• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak hlavně ať to pojišťovák dobře spočítá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať je hodně penízků.
13. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Tak už jsem tu zase sama. :wink: :wink:
13. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Kasi ahojda snad to dobře spočítá jestli né tak uvidí co dokážou moje těhu hormony :grinning:
Chci jed do města koupit si noční košile aspon dvě do ty co mám doma to je děs hlavně at jsou ve předu na knoflíčky a jedny hrubé fusekle do porodky a papuče no je toho ještě dost :angry: Ale prší tak uvidím jestli pojedem :frowning2:
13. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
Berušky vyrážím do města je tak sice hnusně ale mi to neva :wink: Jak dorazím tak za váma příjdu :slight_smile:
13. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
Tak dobře pořiď ,já už mám koupenou noční košili do porodky ,a ještě jednu si dokoupím.Chtěla jsem jít s kamarádkou na procházku ,ale prší ,tak jsme ji zrušili.
13. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Tak ž jsem doma noční košili jsem si nekoupila chci na knoflíčky a tam kde jsem byla žádnou neměli :angry: Koupila jsem si super tričko s krátkým rukávem na moje obrovské bříško je super. Jo byli jsme v Ikei koupila jsem si plastové krabičky chtěla jsem jednu na hračky na štěrkátka jednu na komodu na plény a jednu do koupelny na kosmetiku pro malého :wink:A u nás prší a prší :frowning2:
13. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky kočky, tak co je tu novýho? Kulatíte se víc a víc, koukám. Šla jsem juknout, co Léňa, ale nikdo neví, tož doufám, že je vše ok a ještě drží.
U nás nic novýho, krom toho, že leje a leje a když neleje, tak fičí :slight_smile:
Dítě je vcelku hodný, hraje si celý den sama v ohradě, dokonce jsem mohla i na 20 minut opustit byt a uklidit v baráku, bo zas máme službu. Pak jsem koupala satana, to mi taky zabralo nějakou chvíli, to víte, šampoooon, pak nechat působit kondicionéééééééééér, sušení, fénování, česání a to dítě si tu vyhrálo, už mě asi nepotřebuje, jen na to jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se tu mějte, já zas přindu, pááááááááááá a pláááááááááááác!
http://www.youtube.com/watch?v=L-shfqPXMU4
13. dub 2010 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký večer jé byla tady Majinka ahoj holka naše :slight_smile: Malá je kouzelná taková krásná princezna.Jak se hezky směje má ztoho takovpu radost z toho mávání :wink: to ti věřím že než toho tvého Satáše okoupeš že to dá zabrat já mám Matese za 10minut hotového :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky noční košily jsem nesehnala mají hezké asle nemají knoflíky a já chci s knoflíkama :frowning2:
Holky jdu do vany a spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
13. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás je zase pod mrakem už mě to vadí to počasí já chci sluníčko :frowning2:
Co ta naše Leňulka sluníčko naše moc na ní myslím a posílám pohlazení :wink:
14. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Leňulko, pořád na tebe myslíme a držíme palce, ať se tam kobzolek udrží co nejdýl :slight_smile: Máji, malá je kouzelná, není nad dětský smích :grinning: A jak hezky mává mamince, vidíš, jak máš samostatné dětsko, to mužeš jít nakoupit, poklábosit a ona jako slušná holka bude čekat doma :wink: Luci, dal ti doktor fotečku, nebo sis o ni řekla? Ať zítra nejsem za vola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je mi blivno celý den, k tomu mě bolí hlava, což u mě není normální :frowning2: Zatím nebliju, jen mě to natahuje, ale je to pořád :frowning2: No, co bych chtěla,že :wink:
14. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj kočky, taky mi třeští hlava, už večer to začínalo a je to tu v celé své migrnooooozní kráse. A to mě bolela hlava v sobotu u Věrušky, v neděli doma, prostě snad denně teď,a si mě klepne. Doufám, že dneska dojde táta z práce jak má, včera místo ve 14 hodin přijel o půl 7. Ještě že si to dítě zase pěkně hraje a spaly jsme do půl 9 :slight_smile:
Dneska nám tu čistěj silnice, parkoviště, chodníky, tak vejráme střídavě z okna a na telku. Tož sa majtě sluníčkově, mělo by snad vykouknout i venku a držíme pěsti Lenči, snad je celá a v pořádku.
