• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Určitě to zvládneš neboj a rob pořádně ty mexické vlny,ať nás všechny zastoupíš.Tož ať tam ví co jsme za dobru partu. :grinning: :grinning: :grinning: Příště jedu taky.
9. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Tož jsem kokala,od nás je to jen 350km ,to je za rohem. :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
OMG ona napíše, že moc neřídí, to abych dneska sledovala zprávy, jak na dálnici stojí blondýna a prosí kolemjedoucí ať ji ukážou cestu :grinning: Já jsem nervozní a napnutá jak guma u trenek :wink: V 10.00 vyjíždíme, na 11.00 jsem objednaná :slight_smile: Moc myslím na Leňulku, určitě všechno dobře dopadne, jen si trochu poleží :slight_smile: Jinak zdravím zbytek berušek, Alenku a všem posílám hodně sil do boje :wink:
9. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
Jani my jsme s tebou a napnutí taky jako gumy u trenek.Tak hodně štěstí a hnedka se zahlas.Tfuj,tfuj,tfuj.
9. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
A já myslím ,že blondýna to zvládne ,my blondýny zas nejsme tak oplně blbé. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ikdyž někdy ,když se nedaří ,tak řeknu ,já jsem blondýna tak mám na to nárok. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A je klid.
9. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
No jo, ale máte se na co vymluvit :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
No aspoň je sranda.Co by se pak vykládali za vtipy ,kdyby nebylo nás blondýn. :slight_smile: :grinning:
9. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
no kde dneska všichni jste?A kde máme naši Lucinku. :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Jani moc na tebe myslíme,hned se ozvi. :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje :wink:
Jdu vám napsat veliku novinu Janička má u sebe jednoho broučka a už mu jde vidět srdíčko :slight_smile: Janičko moc ti gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Máji pořádně dneska tu naší hérečku zkoukni a pak dej reference jaká byla ale určitě bude nejlepší.
Leničko sluníčko naše tak jak ty moc na tebe myslím :wink: Jestli můžeš písni Andrejce sms at víme jak to stebou a smalým vypadá :dizzy_face:
Kasi ahoj už je ti lépe :wink:
9. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tak supeeeeeeeeeer ,Jani gratuluji,to je super,tak jsme dobře drželi pěstičky,tak Janička rozjíždí další těhu vlnu,tak holky rychle do boje a nasedat,ať se svezete s naší Janičkou.Jé já mám radost.Jo Luci už je to lepší,ještě kašlu ,ale spíš jen ráno a k večeru,cibule zabrala. :slight_smile: :slight_smile: Nic objedvám a půjdu si dáchnout ,odpoledne vyrážíme s Kamčou a Simonkou na procházku. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
Holky musím vám napsat sousedi už nás podruhé během měsíce topí koupelnu máme ze sádrokarkonu jak se nám to rozpadne tak je asi vlastnoručně zardousím :angry: hodinu jsme na ně klepaly než otevřeli už nám opadává omítka mám radost :angry:
9. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
9. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit,a jdu si lehnout,včera jsem toho moc nenaspala.A to se mi bude krásně spát,po takovém hokeji.Vitkovicé,Vitkovicé hejá heja Vitkovicé. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak dobrou noc.
9. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Luci tak to je na odstřel,to bych za nima zašla,a nechala si to zaplatit,tedyjestli jsou nějak pojištěni.
9. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Lucinka nahlásila, takže tam mám jednoho broučka, tluče mu srdíčko a na další sono jedu ještě ve čtvrtek a pak hurá ke své doktorce :slight_smile: Malý hrdě hlásí po rodině, že bude přírustek :wink: Jen se mě zeptal, jestli to ví táta, já se začala smát . No je to zlatíčko.
10. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
Krásnou sobotu,ikdyž zamračenou a asi i propršenou,tedy aspoň u nás.
