• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky kobylky,
dlouho jsem tu nebyla a tak vůbec nejsem v obraze ...hlavně co Karolka??? Jsem na ni myslela a sice jsem prolítla pár stránek dozadu a nic jsem nenašla :unamused:

koukám ale že těhulím skáčou ty týdny rychlostí blesku :slight_smile: to je dobře,uteče to jak voda ...a snažilky šup šup taky těhulet :wink: a maminky doufám že dítka nezlobí :wink:

my dneska byli na tříměsíční prohlídce a dr. byla moc spokojená se vším, máme 62cm a 5450g :dizzy_face: zdravíme všechny tetky :wink:
30. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahoj Katy tak malá roste ak z vody :wink: a co je hodná v noci hezky spinká? A co se týče Karolky Janičky naší milované tak je těhulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 9.4. jde na UTZ :wink:
30. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahojda, jsme zpět :wink: Tak kočárek je doma u babče a jsem hrozně spokojená. Barvička se mi líbí ještě víc než na tom ukázkovém. Skládání je lehoučké a hlavně jsem ráda, že jsme vzali to vajo. To co mám doma zůstane do autí manži a tohle bude kočárkové a do mojého autí :wink: Tak teď už jen ať mrňousek nezlobí a vykulí se mi tehdy, když už bude smět :wink:
Katy ahoj mamčo. Tak to malá roste naprosto ukázkově :wink: Ty zníš taky spokojeně, tak co víc si přát :wink:
30. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Leni tak kočík už je u babči tak to je super už ti opravdu chybí jenom malý neboj už bude brzo venku a budeš se mít ským muckat :wink:
Holky dneska jsem hlídala vnučku Péta byla nadšená říkala maminko ona je hezká taková malinká hlídala jsem jí asi 30 minut před obchodákem ale byla super :wink:
30. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
No vidíš Luci už si to pěkně oživuješ v paměti :wink: Tady žádné mimčo nemáme v rodině, tak se musím těšit jen na to naše :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už si tak říkám, že kdyby to bylo kolem toho 36tt, tak budu moc spokojená. To už nechávají mimča tady v porodce v inkubátoru. Teda podle toho jak jsou na tom :wink: Jinak bych musela do Brna a to je pro nás 60km :frowning2: Takže se budu modlit, aby byl malý hodný a vydržel :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Malá celou dobu spinkala ale i tak to bylo super vozit kočárek :wink: Já bych to brala kdyby šel malý ve 36týdnu to nebude aspon takový veliký a už nemusí být v inkubátoru pokud je vše ok :wink: poslední dobou mě šíleně bolí pod prsama to jak se mi napíná kůže to je děs jak to někdy bolí až špíte mamka mi dneska říkala že měla to samé že to bylo nepříjemné :frowning2:
30. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
No jo, já už jsem dneska byla taky naťuklá s tím kočárkem když jsme jeli z obchůdku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby to bylo :dizzy_face: Mě teda bolívají spíš úpony a kyčle :stuck_out_tongue_closed_eyes: A do toho tvrdneme o 106, ale do nemocnice už nejdu dokud to nebude nezbytně nutné. Stejně mi ty kapačky pomáhají jen na chvilku a zůstat tam do porodu je představa totálně šílená :angry:
30. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Mě taky začalo tvrdnout o 106 a pod těma prsama je to někdy šílené :frowning2: No musíme to vydržet kdysy rodili na polu a pak šli hned makat a ted se moc hlídáme :angry:
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
No to máš pravdu, tak mi to říká moje babička. Prý děláš vědu :grinning: ale když se jí zeptám jestli jí tvrdlo břicho, tak ona ani moje mamka to neznají :frowning2: Dokonce ani ségře netvrdlo, tak já nevím čím to je :angry: Jak jsme vezli ten kočárek k bábině, tak jsem tam mluvila u baráku s kámoškou. Má 14 dní do termínu a je na 4 prsty otevřená :confused: Jsem myslela, že si dělá srandu a ona že ne, že už je tak dlouho, ale malá jí leží vodorovně od boku k boku, tak jí nedali ani kroužek na podržení :confused: Jsem na ni hleděla jak šiša :confused:
30. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
14 dní přenášet to už není normální a ještě když má malou otočenou tak blbě to už by měla jí na císař nebo ne :confused: Jsme opravdu zhýčkané , ale co ted je to to dobou :wink:
30. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Berušky jdu se koukat na ordinaci a potom půjdu spinkat :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Luci ona nepřenáší má 14 do termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj jdu taky na ordinaci, tak dobrou noc a spěte v leže :grinning:
30. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ranko,tak jsem vás holky musela dočíst,včera jsem se byla odpoledne projít,a pak pomoci ještě Lucince při vyklizení té herničky,tedy chlapi poodnášeli zbytky nábytku,my jsme zatím povysavali koberec a pak jsme ho museli nařezat na zhruba stejné velikosti,jak většinou jsou velké pokoje a smotat ho do ruliček a Lucka se ho pokusí prodat přes mimibazarek,nebo aukro,protože je skoro nový ,natahoval se v září.Taky jsme si koupili kousek do komory.Je takový světle zelený s oranžovými kopretinami,moc hezky. :slight_smile: :slight_smile: ,kdyby jsme neměli plovoučku ,tak si hokoupím i do ložnice. :slight_smile:
Katy tak Valinka krásně roste. :slight_smile: :slight_smile: Tak ji posílám hubánka.A přijdi zase brzy mezi nás.
31. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojki Leni,tak super,kočárek už je u babičky,tak to je fajn. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
No kde dneska holky jste,tady se dneska vyspává. :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Kasi já už jsem vzhůru od 630 ale měla jsem toho moc odvézt Pétu na bus zapnout myčku pračku a zajít koupit pirohy plněné masem už se na ně moc těším :wink: A to ještě píchám zase do prstu sbírám vzorky zítra jdu na kontrolu na cukr :wink:
31. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Mě už začínají ranní nevolnosti :angry: K tomu mě včera začalo popichovat na pravé straně břicho a píchalo to celý večer i v noci mě to budilo :angry: Byla jsem dost nervozní, bojím se mimoděložního :unamused: Ráno je to zase v pohodě :slight_smile: Jinak bych volala do Caru, co to znamená :slight_smile: Jinak už nešpiním a v noci spím celkem v pohodě :wink: Jdu klimbat k televizi, dopoledne vždycky prospím :wink: Katy, malá je kouzelná, vždycky ji zkouknu v albíčkách :slight_smile: Jinak vždycky obdivuji, jak jsi štíhlunká :wink: Mě taky břicho tvrdlo, taky si říkám, jak to dělali ženské předtím :slight_smile: Jo Leni já byla otevřená od 7 měsíce a taky mi nic nedávali, dneska je to jiné :slight_smile: A k tomu už muže rodit, i když v jejím případě to asi už bude císař :wink:
31. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Jani ahojda jenom hezky odpočívej práce ti euteče ted se hlavně šetři :wink: Mě taky píchalo ze začátku břicho a to ztoho že se mimísek pořádně zakusoval :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Luci, to si taky říkám, ale včera to bylo dost brutální, tak jsem si říkala, pokud to nebude ráno lepší, tak radši zavolám. Naštěstí to povolilo. Já si normálně vůbec nepamatuji, jak mi bylo u prvního těhulení, tak to ani nemůžu porovnat :slight_smile: Skleroza je hrozná :grinning: Jinak do příštího pátku se budu válet a pak uvidím :wink: Ať ti to zítra dobře dopadne :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Děkuji určo to bude dobré vysadila jsem sladké a jím tmavé pečivo a tak. já si taky moc nepamatuji své těhulení od Péti tak si říkám skleroza no hold už nejsem nejmladší :grinning: Už se budeš válet až do porodu :wink: Nebo pudeš do práce?
31. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Luci s tou prací nechci předbíhat :slight_smile: Chtěla jsem jít do práce 3 dny po Etu a nějak se to zvrtlo, nejdřív mi bylo blbě, pak jsem měla virozu, pak byl Kuba nemocný a pak zase já, takže najednou jsem zjistila, že jsem těhule. :slight_smile: Chci počkat do sona, v práci se bude malovat, tak bych tam stejně nebyla co platná a pak uvidím :slight_smile: Už radši nic neplánuji :grinning: Holky mi furt nadávají, ať neblbnu a nelezu do práce, ale doma se příšerně nudím :wink: K tomu ty omezené vycházky, no uvidíme, řekl slepý :grinning: Zítra budu na tebe moc myslet :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Jani máš pravdu nechej to konovi ten má větší hlavu :sweat_smile: Ono se to nějak vyvrbí no uvidíš :wink: Jdu vypít ten magnosolv snad ho nevybliju včera jsem měla co dělat aby nešel hned ven u Péti mi taky vadil
31. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko všem i když tady upršené :confounded:
Luci jsi jak pilná včelka ... totok hned po ránu :wink: Já jsem ráda, že z té postele slezu. V noci se kroutím jak paragraf, páč nám to už nějak nejde a nad ránem trochu zaberu. Takže ani nedokážu říct jestli jsem vyspaná nebo dobitá :grinning: Do toho malý řádil i nad ránem, tak jsem zničená jak Hirošima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko neboj, to je v pohodě. Já mám občas taky píchání ještě teď :angry: Teď budou nervičky do prvního ultr, ale neboj všechno bude jak má být :wink: Navíc u mimoděložního by jsi už pěkně krvácela :confused: Takže buď klíďánko, po utrouši dej ještě 20 na ouško a snaž se nad tím nepřemýšlet :wink:
31. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Jé tady už je živo,ahojki Jani ,Luci,já jsem tu nikoho neviděla,tak jsem se šla ještě přitulinkovat k Peťovi a bylo tulení ,tulení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jani raději to s tou práci zvaž.Tedy záleží jak těžkou práci máš. :slight_smile: :slight_smile:
Vycházky sice omezené jsou,ale o dopolede vždycky rychle uteče a odpoledne už můžeš na procházku,a večer to zase tak neprožívám,vždycky se dá říct,že se mi udělalo špatně ,tak jsem nestihla dojít domů.
Luci určitě ti to dobře dopadne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Jé ahojki Leni,malý taky řádil po ránu.A v noci to spaní taky stojí za prd.Ještě,že to jde dospat přes den. :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Jupíí,právě mi psal pán z ppl ,že nám dneska mezi 12-14hod doveze balíček z mamitati povlečení i smantinelem do postýlky. :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Holky už mám vše hotové navařeno vypráno umyto a ted jsem chcíplá a jdu si lehnout :wink:
Kasi tak to bude paráda povlečko bude doma :wink:
31. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Jo,jo už se těším.Nic jdu taky něco dělat,musím vytřít. :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojte kobylky všechny vás zdravím a chtěla bych opožděně pogratulovat Janičce k úspěchu a hlavně at vydrží a nepustí se.

U nás momentálně nálada na bodu mrazu ,podařilo se nám otěhotnět přirozeně i bez menstruace kterou nemám už pul roku ,bohužel to vydrželo 14dní pak přišel samovolný potrat a ještě mám velkou cystu tak lítám po doktorech,což není u mě nic nového. :frowning2:

Strašně vám závidím ty vaše bříšenka,tak o ně pěkně pečujte a mějte se krásně.
31. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Leontýnko ahojda to je mi líto že to tahle dopadlo a že máš cystu tak zase lítáš po doktorech to mě mrzí :frowning2: Posílám ti pohlazení na dušičku a drž se :wink:
31. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.