• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno kobylky moje jdu vás v rychlosti jenom pozdravit :wink: Odvedu Petru na bus okoupu psa dneska jde ke kadeřníkovi a letím do poradny mám toho po ránu nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Luci máš toho hodně, dojdi radši na kafíčko a čokoládového zajíčka :slight_smile: budu ráda.
Jani Karolko tak aspoň blindění se ti vyhýbá. Musím ty sladkosti poskovávat na horší časy, hádejte co měl mladý k snídani, čokoládu :angry:
Alčo tak si tě zapřáhli v pondělí no tak jediné pozitivum dostaneš příplatky za svátek.
Janiku jsem tu dlouho neviděla nebo jsem ji přehlédla?
postýlka fňuká tak pá
6. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Moni ahojda kdybys nebydlela tak daleko tak příjdu a kavíčko a něco dobrého k tomu :wink: Co to máš za ufňukanou postýlku :confused: jestli bude aji ta moje fňukat no potěš koště :grinning: Janinka tady dlouho nebyla to je pravda Nikolka jí dává asi zabrat a nemá na nás čas asi jí taky často fňuká postýlka.
6. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno dupky :slight_smile: Luci, tak to máš dneska náročný den, v poradně dobré pořízení :slight_smile: Dneska trošku pouklízím malému skříň, ať vím, co mu je malé, má to tam jak po výbuch :wink: No jo, maminky toho mají hodně, jejich zlatíčka je zaměstnávají :wink: Luci až s kasou porodíte, tak tu zůstanu sama :frowning2:
6. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Jani neboj budou tě následovat další Belíšek Alenka Andrejka Katka a další neboj budeš si mít s kým psát a neboj jenom jak bude trochu času tak bud za tebou chodit :wink: já dělala pořádky minulý týden ségra se bude mít zase 4tesko tašky plné věcí to je hrůza jak to dítě roste :frowning2:
6. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahojki krásný den všem.Jani určitě tě budou následovat Belinka,Andrejka,Katuška,Alenka,Leontýnka musí se přece svést na té těhu vlně co jsi rozjela.Holky držíme pěstičky,tak rychle nasedat. :slight_smile: :slight_smile:
No mě přepadl bacil,co na mě skočil s Péti.Tak kloktám sůl,piju čajíčky,inhaluji ,a max si vemu stodal,je to na prd,že si nemůžu vzít nic lepšího.Tak snad ho brzy odstěhuji jinam.
6. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Luci dobré pořízení v poradně. :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Kde máme Leňulku?No asi si někde užívá pohody :grinning: kasi, uvidíš, pokud to nebude lepší, tak se ATB nevyhneš. naštěstí jsou i takové, co mužou brát těhotné, protože někdy to boužel bez nich nejde :frowning2:
6. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile: Tak doufám, že jste pěkně vypráááskané! :grinning: Já mám modřiny po celé prdce :sweat_smile: , ale zato budu krasavica zdravá celý rok :grinning:
Dodatečně vše nej Petjúnce :wink: a pusinku Majdalénce :zipper_mouth: No, vidíš, jak na tebe myslí - i bobek ti darovala :grinning: A tak to bude pořád :sweat_smile:
Ba ne, mně dokonce už holky pomáhají s úklidem a tak... Sice nedobrovolně dobrovolně :grinning: , ale i tak je to krásné :wink:
Bellíšku, to jsou kráááásnáááá žííížátka! Pěkné jarní fotečky :slight_smile:
Ahoj Andrejko :slight_smile: a Věruško :slight_smile: To jste hodné, že jste nakoukly.
Karolko, neboj se. Já tady snad nahlásím taky konečně dálnice :slight_smile: - teda za ségru. A tebe budu sledovat, co to půjde :wink: Držím palečky na pátek.
Lucince už je doufám lépe :slight_smile:
Ahoj Mončo a ostatní :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
A Kaši, antibiotika? To je mi líto, ale moje švagrové je také braly v těhu. Hlavně ať jsi brzy fit :slight_smile:
Ahoj Leňulko a všechny kobylky :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Poslušně hlásím kontrola dopadla na jedničku :wink: 4.5. jdu na další kontrolu + UTZ už se těším až uvidím Honzulu.
