• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem se vrátila před chvilkou z kávičky a asi půjdu koukat na telku,to je dneska počasí ,že by ani psa nevyhnal,taky jsem nechala nákupy až na zítra.Peťa ten celý den leží a vegetí v ložnici ,no a já mám pro sebe obývák,to budou teda velikonoce,protože nemocný chlap ,to je horší jak nemocné dítě.Vždycky umírají. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Taky přeji všem moooooooooooooooooooooooooooooc hezké velikonoce a hlavně brzy splnění toho nejtajnějšího snu,všichni víme jakého a držíme pěstičky. :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý :slight_smile:
Všechny vás mocinky zdravím a chci vám popřát krásné prožití svátků jara, i když venku to na jaro vůbec nevypadááá :wink:
mokrý šmigrust a ještě více pošlehání, ať jste zdravééé :wink: :wink: :wink: U nás nic nového, pořád jsme v práci, není na nic čas, začala se rodit mláďátka, takže máme 3 barošky, jednoho kozlíčka a několik králíčků a další kůzlátka čekáme každým dnem, tak je aspoň veselo, když to všechno venku skotačííí :grinning: :grinning: :grinning: Myslím na všechny maminečky s prďolkama, těhulinky a snažilečky a posílám pozdravení, mějte se krásňoučky a tfujtfujtfuj, držím všem palušky, ať je všechno tak jak má být, v tom nejlepším pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zdravíme ze Žížátkovááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
A ještě jednu fotečku pro radost a pro potěšenííí :wink: Papapááá, koťátkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Jé Beli tobě taky,a vám všem do žížátkova moooooc hodně štěstíčka,zdravíčka,mokrý šmigrust,a ať vám jaro dělá jen radost,a hlavně ať se vám brzy splní ten nejkrásnější sen. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc na tebe každý den myslím.
2. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
6vížatka jsou mooooooooooooc krásná.Hned bych je pomazlila,tak je pomazli za nás.
2. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
A ještě se chci zeptat kdy jedete vy do toho reprofitu za tím skvělým Macháčem.Jé já místo Ž napsala 6 to jsem ,ale máčo. :grinning:
2. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
Jé já prošvihla Belíška kulíška ahoj sluníčko moje jak se máš :wink: vidím že se ti žvížátka hezky rozrůstají kůzlátka jsou úžasná :slight_smile: Belíšku přeji ti krásné velikonoční svátky a přeji ti at se ti splní to co si nejvíce přeješ a co ti s celého srdce přeji aji já :wink:
2. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Holky tak jsem to vyhrála za 125 aji s poštovným to je super malý bude frajer :wink:
2. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Berušky jdu spinkat přeji ti krásnou dobrou noc a krásné sníky :wink:

Věruško ochotnice naše přeji ti hezké velikonoce a přeji at najdeš někoho kdo tě bude milovat a bude tě mít rád :wink:
2. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak to tedy bude.To je super.A co chlap už neprudí. :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak dobrou noc,taky věřím,že Věruška brzy najde toho pravého prince na bílém koni,taky by mohla podat nové zprávičky naše těhulka Reginka. :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Kasi tak nějak v normě no prostě lepší už to nebude :grinning: nudil se taky já to vím ale co mám dělat v telce kulové počasí na nic ale zítra bude vše super jedem na celý den k mým rodičům bude pomáhat tatkovi s obložením tam bude ve svém živlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Holky manža se naštval jde péct beránka :wink:
2. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak ať ho příjde upéct i k nám. :slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
Dobrýýýý večíírek:slight_smile:
Přeju krásné velikonoce všem kobylkáám.
A ještě jedno jdu práásknouttt. Právě mi icq zařvalooo, že má narozky novopečenáá mamina Petjuna. Tož Majdaléénko a Terezko, přejeme Tvé mamině vše nej k jejímu dni :slight_smile:
Je to takové sváteční , když se něco děje, vždycky o vánočkách a teď i o velikonočkách se to tady sleze, viděla jsem aj Matýskovic Terezku..
Májo, já myslela, že si děláš apríla z nás s tím sněhem, a on prej fakt byl, omg! Teda v Praze se sice ochladilo, ale sluníčko příjemně šajnovalo, a po sněhu ani stopy!
Tak koukám, na ty Vaše číísélka, a oni nám už brzy tady přibudou tři kluci! Tý jo!
No, Karolajnka zasejc rozjede holčičí vlnu třebas, bo Kuba už je v rodině za mužskou stranu, tak ještě to děvčááátko, bo rovnováha musí bejt, že.
U Beluchovejch se množej žížata o sto pééro, a Bellí, se ouplně stydíím, bo moje výzdoba je zatím nulová. Ono, taky při tom pendlování, kde vlastně dělat výzdobu, dnes jsme dorazili na chajdu, ale zítra večír už budeme u našich v podkéérkonošííí. Májo, budu pozdravovat cestou babičku s dědou, jo?? A pak na Semilsku Miky - Mirku, jestli ještě občas nakoukne..
Leňulka zasejc dneska někde trajdala pupendo nepupendo :grinning:
Věrušce velký pozdrav, ať už číhne, bo ne..
3. dub 2010 v 00:09  • Odpověz
Hezké sobotní ráno sluníčka moje :wink:
Andrejko ahojda já mám takovou radost , že jsi zase nakoukla udělala jsi nám velikou radost :wink: Hezky si ten prodloužený víkend užíj a hlavně si odpočin :slight_smile: A díky že jsi práskla na naší šmikací maminu že má narozky :dizzy_face:

