• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, ale opravdu teď aspoň ty 3 dny se moc šetři a hodně lež! Mám to zkusené už 2x co jsem otěhotněla. Moc na tebe bobku myslím a pořád držím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
25. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Janičko tichá gratulace bulím radostí holka odpočívej s nohama hore a nic nedělej pořád držím vše co mám :wink:
25. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Tak jsem tu ,v poradně vše v pořádku,s tím tvrdnutím říkala,že to může být,pokuď to není častěji,takže je to v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsem viděla broučka i na ultrazvuku,což jsem před tím u té staré paní doktorky neviděla,akorát jsem se ptala kolik měří a váží a to mi říkala,že se tento ultrazvuk podrobný dělá jen 3krát za těhu,takže musíme vydržet,hlavně ,že je Vojtíšek v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Taky jsem nejdříve ráno bulela,ale pak se mi šlo krásně do poradny. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Hlavně opravdu Jani hoooooooooooooooooodně odpočívej.Uklid počká. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Jo byla už tam ta nová paní doktorka,je hodně mladá,a prý dělala v centru reproduk.medicíny -v Gyncentru-v Ostravě.
25. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :wink:
Holky já si asi nevyberu kočárek tam jich bylo :frowning2: Líbí se mi Esprio je do modra na netu jsem ho nenašla stojí hluboký +sporták 5400 to jde jajo mi když tak půjčí segra a nebo vyhraje Tako aji s jajem za 7000. Měli tam aji nějaký nový tip Tako Jumper ale je jen o pět cm větší než ten co se mi líbí tak nevím tam jich bylo :frowning2:
25. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Tak my jedem na kočárek zítra,taky jsem zvědavá.Chtěla bych si ho už objednat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jedeme se podívat do toho velkoskladu SAMBABY na slezské Ostravě.
25. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Já pojedu do toho polska on se opravdu oplatí i když dám za benzín tam tam mám kočárek za 7000 aji s jajem a u nás 7000 bez jaja tak ušetříme aspon 1500 to je dost :wink:
25. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak to jo,my sice pojedeme taky do Polska ,ale až koncem dubna,pak Peťovi koupit oblek na svatbu,a tak si tam nakoupím pak i kosmetiku,ale kočárek si už zařídím teď v té Ostravě,je to velkosklad ,tak ty ceny jsou taky dobré. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Akorát nevím,jestli plinky nechat taky na Polsko,nebo hlídat ceny tady.Nemám zatím moc přehled co tam vyjde levněji.
25. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Plíny se v polsku neoplatí aspon né v kaufu tam jsem se dívala :wink: Kámoška se byla dívat v tom velkoskladu a říkala že ceny nic moc oplatí se jenom to co mají ve slevě jinak moc ne. Já být tebou tak bych na ten kočátek počkala čekačka je je tady tam měsíc tak je ještě čas a uvidíš možná by se ti v polsku nějaký líbil no uvidíš :wink:
25. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Luci tak už je to tady! Začíná deprese s kočíkem :grinning: Hihihi já ti říkala, že potkáš zase nějaký jiný. Ten Espiro jsem si taky prohlížela :wink: dávala mi na něj odkaz Mája :slight_smile: Vypadá hezky :wink: Co se týče toho jajka, tak já taky doma mám Chicco, ale musela bych pořídit adaptér a to mi přišlo zbytečné. Tak jsme vzali kočárek i s novým jajkem a moje si nechám do auta :wink: Jinak cena super!
Kasi poradna na 1*
Holky dneska ráno porodila Ája jestli si ji pamatujete. Je to stará snažilka z původních stránek. Má Adámka, tuším, že mi říkala 50cm a 3,80kg ale nejsem si 100% jistá mírama, páč byla po nárkozce :sweat_smile: Jo a bylo to císařem.
25. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Leni kočárku tam byla zpousta a všechny aji s jajem stály do 6500 do 7500 a velikostně zkoro všechny stejné rozdíl tak pět cm tak to není moc :wink: Jajo mám jenom do auta jinak budu všude vozit kočárek k našim nepotřebuju tam je starší od ségry na zahradě máme taky starší a když pojedem někam na výlet tak povezem kočárek celý tak to mi to jajo bude stačit od ségry no pořád nevím musím počkat kolik vrátí za vodu a jak příjdou prašule jedem koupit kočár :slight_smile:
Aji gratuluji adámek je hezký macek hlavně mu přeji hodně štestí a zdravíčka :wink:
25. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Luci já ti to říkala :grinning: Čím je jich více po kupě, tím je to horší. Hlavně já prvně nakupovala očima a až pak metrem :grinning: Co se jaja týče, tak já ho chci mít na kočárku, proto jsme ho koupili komplet a to druhé nechám do auta. Jestli chce´š kočík bez jaja, tak to vůbec neřeš :wink:
25. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky holky,
snažilkám z ESTRÁNEK co si pamatují Áju. Ája se stala dneska konečně maminkou. Adámek už je na světě, narodil se dneska v 8,30 má 50cm a váží 2,850. Mluvila jsem s Ájulkou cítí se jak přejeta vlakem, břicho bolí, ale je šťastná. Malého už viděla, ale dají ji ho až zítra, manžílek byl u porodu
Zdravím všechny a přeji krásný den
25. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Omlouvám se za překlep....Adámek měl 2,85kg a 50cm :wink:
25. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj Kači. Jj už jsem tě předběhla, Aja mi volala :wink:
A jak se máš ty? Kdy bude ten Ket???? Aby jsme drželi palečky :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jůůůůůůůůůů už jsem ho i viděla :slight_smile: Je to krásný klučínek a vůbec není pomačkaný :grinning:
25. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
jj už jsem to taky zjistila já to vzala jedním šupem všechny diskuze teď jsem přišla z procházky s pejskem tak jsem ještě nestihla přečíst :grinning:
Leni tak brzy ještě ne. V květnu jdu 26. na resekci a teď chci ještě začít dvičit znovu mojžíšovku takže to tak vidím na srpen. V červnu ještě jedem na fesťák no a pak se na to vrhneme asi. Mááááááááám strach. A co vy už máte klid od špinění?
25. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Děti po císaři jsou nádherné nejsou pomačkané se nemusí nikde tlačit :grinning: tak už se těším až ho dát na web ať juknu.
25. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Kači chceš ho vidět? Já ho mám :wink:
25. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Leni je jich tam hodně no uvidíme :wink:
Ahoj Katuš držíme palečky at máš resekci brzo za sebou a můžeš jít do dalšího boje a strach neměj jsme tady stebou vše bude ok :wink:
25. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Kači mám ho ve Fotoblogu v prvním albíčku na konci :wink:
25. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
jj chciiiiiiiiiiiiiii
25. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Je nádherný :wink: dneska máme krásný den napřed Karolka a ten takový krásný Adámek :wink:
25. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
ten je kouzelný holka se konečně dočkala
Luci díky, ale víš sama, že strach je pořád ikdyž se to povede. Ach jo je to děs
25. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Katuš to máš pravdu ale mi jsme veliká rodina a držíme si palečky na vzájem a když držíme palečky všechny tak to musí dopadnout dobře :wink:
25. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
kéž bys měla pravdu
25. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahojki to prostě letos s těmi mimísky musí vyjít,a být pro nás uspěšným rokem,pro všechny snažilky ,těhulky i maminky s miminky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A pak konečně podnikneme jednou mega srazík. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Plný radosti a dětského smíchu.
25. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jj je to krásný kluk :wink:
Kači neboj, ty víš, že ti těhulit jde. Jen to dotáhnout do zdárného konce :wink: A do toho tu všechny jsem a taky holky na rošťácích!
Holky zrovna mi voĺali, že mi zítra přivezou tu novou postýlku s vybavením a věci pro malého :dizzy_face: Už se hrozně těším, manža ji chce poskládat zrovna do ložnice :sweat_smile:
25. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.