• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Krásné sluníčkové ránko všem kobylkám :dizzy_face: Andrejko zlatí tak zaktualizuj a bobek je do konce roku doma :wink: Moc vám to přeju z celého srdíčka!
Belíšku ahojky. Ty jsi pořád v jednom kole. Staříci ti dávají pěkně zabrat že? :frowning2: Ale doma, to musí sálat pozitivní energiíí. Samé nové přírůstky a to taky hezky zahřeje u srdíčka. :slight_smile:
Luci, tak jsme to měli večer nějak podobně :grinning: Šla jsem dát vanu, pak začaly zprávy a růžovka a nakonec mi pomalu padala hlava :sweat_smile: Ještě, že přijel večer manža z nakládky a tak jsem se jen převalila do ložnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele Luci chtěla jsem se zeptat. Máš taky po ránu když se vzbudíš tendenci se protáhnout jak prkno? Mě se úplně samy kroutí nohy :sweat_smile: , pak se bojím, abych neublížila malému nějak. :frowning2:
7. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Karolko ahoj :slight_smile: Tak u zubáka jste bojovali jo? Hmm se mu ani nedivím. Mě když má sáhnout do pusy, tak jsem úplně zarazená v tom křesle a držím se toho jednoho růčka jako by mě měli hned ubližovat. Ale nakonec jsem to zatím tak nějak ustála, teda po tom potratu i se slzičkama :frowning2: A to mi chce po porodu vytrhnout osmičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se toho bojím už teď :sweat_smile:
7. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Janičko tak zubáka se bojí to se mu nedivím a ještě když má blbého doktora :frowning2: U dětí hodně záleží a přístupu doktora jak to sněma umí tak je to super a když né tak se děti zapřou a pusu neotevřou :frowning2:
Ahoj leni já si ráno připadám jak pokřivený paragraf :grinning: Jak lezu s postele to je prča manža se mi směje že prej vstává domov důchodců :angry: no není na zabití :grinning:
Belíšku jsme jedna veliká rodina tak i těhulky aji maminky a snažilky jsme na jedné diskuzi nebudem se přece dělit :wink:
7. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Jj já taky tak vstávám, ale nejen po ránu :grinning: Mě stačí když dlouho sedím nebo ležím a pak je to nadlidský výkon se postavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale já spíš mám pořád tendenci se protáhnout...jako našponovat se :grinning:
7. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
To jsem taky zkoušela si po ránu protáhnout nohy a chytla jsem takovou křeč že jsme až bečela bolestí :frowning2: u mě nejhorší když je malý hodně vysoko a tlačí mě do žeber to je fakt bolest :frowning2:
7. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Jo to už jsem taky poznala, ale spíš se mi špatně dýchá :angry: Doufám, že mě nezalehne :grinning: Hihihi ještě máme ale co dělat do toho porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začíná se to pomalu oddalovat tomu krásnému a dlouze očekávanému pocitu, že ? To čekání na první pohyby se střídá s tím, že tě pěkně nakopne do močáku nebo žeber :grinning:
7. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Leni ale je to krásné a musím říct že každé těhu je jiné u Péti mě nic nebolelo nikde netlačilo neměla jsem takové velké břucho a co se týče váhy zatím se držím jenom 6kilo to je paráda aji doktorka mě včera chválila :wink: A poslední dobou se musím nutit do jídla nějak nemám pocit hladu jím s povinosti 5krát denně :frowning2:
7. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
To je pravda, že každé těhu je jiné. Sice jsem dvojčata nosila jen do 21tt, ale takové pohyby jsem u nich neměla. S váhou jsme na tom zatím stejně. Do toho 21tt jsem měla pořád jen 2kg. Až teď kolem toho 30tt začínám pociťovat větší zátěž a to mám taky 6kg nahoře. Teda nevím jak teď po velikonocích, páč jsem měla chuť na všechno :grinning: Uvidím zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
Hurá dneska mi přišel balíček monitor dechu a ktomu mi paní přidala polohovací podložku sassy a dvě dvd jak dobře kojit jak na opruzeniny jak odstříkávat mléko a druhé návštěva dětské poradny. s paní jsem byla domluvená že mi to pošle až po velikonocích a dneska přišel :wink: já váhu neřeším po porodu hold musím zhodit :angry:
7. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Jůůůůů další příjem zbožííííí :grinning: To ti přišel teďka ten respinsens? Jsi ho kupovala ještě přede mnou ne? Nebo ještě jiný?
