• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci tak to jsi dobře koupila, když se tam ještě něco vleze :wink: To sama nechci ale vidět až se to neleje :sweat_smile: Mi to bude muset můj podpírat :grinning: Tak a já si myslela, že v DM koupím všechno :confused: Sakryš já nechci lítat po městě a kupovat v každém krámku něco :confounded: V pátek pojedu do toho Tesca aji s manžou, tak asi koupím hodně věcí i tam :fearful: Luci budeš si kupovat odsávačku na soplík tu do vysavače? Holky říkali, že je super a hlavně to je hned :wink: Stojí asi 300,- v lékárně. Já o ní přemýšlím hodně, páč když si vzpomenu na ten balonek :confounded:
24. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Já mám doma takovou tu odsávačku hadičkovou měla jsem jí aji u Péti ale vím že ségra má tu vysavačovou a říkala že je super tak uvidím když tak dokoupím :wink: V DM se opravdu oplatí jenom ty prsní vložky a Kasa si tam ještě kupovala těhotenské kalhotky a nevím kolik tam stojí ty jednorázové to musím zjistit to jsme se nedívala a stejně nevím jestli si je koupím :wink:
24. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
No, já jsem myslela, že ty kalhotky koupím taky v lékárně. Ale nevím jestli je to nezbytné...uvidím :wink: Zrovna jsem si dopsala ten seznámek a jsem zvědavá kolik nás to všechno bude stát. Už teď z toho mám děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že mě neklepne u těch pokladen :grinning: Ještě, že pojede se mnou manža, aby věděl, že to nebude šup šup a za pakatel jak si pořád myslel :sunglasses:
24. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
já ty kalhotky neměla měla jsem svoje starší a ty jsem potom vyhodila stejně po těhu jsou všechny vytahané tak si stejně půjdu koupit nové tak mi to není ani líto vyhodit. A co se týče peněz tam se prohneš jenom kosmetika bude za pár set :frowning2: to máš olejíček zásyp nebo krém na opruzeniny dobrý je purelan ten je v lékárně je aji na popraskané bradavky pidi tuba za 250 ale ségra říkala že je super šapmon nebo pěnu do koupele tělové mléko krém na zimu vatové tyčinky no je toho moc :wink:
24. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Holky co zítra vaříte potřebuji tip jeden do polska ohledně kočáru jestli si můžu objednat tu barvu co chci a jak dlouho budu čekat a kolik stojí za české a kolik stojí za zloté to výjde prej levněji tak to zítra všechno zjistíme :wink:
24. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Prý je dobrý na opruzeninky rybilka a nebo bepanten...je i na popraskané bradavky. Proč ti mrňousové potřebují tolik krávovinek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale dyť, tak ať je jim přáno když to chtějí :wink:
Kde se všichni dneska zase toulají :frowning2: Zdá se mi, že poslední dobou si píšeme spolu jen my dvě a Kasa :sweat_smile:
Holkyyyyyyyyyyyyyy jsme tadyyyyyyyy!!!! Kde jste všechny pořád???????? Je nám smutnoooooooo :frowning2:
24. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Jj Luci tak to pěkně zjisti, aby jsi ho taky nemusela objednat teď :wink: Jinak u nás ten Tako Jumper stojí necelých 7.tisíc, ale bez vajíčka. Ale co víš, třeba potkáš nakonec taky jiný jako já :grinning:
A co zítra vařit? Hmm to nevím. Asi špenát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Ségra říkala že ten Purelan je nejlepší kojila do 9 měsíce tak ví své bepanten jsem měla u Péti a nic moc mě teda nezabíral a to jsem měla bradavky hrozné :frowning2: Je toho moc a kluci jsou na vše náchilnější hlavně když se pokadí to mají všude a než je obetřeš tak se ti pokadí zas :sweat_smile: Jo kočár zjistím tam je aji s vajcem za 7000kč to jde u nás stojí v kamenném obchodě 6800 bez jaja a v druhém jenom 6300 bez jaja. jajo prodávaj za 1700. možná že vyberu něco jiného tam měli asi 30 kusů různých kočárů a to jsem byla jenom v jednom obchodě a těch obchodů je tam více :wink: Já udělám smažený sýr na mražáku jsem našla dva plátky ktomu kaši a okurkový salátek jé mě s zbíhají sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
