• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teď popíjím magnosolv,protože dnes zase tvrdnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no snad to přejde.
21. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Já sladké miluju a ted ho moc nesmím ale kousek jsme si včera dala :wink: Kasi já už netvrdu , ale chytám křeče do noh hlavně v noci tak jsem taky nasadila magnésko :frowning2:
21. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Luci to si děláš prcku ne? Chceš abych olizovala monitor? :grinning: :grinning: :grinning: Vypadá super, já ráda takové, ale ne marcipán. Fotečkz jsem chválila už včera.... no taková normální rodinka :wink:
Ali to si užiješ, píchat chlapa :grinning: Můj by určitě pěkně vyváděl :grinning: , ale alespoň bude vědět jaké je to pro tebe když musíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máji kukám, že se ti z malé klube pěkný živel co? Hmmm a do toho když přijde migroška :sweat_smile: Ještě, že taťka umí krotit :wink:
21. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Jo ty mám Luci taky ,ale jen pokuď se v noci přetočím a usnu na levém boku ,tak mě pak vzbudí taková křeč ve stehně,že až bolestí vzbudím i Peťu.
21. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky mě začaly mravenčit a natékat ruce :frowning2: teda hlavně v noci a občas se mi natáhne lýtko, jako by do křeče :angry: A na magnézku jsem pořád :sweat_smile:
21. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Mě sestra radila když dostanu křeče nikdy nohu nepropínat :angry: ale chytit chodilo a táhnout k tělu a ono to fak pomáhá :wink:
21. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Holky to je ten druhý dort trochu mi teče ten marcipán :frowning2:
21. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Leni já ti včera poslala dort ale asi ti ho pošták cestou snědl no dneska pošlu další snad dojde :sweat_smile:
21. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Teda luci fakt děláš chutě. A marcipán miluji mňam mňam.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Leni to mi povídej. To bude teprve stranda...říkala jsem mu ať si to píchá sám, že do břicha to nic není, do zadku by to bylo horší, teda aspoň pro mě, ale nechce....tak ať si to užije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
To je ale lajdák a já tu tak slintala celý den! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě, že měl manža ten svůj malinký co dostal... hned jsem ho pokoštovala :dizzy_face: Ale dneska to stejně vidím na nějakou buchtičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo tento taky vypadá super! To si někdo rád u pečení vyhraje co? :grinning:
S těma křečama je to pravda a mám to dobře vyzkoušené :wink: ale i tak je to dost nepříjemné :angry:
Holky jak se dá stránka aktualizvat, abyh se pořád nemusela vracet o stránku napřed a zpět????
21. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Ali má je taky do břicha jo? To je mnohem příjemnější jak do zadku nebo do stehna!!! Hlavně když jsou to olejovky :sweat_smile: Hihihi , ale ať si to taky trošku užije :wink: Na jak dlouho je má?
21. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
No zatím na 7 týdnů, ale možná aj 9. To se uvídí po těch 7 týdnech. A jinak taky nevím jak to mám aktualizovat :grinning:
21. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Tý jo, tak to si pěkně užijete :grinning: Bude opíchaný jak cedník :grinning: :grinning: :grinning: Ale co, když to má k něčemu být, tak to musí vydržet ne?
Sakryš to mě štve to skákání na stránkách :angry:
21. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
To je jasný, stejně mu nic jiného nezbývá :grinning: :grinning: :grinning: .
21. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Kobylky zlatý, loučím se s Vámi. Za chvíli čas oběda a po obědě vyrážím do práce. Hezký zbytek neděle a zase brzy na viděnou...MVMMR :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Alenko at ti to rychle uteče a jsi brzo doma :wink:
holky jdu si lehnout k telce už jsme po obědě at jsem odpočatá na tu velkou dámskou jízdu příjde 6holčiček a jedna maminka :wink:
21. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Berušky za chvilku to u nás vypukne 1515 přijedou busem kdyby jste slyšeli ve zprávách že někoho z Havířova odvezli do blázince tak jsem to já :grinning:
21. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Luci hezky si to užijte :wink:
Ali ať ti to v práci rychle utíká :wink:
Jdu zase k telce na gaučík. Večer nakuknu :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Hurááááá!
Konečně jsem se na vás díky Leňulce dostala.
Leňulko, díky :slight_smile: Tak vás v klidu dočtu a zdravím při nedělce :wink:
21. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
A jéje zase se tady řeší dělení stránek :unamused: Holky, to nedělejte. Kde já budu všude lítat. Už teď skáču sem a na Rošťáky a při své šikovnosti bych už další stránky nezvládla :confounded: Navíc myslím, že v běžném nevirtuálním světě se taky nedělíme na snažilky, teoretičky, těhulky a maminky a jsme všechny v jednom pytli, ne? Chápu, že staré snažilky ( mezi které se řadím i za ségru já) jsem často nechodí, aby trošku vypnuly z toho všeho...Ale rozhodně nemyslím, že by se jim tady nelíbilo kvůli tomu, že jsou tady na cestě další a další miminka, tak to určitě není.