Tak Petruš přeji ti vše k tvým narozenimám hodně zdravíčka a štestíčka a at ti tvoje dvě princezny dělají samou radost :wink:

Holky celý den tady nebudu nakouknu až večír jedem k rodičům a tam nebude čas se připojit :wink:
3. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahooooooooooooj, taky jdu popříti paní Petjunkovééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , u nás sračkobličkový virus, kalamita, sotva lezu, jsem jak vyždímanej hadr, Lubš taky a dítě se tu plácá. No snad o ustojíme a už bude dobře.
Ráno v tom těžkym stavu mi šrotoval mozek :grinning: a stále jsme přemýšlela, kdo má dneska narozeniny, že jisto jistě to datum znám :grinning: , no a je to tady, paní Petjunková, tak všechno nej, samé dobré dny, nálady, sluníčko je tady, tož snad i samá pozitiva.
Poíláme pusinky a hezké Velikonoce všem!!! :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. dub 2010 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno dubky. :slight_smile: Ptce vše nejlepší k náááááááááááááááározeninám :wink: Hlavně plno lásky a pohody :slight_smile: Já dneska trochu pouklízím,l a pak jdu klimbat, bo manža se včera ožral, tak jsem ho musela v noci hlídat :angry: Máji, ten bacil je hnus, u nás už je to zažehnáno :wink:
3. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Hoj :wink: teda vy jste moje štěstí,vždyť to řikám kudy lezu :wink: mocinky všem děkuji :slight_smile:
Taky se mi manžel ožral! Ale už je v prdeli! Až dorazí tak mu vysvětlím,že v ložnici spal naposledy :slight_smile:
Prdky přeji Vám krásné svátky,já velikonoce moc nemusím,takže ani výzdoba se u nás nekoná.Možná spáchám bochana :slight_smile:
Máji ať je virus brzy v čudu :wink: ovšem neposílat sem :slight_smile: snad to na mě nehupslo přes monitor :wink: Anince hubánka :wink:
Andrejko tak máte cestovatelskou? Tak pomalu a opatrně a pěkné hodování u maminky to bude dobrot viď :wink:
Belíšku pozdravuj celou tu Vaši bandu,včetně strýčka Pavlíčka :wink:
Majdula mi dala dárek do plíny :unamused: tak ho jdu rozbalit :grinning: papa
3. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojte kobylenky přeji vám všem pěkné velikonoce.
Já tyto svátky taky nemusím ,ale malí je rád že nás může vymrskat tak mu to nemůžu skazit.

Petjunce vše nej k narozkám at se má jen líp a líp.
3. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Prosím vás, můžete mi sdělit, co se včera slavilo? Že muži se vožrali? :sweat_smile: To jako ty Petjunkovic narozky jo? Tak můj se měl opíti dnes, aj se mnou a leda houbelec a tak sjem se těšila, konečně vidět celou tu naši partičku a poklábosit. Jak včera psala kámoška, popovídat si s někým starším, jak 0 let :grinning: No neva, však ono se zas něco najde na slavení, ale toto je naše poslední miminko, všechny jsem prohlídala, lítal jen Luboš a dneska to mohlo vyjít...

