• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky hezké poledne a všem přeji dobrou chut :wink: Odpoledne jedu k rodičům a manža půjde za mamkou do nemocnice :wink: Takže příjdu až večer :wink:
Leni tak co nechali jste něco v Tescu :grinning:
Kasi tak si vyber nějaký hezký kočár :wink:
Janičko na tebe pořád myslím odpočívej :wink:

Berušky moc mi chybí Andrejka určitě pojede na chaloupku už je krásně to si tam hezky odpočine. Věruška mi taky moc chybí jak pokračuje divadlo určitě to bylo krásné a jak se má :wink: Belíšek kulíšek mi taky hodně chybí nevím jak se má a co žvížátka :wink: Holky chybíte všechny moc moc moc :frowning2:
26. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Taky mi tu holky moooooooc chybí,i Manetka,Ivuška,prostě už se zase moooooooooooc těšíme až příjdou mezi nás a povykládájí co nového na prknech které znamenají svět,co nového v žížatkově,co nového v chaloupce z kapradí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A tak vůbec jak se naše sluníčka mají. :slight_smile: :slight_smile:
Luci a večer určitě podám hlášení.Jak jsme nakoupili.
26. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj dupky, tak co je tu nového, bříška rostou, týdny naskakují, tak to má být, ještě tak kdyby nám tu nějaká pupkatá přibyla. Co Karolka? Nic nevím, nikde ji nevidím....

Mám chvilku bez dítěte, sice v hlavě šrotuje kde je, co dělá a tááák, ale je v dobrých rukách, je na prochajdě do 17-ti hodin, tož to je plno času na úklid a já zvažuju, zda šůrovat nebo jít spát :grinning: , ale jelikož nevím, o to je noční vstávání, tqk by mi některý maminky mohly říct, že jsem pěknej polehoun, tož jdu na okna, vytřít, vysát, požehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No doufám, že k tomu poslednímu úkolu se už nedostanu :slight_smile:

Tož hezký víkendík všem. Četla jsem tu, že vyrážíte do Tesca pro plínuše. Ještě je tam ta skvělá akce těch jejich? Jsou bezvadný a byly 3 za cenu 2. Supr ekšn, taková bývá tak jednou za půl roku bo dokonce po roce. Jedu do tesca zítra, třebas seženu a ještě co se v Tescu vyplatí, je Somat do myčky, stojí asi 129Kč, tu u nás i 249Kč a to je rozdíl, že?

Tož kočky majtě sa, pak zas něco počtu,a le neni čas, kor jak vysvitlo sluníčko, jsme neustále venku, v cukrárně, na kávě, u kámošek, to víte, honička, ale nebojte, už brzy se taky nezastavíte a ždile v kavárnách a cukrárnách ani nevystydne a budete tam zas :sunglasses: Páček, mějte se sluníčkově, letím se kamarádit s hadrem a protančit odpoledne s koštětééééééééém :wink:
26. bře 2010 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tož Alfi jítá na koštěti a nebo po cukrárnách,tak snad se zase někdy potkáme.
Poslušně hlásím kočárek objednaný i s autosedačkou ,a taky matrace do postýlky na 10.6. složená záloha pak se jenom doplatí a dovezou nám to domů,taky komodu s přebalovacím pultem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jupí.Taky jsem si tam koupila odsávačku snoplíku na vysavač,jeden kompletek,bavlněné dětské tetra pleny balení 2 ks rozměr 90krát 100cm za 70kč a jsou s medvídkami.No měli tam tolik krásných věcí od kočárků,oblečení ,postýlek,hraček,kolíbky,no jen oči přecházeli.A je to takový kousek,akorát jsme se museli smát,protože jsme stáli 4 páry v řadě a všichni jsme se ptali,že nemají nikde žádnou reklamu a že jsme se všichni o nich dověděli až v Brně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
No hned jsem klidnější,zase o starost míň.
26. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Jé dneska nakoukla Májinka :wink: Jak pak se máš pořád v jednom kole jak je vidět a vím že máš pravdu jak se mimísek narodí tak není tolik času a hlavně je tolik kamarádek tak má člověk každý den nějaké rande :grinning:
Kasi tak už nakoupeno :wink:
Leni a co ty nechala jsi něco v tom Tescu :wink:

Janičko a co ty jak se cítíš :wink:

Já dneska měla lítací den jeli jsme k mým rodičům a potom za manžovou mamkou do nemocnice a pak ke kámošce na kafíčko a před chvilkou jsme dorazili domů :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Berušky nikde nikdo jdu se koukat na telku :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
26. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc a krásné sny. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ráno, milá vráno, no toto? Tu nikdo. Je tu nějaká povolená morálka, ajk vás člověk nehlídá, už by to chrnělo do samýho poledne. Dupy hore a datlovat, už je bílý den!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tož se tážu, o jakém obchodě je tu řeč, kde Kaša nakupovala a nemá reklamu? Neznám, nevím, nebyla jsem tam :astonished:

Jdu si vyfučet palici, abych ten den přežila :slight_smile: a frčíme do jihlavy. Je tam nějakej den s proměnou, nechám se v něco proměnit :grinning: a pak přehlídka jarních hadříků a táááák, tak pokoukáme, pokoupíme, projdeme se po městě...

Tak páčko prdky, užijte si sobotu, vypadá zase sluníčkově, ikdyž vyhrožujou deštíčkem, že? :sunglasses: Peču v peci bábovečku, myčka domývá, pračka dopračkovala, je čas se jít věšet, ale až po vyfoukaný hlavě, s ručníkem po ránu nikoho na balkoně děsit nebudu, nebojte :wink:
27. bře 2010 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Ahoj Máji bábovka jé tu bych si dala ale nesmím :frowning2: Nevím jestli jsi dočítala Karolka má pozitivní testík pořád špiní tak moc odpočívá v pondělí jde na krev :wink:
27. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Dneská máme náročný den Péta jde za chvilku k tátovi a mi půjdem z manžou předělávat její pokojíček dostane novou postel patrovou a tak se musí předělat celý pokoj ještě o tom neví zítra to bude mít jak překvapení :wink: U nás je pod mrakem tak uvidíme jestli vysvine sluníčko :unamused:
27. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Krásný den všem,hlavní pozdrav letí opět Karolce,hezky odpočívej,nožky hore ať v pondělí hlásíš jenom dobré zprávičky,stále držíme pěstičky.
Alfi tak tedy upřesňuji,jde o obchod SAMBABY na slezské Ostravě o kterém jsme se dověděli na veletrhu v Brně,a je tam opravdu obrovský výběr,mají i internetové stranky ,tak můžeš kouknout.Ta prodejna má rozlohu 800m čtverečních,takže ten výběr je tam opravdu veliký. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci tak ať se pokojíček podaří.A Peťka je hezky překvapena. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No my vyrážíme do obchůdku a pak jsem Peťu ukecala a jedeme se kouknout na Ostravskoslezský hrad na velikonoce na hradě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A pak rovnou k našim ,tak páček shledáček večer. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Kasi tak hezké pokoukáníčko na hradě :wink:
Huš jsem sama bez dítka ex už si jí odvezl manža ještě spí a já se nudím asi ho půjdu nenápadně vzbudit :sweat_smile:
27. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Krásné sluníčkové ránko všem :slight_smile:
Máji ty jsi pilná jak včelička po ránu :wink: Všechno dokonale funguje a ještě k tomu když je malá hodná ne? No ideálníííííííí :dizzy_face:
Jinak bábovici můžeš poslat, máme rádi :wink:
Luci ahojda. Jste si naplánovali taky docela nabitý den co? Předělávat pokojíček pro Peťulku, hmmm já bych taky chtěla :slight_smile:
