• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky jdu si lehnout celý den mě bolí bříško zítra půjdu k doktorce mám strach at je malý v pořádku přestě to samé jsem měla když jsem čekala své první miminko :frowning2: Možná jenom plaším ale raději si k ní zajdu :unamused:
29. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
Luci dneska je nějaké špatné bio, protože mě pobolívá taky :unamused: Spíš mě dost táhne a tvrdne, ale to je tím, že zase rosteme. Neboj, určitě bude všechno v pořádku. Jo a v telce říkali, že je modré pondělí.....nejhorší den v roce :angry: tak je to i tím :wink:
29. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Leni asi máš pravdu mě bolí bříško aji pro to že nemůžu kakat v sobotu jsem upekla buchtu s borůvkama byla dobrá ale ty následky tak piju magnésii a jím magnézko prášky snad mě to povolí a když né dám si čípek kašlu na to nebudu se trápit :angry: péta měla úkol z matiky počítala ho 2hodky a ještě blbě a já pak sní no moje nervy bulela jsem jak kráva od nervů ona taky že jí to nejde po 3hodinách to snad pochopila :frowning2: Takže stím pondělím něco bude :angry: A malý dneska kope nějak víc než jindy to je taky nezvyklé :sweat_smile:
29. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojki tak v prvé řadě gratuluji Janince.Tak hezky broučka hýčkej,a odpočívej.Super,pěkně jsem si pobulela jak mi to Lucinka řekla.
Jinak dneska je nějaký zvláštní den,protože Vojtíšek se chce dneska celý den prokopnout snad už ven,tak silné pohyby jsem ještě nikdy neměla. :slight_smile: Už jsem dost unavena jdu se natáhnout ,zítra se ozvu.
29. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Berušky jdu spinkat dneska je to hrůza ty kopance to je asi nějaká erupce na slunci to není možné :sweat_smile: Přeji vám dobrou noc krásné sníky :wink:
29. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
To jo,to určitě budou erupce ,Vojtíšek se snaží taky prokopnout ven. :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj kobylkyyy :slight_smile:
Karolko, gratulace k HCG! Jupíííííííí :slight_smile: :wink: :slight_smile: :grinning: Jaro začíná a to še muší těhuliiit! Hodně štěstíčka a ať vše probíhá, tak jak má.
Poslušně hlásím, že ségra si zítra píchá první včelku :slight_smile: a kolem 19.4. kontrolka, tak nám držte, prosím palečky. Moc je potřebujeme.
Dobrou nočku :slight_smile: a zítra ať ti malí fotbalisti odpočívají :slight_smile: Asi už hrají jarní fotbalový mač, ne? :grinning:
29. bře 2010 ve 23:58  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:

Marti ahoj tak držíme vše co máme at to výjde :slight_smile: Moc to tvojí sestře přeji :wink:

Holky jedu k doktorce není mi dvakrát dobře :frowning2: doufám že to nebude nic vážného :frowning2:
30. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Lucinko tak držím pěstičky ať je vše v pořádku.
30. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Marti určitě budeme držet pěstičky ať vše vyjde a sestřička se přidá k nám těhulkám.
30. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Luci doufám, že to nic nebude! Určitě to chce víc odpočívat a být co nejvíc v klidu. Čekám na zprávičky :wink:
Kasi ahoj.
Marti sestře budeme držet palečky a už se těšíme na další těhulku :wink:
30. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojki Leni.Taky doufám ,že bude Lucinka s Honzulkou v pořádku.
30. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Leni a jak se máš ty dneska.
30. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Luci, nestraš. :frowning2: Snad to není nic divokého :unamused: Držím ti palce a čekám na zprávičku, určitě bude všechno v pořádku :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahojki Jani ty taky hezky odpočívej a pupíčkuj ať se brouček hezky zabydlí. :slight_smile: :slight_smile: .
30. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Kasi, mě to ležení nebaví :wink: Sice jsem ráda, že si ráno můžu pospat, ale pak se den strašně táhne :frowning2: Hlavně myslím na Lucku, snad to je jen nějaká blbost a brzy bude v pořádku :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Holky to bylo špatné bio! Byl úplněk, modré pondělí...nejhorší den v roce a navíc tady bylo i hnusné počasí. Zřejmě to na nás všechno působí :angry: Doufám, že bude Luci v pořádku a bříško je jen podrážděné. Taky na prd je to, že nám nemůžou dát žádné léky, které by ulevily. Spíš posílají na ty kapačky a to teď už na Ginipral nebo tak nějak se to jmenuje. Byla se mnou kamarádka na pokoji a mě dávali magnézko v kapačkách a jí už to druhé. Prý od 25tt můžou, ale nic víc :rolling_eyes: jen čekat co bude.