No tak to bude ještě zajímavé. Hodně ženských shodí kila při kojení, ale zrovna třeba ségra byla pravý opak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že nepůjdu v jejích šlépějích :grinning:
7. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
Jo to je on byla jsem s paní domluvená že jí pošlu prašule a ona že mi to po velikonocích pošle nebyla doma byla v lázních :wink: A na poště mám další balíček povlečko do postýlky tak už mám 3 to bude stačit :slight_smile: Kámoška kojením zhodila 12kilo a ségra přibrala tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
A jooooooo :wink: Tak už ho máš doma. Je to hrozně malinké že? Já když to poprvé viděla, tak jsem se aji zasmála :grinning: Ale doufám, že nám dobře poslouží :wink: Já mám 2 nové povlečka a nějaké ještě od ségry, ale i kdyby, tak 2 by stačily :wink:
No s tím kojením jsem sama zvědavá :grinning: Jo a asi pojedem omrknout nakonec tu naši porodku. Jezdí tam rodit i moje gynekoložka, tak jsem spokojená, že nás nakonec možná i odrodí :wink: Manža se tomu smál, ale nakonec, že jo ... je zvědavý :grinning:
7. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Je to malinké ale nevím jestli to uslyším jak to začne pískat :unamused: Naštěstí se hlasitost zvyšuje no uvidíme :wink: tohle jsem dostala grátishttp://www.ditevbavlnce.cz/a-plinky/eshop/19-1-Spinkani/61-2-Doplnky-do-postylek/5/689-Polohovaci-podlozka-SASSY.
já porodku znám tak už jí nechci vidět až v den dé :slight_smile: To by bylo super kdyby tě nakonec rodila :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Jo je to taková miniaturka, ale jsem z ní nadšená. Může ji mít malý vždy na sobě. Jestli v postýlce nebo v kočárku...prostě pořád :wink: Když se ten alarm spustí, tak po tom vystupňování to pěkně řve :grinning: to musí vzbudit aji mrtvého :sweat_smile:
Já porodku neznám a pořád jsem si říkala, že až mě to chytne, tak mi to bude úplně jedno kde mě odrodí. Hlavní je, aby to bylo rychle za náma a malý i já jsme to zvládli v poho :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Luci ta podložka je super! Už jsem na ně taky kukala na netu :wink:
7. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Je to super když bude spát malý na boku tak ho dám do podložky a nemůže se překulit bude spát celou dobu na boku. Taky si říkám je mi jedno kde budu rodit hlavně at to je rychlé a jsme s malým ok :wink:
7. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jo tak to je super :wink: Ještě o ní pouvažuju :wink: A už nic nového nehledejme nebo se z toho picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Holky loučím se sváma příjde na návštěvu manžova dcera s vnučkou :wink: Jak odejde tak dorazím :slight_smile:
Dobrou chut všem :wink:
7. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Leni já tu podložku nechtěla ale když byla v ceně tak neber to :grinning:
7. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Holky návštěva už odešla byla tady celou hodinu :frowning2: Donesla mi dvě plné tašky věcí pro Honzulu ale jsou to samé bodíčka a těch mám doma milion tak jsem se na to podívala a dala zpátky do tašky a schovala do skříně ani to neperu stejně by to nevynosil :zipper_mouth:
7. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Jak jste se vyspinkali já nádherně :wink: Dneska pojedem do teska chci koupit malému jedno nové bodýčko mám jedno vybrané a manža říkal že ho koupíme at prej mám radost :sweat_smile: Kde se touláte já taky byla včera sama :frowning2:
8. dub 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ráno milá vráno :slight_smile:
Načuhuju a samozřejmě si přečtu na přeskáčku, co mě zajímá. No např. dnes ten váš monitorek, bo to neznám :confused: Zajímavé řešení, asi nějaká novinka. Už jsme si to vygooglila a přečetla. Akorát nevím, jak to pak bude mít na sobě to dítko, až bude zkoumavé :astonished: Ale to už nebudete cáklý matka, jako já a monitor odhodíte, že? :grinning: U nás se v noci monitoruje pořád a pořád mám chvíle, kdy ju čapnu, bo položením ručky na záda zjistím, že se nehýbe, ale hýbal :sunglasses: , ovšem matka to viděla jináč. Psychouš no. :rolling_eyes:
Týdny naskakují, je to v pořádku. Dítě po snídani, matka taky, jdeme na telku a pak ven, opět sluníčkový den, je třeba ho využít.