No a my jsme teda včera nakoupili úúúúplně fšecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo to pěkně náročné, ale zvládli jsme to. Plíny Huggies co byli v akci v Tescu byli jen od 7kg nahoru, takže s těma jsem nepochodila. Vzala jsem ale prckovi 2-5kg Pampers Premium a pak 2-6kg Pampers mega mack. Komplet všechnu kosmetiku, vše z lékárny, novou vaničku a přebalovák, pro mě věci do porodky, kolotoček nad postýlku, lahvičky, krásnou španělskou deku do kočíku, oblečeníčko, ještě jedno povlečení i s prostěradýlkem, pecičky na pupík, dudlíčky :dizzy_face: .....no prostě fšeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne mi ještě aji přivezli postýlku s komplet vybavením, zavinovačku, spací pytel, osušky...... snad prostě všecko. Takže už jen přijede za týden kočárek a už si budeme jen kupovat to, co nám spadne do cesty :dizzy_face: V každém případě to bylo pěkně náročné a večer jsem padla úplně k.o. :sweat_smile: Ale šťastná z těch krásných věciček. Pořád na ně chodím nahlížet do skříně, abych se přesvědčila, že to nebyl sen :sweat_smile: Až bude chvilku čásek, tak nějaké věcičky vyfotím a hodím do albíčka :wink:
27. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Karolko holko, myslím na tebe :slight_smile: Doufám, že je všechno v pořádku a hezky odpočíváš! Pěkně se nechej obskakovat od manži a kobzolka, aby jsi měla tu největší pohodičku :dizzy_face: A trpělivě na tebe a tvoje zprávičky budu čekat :dizzy_face:
27. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Leni tak už jste vše koupili to je super. Mě když se někdo zeptá co ti ještě chybí tak říkám chybí mi už jenom to miminko :wink: Taky se chodím dívat na ty vypravné věcičky do komody a pořád je přebírám a koukám na ně a říkám si at už je Honzula na světě ale vím že u mě mu je nejlépe :wink: Jakou jste nakonec koupili kosmetiku?
27. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Vzala jsem Niveu...šamponek, olej, mydýlka, na pusinku a zásyp na prcku Batole. Taky od Avirilu olejíčky. Vůbec jsem nebrala ty šíleně drahé. Ctěla jsem Sebamed, ale ty ceny teda rozohdly. A navíc kdyby malému nevyhovovala, tak mě to nebude tak štvát. Ještě teda chci koupit chůvičky, ale ty už vezmu asi tady nebo na aukru.
27. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Leni já taky kupovala tu levnější řadu protože co když bude na tu drahší alergický a mě budou štvát ty vyhozené prašule a já si myslím že batole bude dobrá řada já mám od nich taky výrobky koupené :wink: Chůvičky si kup na aukru výjde to lejněji a taky poslouží :slight_smile:
27. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Holky zprávička od naší Janičky čárka sílí akorád jí zkolila střevní chřipka :frowning2: Moc na tebe všechny myslíme :wink:
27. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Jsem tady sama přeji vám dobrou chut :wink: Já už jsem pojídle uvařila jsem kuře na paprice a těstoviny a ze včerejška nám zbyla drždová polévka :slight_smile: Jdu si lehnout manža předělává pokojíček Péti a mě tam nechce prej mu do toho moc kecám :grinning:
27. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Teda všici venku, jen já zase hnípu doma :wink: Dneska jsem si udělala další testík a jsou tam pořád // a dokonce silnější. Takže se snad usmálo štěstí. :slight_smile: Jinak od čtvrtka mě skolila žaludeční viroza, tak jsem si uspěšně telefonovala ze záchodem :frowning2: Jestli toto ti bobce přežijí, tak to jsou fakt bojovnící :wink: Jdu zase hajat, nejsem pořád v šuse :wink: Tak papa, v pondělí zahlásím HCG :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Berušky dneska jsem tady sama a je mi smutno :frowning2: Pokojíček hotový a ted jsem za odměnu upekla manžovi buchtu :wink:

