• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky v noci se ti zdá to, na co celý den podvědomně myslíš aniž by sis to uvědomovala, takže jestli se hororové sny týkají těhulení a jejího špatného průběhu, není se co divit, protože se pořád bojíš jak to dopadne a čteš chytré knihy, jak to bude probíhat, což je normální, ale pak se ti to promítne do snu :slight_smile: Ahoj ovečko, jak ti je, už papáš a přibíráš?
4. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Markytánko, já měla taky strašný sny, si teďka uvědomuju, měl ajsem to spojený i s děním v životě momentálním, právě si nevybavuju konkrétní věci, ale sny to byly hrozný a taky jsem se bála usnout pak už, ale trvalo to tak týden či 14 dní a bylo po. Myslím si ale, že to neni spojený s těhu, ale se situacema, který zažíváš, ikdyž pokud třebas máš strach o mimi, tak i tím to může být.
Mysli na něco hezkýho a ne na ten strach :wink:
4. kvě 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Regí ahoj, konečně tě vidím, vždycky se s tebou minu. Já včera dumala, proč jdeš na noční, když máš o víkendech volno, to pak končíte v pátek ráno a jdete do práce až v pondělí. To by nebylo špatné, takový prodloužený víkend. :wink: Kdy jdeš na nějakou kontrolu ať víš, kdy se zas mužete začít snažit?
4. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Karolko přesně tak a v pondělí jdu na odpolední tak je to dlouhýýýýýýýýý víkend :grinning: .Zatím nevím kdy pudu na kontrolu.Teď mi má končit 6ti nedělí.Dneska nebo zítra a hned budu volat do CARu.Tak uvidíme co bude.Snad mě pustí co nejdřív.Dodržuju úplně vše ale už mi to leze i ušima :grinning: .
4. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Mě se dneska Máji třeba zdálo,že mi někdo nastřelovací pistolí střelil hřebíky do pusy a já si je vytahovala a koukala jsem na ně že jsou rezaví.Pak se probudím a mám strašně nepříjemnej pocit.O mimi se bojím to je pravda,hlavně k vůli tomu co se tady poslední dobou dějě.Tak mám velkej strach.Jinak Karolko baštím ale nevím jestli přibírám to zjistím ve středu,to jdu na kontrolu tak mám i strach.
4. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Regí, to má snad Karlíkovi lézt ušima, mě o vždycky hrabe na mozek, i když tak dobří jak vy jsme nikdy nebyli , ani po IVF, to si taky milášek přišel na své, u nás se dá ustát týden apak je doma protivno, takže šest neděl , to bych byla na psychině :slight_smile: Marky tak to jsou hnusné sny, fuj, mě se většinou zdá, že mě někdo honí, minule se Kuba topil, já ho zachraňovala amilášek mě vzbudil a já mu nadala, že jsem ještě nestihla vytáhnout Kubu. :wink: To je ten podvědomý strach :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Vždit říkám že mám hororové sny.Se bojím sbych to nepřenesla na miminko a nebylo pak nějaké jiné.
4. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
No já myslím Krolko že je delší doba jak šest neděl.Je pravda že jsme měli malinkou chvilku ale to se moc nepočítáJe to skoro od začátku co jsem zjistila že jsem těhu.No na mozek to leze taky.Je to hrůůůůůůůůůůůza :angry: .
Holky vy máte ale opravdu děsivé sny.To já bych se asi nevyspala ale já miluju horory tak asi proto mě se nic nikdy nezdálo.Já si pamatuju málo svoje sny.
4. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Marky, neboj na kobzolka to nepřenášíš a a ni mu nemužeš ublížit, to jr opavdu naše podvědomí :wink: A veselé maminky mají veselé miminka, tak se koukej smát, já jdu spát a kobzol vám chce něco napsat :grinning: KUBA je lump :sunglasses: :angry:
4. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj Regi :slight_smile: Tak ti to taky hezky uteklo. Už jsi po zdravotní stránce ok? Já jsem špinila celých 5 týdnů a když jsem chtěla regulérní ms, tak mi museli dát dvě vyvolávačky :unamused: Kdy by jsi chtěla jít na IUI? Nebo na IVF?
4. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Karolko dobrou noc a jezké sny.Žádné horory.Jen ty nejlepší sny.