Kasi měří ti metrem bříško a kolik máš poslední měření a týden. Mě se zvětšilo za měsíc o 7 cm říkala že rostem pěkně :grinning: Kasi tak na tebe skočil bacil to znám mě bolí v krku už pátý den ale já to mám ze zmrzky :frowning2:
Marti ahoj tak co ségra jak pokračuje už píchá kdy má OPU :wink:
Jani neboj bude vás hodně co budete těhulit a já za tebou určitě budu chodit :wink:
Leňulko kde se nám touláš podej hlášení že je vše ok :wink:
6. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Marti zdravím, snad to segře tentokrát vyjde, je to trápení, vždycky kousek naděje a pak velké zklamání :angry: Luci to je fajn, že krásně rostete. :wink: Tak za měsíc uvidíš Honzíka, tak mu domlouvej, ať se směje :wink:
6. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile: samo, že sluníčkovýýýýýýýý :dizzy_face:
Luci všechno je ok, byla jsem ty tři dny pořád u našich, tak jsem nestíhala psát. To bylo lidí pořád a šlahajda a toho jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani nepůjdu na tu váhu :grinning: se sestřička zase zasměje až budu natahovat...kolik jsem zase přibrala :sweat_smile: Jdu ve čtvrtek do poradny, tak jsem celá zvědavá. Jdem na srdíčko a poslední odběry. Teda Luci, vám měří břicha metrem?????? :confused: :confused: :confused:
Karolko jak se máš ? Ranní nevolnosti jsou? Myslím na vás pořád a jsem hrozně zvědavá kolik těch bublinek tam uvidíte :wink:
Martinko ahoj. Tak jsi řádně vyprášená? Hihihi tak to máš aji jitrničky na zadku ne? Co ségra, jak pokračuje?
Monči ahoj. Tak fňukavá postýlka jo? Tý jo, doufám, že jsme si vybrali takovou, aby byla jen smíšková :wink:
Belíšku sluníčko :dizzy_face: jsem ráda, že jsi písla. Kukám, že dvoreček se zaplňuje zvířecíma mimískama :slight_smile: Tak teď ještě aspoň jedno z říše lidí :dizzy_face: Moc ti držíme palůšky a čekáme a fanfáry, které ti to odstartují. :wink:
Andry jak bylo na chaloupce? Pořád ti ji závidííííííímmmmmmmmmmeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj Leni to jsem ráda že jsi ok vím je toho někdy moc ale já pak nevím jestli je vše ok tak se hlas častěji :wink: Leni píše mi míry do těhu knížky a dělala mi to aji u Péti když jsem jí čekala měří jestli se mi zvětšuje bříško a tak ví že mimčo roste. Psali o tom aji v těhu kalkulačce na netu začínají měřit kolem 25týdne :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Ty jo, tak o tom jsem neslyšela ani :confused: Mě když chce vědět míry, tak změří malého. jako např. délku stehení kost, hlavičky...atd
Tak proto se trošinku divím. Ale asi je to všude jinak :wink: A už ti taky kontrolovala srdíčko? Prý ve 30tt a berou poslední odběry krve. A co jinak? Jaké byly svátky?
6. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Já jdu do poradny 4.5. to mi budou brát odběry a UTZ srdíčka no prostě ten podrobnější :wink: Jinak srdíčko poslouchá při každé návštěvě co jsem u ní jak ležím na koze tak má takový malý přístroj a poslouchá jak tluče a jak často :wink: Dneska zase říkala že budem velicí už se toho hrozím jak mi na UTZ řekne váhu vím není stoprocentní ale i tak bude vysoká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Svátky byli super strejda mi dovezl věcičky co jsem si koupila od jedné paní z prahy super bundičku a čepice jednou jsem dávala odkaz a ze ségrou jsem probrala věci po holkách tak nevím jestli to vynosíme musí se aspon 10denně poblut at do vynosíme :sweat_smile: a to jsem ješte vyhrála skvělou aukci od jedné paní z karviné 15 oblečení za 60 + poštovné 65 no nekup to tak se těším jak to příjde malý bude frajer :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
Já mám právě ten podrobný ultrazvuk teď ve 30tt :confused: A ty ho máš až za měsíc? To je fakt nějaké divné ne? Srdíčko nám taky pouští co 14 dní na ultrazvuku. Na váhu se chci zeptat teď taky. :wink: Už by měl mít ve 30tt kolem 1300g, tak jestli tak nějak máme. U vás to bude určitě víc, páč jste byli větší už dřív.