sakryš zase tam nemám tu mou slohovku :angry:
24. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Luci nejlepší je vidět ty kočárky na vlastní oči a vyzkoušet je. Jak se řídí, jak jsou těžké a jak se řídí. Velikost té vaničky u mě byla na prvním místě, proto jsem se nakonec rozhodla pro jiný než Tako :cry: Ale jsem s výběrem spokojená a doufám, že se nám osvědčí :wink: No a ty přípravky .... uvidím ještě co mi doporučí přímo v lékárně :wink:
24. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Uvidíš co ti poradí akorád ty lékárnice ti řeknou to za co jim obchodní dealeři dali nějaký dárek manžova dcera nabízí lékařům a v lékárnách léky a když si od její firmy něco veznou doktoři to předepíšou a nebo lékárnící nabízí tak za to něco dostanou a nejsou to levné dárky :angry: Na kočárky si zítra vemu metr a budu měřit velikost korbičky a taky mě zajímá jak vypadá sporták manža se už těší já mu říkala že to bude na hodně dlouho :grinning:
24. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
No můj manža není zrovna nákupní typ. Musím ho na to chystat radši dopředu a pak jen připomínám :grinning: Jeho totiž nebaví trávit více času než je nezbytné v obchodech :grinning: Ale dneska když přišel z práce, tak sám navrhl, že v pátek pojedeme nakoupit ty mraky krávovinek co potřebujeme pro malého. Bude mít auto v servisu, tak bude mít volno. Jsem zvědavá jak dlouho vydrží :grinning:
Jj o těch lécích je mi to známo. Řekla mi to dokonce jedna lékařka v nemocnici. Když jsem jí řekla, že mi doktor doporučil Maternu. Byla úplně čertova a řekla, že mi to nutí jen proto, aby měl nějaké body, za které pojede v létě k moři :angry: Jenže to teď dělají všichni a všude :angry:
24. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
Jo to můj manža rád nakupuje tak to bude v pohodě :wink: on mi to sám navrhnul to polsko a já jako hodná ženuška poslechnu :sweat_smile: Máš pravdu ty úplatky jsou všude aji v obchodě prostě všude :angry:
24. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
¨Berušky jdu se okoupat a pak půjdu spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink: Možná ještě příjdu uvidím jestli neusnu u telky :wink:
24. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahojki tak konečně je tam tááááááááááák krásně,super.Uplně jsme si to odpoledne nejdříve v lese s Kamčou a Simonkou a babi krásně užili,pak jsme si zašli na kávičku na minigolf.Pak došel i bratranec no bylo super,poté jsem se přesunula k druhé babi tam byla i mamča s tetou,babi pro nás měla připravenou vitamínovou bombu,plnou mísu ovoce,hezky oloupaného,jen se ládovat. :slight_smile: :slight_smile: Tak jsem dorazila kolem 19hod,teď se půjdu natáhnout k telce.A zítra hurá do poradny.
Jo jinak já jsem si kupovala v DM kalhotky přes kupon,stáli 99,- se slevou ,ale né jednorázové ale klasické těhu bavlněné,a jsou super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
24. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojka kobylky dlouho jsem nepsala ale čtu pořád jejda Vám ty čísílka letí v létě tu bude kupa mimísků,
my už máme naušničky v sobotu budeme mít 5 měsíců strašně to letí Sophinka je miloučká a moc hodná strašně se už řehtá nahlas,dnes jsme byli na očkování a máme 7800g a 69 cm je opravdu veliká a asi bude její bráchové mají okolo 2 metrů.Já mám trable se zubama vytahovali mi nerv a ještě to není ok ,pěkně jsem si užila,ale musíme ho zachránit je to 4 vlevo nahoře tak bych bez ní vypadala hrozně. Jo dětičky si vezmou co potřebují a po porodu jsou maminky trosky,alespoň takto si připadám já,ale stojí to za to je to nejkrásnější na větě dnes jsme dali všichni tři prochajdu městem i s kočárkem seděli jsme v kavárničce už venku a moc jsme si to užili.
