• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Luci.Jsem momemntálně nemocná mam angínu a šílenou migrénu.Do práce ale chodím pořád protože jsme zase ve dvou a nejde sehnad na vípomoc ženskou tak chodím nonstop.Do toho ještě uklízím u řídi a žehlim jim prádlo do toho domácnost takže super.Malou ted neuvidím minimálně 14 dní protože pro ní nemam tady hlídání a jsem nemocná tak at to nedostane.Jdu si zase zalíst do postele a zkusím si odpočinout a vyležet.
23. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Jinak máme 6500 g a 63 cm.
23. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Marky a máš to aspon pořádně zaplacené :frowning2: A co doma chlap má práci a pomáhá doma nebo sedí doma na zadku a nic nedělá :angry: Tak malou tak dlouho neuvidíš to mě mrzí ty peníze to je hrůza vše se točí kolem nich :cry: Hezky jste porostli už je sní velká holka :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Holky dneska mě tak bolí kříže a pravá kyčel že ani nevíte jak :frowning2: Já si blbec starý si lehla na zem a zvedat mě musel manža aji Péta a měli co dělat aby mě zvedli :grinning:
23. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojky kobylenky :slight_smile:
Karolko, kočičko, ještě doufej! Moc bych ti to přála! Ségra vydržela vždy netestovat až do 12ti dnů od ET a pořád doufala. Bohužel marně. Já vím, že svoje tělo moc dobře znáš a asi máš svoje tušení, ale té naděje se nevzdávej. Držím palečky!!!
Leňulka v poradně na 1s* Tak to je super!
Marky je nemocná :frowning2: Brzy se uzdrav, kočko naše pracovitá! Je velká škoda, že nemůže takhle pracovat mužský. Ty bys měla být doma a užívat mateřství. Nechci radit a moralizovat. Musíš to mít hodně těžké :frowning2:
Lucíku, :wink: ahojky. Co Honzík? Nezlobí? :dizzy_face:
Jinak sestře se céliakie nepotvrdila, streptokok snad zaléčen, tak užívá antiko a brzy bude znát termín IVF :slight_smile:
Já dopadla, jak se dalo očekávat. Doktor mi endometriózu na 99 procent potvrdil, laparoskopii zatím nedoporučuje, prý až co udělá antikoncepce. Já pro hormony moc nejsem, kdysi mi nedělali dobře, ale tyhle poslední tři týdny mi daly zabrat a nechci mít zkaženou opět letní dovolenou, tak do toho asi půjdu Alesoň si taťka po těch letech konečně užije :grinning:
Mějte se hezky a mooooc myslím na Karolku :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Jani ,musíme ještě aspoň trošičku věřit,je to tak nefér,jestli existuje aspoň nějaká spravedlnost,tak bychom se měli dočkat každý broučka,je to nefér,ten kdo děti chce ,tak je mít nemůže a ten kdo je nechce tak jich má spoustu. :angry: :angry:
No snad se to prolomí a dočkáme se všichni.
Dady je super,jak to zvládáš,ještě si někdy udělej chviličku a vlož nějakou fotečku.
Marky ,chuďátko šetři se trošičku a nech trochu snahy taky na chlapovi.
Leni super jak brouček roste,škoda,že se to taky nedovím v poradně z toho vybavení co tam ta moje doktorka má.No třeba už tam bude ta nová ,bylo by to super.
No nic jdu si lehnout k telce,dneska jsem byla zase na 3 hodky venku,bylo super,sluníčko prostě paráda.
Zítra jsem domluvena na procházku s Kamčou a Simonkou,už se na ně moc těším,protože jsem je už víc jak 14 dní neviděla. :slight_smile: :slight_smile: .Tak papa
23. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj Marti tak ségra dopadla dobře a za chvilku pude do dalšího IVF budu držet vše co mám. A ty se taky brzo uzdrav :wink: at si manža může užít :wink:
jinak Honzula je hodný zatím nezlobí :wink:
Kasi dobrou :wink:
23. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Dobrou noc. :pensive:
23. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Berušky jdu taky spinkat pokud usnu ty záda mě bolí čím dál tím více :cry:
23. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Krásný slunečný den.
