nás nic novýho, dítě je čím dál živější, vážíme 7490g a máme 71,5cm, tak kdopak nás už předhonil? :grinning: Je to dračice, chvilku neposedí, v chodítku lítá jak závodník, včera mi tu s tátou přestěhovali obývák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :slight_smile: , to mám teda radost, prý aby byl celej průjezdnej a všude se to zvíře dostalo, no klepne mě.Všechno ji zajímá, všechno ochutnat, utrhnout, zničit, parádička.
Tak zlatéčka, ať s dobře daří, jak nastane klid a zvyknu si na to robě živější, zasednu, přečtu, napíšu :wink:
Frčím, dítě ponechávám již druhý den otci, snad to tu poznám, až se večer vrátím :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Kasi dneska máme druhé kolo oslav příjdou holky od péti ze třídy tak budeme krájet druhý dort už se moc těším vložím potom foto včerejší dort mám v albíku :wink:
Máji ahojda dítě je živejší to je dobře a počky jak začne mluvit to bude pořád a proč a co to je :grinning: Řekneš jí to 10x a ona se tě po 11 zeptá :sweat_smile: Migrénka tě zase navšívila nevím proč k tobě chodí tak často :frowning2:
Ivi ahoj už je líp na dušičce vím je to těžké , ale v práci ti bude líp :frowning2:
21. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Jé ahojki Alfi ,to je super,že je Aňulka takový živel to bude teprve sranda,jak začne lítat a ty za ní. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to super.Tak se měj krásně a hlavně ať brzy odejde migrénka a střevní problémy.
21. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Luci tak ať proběhne i druhé kolo oslav v pohodě a dort se líbí.
Ali ,neboj vše dobře dopadne a brzy půjdete do boje taky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Alfi migrény mám taky, takže vím o čem mluvíš. To je super ze je Aňulka živel, to si asi užiješ!!! :grinning: :grinning: :grinning: ,teď to všechno začne.....

Luci tak to je paráda mít takové oslavy...jsem zvědavá na fotečky :wink:
21. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Alenko ahojda tak ted si píchá manža ale neboj ono to sletí a půjdete do boje mi budem držet vše co máme :wink: Ze včerejší oslavy už jsem fotečky vložila ale jenom pár dort a budoucí rodiče a díkto s neteří tak se když tak koukněte :wink:
21. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Luci krásné fotečky,super dortík. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak mi teď psala ta porodní sestřička,že prohlídka už by byla pokuď by byl volný porodní box už 16:45,ale máme volat ještě kolem 16 hod ,tak to pak budou fofry ,tím,že nejsme mobilní. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Luci krásný dort!!!!! I fotky, rodičům to sluší :wink: .
No kasí, tak si to tam užij, ale hlavně opatrně!!
21. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Kasi jdeš se podívat do porodky :wink: jak to tam vypadá :wink:
21. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Alenko dorty peče moje ségra v lednici je ještě jeden potom hodím foto a ted hodím foto jak vypadá uvniřt je úžasný tak kouknete jdu ho vložit :wink:
21. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
kouknete
21. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
No jo,máme to z toho kurzu co jsem chodila zdarma,tak jsem moooooooooooc zvědavá.Asi budu brzo stará. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Luci no vypadá krásně jen se zakousnoutmakorát mě teď to sladké nějak nechutná. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.