8. dub 2010 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Ráno jsem kmitala s malým na RTG, nakonec to zvládl sám, takže jsme nemuseli tahat sebou otce, ale kdo to měl vědět :grinning: Ten muj mi udělá džus a řekne, to máš pro Toníčka, já bych ho kopla :wink: Zítra huž je konečně pátek, tak uvidíme, jestli budem radostně výskat :wink: Dneska jde na poradnu myslím Leňulka, tak tfuj, tfuj :wink: Luci, včera jsem se přihlásila na aukro, tak pak budu od tebe odkupovat :grinning: To jsem vychcaná co? :sweat_smile: Jinak myslím na všechny berušky, co pořád doufají v zázrak, snad se to někdy zadaří :slight_smile: Máji, ty se díváš na telku a přitom zkoušíš, jestli dítě se hýbe :grinning:
8. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj kobylenky modrééé :slight_smile:
Moc vám všem děkuju, že na nás myslíte!
Bellko :slight_smile: , Andrej :slight_smile: AHOJKY :slight_smile: Jsem ráda, že se ukážete. A myslím, že tyhle stránky i stránky, na kterých jsme začínaly i ty, na které jsme se rozutekly :frowning2:, nepůjdou vymazat z paměti žádné z nás. Věřím, že až budu v důchodu( jestli se ho teda dožiju :wink: , možná mě fakáňata ve školce umlátěj mojí vlastní holí :grinning: ) a budu šoupat bačkorama, tak si vzpomenu - teda, jestli mi ještě bude sloužit paměť :grinning:
Andrejko, tak adopčátko snad brzy na cestě? Moc Ti to přeju!
Bellíšku, moc se neunav, protože budeš potřebovat sílu pro svoje miminko :slight_smile:
Posílám pozdravy i Věrušce poletušce :slight_smile:
Nevíte některá o Regínce? Kam ta se poděla?
Zítra držím palečky Karolce, ať je tam krásné bubliňátko s mašličkou :wink:
8. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Tak jse dospala i když jsem dneska spala dobře :wink:
Ahoj Máji monitor je opravdu malinký a dává se za plínku vybruje hezky a a píská taky dobře to by vzbudilo aji mrtvého :grinning: Užíjte si s malou prochajdu vypadá že bude hezky u nás byla ráno taková lha že nebylo vidět na krok ale už je hezky :wink:
Janičko tobě budu posílat fotky a ceny na ICQ a né přes aukro tam bys to měla drahší. Už se těšm jak zítra zahlásís kolik bublinek se chytlo :slight_smile:
Ahoj Marti tak dětičky tě umlátí fofr klacem :grinning: to máš vyhlídky :wink:
Leni na dnešek tfuj tfuj jsem zvědavá kolik bude malý vážit :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Marti, Regí je těhotná, má nového přítele, spoustu starostí a nemá PC. :slight_smile: Je fajn, když si na někoho vzpomenem. Často myslím na Ivu, Leontýnku, Andrejku, Belku, Věrku a tvoji segru a všechny ostatní vytrvalé snažilky a bojovnice s životem a doufám, že se taky dočkají. :slight_smile: Luci s tím počítám :grinning:
8. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojki tak jdu nakouknout,stále popíjím čajček s cibulí a medem,a také stodal,už je to trošku lepší,teplota pominula,akorát jak se rozkašlu tak mám strach ať neublížím Vojtíškovi,ale kopká stále intenzivně,tak snad mi to promine. :wink:
Leňulko tak držím pěstičky na kontrolku.
