• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Leni lepší jsou ty větší tu menší mám jenom na čajíček jak bude maličký :wink: Kasi já nemám nemocenskou ještě za leden :frowning2: ale sted mi příjde leden aji únor najednou už aby to přišlo :wink:
22. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
No já nemám akorát zatím za únor,ale teď jsem mluvila s kolegou co to tam vezl,a on mi říkal,že to dal učetní až z výkazy,takže ho sprdla,že to dal pozdě,tak snad do konce měsíce dorazí.
22. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
No nic jdu se projít ven,je tam krásně,.papa
22. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Kasi pokud to do 5 neposlala na socku tak to dostaneš až další měsíc
22. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jj přesně, do 5. :frowning2: Když ji chceš mít na čas, tak si ji tam na socku zanes sama :slight_smile: To mi radily holky v práci, ale naštěstí mi moje účetní vše stíhá, tak mám nemocenskou kolem 12.dne. Jo a za únor, protože bylo míň dnů, tak byla o 500,- zase nižší :angry:
22. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
No jsem zvědavá kolik mi příjde :angry: už ted se toho hrozím :frowning2: Už jsem si vybrala podprdu musím za manžou jestli se mu líbí a když tak si jí objednám :wink:
22. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
No tak to mám radost.No uvidíme.Snad dojde.
22. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Luci není ještě brzy na kojící podprdu? Já se bojím, aby se mi pak ty kozky do ní vlezly až se nalejou mlíkem :grinning: :grinning: :grinning: O kolik větší si ji bereš?
Kasi jo, je to bordel, ale jestli máš dobrou účetní, tak to bude v poho. Holky od kdy jste na PN? Oni ji snižovali těm, co jsou na dlouhodobé N. :angry:
22. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Č etla jsme na netu že se má kupovat tak sedmý osmý měsíc a tak o číslo větší tak jsem si jí vzala o číslo větší no snad bude ok. Leni mě jí taky sížili mě řekla že dostanu 7500 a měla jsem dostat 8400 tak uvidím kolik mi zítra příjde :wink:
22. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
Já jsem na nemocenské od 1.10.2010
2009
Tak to jsi jako já. Nástup jsem měla 5.10.2009 a mě ji právě snížili už od ledna. Brala jsem 8000,- a nyní jsem měla za únor 6100,- :angry: :angry: :angry:
Takže tu podprdu už budu moci koupit taky :sweat_smile: No už vidím jak budu pak přikupovat dvě nůše, abych je unesla :grinning:
Už mi volal pán a veze mi ten monitor :dizzy_face: Dneska je vážně hezký den. Houpačka je doma a teď bude i monitor. Sakryš vypadá to, že čekáme dítko :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Leni, hrozně ráda bych byla v klidu, ale už to znám. :frowning2: Holt bolení žil a pálení v kříži těžko mužu připisovat těhotenským příznakům. To mám každý měsíc před mrchou a měla jsem to i u prvního IVF, takže si moc nadějí nedávám :frowning2: Jediné břicho splasklo a nebolí, což by v případě těhulení bylo nafouklé a bolelo :angry: Jsem 7 den od ETU a mrchu mám dostat ve čtvrtek nebo pátek :unamused: testovat se nebudu, stejně by tam nebyla dálnice, tak alespoň ještě doufám. Ale to čekání je na zbláznění, však to znáš.
22. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Holky tak respinsense už je doma :dizzy_face: To je tak hrozně malinkééééééééééé :grinning: , ale hlavně, že funguje a bude pomáhat. :dizzy_face:
22. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Karolko, miláčku neházej flintu do žita! Já běhala na záchod pořád kontrolovat gaťky a po čůrání papír jak blázen. V termínu ms jsem měla hnědé špinění, bolení bříška a kříží jako při ms opravdu do 4. měsíce. Já vím, že se to špatně poslouchá, ale zkus pořád věřit!!! Navíc já začínala špinit 8.den po ET. Takže! Moc držím pořád všechny palce a nepřestávám věřit!!!!!!!!! :wink:
22. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Leni je to malinké taky jsem na to koukala z vykulenýma očina :confused:

Janičko ještě není vše ztraceno jak píše Leňulka nevěš hlavu pořád držíme palušky a věříme že ty dálnice budou :wink: :wink: :wink:
22. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Janinko dokud není mrcha tak nic nevzdávej :wink: se mi to kecá s Majdulou v náručí,že :wink: Na všechny moc myslím :wink: ale času není moc :slight_smile: hodně lítám venku a tady je to samá návštěva :unamused:
Mějte se moc moc hezky papa :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Holky jte hodné :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Karolko :dizzy_face: Já si počkám a věřím!
Petjunko jak se máte? Co malá hééérečka? Jak vám to spolu jde? :wink:
22. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Luci jakou velikost tý podprsenky sháníš?
22. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Karolko,stále držíme pěstičky a věříme,že dálnice vykoukne,říkala jsem i Vojtíškovi ,aby držel pěstičky,tak snad je drží. :slight_smile: :slight_smile:
Neboj broučku musí to vyjít.
Jo Leni ta nemocenská asi opravdu nedojde,protože ten Olda to dal té účetní prý opravdu pozdě,ale naštěstí dneska dorazilo dalších 5000,- z toho Cardifu,z té pojistky co mám při nemocenské,tak jsem v klidu. :slight_smile: :slight_smile: .Na kočárek se domluvím ,že složíme zálohu a doplatíme až příjde a to už bude nemocenská tady.Jinak mi taky chodí kolem 15.
22. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Jo podprdy ještě musím taky pořešit,ale na to je ještě čas. :slight_smile:
22. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Jj Kasi my dávali jen 1000,- korun zálohu a zbytek až při dodání kočárku :wink: Takže se nemusíš bát a jestli máte takovou čekačku jako my, tak bez obav :slight_smile: Bohužel s těma účetníma to je taky jak kdy, ale většinou to stíhají. Uvidíš další měsíc jestli ti přijde včas nebo ne :confused:
Holky sepisuju seznam věcí co koupit a vůbec nevím jestli je to vše :frowning2: páč z toho návodu co mám se mi zdá, že tam nějaké věci chybí. Hlavně z lékárny. Nemáte nějaký seznam podrobnější?
22. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
No ona to stihá vždycky,ale Olda ji to dal až 5.3. po 13hod,takže to je asi opravdu pozdě,prý ho hrozně seřvala,teď jedu do práce 29.3. s lístkem na peníze ,takže příští měsíc bude v poho.Jo taky jsem říkala,že se domluvíme na záloze a pak až doplacení.Nic jdu se natáhnout k telce.
22. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Marky já potřebuju velikost 85DD to jsou takové malé stany :grinning: A co malá a jak ty pořár pracuješ a už je vás více nebo pořád jedna chybí :wink:
Leni neplaš zkus najít něco na netu nějaký podrobnější seznam já se ti kouknu a když tak ti hodím odkaz :wink:
22. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
22. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
22. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Luci už jsem našla a mám to sepsané. Teda uffff je toho požehnaně a to nemyslím oblečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spíš věci z drogérie, lékárny :sweat_smile: Ale musím to dát už taky dohromady :wink: Jakou máš odsávačku? Kolik poporodních vložek? Prsní vložky? Jednorázové kalhotky ? No to je věcí :grinning: :grinning: :grinning: A podprdu jak zjistím tu správnou velikost?
22. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Leni odsávačku mám úplně obyčejnou manža jí dostal od dcery ke svátku a nevím jestli jí bude poř´třeba ségra jí měla a vůbec jí nepoužila. já měla obyč vložky u péti žádné poporodní tak nevím jestli si je půjdu koupit. Mám dvě balení prsních vložek z DM na ty kupony 2balení vyjde na 55kč. jednorázové spodáry jsem u péti taky neměla měla jsem normální a ty jsem potom vyhodila. Velikost podprdy počkej pošlu ti tabulku :wink:
22. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
22. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.