Jinak taky Velikonoce miluju :wink: , jak to ten můj muž minulej tejden nazval? To jsme si chtěla zapsat, vypadlo z něj něco v podobě: vždyť velikonoce jsou zábava hlavně ženskejch :grinning: , to mě fakt dostal, jsme na něj čuměla s hubou dokořán a myslela si, že snad sletěl z Marsu bo co :confused: Tož si tu zábavu užijte :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj moje kobylkýýý:slight_smile:
Všem přeju krásné Velikonoce, hodně sluníčka a hlavně pohody.
Nebyla jsem tu 100 let, bo nemám net, jen v práci, pak to moje poletuchování atd.
Vše nejlepší Petjůnce k narozeninám, slavíš je jako Mikísek, ten má dnes rok:slight_smile:
Musím si vás tu prohlídnout a taky novou kobylu jsem ještě neviděla.Co dtěhulky a vůbec, co je tu nového? Dodatečně fratuluji Karolce k úspěchu:slight_smile:
Já zařizuji podnájem, práce hodně a příští týden konečně hrajeme divadlo.
Díky, vám, že na mne myslíte, dojímá mne to.
MVR
3. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Andrejko, by mi strach nedovolil si z vás dělat čurinu :grinning: , tu bylo fákt bílo, jsme se brodila sněhem po kotníky :slight_smile: , ale překvapilo to, to jo, bych nečekala. Mi to hlásil Luboš už večer, když jsem byla v pelechu, že venku chumelí jak sviňa, tož sjem jen číhla okem na budíka, viděla že je 23,00, si říkám nojo, ještě je Apríl, si myslí, že mu na to hoooooooopnu ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A on měl pravdu.
Jináč Andrejs, užij si vyjetování, pozdravuj levou babičku :slight_smile: a dědu můžeš taky,a le na hřbitově :rolling_eyes: :slight_smile: Taky tam musíme zajet někdy.
Ještě okouknu ty Belliovic fotááááááááááá.
Zrovna volala mamka, měla si přijít pro Aňu a pokočíkovat ji, ale právě volá, že jí začíná být nějak zle, tož letí domů a bude ležet. No potěš, má to inkubačbí dobu fakt jeden den a šíří se ta mrcha nechutně, tak bacha, já už myslela, že to odeznělo. :angry:
3. dub 2010 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
A i Věruška tu je, no to je krááááááááása, fakt jak za starých zlatých časů, no co, třebas se tu zasejc sejdeme :wink: :wink:
3. dub 2010 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nazdar ty stará rachotino.
3. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojki jdu vás rychle pozdravit a zase pokračovat v práci.Marod leží tak jsem ráno musela zajít sama nakoupit,tož jsem to málem nedotáhla domů,a Peťa prý a proč jsi tolik nakupovala.No nezabili by jste ho? :grinning: :grinning: Tak říkám tak snad proto,že tu nic není 5 dnu budeš doma,v pondělí jsou velikonoce,tak nemůžu mít úplně prázdný stůl.
Tak jsem si teď na chvilku lehla,a teď jdu pokračovat v úklidu.
Tak kásný den. :slight_smile:
3. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jé tak všechno nejlepší Petjunko k narozeninkám,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a sluníčka a hlavně spoustu skvělých lidiček kolem sebe a hooooooooooooooooooooooooooodně dětského smíchu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jé a Věruška je tu zase taky to je krásně veselo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky MVMMMMMMR.Nic jdu uklízet,a udělat aspoň nějakou malinkou velikonoční výzdobu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jé rachotiny se tu sešly
:grinning: Milášek slavil nevím co, oni si chlapi vždy něco najdou. :slight_smile: Mikýskovi dodatečně vše nejlepší,ať dělá paničce jen radost :wink: Dneska jdeme opékat, tak nám to počasí vychází, jen bábovka se vyklopila napůl :frowning2: Ale to nevadí, sežerem to i tak :wink: zdravím všechny kobylky a Věrku, Belku, Máju, Peťku, Leontýnku a Andrejku cestovatelku a všechny, kteří bojují a nevzdávají to :slight_smile:
3. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jani tak si tu opékačku krásně užijte. :slight_smile:
3. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj breušky, taky Vám chci všem popřát krásné velikonoce, pěkně si to všechny užijte. Já mám celé svátky pracovní, neboť jsem bezdětná a všichni ostatní si vzali dovču, takže někdo musí makat. Ale zas až tak mi to nevadí :slight_smile: . Jinak Peťce přeji vše nej nej k narozeninám, taky jsem nedávno lehce slavila ty svoje..., tak si to užij. :wink: :wink: . Všechny kobylky mooooooooooooooooc zdravím :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.