• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
mile kobylky vsem vam preji krasne velikonoce,jinak obr gratulace karolce.
1. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Tak já tu mám akorát pár papírových vajíček,kuřátek a zajíčků,ale vazbu si tady žádnou udělat nemůžu,Peťa má na všechno alergii,vrba ,břízá,topol,zlatý déšť ,tak si koupím aspoň do vázy narcisky. :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Vám taky Terezko.Hlavně ať je malý zdravoučký.
1. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Terezko jak se máš? A co Matějíček určo roste jak z vody :wink: Hod nám fotečku at se můžem pokochat velikého chlapa :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Terezko přeji vám hezké velikonoce a malému hlavně mu přeji zdravíčko :wink:
1. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
Berušky jdu spinkat jsem nějaká unavená přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
1. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Taky se jdu umýt a namazat něčím bříško,protože jsem se z něčeho hezky osypala,tak marně uvažuji co jsem měla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic nechám to koňovi.Tak dobrou noc.
1. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojkýýý, děckááááááááá venku je od večera sníííííííííííííh. Kdo si udělal tak blbýho apríla, netušíte? Bych mu nabančila kokos :angry: Včera vedro a dneska zimní bunda.
My vstávaly v pět hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes:, Áňa chtěla a teď řve, omg. Už máme vypranou prajdu a dopíkáme bábovku, co budem dělat večer? :slight_smile: Ještě okna chci spláchnout.
Jdu si vás přečíst, jenjsem si všimla, že Andrejka počítala ve stáji :slight_smile:
2. dub 2010 v 06:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, k nám to přišlo až teď, takže od nás to nemáte :grinning: Je byla tu Andrejka, tak není sežraná, jak vlkem karkulka :wink: Zdravím tě beruško :sweat_smile: Luci, kolikrát jsi byla v Caru na kontrole a jak dlouho jsi brala ultrouš, chcu tam jít připravená, drahá polovička se mě púořád ptá :grinning: Jinak po tom ultrouši se super spí :grinning: Už aby byl příští pátek, a já věděla kolik jich tam je a že je všechno v pohodě :wink: zdravím všechny zasněžený kobylky :slight_smile:
2. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobré u nás děštivé ráno :frowning2: Máji ahojda u vás nesněžilo :confused: , ale apríla bylo včera :grinning: Venku světlo tak to dítě vstává brzo to znám Péta byla taky taková brzo vstávala a v pět večer chtěla stašně spinkat :frowning2: Bábovku tu bych si dala ale když já nesmím to sladké :angry:
2. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj Jani utrouš bereš až do třetího měsíce a jak Lahčina uvidí srdíčko tak ti dá propouštěcí zprávu a ty začneš chodit ke své gyndařce :wink: Když ho náhodou neuvidí toho 9 tak si tě pozve za týden znova ale měl by ho už vidět. Já jelikož tam měla dva tak jedno viděl a druhé ne tak si mě pozval za týden znova :wink: Jani mám doma jeden utrouš písni mi do IP adresu já ti ho pošlu mě je na prd.
2. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Luci, ultrouš mám, ale dík :slight_smile: jen jsem to chtěla vědět pro informaci, nějak tak jsem si to myslela :slight_smile: Jo v ten pátek budu nervozní jak sáňky v létě, holt jsou to nervy. :slight_smile: Včera nám to počasíčko vyšlo, super jsem se u rodičů na zahradě vyhřála :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojki teda to počasí se pěkně pokazilo. :frowning2: Včera jsme se vyhřívali na sluníčku a dneska kosa jako z nosa a sněží. :angry:
Do toho mám doma maroda,Peta má asi angínu,má nasazené antibiotika,mě sice taky trošku pobolívá v krku ,ale v normě,tak doufám že to nechytnu. :unamused:
2. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky :wink:
Májinko každé období má své no :grinning: však se z toho vyhrabete a bude to nejhodnější dívčinka :grinning:
Leontýnko je mi to moc líto,nechci psát nějaké otřepané fráze.Nechápu proč je v tomhle ten nahoře tak krutej.......... :cry: každopádně moc sil posílám.
Andrejko jsem ráda,že jsi jukla a Ty dobře víš,že dveře jsou tady vždy otevřené :wink: Vždyť to jsou přeci hlavně Vaše stránky :wink: A neboj já seduju dění,jen provokovat svou spokojenností nechci :slight_smile:
Ultrouško budu moc myslet :wink:
Tady dnes sluníčko,to je dobře si tam ten sníh nechte :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdravím všechny :wink:
2. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj Kasi tak máš doma maroda tak žádné tulení at to nechytneš :sweat_smile: Holky počasí je na h..... nic se mi nechce :frowning2: Naštestí máme navařeno manža včera uvařil guláš tak to si pošmáknem. Já peču druhého beránka snad se podaří vyklopit včera na dvou místech se mu moc nechtělo ale jak jsem ho pocukrovala tak vypadá dobře :wink: Mám na aukru rozjetou aukci a to jsem si říkala malému už nic :angry: http://sz.aukro.cz/item976026632_balik_sada_ci_set_znackoveho_obleceni_15_kusu.html koukněte
2. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Hezké věcičky Luci tak ať to vyhraješ.Mi je nějaká zima tak se jdu vyhřát asi do vany.
2. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahojki Peti,to je super ,že jsi nakoukla,posílám Majdince hubánka,je nám tady ,ale bez vás smutno,tak občas písni jak se máte.
Co nového u Majdinky ,jaké dělá pokroky,je to těžké ,taky určitě nechceme nikoho provokovat ,tím že se těšíme na mimíska,a věříme ,že se snad jednou dočkáme všichni,a že třeba už brzy budou holky následovat nás a teď i Karolku a bude tady zase veselo.Moc nám všichni chybí.MVMMMMMMMMMMR
2. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Kasi do vany? To bych radši neriskovala, myslím si, že to v těhotenství není moc dobré :frowning2: Vem si paralen a zalez pod deku, pokud na tebe něco leze, tak to je jedinné, co mužeš udělat :wink: Peti ahojky, co malá, taky na ni budu myslet :slight_smile: Ať nemusí mít široké balení. I když to jsou malé věci :slight_smile: Luci, tak hraj a vyhraj :slight_smile: Jo teprve teď mi přišel lístek na peníze, přitom jsem je o to prosila už v pondělí, kdyby tam milášek zajel, tak už je poslany na mzdovku. To určitě o jeden měsíc se mi zpozdí výplata peněz :frowning2: Asi budeme jíst celý měsíc maso, na chleba se těžko robí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo dneska nejezte maso, je velký pátek :sweat_smile:
2. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Jsem blesk ale teď jsem se všimla,že máme s Janinkou holky přesně o měsíc :wink: nám už jsou dnes 3týdny :wink: pokroky,??Den ode dne víc vnímá,včera dostala hračku a byla pěkně vukulená,hlavičku držíme dobře od narození,jen po jídle neumíme krkat :frowning2: takže bolení bříška :unamused: krouceníčko,řvaníčko...
2. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Peti tak malá má bolení bříška to je pro takové malé mimuško mrzuté bobek musí jí to bolet a máma by mu chtěla pomoc a neví jak :frowning2:
Jani já se taky sem tam koupu jenom se sprchovat tak umřu já sprchu nesnáším :frowning2:
2. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Peti, je to holka šikovná, určitě po mamince :dizzy_face: Kuba byl krutivka když jsem kojila, ale po nutrilonu a hlavně po fenyklovém čaji prděl o sto šest. :slight_smile: Taky jsem moc nekojila, takže to bylo flaškové dítě a vubec mu to neuškodilo :slight_smile: No nic, jdu se nudit k televizi, nic tam není ale alespoň ty obrázky skáčou :grinning:
2. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Majdinka má bolení bříška bobek malinky ,tak posíláme pofoukání a ať se brzy vše spraví.Strašně to utíká,za chvilku budeš za Majdinkou běhat a nahánět ji ,tak jak teď nahání Alfi Ananáska. :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Tak mám berana bez hlavy nějak mi odpadla se na to vykašlu :angry: Příští rok nepeču kašlu na to koupím si ho v obchodě a bude to :frowning2:
2. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Luci, já tento rok taky nepeču, upekla babi, peče každý rok. Jinak já používám čistě piškotové těsto a pořádně vysypu formu. :slight_smile: Já se tento rok na to vyprdla, pak to u nás nikdo nejí a stojí borak na stole a furt překáží :wink: Zítra upeču bublaninu, jdem k známým na opekačku a nebo tam mám makovec v prášku. :wink:
2. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Já uvažuji ,že si půjčim formu a baroška upeču,jinak vždycky u nás peče barošky pro celou rodinu a i sousedy babička,ale letos je ve fázi stěhování tak nepeče.
2. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Já si pořádně vysypala formu ale nevím co se stalo jeden je hezký a druhý nic moc :frowning2: Hezkého dám tchýni a ten hnusný zůstane nám :frowning2: A ještě půjdu upéct bílkový chlebíček zůstali mi bílky tak sněma musím něco provést :wink: Manža chce at peču a nevím kdo to bude jest já to nesmím bílkový Péta nejí protože je tam kandované ovoce mojí rodiče drží dietu a manža je tlustý ale mu je jedno jak vypadá on to sfutruje :grinning:
2. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Holky jdu si lehnout jsem nějaká unavená :wink:
2. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Taky jsem si hodila dvacku a teď jdu nahoru k Lucce na kávičku.
2. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Moc Vám všem přeju krásné Velikonoce a pěkný nášup :grinning: , ať jste pěkně omlazené :grinning: :grinning: a ještě krásnějšííí!
Karolko, držím pořád pěstičky - až do pátku :wink:
Zdravím Andrejku :wink:
I miminkám v bříšku přeju hezké Velikonoce a pořádně napapkané maminky :grinning: :fearful:
Novopečenkám :sweat_smile: Velikonoce bez prdíků a Andrejka má pravdu, jen se hlašte, ať se mají snažilky na co těšit :slight_smile:
Pa po Velikonocích :wink:
2. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Holky dneska nemám svůj den doma se nudím manža nechce nikam jed jenom pořád opruzuje protože chce sex a tak jsem zkazila bílkový chlebíček dala jsem tam méne cukru a mouky tak jsem zvědavá co stoho vyleze :grinning:
2. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.