• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojki Leontýnko broučku drž se,a věř ,že se snad jednou dočkáte třeba malého zázraku a budeš taky břišánkovat,nebo že aspoň brzy vyjde ta adopce.Posílám pohlazení a věř jednou v zázrak,my stále věříme a držíme vám všem pěstičky.
31. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Brý večír dupky. Jsem vás málem nenašla, už nový název, z toho nepěknýho na neplodnost, no taky nechápu ale rozhodnutí, proč zrovna toto a ne snažilky, když jste tu většinou kulatý, že jo? No neva, hlavně že víme, kde se najdeme, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak tady už jsou kočíky, Lenča ještě minulý týden vybírala a už ho má, kaša zdobí postýlušku, jéééééé když já zdobila a pak chodila koukat do tý prázdný postýlečky a teď mi v ní právě padlo dítě, koukám, furt tu hejkala a najednou leží, sice hlavou na opačnou stranu a v podivné poloze,a le díky Bohu, že usnula, je to éro, fakt :slight_smile:
Taky jsme koukala na Valušku, to je už velká princeznička a těším se na červen, až začnete rodit další Kobylenky.
Leontýnka nakoukla, tak to nedopadlo zase? To je pech, drž se kočko.
Snad i zbytek Kobylek je v pořádku, ikdyž nepíšou a někdy juknou, aby jsme věděly, jak se mají.
U nás žádný novinky, pouze děláme indiána :grinning: , toť vše a zlobíme jak urvaný z řetězu, shazujeme ikeáckou židličku na krmení, vyhazujeme z poliček věci a zesilujeme DVD, právě se naučila zapínat a vypínat monitor dechu, prostě ji zajímá vše, kromě hraček. Stejně vždy vyhraje mobil nebo ovladače, ještě lžička je super a šuplíky, ovšem pak ty fialový prsty zavřený, to je taky paráda.
brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné dobré ráno,pozdrav letí hlavně všem našim snažilkám,kterým hlavně patří tyhle stránečky,a na které denně myslíme.
A věříme ,že zase brzy příjdou mezi nás,povykládat jak se mají co je nového v tom Belinčinem žižatkově,jestli Pavlík poslouchá,co nového v chaloupce u Andrejky,a co škola jakpak válčí,a taky co nového na prknech které znamenají svět,taky už tu dlouho nebyla Manetka jakpak se asi má,Leontýnce držíme pěstičky ať je brzy lépe.
Alfi podala zprávy o tom jak Ananásek objevuje svět.A to teprvé začne to pravé období mami a proč? :grinning: :grinning: :grinning: No je to sranda s dětmi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No a taky holky kdo jde další za cestou za mimískem po naší Karolce.Myslím ,že Belinka měla jít do Reprofitu k panu doktoru Macháčovi taky teďka někdy na jaře.
No u nás nic novýho,dneska se chystám prát povlečení a Peťu jsem poslala k paní doktorce,je nějaký marod ,tak ať si aspoň nechá něco napsat,a nešíří tady doma bacilky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojte kobylky,

Karolko tak veliká gratulka k // :slight_smile: jsem na Tebe myslela,že to máš skoro jak já jen trošku dopředu, takže na Vánoce už budete doma :wink:

holky tak nějak nestíhám, Valuška je super a už jí jde se přetáčet na bok :grinning: tady se vybírají kočíky a tak, tak musím přidat že jsem odvařená z nové kolekce Jané,kdybych neměla kočík tak jdu do toho :wink:
Máji tak Ananásek je dráček joo? no vždyť už jí bude za chvíli rok :dizzy_face: toto letí :confused:

zdravím moc snažilky a držím palečky , těhulky mějte se taky krásně a maminky užívejte si miminek :wink:
1. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
A taky krásné Velikonoce přejeme s Valuškou :wink:
1. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Hezké dopledne kobylky moje :wink: kontrolu má za sebou další 26.4. :wink: cukr v normě jenom posnídani trochu zvýšenou hladinu :frowning2:
Máji ahojda to je super jak malá objevuje svět napřed si říkáme at už to díkto lozí potom at už chodí a ted proč to hezky neleží v postýlce :grinning:
Katy ahoj malá je hezká taková šikulka okatá :wink:
Kasi ahoj

