• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte všechny dupky už jsem doma :wink: Jé tady je dneska veselo vítám Věrušku moc ráda tě tady vidím :slight_smile:
Alenko ahojda opožděně ale přece vše nej ktvým narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka a ze všeho nejvíce ti přeji at se ti splní tvůj největší sen a to je mimuško :wink:
Janičko užíj si opékačku :wink:
Kde máme Leňulku včera tady nebyla a dneska taky ne halo co je stebou večer se nahlas at víme že jsi v pořádku :wink:
3. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Sakra kozy já Vás prošvihla :slight_smile:
ještě jednou všem mocinky děkuji
Alenko dodatečně vše nej :slight_smile:
No a Mikíííís taky slaví,tož si to užij chlupáčku :wink:
3. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Omlouvám se...jen jsme pořád teď nějak v letu, tak nestíhám. Luci neboj, jsme pořád ok, ale dnes jsme se s manžou stavili u nás v obchodě a dokonce jsem se dozvěděla, že už jsem odrodila :sweat_smile: Toš nemám já pořád nějaké překvápka? :wink:
Petjunko mamčo, všechno nejlepší k narozeninkám, hodně zdraví, lásky a spokojenosti :dizzy_face:
Věruško ahoj tulajdo. Tak vidím, že se ti vše rýsuje podle nových plánů. Hlavně ať je to už to klidnější období :wink: Mikískovi vše nej k narozeninkám :wink:
Ali tobě taky vše nej :wink:
Andrejko sluníčko tak kérkonošeeeee? Tak jela bych hnedkajc kdych mohla, tiše závidím :dizzy_face: Udělala jsi mi radůstku, že jsi :dizzy_face:
Jinak zdravím všechny a přeji hezké velikonoce :slight_smile: Teda i když já je teda taky vůbec nemusím :angry:
3. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
hooj stálice aj fšecki milé rachotiny :grinning:
zdravím vás všechny z chajduly od našich. Jsme doteď kecali o všem možnéém, příjemný večírek to byl. Teď jsem v pelechu a jen jsem šla vyzkoušet signál, a ejhle, podařilo se. Tož baby hezkou neděli :slight_smile: A Alenko vše nej dodatečně! Aj Mikíísoviii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2010 v 01:29  • Odpověz
Hezké u nás sluníčkové ráno :wink: Zdravím všechny kobylky MVMR :slight_smile:
Tak vidím že Lenik je v pořádku denně podej hlášení at víme že je vše ok :wink:
Andrejka si hezky poklábosila u rodičů to muselo být plkán o všem možném :grinning:
4. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahojki všem krásný den.Včera už jsem to nestihla tak vás musím rychle dočíst.
Ali tak taky dodatečně přeji vše nej k narozeninám ,hodně zdravíčka a hlavně brzy splnění toho nejtajnějšího snu. :slight_smile: :slight_smile:
No já se pomalu chystám ještě na kávičku k Lucce a pak dodělat velikonoční úklid,včera jsem se už odpoledne na to vykašlala,nebylo mi nějak dobře,ale dneska už je vše ok. :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Kde jste dneska všichni tady prázdno,doma stále nálada na bodu mrazu,fakt není nic horšího než nemocný chlap. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj kočenky, pěkný velesváteční den :slight_smile: V troubě se peče kačka, na plotně možná spálím zelí, když tu budu okounět a chystám se jít dělat br. knedlíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska prvně zkouším takovou tu dlouo pečenou kačku, peče se to pomalu a 5 hodin, tak sjem zvědavá, jaká bude. Voní teda luxusně, už se těším až se do ní zakousnu :slight_smile: A to od pátku nejím, neměla jsem ani sousto, pkěně jsem zase pohubla a zkazím si to kačenkou, ale co, přeci nebudu koukat, jak krásně leží na talíři, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Malá odjela s tatinem za tetkou a pak sjem je vyšmírovala, že projeli tu okolo kamsi preč, tak nevím, kde se mi vejletujou, když nemají kočík.
