• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ty tabulky jsou divné...prý 100B :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem si kupovala 95C i D :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Já našla asi tři tabulky a v každé mám jinou velikost a ted babo rad :grinning: Já normálně kupovala 85B až D a ted jsem si vzala 85DD snad to budu mít dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
No tak to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: No, asi ještě chvilku počkám a kdyžtak koupím o málo větší než mám teď :wink:
Nic Luci jdu do sprchy a do postýlky. Zatím paaa a dobrou noc :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Leni jdu taky spinkat dobrou :wink:
Dobrou noc berušky moje :wink:

Jani na tebe myslím a pořád věřím :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Holky vstáváme ranní ptáče dál doskáče :sweat_smile: Dobré ráno berušky moje jak jste se vyspinkali já nic moc pořád jsem chodila čůrat :angry:

Jani na tebe myslím a pořád věřím :wink:

Zdravím zbytek naší velké rodinky Andrejku Věrušku Belíška Májinku Evičku Katušku Ivušku prostě všechny holky :wink:
23. bře 2010 v 06:59  • Odpověz
Taky nádherné sluníčkové dobré ráno všem. :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně stále myslíme a držíme pěstičky Karolce.Drž se sluníčko,naděje stále žije.
Jo Luci o spaní mi ani nemluv,od 1hod do 3hod jsem nemohla zabrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A bude hůř.Musíme si pomalu zvykat,za chviličku se nevyspíme vůbec. :grinning: :grinning: :grinning: .Už se na to těším.
23. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak se směji, jak řešíte velikost podprdy :slight_smile: Já při kojení měla 80B, to bylo moje maximum :grinning: No na ty vaše holt nemám :wink: Dneska jsem chtěla vyhodit malého do školy, v noci nám zblil lůžka, tak má asi nějakou virozu, tak mi zase smrdí doma. :slight_smile: To jsem se chtěla v neděli projít, tak u bylo špatně, včera se z toho vyspal a dneska, jak nádherně svítí sluníček, zas hnípe u televize :frowning2: A to jsem na to jaro tak čekala :angry: Jinak u mě nic nového, pořád v očekávání, dneska jedu do Caru pro jeden díl neschopenky a pak budeme zase hnípat doma :grinning: To jsem chtěla jít od včerejška do práce a tak se mi to všechno hatí :wink: Tak podprsenkám zdar. :sweat_smile:
23. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Jani tak ať je brzy zdravý,a ty se sluníčko taky opatruj,protože my stále věříme v tu dálnici.A kdy budeš testovat.
23. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Kasi, nevím kdy budu testovat. nemám testy doma, už 3krát jsem viděla padlý sníh , tak jsem si radši ani žádné nekupovala :wink: Na krev jedu v pondělí, tak uvidím :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak musíme věřit ,že teď máš broučka už pod srdíčkem,že se krásně zakousl a pustí se až za 9 měsíců.Tak držíme pěstičky na pondělí.
23. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Poprvé po Etu jsem si test dělala hned za týden, byla jsem nedočkavá a přesvědčená, že tam bude dálnice. vubec mě nenapadlo, že by to nemohlo vyjít. Podruhé jsem počkala do středy a potřetí dokonce do pátku. Naposledy jsem ani nedostala mrchu, takže už znám všechny varianty a vím, že ani to, že nekrvácím neznamená, že je vyhráno, proto mám strach se testovat. Vím, že v mém případě , pokud by tam nebyly// to znamená, že se broučči nezakously. Já na takové řeči, že mužu krvácet a přitom být těhotná moc nevěřím, nikdy nešpiním, ale hned se rozkrvácím, takže jsem opravdu pesimista. To viš, že pořád doufám, ale fakt už mi z toho hrabe a mám pocit, že to čekání nikdy neskončí. :frowning2:
23. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Dobré ránko, tak se mi zase nevložil příspěvek :angry:
23. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Karolko :dizzy_face: no tákkkk, ještě je čas na nějaké testování a ještě víc na nějaké závěry :wink: To co jsi popsala znám taky moooc dobře, ale taky vím, že věřit až do konce se prostě musí! Takže ať už uděláš test v pátek nebo krev v pondělí, tak mi pěstičky držíme pořád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luci my spali jak špalci a ještě jsme dostami snídani do postýlky :slight_smile: Asi někdo žehlíííííííí :grinning:
Kasi už se těšíš na probdělé noci jo? Já až jich budu mít dost, tak malý půjde na prázdniny k babčám a trochu určitě dospím. Nebudu se tak terorizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Halooooooooooooooo, kde jste všichni???? :confused:
23. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
No mamča už se těší taky až bude hlídat,jen se směje,že jestli bude Vojtíšek po mě tak se opravdu nevyspíme? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No snad si taky nebude chtít hlát ve 2 hod ráno. :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Holky taky vám co chvilka ten konik vypadává?
23. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
No už tu zase nikdo není. :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Dneska jim to zase nějak blbne či co :angry:
Kasi joooo a to už vidím teď, jak si bude chtít hrát a povídat v nociiiiii :sweat_smile: A nedej bože s prdíky plakaaaaaaaat :sweat_smile:
Byla jsem se připravit nahoře i dole a po jedenácté vyrážíme do poradny :dizzy_face: Už se těšímmmm, zase uvidím bobíška :dizzy_face:
23. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Tak hezké pokoukáníčko Leni. :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Jo,kdyby povídat,já jsem hezky rožla velké světlo,vzbudila mamku i taťku a museli si se mnou hrát. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nezabila bys mě? :grinning: :grinning: :grinning: Mamča říkala,že se dostali kolem půl noci do postele a já jsem je pravidelně ve 2 ráno budila,vysmátá jak lečo,stála v postýlce a chtěla si hrát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Leni, vím, že jsi taky prožíváš obrovské obavy a vše co jsem popsala důvěrně znáš :slight_smile: Moc ti držím palečky, ať už je červen a ty máš dalšího chlapa v náruči :wink: Jsou to holt stresy a ty hormony tomu nepřidají :unamused: Jdu čajíčkovat lazara, nějak se mi nelíbí. Byl s námi v Ostravě a teď je zaz zelený jak sedma :angry: jo jsou to starosti a ty nevyspané noci, o tom bych mohla povídat. Kuba chodil spát kolem půlnoci a co chvíli byl vzbuzený, takže do rána jsem naspala tak 3 hoďky, a to do jednoho roku :frowning2: Ale pak jsem si to užila, pravidelně jsme spolu chodili spát po obědě a to jsme zalomili i na 3hodiny, já doháněla noc a on nabíral síly na další noční bantování. No prostě zlatíčko :grinning: Jdu si le¨hnout, dneska v noci jme měli taky bopo :grinning:
23. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jani já myslím,že teď už budou obavy pořád,nejdřív se strachuješ aby se zadařilo,pak se bojíme aby bylo vše v pořádku a miminko se narodilo zdravé a pak už se bojíš celý život,aby se mu náhodou něco nestalo,nebylo nemocné a bylo šťastné.
A kor když je to vymodlené dítko.
23. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
No nic jdu se projít,venku je krásně,tak papa :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj kobylky
Jani tak v pondělí vyjde pravda najevo. Co nervy? Pro mě to vždycky bylo to nejhorší období, tak se drž :wink: Snad to nechytíš od kobzolka.
Těhulky vám ty tt tak hezky poskakují za chvilku budete rodit, hrozně to letí :wink:
Holky já si to v těhu tak hezky malovala, jak budem jezdit jen po procházkách, ale dnes jsem vyřízená Adélku trápí bříško tak celé dopoledne proplakala, teď konečně usnula, tak jsem ráda že je v postýlce a na procházku nemám ani pomyšlení, bych nejraděj lehla a spala taky.
23. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky děvčata!! Mocinky všechny zdravím!!!