Zdravím všechny maminky těhulky a snažilky kterým přeji at se jim splní jejich největší sen který si přejou :wink:
1. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Ty brďo, zase nás někam přesměrovali :frowning2: To je jak u blbých na dvorku :angry: leontýnko, je mi to líto, po tolika letech se ti podaří 2krát otěhotnět a zase to je k ničemu :frowning2: Drž se beruško, myslím na tebe :slight_smile: Luci, to je dobře, že to dopadlo dobře :wink: Alespoň si mužeš nacpávat pupek :wink: Malý má prázdniny, tak jedeme do města a pak ho nechám u babičky, ať si to užije :slight_smile: Máji, co bys chtěla, přece nebude si hrát s těmi hračkami, co ci s nimi hrajou všechny děti :grinning: Jinak teď máš tak na 2 roky to nejkrásnější a přitom nejšílenější období. :wink:
1. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojki,tak super Katy ,že už je malá taková šikulka.A máš s ní jen a jen radost,taky už se moooooooooooooooc těším až bude červen a my se těch našich zázraků dočkáme.A doufám,že nás budou brzy následovat naše holky zlaté-Andrejka,Belinka,Leontýnka,Manetka ,Věruška,a že se svezou na těhu vlně s naší Karolkou.
Taky přejeme všem krásné velikonoce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No nic jdu žehlit. :slight_smile:
Luci gratulka k dobrým výsledkům. :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
My o vlku a vlk za dveřmi ahojki Janičko,jak se máš?
1. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Jani malá má taky prázdniny asi taky vyrazíme do ulic at se doma nenudí :wink: Já dneska byal v lídlu a koupila jsem malému štramplíky jedny stáli 50 hodím foto :wink: Jedny jsu prouškované a druhé mají na zadečku sloníka :wink:
1. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Jé ty jsou super,dneska to nestihnu,protože odpoledne příjde babi,ale zítra tam sjedu ,jestli budou i u nás.Jsou super Luci a cena taky super.
1. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Kasi a mají je ve třech velikostech jí si koupila 62-68 a 74-80 a ještě si půjdu koupit 86-92 a je to dobrý matroš :wink: Jsou ode dneska v akci tak určo budou aji u vás :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Tak to tam hopsnu urču taky .Díky za info,protože já do lídlu jinak vůbec nechodím. :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
Já tam chodím vždycky jak je akce máme ho asi 10mint od baráku a včera jsem je viděla v letáku tak jsem tam ráno hopsla než jsem šla k doktorce :wink:
1. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Aha tak to jo,my ho máme kapku z ruky. :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Tak mi dneska dorazili z mimibazarku 3 overalky a 5 bodyček,1 tričulko,a jedna osuška po koupání vše v krásném stavu jako nové a jen za 200,-i s poštovným. :slight_smile: ,tak jsem hnedka vše vyprala a už se to suší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Já taky čekám balíček povlečení do postýlky ještě jedno jsem si přikoupila nové za 165 s aukra žluté s medvídkama a v sobotu mi přiveze strejda balíček od jedné paní z Prahy bundičku 2 čepky a tričko už se těším. Už nic malému nekoupíme máme toho že to ani nevynosí :grinning:
1. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
No už začínám mít taky pocit,že to asi Vojtíšek ani nevynosí a to ta hlavní várka teprve dorazí v květnu se ségrou :grinning: :grinning: ,no co aspoň bude frajer. :slight_smile: :slight_smile: .Já jsem dneska žehlila to povlečení s tím mantinelem a kapsářem co mi včera dorazili. :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Kde máme dneska Lenču.
1. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojda všem a sluníčkový den pro všechny :wink:
Leontýnko tak to mě moc mrzí :frowning2: U vás je to tak trošku velký zázrak a nakonec to tak skončí :frowning2: Snad se brzy dočkáte adopčátka :wink:
Katy na Janéčko jsem neměla moc dobré recenze, tak nevím jestli bych do něj šla. Ale každá mamina má jiný názor a může být super :wink: Jinak Valuška je mooooc krásná, hezky vám ji udělali :slight_smile:
Luci dobrý kup :wink:
Kasi ahojda :slight_smile:
Karolko když budou dávat něco zadarmo, tak vem i pro nás jo...myslím na té prochajdě :wink: ? :grinning: Páč my jsme už ohli i ty babičky :grinning:
Máji ahoj :slight_smile: Koukám, že už začíná trošku cirkus doma co? :grinning: No jo, když oni mají rádi skříňky a šuplíky a ty musíš mít už oči všude :grinning: Jo a bacha na mobil, aby nepřišel mega účet :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
čautě kozenky:slight_smile:
tak jsem zasejc musela nakouknout, protože jsem totální debža a včera jsem četla tu hnusnou nehodu s těhulkou, tak jsem vás tady byla včera zkontrolovat a Leňulka nikde, omg. Tak tedy jí píšu sms, a vše ok. tak když už jsem krtkovala , myslím, že se musím zahlásit :wink: . U mě nic nového prostě.. Jsem ráda, že jste tady a né jinde, pro mě za vysokýýma horama, hlubokýma lesama :grinning: .
1. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
jo, a moc zdravím Petjunku a Monču, bo mám pocit, že je tu nevidím, jak jsem projela dozadu a tak doufám, že to nejni kvůli zoufalkám. Bo, opravdu Vaše citlivost je mi dobře známá, ale já mít mimi, tak řvu do světa každej prdíííkkk :dizzy_face:
No, a už by to zase chtělo zdravit všechny a tak...
No, je to komplikovaný, ale stejně je mi bližší vědět, že když budu chtít, jste "doma", než když mě opustíte do maminkovskejch prostor.
1. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
A Karolajnko Janičková.. to budou letos hezký váánoce, co?? :slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
Leontýnko, fakt nevím, co napsat... je mi to moc líto.
1. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
A děkuju za průběžné pozdravy k mé osobě.. všem
1. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ty mě strašíš šmankoteeeeeeeeeeeeeeeee :confused: Ale já to včera taky viděla a myslela jsem, že dostanu infarkt. Valily se mi slzy do očí :cry: Je to strašné nakonec zemřelo mimi i máma :frowning2:
Andry ty tulajdo jedna! Já myslela, že jsi se zabarikádovala na chaloupce a krouží kolem vlk, že se neozýváš! Dostanes na holou pudelu! :grinning: Neboj se ty ničeho, my tady poctivě čekáme na váš návrat a věříme, že můžete být tady s náma i když je stav taký jaký je :wink: Tak a teď mi napiš kdy? co? jak? bude? ať máme trochu víc info! :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
no zase tu nikdo není :frowning2: ach jo
1. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje.
Zdravím hlavně naší Andrejku ahojda sluníčko naše :wink:
Byla jsem s Pétou na prochajdě potkala jsem známou a tak jsme si zašli na čajík bylo super :wink:

Holky nemáte některá nějaký dobrý recept na velikonočního beránka jestli jo písněte mi prosím recept díky :slight_smile:
1. dub 2010 v 17:46  • Odpověz
Tak jsem tu měla po obědě babi,a teď jsem byla celé odpoledne venku,to bylo nádherně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,škoda,že se to má zkazit.
Jé byla tadynaše zatoulaná ovečka Andrejka,to jsme rádi ,že jsi mezi nás zase zavítala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A přijďte holky častěji ,bez vás je tu smutno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
1. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Tak už peču jednoho beránka děj se vůle boží snad bude dobrý uvidíme :wink: Zítra upeče jěště jednoho a budu mít hotovo byt nazdobený všude vajca a to já velikonoce nesnáším :angry: Naštěstí nikdo nepříjde ale i tak jsem si byt vyzdobila :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.