Luci taky mě bolí dost záda,ale hodně mi pomáhá,poradila mi to naše rehabilitační z lázní,když mě v sedě,jen se vypodložím polštáři,vymasíruje Peťa softbalovými pěnovými míčky,prodávají se v zdravotnických potřebách,protože tak může i přitlačit,a nemusí mít strach ,že mi nějak ublíží. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Opravdu mi to hodně pomáhá.Tak to můžeš vyzkoušet. :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Holky kde dneska jste?
24. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile: Tak jsme se dneska krásně vyspinkali až do rána :dizzy_face: To si musíme ještě užít dokud to jde :sweat_smile: Holky o bolení už ani nemluvím. Když dlouho sedím nebo ležím, tak si pak stoupnout a rozejít je nadlidský výkon :grinning: Mě spíš bolí pěkně kyčle a tak se spíš courám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakmile to ale rozejdu, tak už je do dobré :wink: Navíc někdy se namažu Fastumgelem a to taky hrozně moc pomůže.
Karolko držím pořád malečky a myslím na tebe!!!! :dizzy_face:
Marti tak to ségra půjde brzy do boje :wink: A ty chudinko se s tím budeš muset ještě prát, ale třeba antiko pomůže. Záleží taky jakou bereš. Máš jednofázovou nebo tří? Já snášela lepší tu tří :wink:
Marky mamčo, tebe je mi upřímně líto. By ses sedřela z kůže, malou skoro nevidíš :frowning2: Prosím tě co dělá ten tvůj chlap??????
Kasi, Luci ahoj :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Leni zkus koňskou mast,ta taky hodně pomáhá.
24. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Hezké dopoledne kobylky moje. Ted jsme se vrátili z Tesca koupila jsem si Hugesky plenky za 399kč ty nejmenší je jich tam 90 a ktomu bylo grátis 4xvlchčené ubrousky na prdílku od Huggisu tak to jde jedny ubrousky stolí v tescu 69.9 tak to se oplatí. Holky ty záda to je věc včera mi Pétulka udělala masáž a hned mi bylo lépe :wink:
Karolko pořád na tebe myslím :wink:
24. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Já taky spala celou noc usla v deset a ráno mě vzbudil budík v 630 to vstáváme do školy :frowning2: Dneska jsem potkala sousedku malý se narodit 24 ledna a vyrostl o 9cm a taky říkala že kojila 2týdny a ted dává nutrilon co 3hodky že jenom spí jí a řve :grinning: a kaká tak jednou za 4 dny a že si koupila ty probiotické kapky v polsku a že mu pomáhají na bříško jak pojedu pro kočár tak si je tam taky koupím u nás stojí 600 a v polsku do 300kč.
24. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Luci ahoj. Tak to jsi koupila dobře ty plíny a ještě k tomu máš zdarma tolik ubrousků :wink: Já ještě nemám žádné, ale už se na ně chystám :wink: Jinak maséra nějakého bych taky hned brala :grinning: Manžovi se někdy nechce, ale na něj hodím očkem, tak nás taky namaže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci teď jsem zrovna řešila jakou kosmetiku koupit. Prý je dobrá od SEBAMED, tak to půjdu omrknout a flaštičky budu kupovat asi skleněné že? Já se ptám pořád jak telátko, ale jsem z toho jelen :grinning:
24. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj _Len i jsou ode dneška v akci tak si tak zajdi je to dobrá cena. Flašky mám všechny umělohmotné a Péti jsem měla jednu skleněnou a tu jsme hned rozbila :angry: Sedamed je dobrej ale drahej no koukni a uvidíš jakou kosmetiku vybereš. Já nekupovala moc drahou kdyby na ní alergiský at mě to nemrzí. Od kámošky jsem u Péti dostala něco od Jonsnu a jak se mi osypala hned to letělo do koše :frowning2: A globus má zase Sleep play od pampersu a stojí 179 to jde cena je taky dobrá :wink:
24. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
No uvidím jak mi to vyjde. Do Tesca to mám 20km, tak uvidím. Ale asi tam stahnu manžu a koupíme už i tu kosmetiku nějakou. Mám toho nějak moc a už se v tom někdy i ztrácím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tyto co jsi koupila jsou ty nejmenší že? Tak to těch 90 bude aji stačit a pak už radši ty větší že? :wink:
24. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Já mám dvoje malinké a pak samé ty větší :wink: Je toho moc dneska jsem potkala v kaufu známou co se mnou dělá čeká mimi 16.6. a už je na dovolené a pak hned nastupuje na mateřsku a říkala Luci začínám nakupovat a toho je tolik třeba že jí jde z toho hlava kolem :confused:
24. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Čekám balík PPL mi přiveze podprdu a misku se lžičkou pro honzulu jsem zvědavá jestli ty stany budu mít dobré :grinning:
24. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Hihihihi tak to jsem taky zvědavá, pak písni :wink: Já byla pro balík dneska na poště. Přišlo mi jedno hezké tričko a k tomu jsem dostala 3 dětské dečky zdarma :slight_smile: Není to super lux, ale určitě využijeme :dizzy_face:
24. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
To tričko je pro malého nebo pro tebe :wink:
24. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
No aspoň jedno tričko pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád teď bude všechno pro malého, tak aspoň nějaký kousek bude i můj :grinning:
24. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak koukám ,že řešíte plinečky,já mám koupené ty sleep and play ,ale teď jsem četla ,že snad nejsou moc dobré,no uvidíme.
