• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo :slight_smile: Už na mě házel očima, ale to mu nepomůže! Mě naštval fakt :angry: byl prostě zvyklý, že domácí práce dělám já a teď musí pomáhat se vším. :angry: A teď ještě ty hormony do toho :grinning: Ještě, že malý je dneska celý den se mnou. Snad má nějaké olympijské hry :grinning: A to jsem zjistila, že se mu hrozně líbí když se sprchuju. Pouštím mu vodu po bříšku a on se vlní jak hadica :grinning: :grinning: :grinning: To bude nějaký vodní živel.... no vlastně ve znamení by měl být rak :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jj taky jdeme pokračovat v ležení. Tak dobrou noc a sladké sny :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Krásný start do nového týdne.Tento týden ať je nádherný hlavně pro Karolku,myslím ,že už bude testovat,tak držíme stále vše co máme ať tam ta dálnice je. :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
No kde jste dneska všichni. :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Tak se mi podařilo koupit 3 měsíce starý monitorek respisense za 1000,- a ještě mi ho pán přiveze až domů :wink: Jsem hrozně šťastná, protože mi jeden za 900,- utekl na aukru a tento se tam právě neprodal, že chtěli víc penízků :sweat_smile: Jinak malý se mi dneska snaží prokopnout pupek už od rána :grinning:
Kasi ahojda :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
No já si budu kupovat monitor dechu od kamarádky,ta ho má taky s mimibazarku,je funkční,ale chtěla jsem ho dát na revizi pro zichr,ale nevím kde.
22. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
No tak aspoň o něm víš. :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Já jsem chtěla původně nový, ale tento je v záruce, tak nekup to :wink: Jinak o revizi nevím, kde by to mohli zkontrolírovat :confused:
Teď už jen čekám až mi všechno přivezou :wink: Postýlku s komplet vybavením, kočárek, houpajdu, monitorek...atd :slight_smile: Aspoň něco jsem už zařídila :sweat_smile: Ještě mě čeká to praní a žehlení těch kop hadříků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak já už mám praní a žehlení mini věciček za sebou,ale hlavní várka dorazí ještě v květnu se ségrou :slight_smile: ,no na kočárek se pojedeme podívat a domluvit si ho tento týden i komodu s přebalovákem,kočárek nám kupují naši ,komodu babička,no nad postýlkou stále uvažuji,jestli si půjčit nebo koupit novou,ale povlečení i s mantinelem už mám objednané,další 3 povlečení koupené za 500,- od kamarádky,to už mám i vyprané jen ho vyžehlit.Asi dneska. :slight_smile:
Jinak ještě kosmetiku a takové ty drobnosti ještě dokoupím asi až příští měsíc. :slight_smile: :slight_smile: Pak ještě vymalovat. :slight_smile:
22. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, pokud se vám stejně jako mě nelíbí název Nedobrovolná bezdětnost, tak můžete hlasovat o novém názvu v sekci Modrý koník, diskuse Název skupiny "Nedobrovolná bezdětnost". Samozřejmě napište i pokud se vám název líbí.
