• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé Leni další blázen tak jako ten můj ten pořád chodí a říká měli by jsme tu postýlku složit at víme jak vypadá a jestli je v pohodě a já mu říkám vydrž ještě měsíc a už se složí a načančá :grinning: Už se to blíží to narození těch našich zlatíček :wink:
25. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
To jo,dneska mi to ani nedošlo,a sestřička říká,no příští návštěvu budeš už 31 týden tak se už pak domluvíš s paní doktorkou na mateřskou.Jejda toto letí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těším,až budeme chodit s Vojtíškem na procházky. :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
No jo už to letí Kasi jdeš na mateřskou osum týdnů před poroden nebo šest týdnů před porodem :wink:
25. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Já jdu do poradny ve 30tt hlavně na podrobný ultrazvuk srdíčka :slight_smile:
Luci jj na jednu stranu je to hezké jak se hrozně těší, ale na druhou mě umí pořád děsit :angry: Zítra jedem do toho Tesca pro ty plíny a co budou mít za dobrou cenu, tak zrovna něco koupíme. Chci to zítra dát trochu do kupy :wink:
25. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Luci je v tom nějaký rozdíl? Jako myslím třeba finanční?
25. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Leni to nevím jestli v tom je rozzdíl jenom bud budeš mít delší nemocenskou nebo mateřskou o ty dva týdny jinak nevím vím že holky co chodí do práce jdou 8 týdnu a ty co jsou na nemocenské jdou 6 týdnu ale je třeba se na to zeptat doktorky co a jak. Já jdu do poradny 6.dubna už se těším. Jedu pro dítko do školy nedala jsem jí omluvenku tak si pro ní musím zajít ale to neva je tam krásně :wink:
25. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Musím se sní domluvit na UTZ kdy mi ho bude dělat jsem zvědavá kolik malý bude vážit :wink:
25. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Tak nám je to vlastně vcelku jedno když jsmedoma ne? Rozdíl pocítím na financích až mi přijde mateřská, teda jestli ji stihnou vrátit :angry: Jestli ne, tak na tom budu pořád stejně :sunglasses:
25. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
No já chci jít na mateřskou určitě až 6 týdnu před porodem,protože čím déle budu na nemocenské tím déle můžu využívat to připojištění v době nemocenské.A každá koruna dobrá. :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Luci ty váhy jsou hodně nepřesné. Áji říkali, že malý má už přes tři kila a měl 2,85 když se narodil. Oni to berou jen orientačně podle velikosti plodu. Ale Honzík bude určitě kus :grinning: On nás předrůstal už ve 20tt :grinning:
25. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
No já to vidím bledě s tou mateřskou vyšší,jak se pořád dohadují a pořád se to někam vrací,je to hrůza,hlavně,že brečí,že jednou nebude mít kdo dělat na důchody,ale že vůbec nevytváří podmínky pro rodinys dětmi to už je druhá věc.
Vůbec se té ségře nedivím,že se nechcou vracet do ČR. :angry: Hlavně,že oni za 160tis měsíčně hrajou karty na notebooku.
25. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Kasi tu mateřskou schválí ona se vrátila ze senátu ale manža říkal že jí zase sněmovna schválí a senát už do toho nemá co mluvit a musí jí schválit. Mě stačí ta snížená nemocenská dělá mi to rozdíl na den 50kč za měsíc je to dost :angry:
25. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Holky kde jste :confused:
25. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Nikde nikdo jdu se ospršit a jdu zalehnout k telce přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
25. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky jen tak letem.já budu mít zejtra doma naše dítko.Se těším jak malá holka.Jinak u mě je nového to,že mam angínu,mam opíchaný záda pač mam ischias tak že se nemůžu hejbat,jsem už devátej den v kuse v práci a stojí to všechno za H...o.
Jinak obr tichá gratulace Karolce at tam zůstanou a pustí se až za devět měsíců.