Takže Moni, jediná, kdo jsem vlastně moc nepatří, jsem já, protože jsem tady jen jako zástup. Ale zjistila jsem, že to není jenom kvůli sestře, ale hlavně kvůli sobě. Mně jste všechny moc pomohly se s tou bezmocností vyrovnat. Díky vám jsem se cítila alespoň trochu užitečná a pomohla ségře spoustou teorie, vašemi zkušenostmi, radami...
Hlavně se žádná nikam nestěhujte!!! Doufám, že jednou vám sem budu moct dát i svoje foto a foto mých holek, i foto toho maličkého uzlíčku, kterého se určitě! dočká i ségra. Teď ještě respektuju její přání, protože o jejích problémech neví ani nejbližší rodina nic moc konkrétního :frowning2:
Luci, ten dortík je k nakousnutí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsi šikulka
Přeji všem kobylkám krásný večírek!
21. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Berušky tak už máme doma klid holky byli užasné donesli spoustu dárku Péta je nadšená :wink:
Marti ahoj moc ráda tě vidím jak se máš a co ségra :wink:
21. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Tak vás jdu jen rychle pozdravit,a jdu si lehnout,protože zase tvrdnu.Prohlídka porodnice byla super,jen doufám,že se tam dostanu,protože od pol.června do pol.července mají být Fifejdy zavřené,tudiž čekají větší nával.No snad nám to,ale vyjde,do Poruby bych nechtěla,a ještě horší varianta,kdybych nakonec díky jedné zavřené porodnici musela jet až někde do Frýdku nebo Havířova.No snad to nebude tak žhavé,dá se sice zaplatit rezervace,ale stojí 2500,- a sama sestřička říkala,že třeba nebude obsazeno,a budou to pak zbytečně vyhozené peníze.Tak to nechám koňovi ten má větší hlavu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Marťo :dizzy_face:
21. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Luci tak už je po mejdanku? :slight_smile: Jsi celý víkend pěkně propařila i s Honzíkem :grinning: No není jak vám. Já jsem dneska jen uvařila oběd a postavila pračku a ležím celý den. Musím se asi víc šetřit, aby to břicho tak nezlobilo :sweat_smile:
Kasi to je dobře, že jsi byla spokojená. Já mám na výběr dvě porodky, které jsou +- 15km od našeho domu. Nemusím se objednávat a ani dělat reservé. U nás když přijedeš, tak tě prostě musí vzít. Už jsem se na to info u mojí lékařky, která přímo v té jedné rodí děti :dizzy_face: Takže jsem v klidu :wink:
21. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Leni jsem ráda že už víkend končí bylo toho moc ale dalo se to přežít :grinning: Leni raději více odpočívej at ti to bříško netvrde jsi těhulka tak odpočívej :wink: Kasi pro tebe to platí taky :wink: Já nevím kam půjdu rodit asi do Havířova už jsem tak rodila pétu tak tam porodím aji Honzulu :wink:
21. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak ty už jsi zkušená matka a porodku už znáš :wink: Já ji ani nechci asi vidět předem, páč bych se jí bála :grinning: Radši ať mě tam hodí a nebudu mít čas ji zkoumat jestli se mi líbí nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
Jj Luci bude ze mě asi gaučák :sweat_smile: V úterý jdeme zase na kontrolu, tak doufám, že přes to neustálé tvrdnutí budeme pořád o.k. a hlavně dobře zavřené vrátka :wink:
21. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Leni já když šla rodit Pétu tak říkám doktorce do Havířova nejedu měla jsem špatné zkušenosti s mým prvním těhu a ona na to sanitka vás odveze do havířova jinde jedině taxíkem a to porodíte v něm tam jsem jela do havířova a nemůžu si stěžovat tak půjdu asi tam. jo kdybych jela rodit poprvé tak si porodku pořádně prohlédnout at vím do čeho jdu :wink: Leni jenom bud gaučák já jsu taky někdy gaučák a nic nedělám :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Hihihi a to tě sanitka vykopla a šup aj bylo odroděné ne? :wink: Já ti vážně nevím jestli ji chci vidět či co. Jak to dojde, tak prostě sednem a jedem. Už mě nic nedokáže překvapit po těch pár letech po doktorech a nemocnicích. Obě nemocnice znám a porodku jsem zkoukla na netu. To mě pak bude zajímat jen to, abych to měla hoooodně rychle za sebou :sweat_smile:
No já spíš čučela v postýlce, páč mě manža pěkně mamíchnul :angry: Když od něj chci s něčím pomoct a jemu se zrovna nechce, tak se tváří jak kakabus. A dneska jsem mu jen řekla, aby uklidil po kocourovi pořádně, protože se poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak mě řekl, že ho pořád jen napomínám a s něčím otravuju :angry: Mi bylo aji do pláče, ale ustála jsem to a pak celé odpoledne trávila v postýlce u telky :confounded:
21. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Holka to dělají ty hormony to já znám ale já se neudržím a brečím :grinning: Máš asi pravdu kde rodíš hlavně že to budeme mít brzo za sebou a budeme mít naše broučky v náručích :wink:
21. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Holky jdu se koukat na telku a potom půjdu hned spinkat :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.