:slight_smile:
22. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Hezké poledne kobylky :wink: Dneska jsme vyrazili z manžou do města a ted jsme se vrátili venku je krásně tak jsme ho donutila jít ven :grinning: Holky kolik kupujete povlečení do postýlky? Já mám dvě a myslím že by to mělo stačit tak nevím :frowning2:
22. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj Luci. Já jsem si vzala jedno nové...ten celý komplet a 2 starší po synovcovi mám ještě u mamky. Tak další už asi kupovat nebudu :confused: Nebo max jedno no :sweat_smile: Ještě mě tak napadlo, že se pěkně ještě prohnem až půjdeme na nákup do lékárny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sony jasně, že se nám nelíbí, ale důležité je, že jsme se našly :slight_smile: Mrknu na to :wink:
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Leni já u péti měla dvě a stačilo to máme pračku tak se to dá kdykoliv vyprat to není problém :wink: Já mám taky jednou nové a druhé starší koupené na mimáči aji s prostěradlem. Já mám už kosmetiku nakoupenou a kupovala jsem si od Alpa batole mají levné výrobky a kámoška mi říkala že je spokojená mají celou jejich řadu v tescu. Flašky už taky máme jenom nám chybí kočárek a máme vše. Dneska jsem koupila malému kratasky v sekáči jsou úžasné neodolala jsem :grinning: Levné prostěradla mají v Ikea 2 kusy za 79 nejsou tak hrubé a myslím že budou stačit :wink:
22. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Konečně jsem vás našla :wink: Admina mi nechce vzít moje heslo, když ho chci napsat na mail, tak tam nic není, prostě blbákov :angry: Já chcu staré stránky :frowning2: Mám všechny příznaky mrchy, test doma nemám, tak jsem zralá na psychinu :unamused: Však to znáte :unamused: Ráda bych psala něco jiného, ale zatím není co :unamused:
22. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jani ahoj ještě nevěš hlavu vím je to těžké být v klidu ale snaž se myslet optimisticky :zipper_mouth:
Tyhle stránky jsou divné aji nálada je tady pochmurná :frowning2:
22. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Luci já mám sice 4 ,ale to jen díky tomu ,že jsem si ty 3 i s polštářem a peřinou kupovala po Matýskovi ,který ji používal jen do 6 měsíce,pak mu postýlku zrušili a spí s nima v posteli ,a vše mi prodala za 600,-,no nekup to a ještě přidala pár oblečků grátis. :slight_smile: :slight_smile: No a jedno co si kupuji ze stránek mamitati i s mantinelem.
22. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jani neboj,letos se snad dočkáme všichni. :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak to jsi dobře koupila to je dobrý kup :wink: Jdu se podívat na aukro že bych si ještě jedno dokoupila :slight_smile: Na aukru jsem koupila nové aji s mantinelem za babku :wink:
22. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tak holky právě mi přivezli tu houpačku Fisher Price a je úžasnáááááááááááááá :dizzy_face: Počád ji očumuju azkouším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kocourovi se taky líbíííííí :grinning:
Jani neboj, já měla příznaky těhu skoro do 4 měsíce :wink: Kolikátý jsi den po ET přesně? Testíky neuspěchej! :sweat_smile:
Luci jaké jsi koupila flaštičky?
22. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Leni jednu flašku mám od Aventtu tu menší pak 2 obyčejné tescové dva kusy za 100 a pak jednu s polska tu dostal manža ke svátku a to bude stačit když bude potřeba tak dokoupím :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jo ted vybírám kojící podprdu ale mojí velikost a ještě levnou nikde nemaj 500 za ní nedám to je moc :wink:
22. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jé Leni tak Vojtíšek přebral štafetu,co ten teď dělá,to je sranda. :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Holky tak to já mám bříšku lenocha malý se hýbe ale né moc často pořád spinká :wink:
22. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jo můj se uklidnil a tvůj začal :grinning:
Luci já jen nevím jak velké?
22. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Myslíš ty flašky ta z Aventu je 125ML a ty ostatní 250ML :wink:
22. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Leni dělají se ještě větší a taky něco mezi ale tohle tak ideální tu malou mám na čajík nebo mlíčko kdybych náhodou nekojila ale to bych si koupila ještě jednu ale už nejakou levnější jak bude maličký a ty větší jak bude větší a pak na krupičku a na přesnidánku já jí vždycky zředila převařenou vodou a malá pila jak o duši :wink:
22. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky volala jsem do prahy ohledně nemocenské a 17 mi poslali za leden a 18 za únor hurá budem při penezích :wink:
22. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ty ještě nemáš nemocenskou??????????? Si děláš srandu? Mě chodí vždy kolem 12. dne v měsíci :confused: A už víš kolik dostaneš?
Ty flaštičky koupím taky, jen jsem nevěděla jaký obsah je ideální :sweat_smile: Takže radši ty větší jo?
22. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Leni ještě existující proti kolikové a některé mají dudlíky silikonové jiné kaučukové některé připomínají prso ty jsou od značky NUK je jich hodně :wink: A ted babo rad :grinning:
22. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Já tento měsíc ještě taky nemám nemocenskou.Už aby přišla.
22. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.