• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci to je na vraždu :grinning: :grinning: :grinning: Připomíná mi tu tchýni z Kameňáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: K narozeninám kostkový cukr a je to :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Leni ahojda tak to je super už to nebude Pepíček :wink: Lukášek a Matějíček je hezký to se mi líbí :slight_smile: Já pojedu do teska až se vrátí manža šel koupit mamce ty zákusky a chlebíčky :angry:
8. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
to je dobrý nápad stím cukrem škoda že už měla narozky :grinning:
8. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
hIHIHI neboj, ona je bude mít zase :grinning:
8. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Teda tady je veselo,tchyně jsou někdy na zabití,mohla bych o tom napsat román. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Tož, holky, tak škareďe o tchýni, že se nestydíte. :grinning: A to Luci ta tvoje neví, že je oficiální tchyně :grinning: To by byl dárek k narozkám :slight_smile: Leni, jména dobrý, muj chlop chce Tondu, to je na zabití :angry: Já řekla, že jedině v případě, že bude zapsán jako Tonda, Antonína nechcu :angry: Leni, kolik jsi měla HCG, já myslím, že jsem měla tak akorát na jedno :wink:
8. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Jani hlavní je ,aby to byl bojovníček.A držel se maminky jako klíšťátko celých 9 měsíců. :slight_smile: :slight_smile: Držím pěstičky.
8. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Karolko no to můj taky teď chvilku chodil a chtěl Toníčka :grinning: :grinning: :grinning: Ale to jsem mu taky tak trochu zavrhla :sweat_smile: No u těch prvních dvojčat jsem byla na krvi 17.den a měla jsem 1496j a tady u těch druhý vůbec nevím, páč mi to neřekli :rolling_eyes: Jen, že je to pozitivní a krásné :grinning: Nakonec jsem tam měla 3 a víš jak to dopadlo :frowning2: Ty jsi měla kolik a kolikátý den?...už jsi to nějak nepamatuju :sweat_smile:
8. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
To je taky dobrý nápad příští rok jí řeknu že je moje tchýně ale já si myslím že jí trefí šlak jak se doví že bude babičkou :grinning:
Jani já taky nechci Jana a Honzu a všichni říkají že to je divné kdy bude slavit svátek a tak a já říkám slavit bude na Jana ale bude to Honzík. Co se týče HCG podle mě tam bude jeden já měla 1700 a měla jsem tam dva :wink:
8. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
Leni hlavně ,že je aspoň jeden zdravý brouček. :slight_smile: :slight_smile: .A bude vám dělat jenom radost. :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Leni, 14 den po ETU jsem měla 426, tak podle Lucky usuzuji, že tam bude jeden :slight_smile: Teď jsem tak asi v 6 týdnu, tak už by mělo jít vidět srdíčko. Teda doufám, že tam bude :slight_smile: Jinak já si klučičí jméno vubec neumím vybrat :unamused: Ale to stejně předbíhám :wink: Luci, já bych ho klidně nechala zapsat jako Tondu, stejně by na něj nikdo nevolal Antoníne, ale Toni, Toníku, tak proč Antonín :wink: Tchyni není divné tvoje bříško, nebo se tak málo vidíte?
8. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Jani já ju od února neviděla a v tu dobu jsem měla zimní bundu tak to jsem maskovala :wink: Jdem do teska zatím pá
8. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky tak jsem zpět a vezu si špatné zprávy :cry: Ještě dnes musím být hospitalizována v porodnici Kyjov, protože se nám hrozně zkrátil čípek. Mám ho nyní 19mm a proto musím do nemocnice. Zašití ani kroužek nejde, tak musím na kapačky. Uvidím co mi řeknou. Když se jim nebudu moc líbit, tak mě převezou zrovna do Brna na porodní...mají tam oddělení neonatologie. Jinak malý je vpořádku, srdíko ok. váží 1620g a má 42cm. Držte nám palečky :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Leničko držím moc palečky at ti dají kapáky a je vše ok. A nemusíš jít rodit dřív :frowning2: I když malý už á krásnou váhu aji výšku ale nejlépe mu bude ještě u tebe. Budu moc na tebe myslet a budeš mi moc hcybět tak se nám brzo vrat :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
Leni, beruško, držím palečky, klid na posteli a kapačky určitě zaberou. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
všechny vás moc zdravím a přeju krásné sluníčkové odpoledne :wink:
Leňulkooo, myslím na Tebe a držím všechno co mám, dobře to dopadne, uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahojte kobylenky všechny moc zdravím :dizzy_face:
Leni tobě držím všechny pěstule ,hlavně at vše dobře dopadne.
8. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj kobylky zlaté, přeji krásný slunečný den a všechny Vám moc zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Leni držím pěsti ať dobře dopadneš, drž se beruško, všechno bude v pořádku.
