• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dupky zdravím vás :slight_smile: Kobzol má opět angínu, tak zase čumákujem doma. :frowning2: Je mi ho fakt líto, co chvilku má horečky, atb, já si nepamatuji, že bych byla tak nemocná jak on :unamused: V sobotu měli přijet známí, v neděli jsme měli jet na lodičky a zase nic :frowning2: No nic, jdu ho opečovávat :wink:
16. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Hezké poledne berušky moje :wink:
Janičko tak kobzolek má zase angínu :frowning2: hlavně at to nechytneš ty dávej na sebe pozor :wink: Vy to máte nějaké zaklaté vždycky když si něco naplánujete na víkend tak malý ochuravý :frowning2:
Petruš ahoj to je super že máš doma takovou super pomocnici :wink: Tak hurá do třetíto vy to dáte :slight_smile:

Zdravím všechny berušky Andrejku Belíška Májinku Věrušku Alenku Katušku Evičku Leontýnku všechny těhulky velké pozdravy posílám Leničce Kase a všem maminkám a mimískům posílám hubana a jestli jsem na někoho zapoměla moc se omlouvám :wink:
16. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Luci, angínu naštěstí od něj nechytám, jsem na mrtvici, pokud se někde objeví neštovice. já je ještě neměla a teď je fakt nemusíme :wink: Je to fakt, že asi mu budu muset nechat vytrhnout krční mandle, jinak se toho nezbavíme :frowning2: Vidím, že jsme tu osiřely :wink: Taky na holky myslím a moc na Leňulku, snad je vše v pořádku, jen leží s nohami hore v nemocnici :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jani neštovice jsem taky ještě neměla a měla jsem strach at je péta nedonese ze školy :frowning2: Jsme tady uplně sami :frowning2: Půjdu asi ven doma je nuda péta je u tatínka a co doma tak donutím jít manžu ven :wink:
16. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Karolko, toje mi malého líto :frowning2: A zrovna hlásí hezké počasí. Pozdravuj ho a ať je mu brzy líp. Možná ty krční mandle vážně vyhoďte :unamused: nebo reklamujte :wink: :rolling_eyes: Moje Klárka měla zase pořád rýmy a kašle, když jsme dali ven nosní mandle, bylo po problémech. Kdyby to tak fungovalo i s krčníma, tak by to bylo řešení. Zkoušeli jste léčitele a přírodní meducínu ? :wink:
Lucíku, pěkné bříško! Radost pohledět :slight_smile:
Petjúnko, tak ty už zase šmikáš? To jsi teda pracant! :sunglasses: A Terezka je šikulka, že pomáhá. To třetí už bude brnkačka - to už budou chůvy dvě :grinning: a ty budeš jšn ležet a kojit a kojit...
Věrušku moc zdravím a prince na bílém koni závidíííííím :wink: Měj se moc hezky a občas napiš zprávičku z " pohádky"
Ségra pilně píchá, teď už ještě další injekce a v pondělí jde na kontrolu, jak vaječníky pracují. Ještě se nechala napíchat jehličkama na akupunkturu, tak jsem zvědavá na tu úrodičku. Snad se zadaří a bude vajíček dost. Při posledních IVF jich měla pár a vydržely jen dvě a pak jen jedno.
Máte některá zkušenost, že by jste někdy měly málo a jindy hodně? A od kdy jste začaly při stimulce cítit, že se něco začíná dít a vaječníky makají na plné obrátky?