14. dub 2010 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky
Leni tobě letí pozdrav do nemocnice, držte se :wink: aspoň ještě chvilku
Karolko teda to blivno je nepříjemné, ale mimi ne nejpřednější. Zkus zázvorové líza nebo sušenku hned po ránu.
Adélka je teď na 2 hodinky u našich tak já místo uklízení čučím na net. Jinak se máme dobře roste jako z vody už vyrostla z 56 a 62 a nosíme 68.
Luci to se bude hodit krabičky, my máme kosmetiku v krabici od bot :sweat_smile: Teď už není čas doma něco předělávat, jsme rádi že fungujem, kolem mimiska už není čas na nic.
Máji teda nezávidím migrénu. já musím zaťukat že jsem ji ještě od porodu neměla v plné síle jak třed těhu, jen náznaky.
Věruško teda fotečky nádherné úplná šťabajzna jsi, jak je ti samotné, máš už nového přítele?
14. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jani o fotečku jsem si řekla a bez řečí mi ji dal a nic jsem za ní neplatila tak si o ní zítra klidně řekni :wink: Mě bilo blivno po ránu snad do třetího měsíce a každý den jsem zvracela :frowning2: jo a lízátka mi vůbec nechtnali to bylo ještě horší :frowning2:
Moni ahoj malá roste jako z vody toto letí :sweat_smile: Za chvilku pude do školky strašně to sletí podívej na Anulku aká už je sní veliká princezna :wink:
Máji ta migréna to je děs ještě že máš tak hodné dítko že tě nechá ráno vyspat :wink:
U nás prší a prší a prší :angry:
14. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Holky kde se dneska touláte? Kasa tady dneska taky nebyla :confused: kde se nám toulá :unamused:
14. dub 2010 v 17:22  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a půjdu se koukat na telku jsem nějaká unavená :wink:
Leničko posílám hodně sil a pohlazení at to tam vydžíš a hlavně at malý u tebe vydží co nejdéle :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Luci řeknu, snad nezapomenu :grinning:
14. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Velké pozdravy posílám Leničce do porodnice moc na tebe myslíme :slight_smile:

Jani tobě přeji hezké pokoukáníčko a o fotečku si řekni nezapomeň :wink:
U nás je škaredé pršící počasí :angry: Už mě to nebaví :frowning2:

Maminky má dotaz kupovali jste si líh na čistění pupíku vašich miminek? Všude píšou že si ho mám koupit tak nevím :frowning2:
15. dub 2010 v 07:08  • Odpověz
Dobré ráno kobylky, všechny vás tu zdravím, jak maminky s mimískama, tak těhulky a hlavně i čekanky.
Občas sem nakouknu z práce, ale moc času nemám. Myslím hlavně na Leňulku jak bojuje, nemá to holky lehký,ale ona to zvládne!
Já se mám docela už dobře, kráčím vstříc do nového života a doufám, že už bude líp. Prozradím, že i princ na bílém koni je v mé blízkosti,ale nechci nic zakřiknout.