A mooooooooooc myslím na naši Jaňulku a držím pěstičky na zítra ať je vše v pořádku a je s tebe šťastná těhulka se silným bojovníčkem nebo bojovníčky. :slight_smile: :slight_smile:
Taky moooc pozdravuj Reginku. :slight_smile:
Já jdu dneska na obidek k babi a pak jsem se objednala ke kamarádce na pedikůru,tak už se na mě těší ,jak se budu zase řehtat,jsem totiž hrozně lechtivá,ale ona je na to vždycky připravena,asi bych jinam nešla,protože by na to neměl nikdo jiný nervy. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
Kasi, neboj, Vojtíškovi neublížíš, plno těhulek je nachlazených během těhulení :wink: Já se u pedikury taky řehoním, ale jsou na to zvyklí, jen mi paní říká, kdy nesmím cuknout.
8. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Kasi malému neublížíš já taky kašlu jak tuberák bolí mě celý hrudník jak kašlu :frowning2: Já jsem si nasadila cibli s cukrem a jitrocelový sirup a už je to lepší :wink:
Holky mě tak sere tchýně to je taková p..a čeká návštěvu svojí ségru tak jí jde na proti a nikde jí nevidí tak jde dom volá manžovi ona tam není tak manža volá tetce kde stojí ona říká tam a tam ona stojí u obchodu dole a mamka se dívala jenom na hoře nemohla to projít celé tak jí manža volá tetka stojí dole tak se najdou asi po hodině a po volání manželově volání a provolání 100kč. a ted mu volá zajdi mi koupit zákusky a chlebíčky tak se oblékl a šel já jí asi odstřelim na mars :angry:
8. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Krásné sluníčkové ránko všem :slight_smile: Tady žádná mlha, ale sluníčko hnedka od brzkého rána :wink:
Marti ahoj teoretiku :wink: Jakpak se máš? A co je nového u Sestry? Má dlouhý protokol, kolik píchá jednotek? Nebo je ještě na dekapeptilu?
Luci kšeft je kšeft :grinning: Karolce speciální ceny jo? :wink:
Kasi ahoj. Tak cibule a med v čajíku jo? To musíš být cítit cibulákem nadálku :grinning: Ale co, hlavně že pomůže!
Máji toš není to špatné ten monitorek :slight_smile: Jen je takový malušký :sweat_smile: a když spustí a zesiluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to bude poplach :grinning:
Karolko tak zítřek už klepe na vrátka :slight_smile: už se těšinkám až nahlásíš ten počet! Ale hlavně pevně doufám, že tam nebudou 3, aby jsi nemusela tam, kde já :cry: Viděla bych to na dvojčátka co? Hned bude plný dům :grinning:
No a já za hodinku vyrážím na kukandu, už se zase těším na toho našeho zbojníka :wink: Jo a už se nám zúžil výběr...Matěj nebo Lukáš :wink:
Luci odpo jedem taky do toho Tesca, tak jsem zvědavá co zase přitáhnu :grinning: Včera jsem vyhrála v aukci chůvičky s promítačkou :dizzy_face: Jsou úžasné!!! Hrají melodie a promítají na strop hvězdičky a jiné obrázky :dizzy_face: Dokonce mají funkci nahrávání, tak mu tam můžu dát jiné písničky nebo pohádky :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.