Janičko odpočívej už se těším na pondělí na tvé HCG jsem zvědavá jak bude vysoké kolik bojovníčků se chytlo a pustí až za devět měsíců :wink:
27. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Holky jdu se ospršit a zalehnout k televizi šíleně mě bolí záda manža mi dneska dokonce udělal masáž :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Dupééénky, jsme teprve doma :grinning: , to vám byl den, teď už je mi hej :sunglasses: Taky jsme pokoupily, máme plínuše, v Intersparu maj akci, při koupi 3 balení je cena za jedny 159Kč, to je super, jsou to Sleep and Play, v porodce jsme je pročůrávaly,ale asi to bylo tím, že byla malušká a tolik je neměla upnutý, nyní nám vyhovují a heřmánek nám dělá dobře na prcku :wink:
Odpoledne tam byl Peter Naggy, tož jsem si s Áňou potančila a popěla, pěkné to bylo. Láska je s nami, buďme s ňooooooooooooooooou :grinning: , Kristýnka by mala dněs, o dva roky dlhše vlasy :slight_smile: , kráááááása.
mamka mi koupila i mikču, na obídek kačenku s bramborovym knéédlem a červeným zelíčkem, holky to byla žranice, já tu kachnu můžu mít pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ten špíček.
Jo a ještě máme trumpetu, takovou tu umělohmotnou ohebnou, no měly jsme ji taky, jako dětičky, naštěstí dítě ještě neví, na co to je dobrý, až zjistí, odeberu :grinning:

No a hlavně tedy, Karolkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, fandííííííííííííííííííííííííííííím Ti, mám radost, drž se!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou nocku všem. A jdu juknout na tem obchůdek v Ostravě.
27. bře 2010 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás je zamračeno aji pršelo ale už neprší dneska musíme odvezt tu starou válendu na zahradu a vůbec se mi tam nechce :frowning2: Včera jsem vložila nějaké nové fotky tak se koukněte :wink:
Máji tak jste si zatancovali to je paráda :wink: To bude u vás veselo jak se Áňa naučí do té trumpety foukat :grinning: Tak říkáš že plínuše jsou super taky jsem si je koupila ale v Tescu jak byli v akci taky stály super 150 balík a ještě v něm bylo něco grátis :slight_smile:
28. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Krásné dobré ranko,tady se dneska ještě vyspává,no jo to je ten posun času co?
Včera na hradě bylo super,plno stánečků ,krásný program,všude plno dětí,a hlavně ještě svítilo sluníčko,dneska už tam mají škaredě.Tak jsme pokoupili nějaké drobnosti,užili si to a pak jeli odpoledne k našim.Tam jsme byli až skoro do 20hod.A večer jsem koukala na týtý. :slight_smile: :slight_smile:
Karolko tak super zprávičky,tak stále držíme ty pěstičky a už se těšíme až zítra zahlásíš HCG. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak hezky odpočívej a hýčkej broučky. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak zdravím všechny sluníčka,naše snažilky čekatelky a těšíme se až půjdete holky do boje hned po Karolce.
Věrušce přejeme ať brzy najde toho pravého prince na bílém koni a následuje Reginku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Také zdravím naše maminky s miminky a posílám hubánka broučkům.
No a nesmím zapomenout taky na nás těhulky,prostě všem krásnou neděli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Jé ahoj Luci tak jsem koukala ,že šamponek aolejíček máme od Bubchenu stejný,jinak já více kosmetiky zatím nemám,musím ještě dokoupit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Kasi šampon a olejíček jsem dostala od manžové dcery zbytek jsem si koupila sama. Ještě mám od Batole olejíček ale ten jsem zapoměla vyfotit. Manža říká že malý má více věcí než on komoda je plná a to mám ještě zpoustu věcí u sebe ve skříni :wink:
28. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Takže včera bylo super musím se jet taky někdy podívat na ten Ostravský hrad ještě jsme tam nebyli a to tam moje známá vlastní ten obchůdek ze suvenýrama a stím vínem :wink:
Ještě dneska něco nefotím včera mi došli baterky musela jsem je nabít :angry:
28. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
To jo ,je tam super,ale je to o to hezčí ,když je tam zrovna nějaká akce,tak sleduj program co chodí na celý měsíc,a tam je i vždycky program na hradě,protože ,když je to spojené s nějakou akci ,tak je tam vždy skvělý ráj pro děti.Klidně bychom si příště mohli dát na nějaké akci sraz na hradě. :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
No nic jdu žehlit další věcičky pro Vojtíška co jsem dostala od kamarádky,a pak jedeme k babi na oběd.
28. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.