Jinak Vás informuji, že genetické testy nám vyšly v pořádku, vše máme v normě, takže snad již bude vše ok. Někdy v půli května jedeme do caru a pak se uvidí.
8. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Leňulko teda zas nemocnice, ale už jsi 30tt, tak to už zvládnete dotáhnout do porodu i kdyby měl být dřív, držím pěsti :wink:
Luci teda as jsem se nasmála u tvé tchýně na zabití, ještě že ji máte, jinak by jste se nudili :sunglasses:
Alčo tak to vypadá že brzo zas budeš na IVFku :wink:
JaniKarolko tobě na zítra pěkný puntík (-ky) Určitě už to bude vidět, mě šlo srdíčko vidět v 5+1tt. tak zítra vlož fotečku :dizzy_face:
8. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
No moni já bych to nerada zakřikla. Už jsme měli jít na podzim, pak kolem vánoc, pak únor.....no stále se nám něco nedaří. Takže s tím bych byla ještě opatrná. Uvidíme jak to půjde, už bych ráda, ale.... :sweat_smile:
8. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahojky všem,
jak se máte?
Leni hodně štěstí ať vše dobře dopadne
8. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Leni, drž se! Teda drž malého co to půjde,nohy křížem a ležet! :slight_smile: Myslíme na Tebe a určitě se ozvi. Mně ale taky takhle s Klárkou strašili a pak jsem přenášela. Tak snad tam malý ještě vydrží!
Karolko, zítra pěkné pokoukáníčko :confused: :fearful: a hned se hlaš!
Luci, jo tchýně a uzený... :grinning: :grinning:
Pěkný večírek všem :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Karolko, díky za info o Regínce :slight_smile: Ta to vzala teda fofrem :slight_smile: Moc jí topřeju! Pozdravuj ji, jestli s ní jsi v kontaktu.
8. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojki tak koukám,že naše Leňulka musí zase do nemocnice :frowning2: ,Leni držte se neboj teď už to zvládnete už jste hodně daleko.
Držím pěstičky.
Karolko a na tebe taky stále myslíme,tak zítra jen dobré zprávičky,držíme pěstičky a čekáme na zprávičku.
8. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz
Tak jsem to na chvilku vzdala,nemůžu spát,tak jsem si uvařila čajík s medem a snad mi to poůže a pak usnu.Dneska nějak hapruje zase tlak zase jsem měla 85 na40,do toho se mi blbě dýchá a taky jsem musela počkat až Peťa usne ,protože vždycky zabední okna kvůli hluku a my pak nemůžeme spát. :confounded: .Tak snad na mě brzypadne únava.
9. dub 2010 v 00:17  • Odpověz
Krásný den všem.
Leňulko držte se ,myslíme na vás a držíme pěstičky,neboj budete v pořádku.
Jani už nic neděláme a držíme pěstičky.Hned jak budeš vědět kolik bojovníčků je u tebe tak se budeme těšit na zprávičku,ale určitě aspoň jeden bojovníček tam bude a bude mu bít srdíčko jako zvon. :slight_smile:
Takže tfuj,tfuj,tfuj.Ať rozjedeš pokračovací těhu vlnu.A můžou se s tebou svést naše další sluníčka.Belinka,Leontýnka,Katuška,Andrejka,Manetka,brzy už i s novým princem Věruška,Alenka ,Katuška no prostě všichni. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
No nic jdu si udělat snídajku,protože to spaní už stojí za prd.Do 2hod jsem nespala a už od půl 7 zase straším. :grinning:
9. dub 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahoj kočenky! Taky se ke mně dostala zprávička o Leňulce, nevíme o ní někdo něco? Doufám, že je vše v pořádku, bříško je klidné a čípek bude ještě nějakej tejden poslušnej. Držíme s Áňou pěstičky!!!
Také na Karolku myslíme, aby bylo vše jak má!!!
Všechny zdravím, balím dítě s tátou k babičce a frčím koukněte kááááááááám, viz. foto :slight_smile: Už se těím a pak vám napráskám, jaký to bylo, jestli to teda má blonďatá hlava pobere :wink:
9. dub 2010 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jé já bych jela hnedka taky,tak Věrušku mooooooooooooooooooooooc pozdravuj a ať pak vloží aspoň odkázek ukázky na net.Taky bych jí ráda viděla.Divadlo miluji.Ať přijedou na hostování . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
A hezky si to užij,nejdřív na představení a pak i s Věruškou.To bude jízda,už to vidím. :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
Díky, díky, všechny pozdravy vyřídím, budu bouřlivě tleskat, robit mexické vlnění a skandovati Věrkááááááááááááá, jedéééééééééééééém, prostě vše, co se v divadle sluší a patří, že :sunglasses: Jízda to bude no, trošku z ní mám strach, bo moc neřídím a 120km v pátek odpoledne bude asi náááááááámaha na mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale snad tu herku najdu :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.