• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak se mějte krásně,jedeme k babi na obidek. :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Berušky kde dneska jste je tady smutno :frowning2: Já se dneska nudím záda mě bolí čím dál tím více manža poctivě masíruje :wink:
Za chvilku se mi vrátí díkto od tatínka včera byli kupovat nějaký dárek Pétulce k narozkám a měli aji nějakou oslavu tak jsem zvědavá Péta bude zase plná dojmu už ted mě bolí hlava :grinning: A to ještě neví že má předělaný pokojíček to bude určo v šoku :confused:
28. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Holky Péta byla nadšená pořád chodí a říká pokojík je úžasný máme s manžou radost že se jí pokojíček líbí :wink: Od tatínka si donesla zpoustu dárků zase ze sebe udělal granda :angry: Hlavně že dluží peníze a já díky němu taky :frowning2:
28. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Karolko moc na Tebe myslím :wink: a sleduju Tě neboj :slight_smile:
Holky moc na Vás myslím a přeju těhulkám pohodové těhulení a snažilkám...................úspěšné pokusy :slight_smile:
Čtu Vás ale co psát :wink: jsem šťastná :wink: Majdulka je hodná,denně je tak olíbaná,že už je asi ze mě hotová :grinning: a Terka moc pomáhá :wink: takovou chůvu bych přála každé. :wink:
Práce dosti,zastavím se až večír ale jsem spokojená.Od 10.4. jdu do práce ale jen soboty :wink: i na to už se těším :slight_smile:
Mějte se a MVR moc :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahojki tak už jsme doma,obidek výborný,pak jsme ještě koukli u babi na exibici v krasobruslení,teď jsme byli ještě pro plinky v tesku,Ty hugies v té akci.A koupila jsem si i 2 balení těch nejmenších 2-5kg. :slight_smile: :slight_smile: Tady už má Vojtíšek pár hadříku připravených nažehlených. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Luci vlož fotečku Petiného pokojíčku jsme kelišky zvědavé.
28. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Teda Peti ty jsi drak to už jdeš zase šmikat.A Majdalenku budeš vozit sebou a učit ji hned v peřinkách. :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Vložila jsem nové fotečky.A jdu se rozloučit a natáhnout se k televizce. :slight_smile: :slight_smile: Dobrou noc a zítra držíme pěstičky Karolce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky kobylenky :slight_smile:
Zdravím všechny a hlavně naši Karolku :wink: :dizzy_face: Držím pěsti na zítřek!!!!!
Celý víkend jsem gruntovala po malování.... Teď už jsme v Praze a jsem totálka hotová :fearful:
Petjúnko, ty už jdeš do robotky? V sobotu by se mi teda nechtělo :unamused: Tak ať ti to dobře šmiká :grinning: a Majdalénku olíbávej, co to jde :dizzy_face:
Dobrouuuuuu :astonished: všem
28. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje :wink:
Marti ahoj o víkendu se má odpočívat a né takhle makat :frowning2: ale když se musí tak se musí :confounded:
Kasi hezké fotečky.

Janičko na tebe myslím pořád a na dnešek tfuj tfuj tfuj tfuj :wink: Potom hned písni jak jsi dopadla já vím že na jedničku :wink:
29. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
Krásné ráno a skvělý start do nového týdne.
Hlavně už od rána držíme pěstičky Karolce,sluníčko drž se.Moooooooooooooooc na tebe myslíme.
Luci ahojki ,tak co nového po víkendu.Já jedu dneska do práce s lístkem na peníze. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak tu pak budu až odpoledne. :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
No to se bude dneska cestovat,chytla jsem průjem z toho magnosolvu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Leni kde ty se nám touláš včera jsi tady nebyla a dneska taky ne jsi v pořádku :wink: Kasi jdu si koupit magnosolvu taky se potřebuji pořádně pro čistit :sweat_smile: Já povez lístek až ve středu nebo ve čtvrtek je dost času :wink: Kde máme zbytek kobylince moc mi holky chybíte :frowning2:
29. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojte dupky. :slight_smile: Te´d jsme přijeli z Ostravy, je tam objížďka, takže cesta trvala jak týden před výplatou :grinning: Krev budu vědět po 14 hodině, tak zahlásím. :wink: Nešpiním, nekrvácím, tak byla sestřička trochu v šoku, že se nechlubím, já jsem fakt klidná jak želva :confused: Jdu si pinknout, jsem nějak unavená :dizzy_face: Berušky, moc děkuji, že na mě myslíte :wink:
29. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Jo, Peťka huž jde pracovat :slight_smile: Tak to holka nepřežeň, ať si něco neuženeš a neonemocníš :wink:
29. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Jani ahojda už se těším jak záhlásíš HCG určo budou aspon dvě ale jeden bojovníček bude taky stačit :wink:
29. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Krásné ránko všem:slight_smile:
Luci neboj, jsme v pořádku:slight_smile: Sobotu jsem trávila u našich a včera byl prací a pečící den:slight_smile: Zase mě ten můj chlap naštval, tak máme trochu tichou domácnost :angry: Navíc teď, když jsem nějaká přecitlivělá a bulím za kraviny :sweat_smile:
Karolko holko myslím na tebe a ve 14:00 budu čekat na tu výšinu HCG :dizzy_face: Prostě jsem se nemýlila :wink:
Kasi ahoj
Jo a vložila jsem pár nových foteček, tak kukněte. Až poperu ty zbylé pytle, tak dodám další :grinning:
29. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Vožila jsem vám tam jednu fotečku :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Karolko no to je jasnééééééééééé :slight_smile: Moc hezké testíčky, to musel být šok že? Já se uplně strachy třepala když mi ty lajny vyskočily :grinning:
29. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Jani čárečky jsou krásně vidět jsi naše těhulka hurá :wink:

Leni manža tě naštval a ty bulíš to znám to jsou ty hormony :frowning2: Jo kolik máš těch flašek nemohli jsme se s manžou dopočítat :grinning: jinak výbavička super :wink:
29. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Holky ted jsem vytočila manžu říkám mu lásko nevím včem půjde Honzula s porodky a on na to má plné skříně a on nemá jít včem jít z porodky já říkám nemá tak začal kopat a říká v tom může jít a já na to v tom mu bude teplo a pak našel další a já říkám v tom mu bude zima jo u nás bude ještě veselo :grinning:
29. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Hihihi Luci, ale to je jen ten základ, zbytek je ještě pořád v pytlech :grinning: Čeká mě ještě hodně prádla :grinning: Jinak já jsem mu koupila celou takovou sadičku do porodky. Je tam bodíčko, dupajdy, kabátek, čepička a vzala jsem bílou...je neutrální. Peřinku nevím jestli budeme brát když ho ponesu ve vajku. :sweat_smile:
Luci s těma chlapa je to vážně kříž, hlavně když mají oni pravdu a nebo když se jim nechce nic dělat :angry:
29. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Leni já mám pro malého taky sadu je to overal bodíčko čepička rukavičky a papučky ale mám strach že mu v tom overalu bude teplo a nebo jenom v bodíčku zima no uvidíme možná že mu ještě něco hezkého koupím v tescu kámoška říkala že nevíco malému koupit tak jí řeknu at mu koupí něco takového :wink: Peřinka se moc nenosí domů pojede jenom v jajku. Já jedu k rodičům v sobotu tak budu třídit věci po petulce jestli se bude něco hodit malá měla vše ružové a málo bílé no uvidíme nějak to proberem :wink:
29. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jasně, uvidíme jaké bude ještě i počasí.... :grinning: aby nebyl mráz :grinning: No já jsem mu koupila i ty tenké rukavičky, aby se neškrábal. Jinak jak jsem tak kukala na ty pytle s těma hadříkama, tak taky ještě možná něco vyřadím :wink: Od něčeho je i tolik druhů, že je nevynosíme :sweat_smile: Peřinku si možná koupím ještě jednu takovou tu obyč, páč mamka mi dá ještě nakulmovat takové ty s krajkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý to musí být! Když budou na něj čumět babky na dědině :grinning:
29. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Leni já mám taky jednu peřinku ale nevím jesti jí budu používat v léte mu v ní bude vedro a na doma mám rychlozavinovačku. U péti jsem jí používala jenom doma aby se mi lépe nosila a ted nevím já jí vyperu a uvidím :wink: rukavičky jsem taky koupili když byli slevněné bílé a dvoje byli za babku taky si říkám aby se něškrábal. já to taky proberu a hodně asi nechám napůde páč růžové na venek mu nedám jo k našim na zahrad to bude stačit tam je mi to jedno :wink: A co se týče počasí no uvidíme aby jsem nebrali sebou zimní kombinézu :grinning:
29. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
jj mamka má právě doma těch zavinovaček 8. Některé jsou na zimu s péřovým vnitřkem a některé jsou na jaro/podzim s filcovým vnitřkem. Pak má nějaké ty rychlo jak říkáš ty. Takovou si vezmu asi taky ještě jednu domů...bude se hodit. Když se poblinkne, tak se dá v poho vyprát. Ségra měla taky holku a kluka, takže tam mám taky něco do růžova. Ale jak říkáš na zahradu k našim to bude dobré :wink:
No mluvím o blinkání a poblil se mi tu kocour :angry: Já se asi picnu! Jestli mě neštve manža, tak kocour! Už ať je malý venku a já budu s kočárem celý den cestovat a budu mít klid! :angry:
29. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak bobulky, HCG mám 426, na sonop jdu 9.4. :slight_smile: Leni tobě patří velký dík, bo jsi mě nakopla, já jsem to fakt vzdala :wink: Všem ostatním za podporu :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Karolkooooooooooooooooooooo mocinky gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já tomu prostě věřila a ono se to splnilo :dizzy_face: Jsem hrozně šťastná a přeji ti, aby jsi měla další průbeh naprosto bez komplikací a brzy měla broučínka v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky kobylky
Janičko no to je krásné čísílko, gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Janičko moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a přeji at je vše v pořádku a ty máš v náručí svého maličkého kobzolka :wink:
29. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.