Mě by stačil sen o WILLISOVI :wink: :grinning: .
4. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky Jantarko.
Po zdravotní jsem v pořádku.Vůbec jsem nešpinila a ani nekrvácela.Tak uvidíme.Nechám to tento týden a pak zavolaám na gyndu kdyby se mrška nedostavila.
No chtěla bych jít tak v červenci jestli mi to dovolí.Uvidíme co řeknou.Chtěla bych asi zkusit zase IUI ale snad mi poradí.Za to jsou placení né??? :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
No jasně! Měli by ti navrhnout co je pro tebe nejlepší a hlavně šetrnější. Je dobře, že jsi tím prošla vceku "lehce" jako mysleno bez následků. Alespoň budeš moci jít co nevidět znovu do boje. :wink: Jinak doufám, že si mě pamatuješ. Jsem Leňulka. :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
To jsem ráda ale raději bych byla tam kde je teď Markytánka.Byly jsme na stejno no ale osud chtěl jinak.Já myslím že zůstanu na injekcích a budu konečně PÍCHAT :grinning: .
Jo Leňulku si pamatuju :grinning: .Pořád měníte jména a přezdívky ale já si to píšu do sešítku a tak mám trochu přehled ale ty jsi mi unikla a hlavně nemůžu ten sešit najít.No jsem po noční tak co bych chtěla.
A jak ty jsi na tom???
4. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty jsi taky celá popletená. Né, já jsem moc nechodila, tak jsi asi opoměla :sweat_smile: No měla bych začít stimulku na konci května, tak doufám, že to klapne :dizzy_face: Jinak co ti budu povídat, já už bych měla taky odroděné :frowning2:
4. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
To se někdy stává.To víš už nejsem nejmladší :wink: .Teď už všechno klapne.Já jen doufám že to nejhorší je za náma a bude už jen líp.
No vydíš já o tobě skoro vůbec nic nevím.Vůbec tady nejsi a většina holek na sebe řekne vše.Skoro.Co ty na to Májo????Kde jsi??????????????
Tak budu držet palce a doufám že teď tady budeš snáma častěji.
4. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Nic, defčátka musím na odpolední, tak se tady mějte a moc nezlobte :wink:
4. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak se opatruj a ať ti to uteče.
Tak zase zítra papapapa.
Kde jste všechny???
Karolka spí,Andrejka a belka pracujou a Mája?Doufám že odpočívá nebo je někde na návštěvě.
4. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Koťátka tak se musím pochlubit, známá mi domluvila konsultaci v FN Olomouc u Dostála, jdu tam příští pátek, jsem zvědavá co mi řeknou :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Karolko já myslela že už spinkáš? :confused:
Tak to je paráda.Konečně něco pozitivního.Určitě to dopadne dobře.Takže 15.5 jo?
4. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Kam jste zase všychni utekly? :confused: :confused: :fearful:
4. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Kde jste všechny???????????????????????????????????????????? :confused: :frowning2: .
4. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
To jako ještě všychni spíte jo?Vstávat už je odpolednéééé sluníčko krásně svítííííí a vy tady spíííteee.
4. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Kanimůry ,kde jste? Já byla přeci zase u mamky skládat s manžou ten její novej pelíšek. to je vám kráááása :slight_smile:
Je tu hnusně, začalo poprchávat, ale jen takový čučud :slight_smile:
Holky, nevíte některá jak se odstraňuje polyp z čípku? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
4. kvě 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ty máš polyp na čípku?
4. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Májo to nevím, snad se to vypálí, nebo v opichu štípne pryč, takovou nemoc jsem ještě neměla :wink: Ale asi se to uštípne, aby to mohli poslat na rozbor :slight_smile: kdo to zase má?
4. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Já právě myslela vypálí, ale pravdou je, že se to posílá na rozbor, tož asi uštípne. No Věruška ještě :unamused:
4. kvě 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už jsem jí to napsala. Budou jí zítra uspávat ne? Tak to můžou vzít zaráz, doufám.
4. kvě 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
To ji na to přišli až teď? To přece už museli vidět její gyndařI? Asi podle toho, jak je velký,m něco se taky dělá laserem, ale to jen minimální vřídky :slight_smile: Na posaného i záchod spadne :frowning2:
4. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Máji vydrž hledám ti to na internetu.
4. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.