Jinak Mony je to těžký,ale když vím že jí zase mohu koupit to co potřebuje a mam na složenky tak to nějak vidržím.Ale strašně moc my zlatíčko chybí a taky jí to vynahrazuju když jí mám,že se sní jenom mazlím.
25. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Marky ahoj zítra si pořádně malou užíj :wink: Je to všechno na h...o peníze kdyby jsme je nepotřebovali tak je to na tom světě jednodušší :frowning2:
25. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
To jo,ach ty peníze. :frowning2: Marky tak si zítra malou užívej plnými doušky. :slight_smile: :slight_smile: Posíláme hubánka taky. :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak krásnou dobrou noc všem.Hlavně teďkom Karolce,drž se a odpočívej.Držíme stále pěstičky,už je máme celé umačkané. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj kobylenky :slight_smile:
Karolko, ty jsi šikuuulkaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: Přes okna zatáhni závěsy a odpočívej! Držím ti moc palečky!!!!
Leňulko, mně jí napíše až moje doktorka podle té jeho zprávy. On se jí do toho nechtěl plést ( ona je docentka :unamused: ) Tak jsem zvědavá. Já antiko brala naposled před deseti lety a to jen tři měsíce, protože mně z ní hrabalo :grinning: Měla jsem bušení srdce, neklid.... Teď se na to dívám z té lepší stránky , když mi hrábne definitivně :grinning: taky dobře :sweat_smile: Blázni, ty se maj!
Zdravím všechny kobylky a jsem ráda, že jsou tady zatím dobré zprávičky. Jen tak dál!!!!
Přeju krásný víkendík :slight_smile:
25. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Ahoj Marti jsem ráda že jsi nakoukla moc ráda tě tady vidím :wink:

Janičko sluníčko moje tak co další testík sílí :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
26. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
Luci prosím tě pojedeme do teoho Tesca. Jaké tam mají ty plínečky. Kukala jsem do letáčku a jsou tam 8-12kg :confused: s těma ubrouskama. Je jen tato velikost nebo jsi koupila za tu cenu ty malinké?
26. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Leni ahoj všechny jsou v akci musí být na to balení napsané prémium :wink:
26. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Za tu cenu jsem koupila ty malinké musí stát 399kč když tak se zeptej na infu :wink:
26. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Jdu si ještě lehnout jsem nějaká nevyspaná :frowning2:
26. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
O.K. sluníčko :wink: děkuji, jsi zlatíčko :slight_smile: Jsem zvědavá co tam ještě potkáme. Chci dneska koupit těch věciček více :wink:
Karolko myslím na tebe zlatíčko. Doufám, že je špinění pořád v normě a testík bych dělala spíš ob den. Ale záleží na tobě jak se na to cítíš :slight_smile: My už ale teď víme, že jsi naše nová těhulinka :dizzy_face:
26. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Leni aby jste nevykoupili celé tesco :grinning: Jasně když tam jedeš tak už kup co je třeba :wink:
26. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Krásné dobré ranko všem,hlavní pozdrav a kýchnutí super těhu bacilků pro naši Karolku,sluníčko odpočívej a relaxuj,a určitě bude vše v pořádku a ty se přidáš mezi nás těhulky.A rozjedeš tak další těhu vlnu. :slight_smile: :slight_smile:
Leni dobře dneska nakupte v tescu ,asi se tam taky potom stavíme.No my dneska hlavně až se Peťa vyspí jedeme do toho velkoskladu kouknout na ten kočárek a komodu s přebalovákem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jupíí už se moooooc těším.
26. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Jé tu nikdo není,kde jste dneska všichni,no já za chvilku taky vyrážím sice jen o 3 patra výše ke kamarádce na kávičku a příjde tam i druhá kamarádka a doveze mi nějaké věcičky pro Vojtíška. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
No asi Peťu ukecám a objednáme si i novou postýlku ,mám vybranou za 1500,- a k tomu matraci s pohankou a kokosem za 690,- :slight_smile: To mi příjde super,a kamarádka ji má a nemůže si ji vynachválit.
26. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.