Jani to je super,ještě jednou ti moooooooooooc gratuluji.A nediv se Jakoubkovi,určitě se už moooooc těší,až ti bude jako velký bráchá s broučkem pomáhat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás je hnusně zamračeno a prší :frowning2: Od jedné paní jsem na aukru vyhrála pidi bílé ponožečky za super cenu a dneska mi poslala email a nabízí mi spoustu jiných věci poslala mi fotky holky já zase neodolala čekám jaké mi pošle ceny a když tak ještě něco objednám :wink:
Jani ještě jednou gratuluji a moc ti to přeji :slight_smile: Malý musí být nadšený to velký brácha :dizzy_face:
10. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
A vítám tě oficielně mezi námi těhulkami. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,teď by se mohli holky hnedka k tobě přidat. :slight_smile: :slight_smile:
Co ta naše Věrča jak se jí vyvedlo představení. :slight_smile: :slight_smile: A jak ji Alfi povzbuzovala mexickou vlnou,tož jsem zvědavá. :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
No to bych chtěla mít váš optimismus. :slight_smile: Už ho vidím, jak se bude čertit, když něco bude chtít a zrovna na něj nebude čas :grinning: Je to takový malý rozmazlenec, ale dost mě tou svou reakcí překvapil :slight_smile: Řekl, že když teď budu mít to břicho, tak se musím šetřit, že to viděl v televizi, no není to zlatíčko :wink:
10. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Luci tady v Ostravě je taky zataženo a prší a je zima,asi jsme poslali hezké počasí na chvilku ségře do Skotska,protože tam mají takové chladné ,propršené počasí pořád,a včera jsem s ní mluvila ,tak říkala,že jdou ven,že jim krásně svítí sluníčko a mají 19 stupňu,a to tam nebývá často.Tak ať si to na chvilku taky užijou. :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
No vidíš ještě budeš překvapená,jak ti bude pomáhat,ještě ,že to viděl v té televizi. :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Jani já optimistická nejsem já vím co mě čeká doma malá se těší ale vím že budou problémy už na ní nebude tolik času a to se jí nebude líbit ale co musí si zvyknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky děti hodně pochytí s telky Péta mi taky jednou říkala mami a to budeš rodit takhle a ukazovala jak se to dělá já se málem p......a smíchy :grinning:
10. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
To jo.No já jsem si včera už nakoupila v lékarně kosmetiku a vše co budu pro mimíska potřebovat,Peťa chtěl ať už to je raději nakoupené,aby to náhodou pak nemusel nakupovat sám,tak jsem nakoupila už vše a dokoupila ještě ve zdravot.potřebách nějaké plinky a kalhotky na široké balení a co bude třeba do lékarničky,teploměr,a rektální tyčinku a borové kapky na očička,líh na pupík ....no a nechala jsem tam skoro 2000,.-,to se nezdá.
10. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Kde dneska všichni jste?Co podnikáte a co vaříte?
10. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky.
Jak se všechny máte?Zdravim vás od Jarky jinak se na počítač nedostanu.
Koukám jaké jsou tady novinky a změny ale nestačím to vše přečíst.
Jinak jsem dneska 17 týden a je mi fajn.Zatím nevíme co budeme mít ale je nám to jedno.Jinak jsem spokojená a šťastná.
Hodně na vás myslím a všem držím palce.
Regína
10. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
To je super,moc na tebe myslíme,je fajn ,že je ti dobře,škoda,že nemůžeš dojít častěji.Tak si to hezky užívej.Jinak nového je ,že naše Jaňulka je těhotná a čeká jednoho broučka. :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Regí ráda tě zase vidím :wink: Jé už jsi 17 týden to je paráda moc ti to přeji moc nám tady chybíš. Jak budeš mít zase čas a budeš mít odkud napsat tak za náma příjd :slight_smile:
Kasi dneska nepodnikám nic celý den ležím u telky malý mě kope dožeber :angry: a je to fakt bolest :frowning2:
10. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
Holky nemáte některá číslo na Leničku? Leni posílám hodně pohlazení :wink:
10. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a pak zalehnu k telce :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Maji tak co ta naše hérečka jaké bylo divadlo doufám že jsi hodně provolávala Věrko bravo bravo bravo :wink:
Zdravím zbytek kobylek Andrejku Belíška Evičku Alenku Katušku Manetku všechny maminky Marky Katy Dady Terezku Monču Mončaet Petjumku jestli jsem na někoho zapoměla moc se omlouvám :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.