Díky za odpovědi a přeju krááásnýýý víkendík všem :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj Marti jaké má ségra léky já měla porvé jem 6vajíček a podruhé u jiných injekcí jsem měla 9 vajíček :wink: V Caru jsem poznala paní ta měla ty samé léky co já a měla 21vajec a já 9 tak si myslím že hodně záleží na těle :wink: Já i píchala od pátku do pátku a kolem neděle mě začalo pobolívat bříško a to jsem cítila že jsmem nějaká nafouklá tak to si myslím že vajíčka rostli :wink: Moc držím tvojí sestře palečky stačí jedno vajíčko ale hlavně at je kvalitní a chytí se a nepustí dřív než za devet měsíců :slight_smile:
16. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a jdu směr postýlka :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
Zítra tady nebudu jedu k rodičům manža jim bude malovat obyvák :slight_smile: Jak večer přijedem přijdu se na vás podívat :dizzy_face:
16. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky :slight_smile:
tak především Leňulka je ok, "čípek drží na 11mm, malý má 1710gr.nasadili mi silnější Ginipral, léky na třes a srdíčko - to kvůli vedlejším účinkům, dál kapajdy, magn., železo." ptá se na těhule, že ji chybí kobylka... no je to bojovnice.
Karolajnko, zlato, tak fotečky už máš, nádhera! A malého to snad brzy přejde, ve zprávách ukazovali, jak řádí střevní chřipka...
JInak já byla statečná, došla jsme si na sono, bo jsem měla nějakou bulku, ale jsem ok, tak slavím :slight_smile: . Byla jsme posraná až za ušima :grinning: , Mája s Věruškou mi ale uklidňovaly.
Marti, já byla při stimulce celá nesvá, že jako nic necítím, až pak najednou těsně před OPU jsem cítila lehce podbřišek, ale asi jak jsem vytrénovaná z bolestivé ms, tak jsem v podstatě nic necítila, a vajuch jsem měla dost.
Tak kobylenky, jdu ještě šrotit, zítra ráno v 8.30 mám zk :unamused: ...
Mooc zdravíím také Beluušku., Petjunku, MOnču, Lucu, a fakt vás všechny...
16. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Dobré sobotní dopoledníčko.
Tak tu jsou dobré zrpávy, Lenička a mimisko jsou ok a držej se, no výborně, to má přesně léky, co sjem měla já, mimochodem ten třes je strašnej, taky mi to zklidňovali lékama.
Andrejka je, jak jinak, než v pořádku, takže šutrák ze sééééééééérdce spadnul, to jsme slyšely.
Věruška se nám dneska myslím veselí, bude házet hrbem :slight_smile:
A Bellíšek nevím, jestli nejni v práci. Jsem zas dva dny migrénila a jsem mimo děni.
Venku je nádherný jaro, je třeba vyvětrat dítko, ale ještě dokoukáme Kuchařskou pohotovost, jak je něco o jídle, nemůže mi to uniknout, Prostřeno je momentálně můj bejoblíbenější pořad, společně s Ano, šéfe! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Mějte se krásně, ať nám sopka moc nesoptí a vlastně dneska máme den smutku, to jsou události za poslední týden...
17. dub 2010 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
Dnes prázdno? Užíváte si slunečného dne? Bylo opravdu krásně. Tátu máme celý den v práci, myslela jsem si do šesti, ale prý do desíti, no to je pracovní doba, omg. Tak jsme si uvařily, napekly, dělaly jsme šťouchanou buchtu s čokoládovou polevou a také jsme byly na prochajdě.
Jdu sledovat Anděly a odpočívat. Mějte hezkou noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. dub 2010 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky :slight_smile:
koukám pusto tady..
já jdu do školy, a táák bych spala... :frowning2:
Karolajnko, jak je malému??? A jak tomu nejnejmenšíímu?? :slight_smile: :slight_smile:
Májenka furt peče samý mňamky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za palečky, zkoušku asi určo mám, jen nevím jak, bude to teprve na netu.. ale to nejni tak důležitý :slight_smile:
tak hezkou neděli všem :wink:
18. dub 2010 v 06:50  • Odpověz
Dobré nedělní ráno :wink:
Andrejko ahoj sluníčko naše tak zkouška dopadla dobře jsi naše šikulka já bych to nedala práce škola chaloupka to by bylo na mě moc. Jsem ráda že sono dopadlo dobře a že tě holky podpořili a ty jsi statečně šla k lékaři. Moc děkujeme za info o Leničce kdybys jí psala písni ji že jí moc držíme palušky a že nám moc chybí :wink:
Máji ahoj ty pořád vaříš pečeš co jsi to dělala za štouchanou buchtu?