Koukám, že jsi pěkně zase nakoupila :wink: a ještě k tomu dostaneš příděl po holkách. No neboj já mám taky něco po neteři, tak sem tam nějaké červené se mi objevuje. :sweat_smile:
6. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Já se doktorky ptala ohledně UTZ a říkala že to neva že bude tak pozdě a sestry se zeptám na ty odběry jestli to neva že budou tak pozdě , ale podle těhu knížky mají být poslední odběry ve 32 a já budu 33 týden tak to snad neva :frowning2: Na váhu jsem zvědavá kolik budem vážit už aby byl květen :sweat_smile: Po holkách jsem brala hlavně žluté věcičky a pár červených na doma to bude stačit a knašim na barák taky :wink:
6. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
Luci asi je tam nějaké rozmezí od kdy do kdy to dělají :wink: Neboj jestli teď nebo později...hlavně, aby to bylo ok!!!! :dizzy_face: Já jen, že mě to hlásily předem, že ve 30tt bude podrobný ultr hlavně na srdíčko a poslední odběry.
Já právě hodně srovnávám podle těhu kalkulačky ty údaje a né vždy všechno sedí jak má. Ale zasmáli jsme se s manžou tomu jak bude teď malý rychle přibírat :grinning: Prý to už bude jako kolem pasu kabanosu :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem byla koupit 20 bavlněných plínek a že 440,- a vzala jsem si do kočárku jednu s potiskem modrých medvídků....ta byla za 49,- :confused: Teda vážně nevím kde na ty ceny chodí? A to se zítra chystám do Tesca ještě koupit nějaké mini věcičky :dizzy_face:
6. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
To víš že to jedno kdy na ten UTZ a na ty odběry půjdu hlavně že bude vše ok. já mám jenom 10 bílých plenek a 3 s obrázkama jedna stála 25 asi budeš mít lepší matroš než já a bílá stála jenom 16 ale to šmejd :angry: Od zítřka mají 25% slevu na mimi věci tak určo něco hezkého koupíš :wink: Já si chci jít zítra koupit v tescu jedno bodíčko je modré s potiskem no úžasné :wink: U nás mají větnamci super sadu věci za 299 je tak bodíčko +tričko+overal+bryndák+košilka a polodupačky+čepička+papučky no super sada a vypadá super moc jsme na dní s manžou dneska uvažovali :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Vidíš a to máme těch hadýrků plnou pr..l :grinning: :grinning: :grinning: Já si pořád říkám, že když pojedeme ven a když ho budou očumovat, tak musí být frajer :wink: Takže jsem zase uvízla na tom, že musím pořídit i nové věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nooo a to mladší ségra už si mnula ruce, že je dobře, že tak chci utrácet, že to bude pak všechno pro jejich broučka :grinning: Vyčůránek jeden :grinning:
6. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Leni to máš pravdu že máme pidi věci kam se podíváme , ale stejně nám to nedá a pořád musíme něco kupovat :grinning: Já se těším na výprodeje letních věci v tescu to půjdu a nakoupím na příští rok trička a kratasky v loni jsem takhle nakoupila pro Pétu trička kratasy a sukně a letos jako když to najdu ono se to ted hodí a je to za babku :wink: Leni to znám moje ségra dostala vše co má péta malé ale poslední rok sem tam něco prodávám na aukru at nemá vše zadara :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Tak kontrolička Lůce dopadla na jedničku :slight_smile: Paráda! A Honzík za měsíc na vás jukne z ultrazvuku :sweat_smile: Doufám, že i na nás :grinning:
Jen utrácejte, utrácejte, ... tak už to bude pořád. Ty děti toho sešéérenkujouu a nafrajííírkujou - no a od toho je přece máme, že?
Co bysme samy s těma prašulama velkejma dělali, že? :grinning:
Jinak díky za optání, ségra píchá, píchá, kontrolka 19.4. a OPU podle kontrolky :slight_smile: Chodí i na akupunkturu k nějaké vyhlášené doktorce, aby byla co největší snůžka - tak jsme zvědavé :wink: Bude rozpíchaná jako cedník :grinning: , chudák, tak to by bylo, aby nebylo! Má i jiné hormony a léky a vypadá, že si ji lépe ohlídají. Alespoň se to zdá. No prostě věříííme a věřííme :angry: , umíněně věříme :rolling_eyes:
Děkujeme za palečky, já budu poctivě hlásit, co a jak. Ségra je radši od netu odstavena, aby nestresovala, ale váží si toho, že na ni myslíte :slight_smile:
Zatím páčko a krásně těhulit :slight_smile: !
6. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak vám jdu jen popřát dobrou noc a jdu zase zpátky do postele,mám trošku i teplotu tak doufám,že to brzy vypotíme.Teoretičko držíme ségře pěstičky.Luci gratuluji ke kontrole.
6. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky :slight_smile:
zdravím vás, aj vaše živý pupíky či zavinovačky :slight_smile:
Dlouho jsem tu neviděla Katušku taky. Jsem si na Tebe vzpomněla, nám teď dorazil dopis, kvůli aktualizaci údajů pro adopčátko..
Jinak držím palce všem píchajícím :grinning:
6. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Omlouvám se včera jsem se ani nerozloučila lehla jsem si na gauč a probudila sem se v po jedenácté :wink:
Ahoj Marti tak ségra jde na kontrolu 19 budeme moc držet palečky.
Andrejko ahoj tak adopce se pohnula tak to je paráda letos se určo ještě dočkáte :slight_smile:
7. dub 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
všem krásné pozdravení ze Žížátkovaaa :slight_smile: Není vůbec na nic čas, jsem věčně v práci, unavená a vyčerpaná :confused: Jedinou radost mi dělá, když můžu být aspoň chvilku zavřená doma s Pavlíkem a žížátkama, protože jenom tak si odpočinu a načerpám aspoň trošku energie, kterou ze sebe vydám. Andrejkooo, tak aktualizace, jó??? OMG, ani nevíš, jak moc Ti přeju, aby vám ten telefon zazvonil co nejdříve, aj Katušce a Leontýnka aby už taky měla všechny ty peripetie ohledně adopčátka za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těhulinky pěkně rostou pupíkově, tož vás moooc zdravím :dizzy_face: O mimuškách ani nemluvím, pořád nějak nemůžu uvěřit, že to nedávno byly jenom dálnice na testíkách a už vám ty dálničky křičí z postýlušek :grinning: :grinning: :grinning: Marti, tfuj tfuj tfuj, ať to sestře konečně výjdeee :wink: Věrísku, myslím na Tebe, však Ty víš :slight_smile: Maminky už konečně můžou drandit s kočíkama venku, když začíná svítit sluníček, co :wink: Tak ještě jednou, posílám všem pozdravení a jestli zbude chvilka, tož ještě nakouknuuu :dizzy_face: Zatím papapááá, sluníčka :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Belíšku kulíšku moc ráda tě vidím :wink: Jsi naše sluníčko které mi tady moc chybí ale jsem ráda že aspon sem tam nakoukneš a mi víme že jsi v pořádku. Vím pořád pracuješ tak když jseš doma tak si užívej Pavlíčka a žvížátek ted to u vás musí být kouzelné samá malá zvířecí drobotina ale ještě jednu ti moc přeji a to je vaše mimuško :wink: MTMR
7. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:
Jj, je toho vážně strašně moc, ale když mám chviličku, sem tam nakouknu, protože přece jenom si můžu 100x říkat, že nechci a chci si dát pauzu od kobylky atd., atd., ale prožily jsme tady spolu, aspoň já si to myslím, strááášně moc a aspoň jednou za čas nenakouknout jak se tady daří, to opravdu nejde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vždycky se ujistím, že se máte dobře, žádné starosti, nebo spíš starosti, ale ty krásné, tak jsem klidná :dizzy_face: Taky jsem nějak nepochopila ty nové stránky a to, proč je tohle téma zařazené do neplodnosti, když jste tu samé těhulkýýý :grinning: :grinning: :grinning: Teda až na pár výjimek, které se ale až tolik neobjevují :confused: No, ale to není moje starost, hlavně, že teď už vím, kde sem tam nakouknout :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojte dupky. :slight_smile: LeNulka se ukázala, taky Belka a Andrejka, to je dobře, pane bobře :slight_smile: Beli vím, jak to myslíš, člověk když chodí do práce, tak je celý vysosnutý a rád si zaleze do klidu :slight_smile: Marti, segře držíme palce, ať už její trápení skončí :slight_smile: Andrejko, tak aktualizace adoptčátka, snad ho budete mít brzy doma na klíně :wink: Já byla ráno s malým u zubáka, pobolívá ho zub, a protože si nenechal na něj šáhnout, musíme zítra na rentgen :unamused: Teda měli jsme jít dneska, ale já tam s ním nemůžu, tak tam musí zítra manža :wink: Jen mu dala doktorka prsty do pusy, hned natahoval, on má dávivý reflex, nebudu se tam s doktorkor dohadovat, že to je o přístupu. Dřív jsme chodili k doktorovi, super si z Kubou rozumněli, ale museli jsme všechno platit :unamused: Musí mít důraznější přístup a pak si nechá udělat všechno :wink: Jé to jsem se rozepsala :wink:
7. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.