Všem držím palečky a zase se ozvu moc zdravím. :wink:

A kde jsou Mája Andrejka Věrka Belí atd?
24. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:

Janičko tak co pořád věříme že tam jsou :wink:
25. bře 2010 v 06:59  • Odpověz
dobréééééééééééééééé ráno :slight_smile: Umyvání oken se nekoná, ráno jsem si pro sichr udělala test, a jsou tam //. :wink: Zatím nejásám, pořád špiním, ale tohle je poprvé co jsem je viděla. :slight_smile: Holky díky, že jste věřili, jinak bych už dneska skákala z hadrem :grinning:
25. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Krásné ráno sluníčka.
Tak nás navštívila Hanička,to je super,že je malá v pořádku,a neboj zoubky se spraví,znám to,mám podobné trable se zoubky,akorát já už jsem je měla i před těhu,máme to dědičné. :unamused:
Jani stále držíme pěstičky.Nic musím se s vámi rozloučit ,letím do poradny. :slight_smile: :slight_smile:
Tak zatím papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Jé tak to je ta nejkrásnější zpráva která mohla dneska přijít.Jé to se půjde teďka do poradny s úsměvem od ucha k uchu.
Jani tichounká gratulace. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak musíme věřit,že se brouček krásně uhnízdil.
25. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Kasi, pěkné pořízení v poradně :slight_smile:
25. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Jupííííííí Karolko moc držím palečky a stále myslím :wink:
Zdravím i zbyteček bandy :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
peti dík, alespoň nemusím umývat okna :grinning: Ten rest jsem si dělala proto, že jsem se dneska na ně chtěla vrhnout, takabych si něco nevyčítala. A ono to tam bylo a hned :wink: V pondělí jdu na krev, tak uvidím :wink:
25. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Karolko, moc držím palečky. To jsou hned z rána skvělé zprávy :slight_smile: . Odpočívej s nožkama hore a žádný hadr :grinning: .
25. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
No vidíš jakej si bubák,tady zbytečně strašíííííš se špiněním :zipper_mouth: Na ty okna se asi vrhnu já :slight_smile: já huž můžu :wink: navíc Majda dnes měla blbou noc takže bude určo chrnět přes den tak bude i čas :slight_smile:
Evi ahojky,posílám moc pozdravů :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Peťuli, taky moc zdravím i mrňouse.
25. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Nejdrim zdravim. Karolko super moc jsem na tebe myslela. Zitra budes delat dalsi jestli sili?? Ach holka moc ti to preji.
25. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Jani teda tichá gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tys mě udělala takovou radost :dizzy_face:
Ivo ahoj na tebe často myslím, jsi šikua že jdeš dál, tak ať se brzo zase zadaří, ale už se šťastným koncem! :wink:
Evi a co u vás nového akce se nechystá?
Pet teda zahoď hadr a jdi si lehnout s Majdou :slight_smile:
Já jsem chytla dalš vlnu nachlazení tak se prolévám čajem, Adélka odolává.
Marky nechápu jak zvládneš malou nevidět 14dní.
25. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Krásné sluníčkové ránko všem a hlavně pro Karolku holku :wink: Já to prostě věděla ty trdélko naše, že tam ty // prostě budou!!!! Hlavně teď nic nepokoušej, hodně lež s nožičkama podepřenýma nahóóóŕu a pěkně se nechej obskakovat dokud to špinění neustane. Mě to trvalo +- 3 dny :wink: Jsi mi udělala takovou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kasi ať poradna dobře dopadne :wink:
Petjunko mamino, jak se máte s Majdičkou? Vůbec se taky neozýváš :angry:
Evi, Ivi ahoj holky.
Luci tak doufám, že dneska dobře vyberete to vozidlo pro Honzíka :wink:
25. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Leni, trochu si mě k tomu nakopla. Řekla jsem si, že když ty jsi špinila, tak nehodím flintu do žita a zkusím to. :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.