Karolko mamčo jak se dneska máš? Všechno ok? :wink:
Kasi zatím je to dneska lepší než včera. Asi jsem si natahla bříško při věšení prádla a pak jsem velkou kopu zrovna vyžehlila. Nějak mě všechno moc unaví a pak tvrdnu o 106 :angry: Ale malý kopká, tak jsem v klidu :wink:
30. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Leni, jde to :slight_smile: Pravidelně v noci mě začně hodně bolet podbřišek a je pravda, že k večeru břicho cítím, ale přes den ani nevím, že se brouček uhnízdil :wink: Zatím nic nedělám, mám strach, jen tak polehávám, posedávám a nudím se :grinning: Trochu brouzdám po těhu oblečení, ale ani nevím jakou velikost si objednat a ty ceny jsou příšerné :wink: U malého jsem přibrala 30 kilo, tak se to doufám nebude opakovat :grinning:
30. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Hihihihi ty jo 30kg :grinning: tak to je mazeccccccccccccc :grinning: :grinning: :grinning: Já doufám, že nepůjdu dál jak do 12kg, páč i tak jsem jak malá koule a víc bych snad ani neunesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co se oblečení týče, tak jsem toho moc nekupovala. Mám 3 těhu kalhoty - 1x lacláčky a 1x riflíky na knoflíčky a 1x jemňounké mašestráčky s úpletem na bříško. Všechny jsou super a určitě mi budou stačit až do konce těhu. Navíc teď už bude pomalu teploučko, tak to vidím na 3/4 kraťásky :wink: Pupkatých halenek mám taky pár a teď si chci objednat trička s těma nožičkama :dizzy_face: Jsou moc hezké a stojí 250,- Všechny věci jsem koupila na aukru a jsem 100% spokojená. Jinak bříško jsem vážně cítila skoro až do 4. měsíce, takže to chce hlavně klid a žádné nervíky! :wink: Hlavně si to bobku užívej a hýčkej pupík :wink: Jsem hrozně zvědavá kolik se jich zakouslo :dizzy_face:
Holky volali mi z obchůdku, že tam máme kočárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak odpoledne frčíme pro něj :dizzy_face:
30. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Já taky doufám,že vše bude v pořádku,a Lucinka se brzy vrátí domů.A poví nám,že jsou v pořádku.
Jani mě to za začátku taky moc nebavilo doma,ale neboj ono to strašně rychle uteče a za chvilku začneš pomalinku chystat věcičky pro broučka nebo možná broučky dva,a to už pak utíká rychle.Já jsem taky cítila bříško až začátkem 5 měsíce.
No stěmi kily doufám,že to půjde takhle dál,a že taky přiberu max 10 kilo,mamča se mnou přibrala 6 kg a jak šla z porodnice tak byla na původní váze.To bych taky chtěla.Zatím mám navíc 3 kg,a to jím pořád,ale je fakt,že nejím to sladké a salámy a hodně omezeně rohlíky to jsou věci co mi teď moc nechutnají,takže asi proto moc nenabírám,jsem ráda,protože tím,že jsem doma tak je míň pohybu,a já jsem byla zvyklá z práce denně nachodit tak 20km,a to teď určitě nenachodím,ikdyž se snažím chodit každičký den na procházky. :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky tak už jsem zpátky vše je ok dostala jsem magnosoft musím více odpočívat ak dyby něco okamžitě mám naklusat k doktorce zavřená jsem ok :slight_smile: díky že jste na mě mysleli :wink: Jdu si vás dočíst a za hodku jedem pro Pétu a jedem k mým rodičům tam si sednu na lavičku a budu kynout :grinning: Zatím mám hore 6kg to jde Jani těch 30 nechci to muselo být strašně moc :frowning2:
30. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Jé Leni tak to je super,my jsme domluveni na ten kočárek až na 10.6. bude tam už dříve,ale nechavají ho tam všem až do porodu.Tak jsem vcelku ráda,jinak by jsme ho museli dát k mamce.
30. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Jé to je super Luci.To si nám udělala radost.Tak odpočívej a válej šunky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Kasi nám to taky nabídli, ale my ho dáme k babičce a tam bude čekat :wink: Nechci ho nechat v obchodě :unamused:
Luci to jsem ráda, že jste ok :wink: Hlavně odpočívat a nic nedělej ty šišo :grinning: Pěkně se nechej obskakovat!!!
30. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jani neboj on ti to tak uteče a budeš mít broučka u sebe mě se to napřed taky vleklo a ted to letí to je hrůza :wink:
Leni včera byl asi opravdu blbý den a v noci jsem chytala takové křeče do levé nohy no hrůza až jsem brečela bolestí a nešlo to zastavit ta křeč a to jsem měla 4x po sobě :frowning2:
Holky jdu se zbalit a za chvilku vyrážíme směr Péta vyzvednem jí ve škole a jedem k mým rodičům :wink: Večer mě tu máte jak na koni :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Leni já nc nedělám pořád sedím u počítače nebo ležím u telky a sem tam jdem do obchodu. Ale včera mě Péta vytočila ohledně matiky a myslela jsem že umřu jak mi bylo chujovo bojovo :angry: A dneska jsem byla na velké a hned je mi lépe :grinning:
30. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Tak vidíš, nakonec tě tlačil bobek :grinning: No, ale ono stačí, že se trochu unavíš nebo i to jak jsi měla bojovku možná pomohlo :sweat_smile: Hlavně, že je všechno ok! My frčíme za chvilku pro kočík a budu taky až večer :wink:
30. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Tak to je super Luci třeba to byli i zaražené větry. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Já se jdu natáhnout po obidku a pak půjdu na procházku je tam krásně. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Luci, tak to mi spadl kámen ze srdce :slight_smile: Je fajn, že je ti dobře :wink:
30. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.