Luci ty hugiesky jsou v akci premium nebo ty classic,protože si chci koupit ty premium,protože prý na ty classic bývá často alergie.A nebo pak ty tesco plinky v zeleném balení prý jsou taky dobré.
No za chviličku budu mít sraz s Kamčou a Simonkou a vyrážíme na procházku,už se moc těším. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo a dneska mi dorazila nemocenská,tak to paní účetní stihla,ikdyž dostala lístek na penízky pozdě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Dneska si chci ještě koupit už jednu noční košili co pak budu mít i do porodky,protože už mě všechny pyžama tlačí,tak jedno to nejstarší jsem v pase trošku rozstříhala,ale chci mít i jednu noční košili slušnou a stejně bych jí pak musela koupit ,tak ji koupim už teď. :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Kasi ty plínky jsou premiun. Jo a co se týče těch pampersek tak Mája psala že jak se malá narodila tak nic moc a ted že je spokojená :wink:
Leni tak jsis udělala radost to je třeba. Já potřebuju nějaké třičtvrtáky mám rifle a takové sportovní kalhoty ale v létě se vtom upeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojte dupky. U mě nic nového špiním čím dál víc. :unamused: Zítra si udělám test, ať v klidu můžu vysadit ultouš a vrhnout se na okna :grinning: Zaváděli 3 embryjka, tak co kdyby, ale moc tomu nevěřím :angry: Jinak já používala kosmetiku Sebamed a Penathen. Jinak ještě klasická česká Aviril je taky dobrá. :slight_smile: Plenky jsem měla do porodky Huggies a nebyla jsem s němi spokojená, tehdy byli nejlepší pampers, ale taky top prý už není, co to bývalo :confused: Ty Tescko pleny prý jsou nejlepší :wink:
24. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Janičko ještě pořád není nic ztraceno zaváděli 3 to můžeš špinit utčitě ti to řekla aji sestra v ostravě že bys mohla špinit pořád věř a mi všechny věříme stebou :wink:
24. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Karolko holko mě dávali 3 a dvě se chytly. Stejně jsem špinila :wink: Tak budu prostě věřit až do konce!!!
Jinak jsem si říkala a byla jsem na poradě u starých snažilek ještě u Konopky, že si udělám tu slevovou knížečku do DM a využiju nějaké ty slevy pro těhule. Zbytek máme v lékárně a pak skouknu to Tesco :wink:
Luci mi ani nemluv. Hrozně ráda nosím ty riflové tříčtvrťáky, ale teď už asi těžko. Pořídím si radši ty natahovací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Leni já mám slevy DM a oplatí se jenom prsní vložky ty výjdou dvoje na 55 kč jinak se to moc neoplatí :frowning2: Jo přišly stany jsou super manža říkal že je mám ještě velké tak se klidně můžou nalít mlkem ještě se tam toho do té podprdy vleze. Je to česká výroba a je bez kostice a sedí dobře :wink: A co se týče kalhot tak nevím co budu nosit :frowning2:
24. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.