• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci nemám taky na ni celé dny myslím.Možná Andrejka nebo Beli.Jestli jo tak ji holky moc pozdravujte.
10. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já se omlouvám, včera jsem chtěla napsat, co Leňulka, ale nějak jsem to nezvládla. Takže má kapačky, železo, magnézko. Čípek se zkrátil na 11, čemuž ale já nerozumím.. ale to hlavní, prďolka je v pořádku. POkud by se to rozjelo, udělá si vejletík vrtulníkem do Brněnské porodky.
Všechny moc zdravím. Karolajnko, nezlob se, že jsem nepředala zprávu, jsem měla prostě blbej den a nějak mi vynechávala mozgovna. Moc Ti gratuluju, je to krása!
Holky, díky za pozdravy, a hezkou neděli všem:slight_smile:.
Jo, ještě vám pošlu ty naše dvě čarodějnice:grinning:
A ještě pro radost kytičku... mi poslal mms Honzík z chaty, já jsem totiž v Práglu a šrotím na zkoušku..
10. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
Krásnou noc všem. Co to tu je za čarodějnice, omg? :slight_smile: By se člověk před spaním až vyděsil, že?
Tak hlavně, že víme, že je Leňulka v pořádku, akorát ten čípek je skoro o cm zas kratší, to je v řitině fáááákt, ale určo bojujou s mimísem a každý den navíc je úspěchem.
Holkýýýýýýýýýýýýý, divadlo prostě super, já čekala nudnou hru bez děje, takový nějaký neherce, že se budou blbě tvářit a čumět do davu a koktat, no prostě amatéry, ale to by jste nepoznali od profíků, oni taky někteří jsou už dlouholetí herci, jak sjem se dozvěděla, ale že budou takoví profíci :confused: , opravdu klobouk dolů. Bavilo mě to od zasednutí do mini křesílka :slight_smile: aý do zhasnutí na konci, jsem nespustila oči z naší herky hlavně, ale všechno mě to pohltilo. Slušelo jí to ohromě, to víte, opálená, štíhlá šťabjzna, minisukýnka, lodičky, zástěrka okolo pasu :grinning: , prostě komorná :wink:
Pijou ve hře víno, nejvíc komorná :grinning: , odhaluje nožku vééééééjš, ještě vééééjš, vééééjš, až po punčošku s kraječkou na konci :grinning: , muži myslím měli co dělat, aby se udrželi :sunglasses:
Takže jim dávám velikou jedničku, při ukláněčce jsem, jak jinak, než ronila slzy :slight_smile: , ale je to zážitek a člověk se tam strašně odreagoval a já si teda hlavně odpočala.
10. dub 2010 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
10. dub 2010 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráníčko, tu nikdo nechodí bo co :slight_smile: Asi si užíváte víkendík. Copak asi Leňulka, snad je vše relativně v pořádku.
Co říkáte na Polsko, tragédie fakt, je mi z toho smutno... :frowning2:
Jdu vymýšlet co uvařit a zapnout zasejc pračku :slight_smile:
11. dub 2010 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko děkujeme za zprávičku o Leňulce,moc ji pozdravuj a vzkaž ,že na ně mooc myslíme,a že určitě budou v pořádku,už je hodně daleko a malý je bojovníček.
Alfi to musel být teda zážitek,škoda,že nehostujou na Moravě,hned bych jela.Zrovna teďka zvažuji,že koupím lístky na pražské divadlo co tu teď má být.
To Polsko je hrozná tragédie,včera jsem si i pobrečela :cry: ,a průběžně jsme to stále sledovali.Opravdu hrůza.
Taky se chystám zapnout pračku a také bych měla konečně vytáhnout žehličku. :wink: Asi se to samo nevyžehlí,škoda,já žehlení úplně nesnáším. :slight_smile: .
11. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Andrejko ahoj tak se šrotíš na zkoušku jsi stejně šikulka práce škola a chaloupka já bych to nedala :wink: Moc děkujeme za vyřízení jak je to s Leničkou jak jí budeš psát tak jí napiš že na ní moc myslíme a držíme palečky. Malý je bojovníček kdyby něco tak to zvádnou :slight_smile:
Máji tak to ta naše hérečka zvládla no musela to být paráda hned bych se na ní jela podívat kdybych to neměla tak zruky :frowning2: A co ty jak je a co malá pořád všude kramaří :grinning:
Kasi ahoj žehlička taky není můj kámoš :frowning2:
Holky co vaříte já nevím vytáhla jsem kuřecí prsa ale asi udělám květákový mozeček já ho mám s Pétou ráda :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
No já dneska asi budu dělat kuřecí řízky a bramborovou kaši. :slight_smile: Ještě jsem tu žehličku nevytáhla.
11. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Tak už má navařeno ještě brambory a jdem papat. Uvařila jsem zelenivou polévku květákový mozeček a kobzole a salát okurkový. Odpoledne jdu ke kámošce na kavčo. jdu se uklidnit protože mě mamža nasral za daně mi vrátly 5000 tak jsem koupila malému do postýlky pidi hračku mazlíčka jeto jako kdyby kapesník s hlavičkou a ten můj trouba mi to vyčetl že máme placení a já utrácím :frowning2: ale za daně jsem čekala tak 2000 tak co ječí tak mě naštval že zítra jsem chtěla jed do Ikei ale seru na něho nikam nepojedu :angry: Budu hrát uraženou :grinning:
11. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
Jasně tak se musí na ty chlapy,taky jsme se s Peťou dneska chytli ,a teď už mi maže med kolem pusy a slíbil ,že vše kvůli jeho podnájmu vyřídí co nejdříve,protože mu podnájemník dluží už půl roku kauci,protože jednou nezaplatil a tak jsme ji museli využít a už to nedorovnal,jenomže Peťa dobrák má pořád na všechno čas,však on mi to doplatí,tak jsem mu řekla,že chci aby jsme měli vše vyřízené než se malý narodí,ať se pak nestane,že budeme muset třeba platit 2 byty.Navíc před týdnem nám oznámil,že se chce stěhovat ,tak jsme začali shánět náhradu,včera volal,že už se stěhovat nechce,tak ať si to pořádně rozmyslí,a my pak nezůstaneme s 2 byty ,když už bude Vojtíšek a budou se dát investovat penízky jinak.Tak uvidíme,říkal,že vše zařídí.Taky jsem hrála chvilku uraženou. :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky Kobylky :slight_smile:
Zdravím při nedělce a Karolce velká gratulace k srdíčku :slight_smile: Mám velkou radost. Přeju ti hodně štěstí a krásné těhulení celých devět měsíců :wink:
Leňulka je snad zatím vcelku. Držím palečky! A Andrejce díky za zprávičku :slight_smile: Hodně štěstí u zkoušek!
Regínko, moc gratuluju a občas pošli zprávičku, jak se pěkně kulatíš :slight_smile:
Věruška je krásná komorná a svádí chlapy v hledišti :grinning: Šikulka :wink:
Májo, díky za podrobnosti z představení. Koukala jsem, že z Aničky roste krásná zrzka :wink: - a těch je málo :sunglasses:
Lucinko, Kaši ahoj :slight_smile: Luci, nehraj uraženou. Zkazíš tím víc den spíš sobě, než chlapovi :unamused: Stačí to jen symbolickou chvilku :grinning:, ale mně to taky donedávna nešlo. Dokázali jsme mít tichou domáctnost i 14dní, teď jsme se stářím :grinning: i zmoudřeli :sweat_smile:
Hezký večer všem :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahojki Teoretičko,pozdravuj ségru a že ji taky držíme pěstičky. :slight_smile:
Jo Leňulka je pod dohledem ,ale zatím je malý u ní a doufáme a držíme pěstičky aby to tak ještě vydrželo co nejdéle. :slight_smile:
Z věrušky e velká hérečka,už o ní píšou i v novinách,tak třeba ji brzy uvidíme i v telce. :slight_smile: :slight_smile:
Andrejce míří velký dík ,že nám podává zprávičky a držíme pěstičky na zkoušku. :slight_smile:
A neboj ikdyž se Luci chytne s chlapem stejně jako já ,tak si myslím,že uraženou dlouho nehraje.U nás to tedy vždycky dlouho nevydrží. :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
končím chytla jsem davivý kašel,asi se udusím.
11. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Hurá neudusila jsem se. :slight_smile: Byl to jen záchvat kašle dávivého. :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
No nic jdu se nátáhnout k televizce jsem grogy.Tak se mějte krásně.Pa pa Peťka
11. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Holky před chvillkou jsem se vrátila z kávičky :wink: Bylo super :slight_smile:
Marti ahoj už se na něho nezlobím ale i tak mě někdy štve :grinning:
Kasi dávivý kašel to znám to nevíš kdy přestat kašlat :wink:
11. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jo ,jo myslela jsem ,že se udusím,ale vydržela jsem,taky jsem byla na kávičce u mamči.Jdu koukat na Robina a asi usnu tak dobrou noc.
11. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
Dobrou noc, kobylata:slight_smile:. Leňulka stále drží. já se chystám do betle.. papa
a pohodový týden všem... Hlavně píchačkám :wink: a hérečkám a těhulím a maminám a snažílkám.. papa
11. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Včera u nás bylo hnusně, dneska to taky nevypadá nic moc :angry: Přijede kamarádka, odpoledne druhá, takže večer budu grogy :wink: jak si odpoledne nelehnu, tak je to potom večer záhul :wink: U mě nic nového, Leňulka se zatím drží, Andrejko díky za info :wink: Herečka byla sexy a blondýna si umlátila ruce, takže nic nového :wink: Kucalky se neudusily a Lucce zase přiskočil týden :wink: Musím jít trochu poklidit a pak pro návštěvu na zastávku, tak papaa :slight_smile:
12. dub 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj kobylkýýýý:slight_smile:
Všechny vás tu zas po delší době zdravím a přeju krásný týden!
Myslím na Leňulku a dík za zprávy. Nestíhám víc číst, bo stále nemám doma net a ještě dlouho mít nebudu,ale díky Máje jsem byla informovaná.
Krásně jsme si užily sobotu a jsem ráda, že se i divadlo líbilo. Škoda jen, že ten čas vždycky tak rychle uteče, byla to moc pěkná návštěva.
Mějte se moc hezky a já zas někdy nakouknu. Vaše heruna:slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojki,krásný týden všem,hlavně posíláme hodně síly a zdravíčka do porodky Leňulce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Drž se sluníčko.
Já jsem se konečně dokopala k žehlení.
Jani ty si dneska užij návštěvní den. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všem pracujicím ať to rychle utíká,maminkám ať jsou dětičky hodňoučké. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojki hérečko,už se těším až vložíš nějaký odkázek kde tě můžeme taky vzhlédnout. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A domluv nějaké hostování na Moravě,ať se můžeme přijít taky podívat. :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Holky jak se máte,co děláte? :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
A Andrejce držíme pěstičky na zkoušku.
12. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Hezké odpoledne berušky moje. Holky ten můj Honzula to je děs do půl třetí v noci mě kopal do žeber já myslela že ho přetrhu :frowning2: Takže ráno jsem byla totálně nevyspaná a ráno mě manža mile znásilnil to je děs a hrůza všichni chlapy stejní :grinning:
Ahoj Věruško herečko naše byla si krásná komorná :slight_smile:
Andrejko ahoj jsem ráda že za náma chodíš moc nám tím děláš radost :wink: Díky za info o Lenulce moc na ní myslíme :slight_smile: Moc jí od nás všech pozdravuj :wink:
Jani užíj si návštěvu :wink:
Kasi ahojda :wink:

Zdravím zbytek kobylince :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
Holky kde jste je mi tady smutno :frowning2: Honzula se zase přemístil směr moje žebra :angry: já ho tlačím dolů a muse nějak nechce typický chlap tlačí se směr kozy :grinning:
12. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Moc myslím na Leničku a posílám hodně sil :wink:
12. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahojki nějak nemůžu spát ,tak nakukuji.Tak koukám Luci,že ty nemůžeš spát v noci ,já zase bantuji ráno,nebo spíš Vojtíšek a taky pravidelně od 2-3 hod každý den.No a večer většinou kolem 7 hod odpadnu. :wink:
Taky stále myslím na Leňulku a malého ,snad už to zvládnou dotáhnout do konce bez větších komplikací. :wink: :wink: Držíme pěstičky.
13. dub 2010 ve 02:08  • Odpověz
Dobré u nás děštivé ráno berušky moje :wink:
Chtěla bych pozdravit Leňulku a popřád jí hodně sil vím že jsou oba silní a že to zvládnou bez komplikací a dojdou co nejdál :wink:
Jinak zdravím všechny pracující kobylky všechny maminky a těhulky prostě celou naší velikou rodinku :slight_smile: Dlouho tady nebyla Marky holka taky pořád pracuješ a do toho malá a domáctnost moc tě obdivuju :wink:
Právě jsem nahlásila na pojištovnu to ak nás soused vytopil a čekám až se snáma spojí pojištovák a příjde se na to podívat a řekne nám kolik dostanem peněz zase budem v balíku hurá půjdu utrácet :grinning:
13. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahojki Luci.
Zdravím celý náš kobylinec. :wink: Pozdrav letí Leňulce do porodky,neboj budete v pořádku.Držíme pěstičky.
Taky zdravím všechny naše snažilky a věřím,že se brzy přidají k nám a teď i ke Janičce,že se s ní svezou na té nově rozjeté těhu vlně.
Taky už tu dlouho nebyla Dady ,je asi hodně vytížena s broučky ,tak tam taky letí pozdrav,hlavně ať jste zdraví.A tak samo letí pozdravek a hubánek všem maminkám a mimískům.
Nic jdu posnídat,Vojtíšek už stávkuje má hlad. :slight_smile:
13. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.