Máme se fajně, děti teď spinkají v kočárku, tak mám chvilenku, nechce se mi nic dělat. Rosteme pěkně už máme 6550 a 5995g , zatím zdraví, v pohodě. Pořád kojím Ondry a Katku jen na půl. Už je s nimi sranda, zvládáme v poho.
Karolko, držím moc pěstě,aby to tentokrát vyšlo!!!
Moc na vás holky myslím na všechny snažilky, moc Vám přeji, abyste už brzy šly do boje a hlásily ty dálnice!!! A samože i na všechny těhulky, ať dobře těhulíte a užívejte si to!!!
Zase se třeba někdy ozvu!!! Pá pá
23. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Mončo, mě se to zdálo teda dobrej nápad, taky jsem se trochu odmlčela - nechci tu psát co děti, když ty snažilky toho mají tolik za sebou - bojím se nebo bála jsem se, že je to musí mrzet - bolet, ale když nechtějí - zase je fakt, že tu už se všechny dobře znají, tak těžko říct! Stejně by asi všechny chodily na obě diskuze.
Jinak naše Káťa taky hodně trpí na prduchy, ale už je to mnohem lepší, přece už se víc hýbe, tak si líp poradí a taky jí dávám teda čaj no. Ale prý na to trpí víc kluci - tak u nás to teda neplatí ani náhodou!!!
Zítra valím k dr. se štítnou žlázou - měla jsem přijít po šestinedělí, tak trochu nestíhám, doufám, že nedostanu na na na.
No nic jdu si hodit 20 a pak už budou děti vstávat, tak páček!!!
23. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahojda :slight_smile: Tak jsme zpátky z výletu :dizzy_face: Poradna dopadla na 1* Malý je krásný a hezky nám roste. Už máme přes kilo a +- 35-37cm. Místečko se mu už vážně zmenšuje, tak se pěkně bouří :grinning: Jinak čípek mám pořád ok ... 3,2cm takže jsem zavřená dostatečně :dizzy_face: Tvrdnutí bohužel nespravíme pořád ničím než magnézkem. Takže jsem vyfásla zase tablety pro změnu a piju jen magnézku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem zašla zjistit co kočárek a ono překvápko! Bude dodán do 14 dnů max, takže bude asi ve sklípku nebo u babičky :slight_smile: Zároveň s tím bude už doma i postýlka s výbavičkou.
Karolko broučku jsem s tebou a prostě věřím!!!! A hotovo! :dizzy_face:
Moni ahoj. Jj já se taky vždycky hrozně těšila na těhulení a když to teď prožívám, tak se už zase těším, aby byl malý venku a hlavně zdravý!!!! S malou si pěkně užíváš že? :confused: A to prý prdíky trápí spíš kluky :frowning2:
Dady ahoj mamčo :slight_smile: Tak ti prďolkové taky krásně rostou :dizzy_face:
23. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Leni, to je super. pořád načumuji, kdy zahlásíš, jak jsi dopadla. :slight_smile: tak jen příbírejte, alespoň do 3 kil :grinning:
23. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Jo teď jsem byla ne záchodě a začala jsem špinit. Takže zázrak se nekoná. Já boužel to štěstí nemám. Vím, že mrcha přijde, je to vždy naprosto stejné. V pondělí zavedou embryjka, v úterý začnu špinit a do pátku je vymalováno. nevím proč jsem měla pocit, že by to teď mělo být jinak. Vím, co mi teď budete psát, ať neztrácím naději, ale u mě se zázraky nekonají :frowning2: Mějte se hezky
23. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje :wink:
Dady vítám tě tady dvojčátka hezky rostou to je paráda. A ty prdíky mě zaráží všichni říkají že na ně trpí více kluci a ono ejhle Kačenka trpí více :frowning2: bobek malý at už více hýbe a nebude jí tolik bolet bříško :wink:
Moni ahoj malou taky trápí prdíky bobci malý musí tak trpět :frowning2:
Leni malý roste jako z vody a je dobře že je vše ok :wink: Tak kočárek bude brzo doma já si počkám tak do konce května a pak ho pojedem koupit to už manžu donutím aby se mnou zajel do Polska :wink:

Janičko vím je to těžké ale ještě aspon trošku věř že to dopadne dobře moc ti to přeji :wink:

Holky já byla utrácet Petra dostala penízky k narozkám tak jsme šli koupit botky k sukni pak jsem jí koupila bundu, elastáčky a tričko a třičtvrteční tepláčky prostě utratili jsme všechno :grinning:
23. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.