Moc vám všem děkuju, že na mne myslíte a přeju vám ať se daří ve všech směrech! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Luci líh si určitě kup, ale raděj až těsně před porodem, na pupík se bude hodit :wink:
Karolko Jani, jé dnes bude fotečka, už se těším :slight_smile:
Věruško tebe ráda vidím a samé hezké zprávičky o tobě, jen tak dál :slight_smile:
My dnes čekáme poslední návštěvu strejdu a tetu, která se dojde podívat na Adélku, tak napeču a uklidím. Prdíky už nás tak netrápí tak už jsme holky v pohodičce :sweat_smile:
15. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tak kontrola dopadla dobře, fotečku mám, později ji i vložím. K moji doktorce jdu 29.4, zatím jsem pořád na PN, malý je nemocný, tak to bylo zbytečné ukončovat :slight_smile: Jo šel tam vidět i druhý gestační váček, ale v něm nic, takže fakt je jen jedno :wink: Mony, fajn že prdíku už netrápí, hned je svět veselejší :slight_smile: Leni, moc na tebe myslíme :wink: Kde je Kasa, je to divné, že se neukazuje :unamused: No nic, jdu k marodovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Hezké dopoledne byla jsem u doktorky pro recept Pta má mít přeočkování proti klíštatům a potom pro přihlášky na příměstský tábor na letní prázdniny. Kasi jsem poslala sms tak uvidím jestli se mi ozve :wink:
Věruško tak nový princ moc ti to přeji :wink: Jak budeš mít čas zase za náma příjd moc nám chybíš :slight_smile:
Moni tak prdíky už jsou lepší to je dobře užíj si návštěvu :wink: Dík za radu líh si koupím někdy před porodem :slight_smile:
Jani tak vlož fotečku jsme holky zvědavé. Malý je marod tak at to nechytneš. A opravdu je druhý váček prázdný aby tam nebylo ještě jedno to by byl gol :sweat_smile:
15. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojki jsem v pořádku jen jsem se chtěla na čas z koníka ztratit,ikdyž mi budete chybět,ale nadále vás budu číst,a mít radost z toho ,když uvidím,každičký malý uspěch.Všem přeji jen to nej nej v životě,a hlavně hodně štěstí.A pro Věrušku budu držet pěstičky ať je to ten opravdový princ na bílém koni.A všem ať se vám splní to nejtajnější přání,a hlavně ať jsou děti zdrávy.
To je totiž to nejduležitější v životě.MVR
15. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Luci, nestraš, fakt tam nic nebylo :slight_smile: Byla to jen prázdná bublinka :wink: Kasi, nevím proč se chceš ztratit, ale je to tvoje rozhodnutí, tak alespoň občas zahlas, jak se s Vojtíškem máte :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Já si dělám srandu měla jsi malé HCG to bude jenom jedno u mě to bylo horší HCG 1700 tam to bylo horší tam jsem pořád myslela že budou určo dva :wink:
15. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ale i tak se něco chystalo, bo ten gestační váček tam nebyl jen tak, že :slight_smile: Fotečku máte v albíku, zvědavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jani díky za foto brouček je úžasný už se těším jak poroste a ty budeš vkládal další fotečky :wink:
15. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky vložila jsem fotku mého balonu který nosím stále sebou :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Teď už bys to před tchýní neschovala :grinning: Krásné bříško :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jani to bych už určo neschovala takový balvan :grinning: Holky je mi smutno že nás tady chodí čím dál tím méne :frowning2:
Jdu se koukat na ulici pak si hodím sprchu a pak půjdu spinkat jsem nějaká unavená :unamused: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
15. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojky :wink:
Věruško mocinky Ti to přeju a teď už to půjde jak v pohádce ......... a nakonci bude............................miminko :wink:
Mončo,už je Vás kus.Už jste i přivítaný že? :wink: S prdíkama máme taky problém :frowning2: škoda,že jim člověk nemůže pomoc.
Janinko teda Ty už máš v bříšku taky kus človíčka.Jsem si úplně zavzpomínala,že nedavno jsem tuhle fotečku viděla já ......... :slight_smile:
Lůco pěknej břuch :slight_smile:
Májinko,Beluško,Andrejko zdravim Vás :slight_smile:
Kasi tak si užívej těhulení a rychlý a pohodový porod přeji.
Já už chodím soboty do práce :wink: Majdulka zlatá :wink: Terezka pomáhá :slight_smile: určo bude ještě třetí :grinning:
papa a OBR pozdrav Leňulce.Drž se kočičko a kdyby ses neudržela tak hlavně zdravíííííí,zdravíííí,zdravíííí
15. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.