Vyzkouším taky vložení fotečky, ještě jsem to nedělala, tož snad se zadaří a posíláme rovněž trošek jara.
Bellí a to už porodila Eliška? Bo Mařenka? prostě ta dcera kozenková? Ježiši a nebyly to beránci vlastně :grinning: ? Musím tedy ještě jednou juknout :grinning: a asi dojet na exkurzi bo mám nějaký mozgovcový mezery :grinning:
4. dub 2010 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Povedlo seeeeeeeeeeeeee :grinning: a teď mi tu trčí, já na to nechci koukat, co s tím, jak z ní zasejc udělám menšejší? :slight_smile: Dobrou chu´t všem k svátečnímu obídku, poledne je za dveřmi, nám vychází kačka až na jednu hodinku, ale neva, peču ji od osmi nooooooooooo, dřív jsem nestihla.
4. dub 2010 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
Tu nikdo no neva, mám deficit, tož si popíšu :grinning: , za tři minuty servírujete obědy, tak to je jasný, že nebudete dřepět na Kobyle. Vaja jsou obarvený, zatím jen 6 ks, ještě aspoň šest nadělám. Kachýnka je nádnerná, už se rozsejpá, ještě to chce dodat barvu, tak ji po 4 hodinách pečení odkrývám a vybarvíme kůžičku, zelí hotové, ještě knedle, omg. Do těch se mi vůbec teda nechce.
A slyším, že dopírá pračka, ááách jo.

Malujete některá vajíčka? Co Kaša? Ta by mohla ne? Bych ráda vaše výtvory viděla :wink: Tak vložte.
4. dub 2010 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi vajíčka budu barvit akorát v cibuli a ta výzdoba na velikonoce nemůže být zase moc podle mých představ,protože jsem byla zvyklá používat hodně přírodních materiálu,ale teď to moc nejde,protože Peťa má alergii úplně na všechno,od vrby,břízy,topolu,lísky,no prostě vše co se dá krásně využít.Tak mám akorát narcisky ve vázičce,zajdu si pro zlatý déšť ,a dala jsem si tulipánky do skořápek,no a jinak nic jiného.
4. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
No teda, alergii na vrbu? Přece neni alergie na klacek, ne? :grinning: :confused: Se divím, že snese narcisky. Mě tu dorasovaly kočičky, sjem nakonec zjistila, pěkně z nich opadával pyleček a já měla nos jak chobot :slight_smile: No u nás se taky nezdobí, jen tak lehce, co se posbíralo.
Malá prudí, je ospinkaná, vrátila se jí ta chřipka střevní, už nevím, co s ní, samozřejmě zas blbý svátky, tak nemooožeme k doktorce, to je vždycky jak na potvoru, no do úterka to musíme vydržet. Snažila jsem se ji uspinušat,a le neustále pláče a ne a ne si lehnout.
Tak dupééénky, pěkný zbytek neděličky :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jo a co to tu píšete o tej mokrej cosi, jsem netušila, co to je, myslíte jako pomlázku bo co? To josu zasejc výrazy, omg.
4. dub 2010 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě nějaká fotéčka našej Annanasky. :slight_smile:
4. dub 2010 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak malou trápí střevní chřipka to je mi líto bobek malý :frowning2: Posílám jí pohlazení a hubánka na líčko :wink: fotečky jsou super malá už je veliká roste jako z vody :slight_smile:
4. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Máji malá ma střevní chřipku.Bobek malý,tak si s ní měla skoknout na pohotovost určitě by ji taky pomohli.Tak hlavně ať se nedehydratuje.Jo jinak Peťa má opravdu alergii i na vrbobé proutí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Ale už je aspoň trošku vyzdobeno,a barošekse taky povedl.Tak je hezky zabalený v celofánku. :slight_smile: .
Tak krásnou sváteční večerní neděli. :slight_smile:
4. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
A malá je na fotečkách úžasná.
4. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Berušky jdu spinkat dneska jsem uklízela a pak jsme jeli do Intersparu měli mléko 1+1 zdarma tak jedno vyšlo na 5.95 a mi mléko pijem ve velkém tak jsme si koupili 48litrů na měsíc máme vystaráno :wink:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
4. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Taky dobrou noc,tak to se budete mít tolik mlíka. :wink:
4. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Krásné velikonoční pondělí všem,mokrou pomlázku,dobře vycpané prdýlky,a hlavně hodně pohody a brzy splnění toho nejtajnějšího snu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .MVMMMMR
5. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Krásné velikonoční pondělí kobylky moje :slight_smile: MVMR
5. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Tobě taky Luci.Já se za chvilku chystám k našim. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Krásné povelikonoce :grinning: Vyšmihané, poleté, takže do roka neuschnem :wink:
5. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Jani jak je a co nevolnosti těhotenské, jsou? :sunglasses:
Těhulky teda vy už najíždíte na 30tt to to letí, hezky si to užívejte :wink: I když ty poslední týdny jsou náročné ale je super mít bříško :dizzy_face:
Máji taky jsme měli včera i dnes kačenu ta byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chuďátko Anička, u vás ten bacil skáče z jednoho na druhého :frowning2: Vidím že má Anička nový kočík :slight_smile:
Bellí Věrko Adnrejko ahojte :slight_smile:
Pe´tulce Alence a Mikimu dodatečně vše nej k narozkám.
Já si dávám do nosu nugetku, je fajn mít kluka ten toho vyšlahal, máme zásoby sladkostí na měsíc :sweat_smile: Adélka byla nachlazená ale už dobrý. Je konečně hezky, tak jsme hodně venku, v něděli budem mít křtiny.
5. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Mony, trochu mě někdy ráno natáhne, ale pamatuji, že u Kubi to bylo horší :slight_smile: Už aby tu byl ten pátek, začínám být zvědavá kolik jich je a jestli je vše v pořádku :slight_smile: Já se netestím, tak alespoň nemusím bádat, jestli čárky slábnou, nebo sílí :wink: Kuba taky domu přines spoustu dobrot, alespoň mu nemusím kupovat sladkosti do svačinek :wink: Poprvé byl tentorok i sám u sousedky, tak má z toho vánoce :grinning: Co těm dětskám stačí ke štěstí :wink: Tak všem krásné pondělí, u nás prší :frowning2:
5. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj kobylky, moc Vám všem děkuji za gratulace. Jinak doufám, že jste si to dnes užily :grinning: :grinning: . Já jsem opět celý den v práci, ale odskočila jsem se na Vás podívat a pozdravit všechny. Tak hezký zbytek velikonočního pondělí a zase se ukážu. Pa pa kobylky :slight_smile:
5. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Hezký večír :wink: Holky tak jak jste si užili dnešní velikonoční den já poklidu :wink:
Moni ahojda tak máte doma sladkostí já přijedu na návštěvu můžu :dizzy_face: Už je super počasí to můžete brouzdat pořád venku :slight_smile: už se těší jak bude malý venku a já budu chodit vozit Honzulu venku to bude paráda člověk příjde hned na jiné myšlenky :wink:
Alenko ahoj taky pořád pracuješ :frowning2: Aspon přijdeš na jiné myšlenky :wink:
Janičko už aby byl pátek jsem napnutá jak guma u spodárů :sweat_smile:
Holky zítra jdu do poradny jsem zvědavá co se nového dovím :wink:
5. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Luci, tak mi zítra budem napnutý :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Jani díky já se nic pořádného nedovím , ale ty se v pátek dovíš kolik broučků se zakouslo já tipuju jednoho a zato silného který se pustí až za devět měsíců :wink:
5. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Berušky jdu se ospršit a pak koukat na telku a pak spinkat :wink: Přeji Vám všem dobrou noc a krásné sníky :wink:
5. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.