Janičko co malý už je mu lépe a co ty a ranní nevolnosti :slight_smile:
Zdravím zbytek kobylince holky chottě prosím častěj je tady poslední dobou moc smutno :frowning2:
18. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj kobylenky :slight_smile:
Lucíku a Andrejko, díky za info ohledně OPU!
Tak hlásím, že ségra dnes na kontrolce dobrý. Počet folíků jí neřekli, ale podle zapisování doktora to tipuje na 5 na jednom a 5 na druhém vaječníku. OPU jí naplánovali na sobotu :slight_smile: Ještě jí nevyšla úplně dobře ta krev, takže bude píchat heparinové injekce :unamused: Což teda nezávidím, ale třeba to byl zrovna problém neuchycení mimíska.
Už se jí nedělá ani ta vyrážka - tak nevím, jestli zabral ten hypnotizér i na tohle, ale každopádně se cítí dobře a to je podstatné, že?
Andrejko, tak to jsi měla pěkné starosti :frowning2: Hlavně, že to dobře dopadlo, to chce rozhodně oslavit - a pořádně! Taky bych byla posr.... :grinning: strachy. A zkouška bude? :wink: Tak to jsi šikula a důležité to rozhodně je! Je to úspěch - a těch je v životě málo, tak si ho užívej :wink:
A Lúca už má vymalováno? :sunglasses:
Karolajka asi telefonuje se záchodovou mísou, chuděrka :sweat_smile: Doufám, že je jinak vše OK.
Andrejko, díky za zprávy o Leňulce. Vyřiď jí pozdravy a držíme pěsti, ať držííí! :angry:
Pěkný sluníčkový pondělek všem kobylkám!
19. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky koťátkaaa :dizzy_face:
Hlásím se po delší době a všem posílám hooodně pozdravenííí :dizzy_face: Hlavně do nemocnice Leňulce a maličkému, že držím všechno co mám :wink: Marti, tfujtfujtfuj ségře, ať je tento boj tím posledním se šťastným koncem :wink: Tak něco málo o mě :wink: Byli jsme již v Reprofitu a Dr. Macháč se nechtěl smířit s tím, že by nebyla žádná příčina, proč máme za sebou tolik neúspěšných IVF. Vzal mi krev a světe div se, vrozená porucha imunitního systému a hypothyreozu štítné žlázy jsem prý podle UTZ zdědila, nevím po kom. Ale to je celkem jedno. Jinak mezitím jsem začala stimulovat na minimálku a bylo vidět 6 folíků, jenže díky špatným výsledkům štítky se musela celá stimulace zastavit. Nicméně mi pan doktor řekl, že na druhou stránku si můžu gratulovat, páč s mýma hodnotama otěhotnět by byl doslova průser, že bychom měli miminko velice těžce postižené, OMG. Jasně, že jsem to zase obrečela, protože kdyby se o to zajímal někdo dříve, museli na to přijít a né jenom zkoušet a zkoušet, že jednou možná...ale už je dobře a dá se to léčit, tak mi nasadil Euthyrox a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále :wink: Všem posílám pozdravení a zase se ukážu, papapááá :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj Bellí!
No to snad nééé!!!! :angry: Tady je jasně vidět, o co ve většině carech jde, že? Na jednu stranu je mi to moc líto, že máš nějaký problém, ale na tu druhou je zase úžasná šance do budoucna, že se zadařííí!!!! :slight_smile: :wink: , až se zaléčíš!
Držím moc palečky, aby hodnoty byly brzy OK a tys mohla konečně úspěšně těhulit :slight_smile:
Ségru teď konečně taky proklepli a zjistili v podstatě špatnou srážlivost, tak je možné, že tady bude zakopaný pes :slight_smile: O krev se jí dřív nikdo nezajímal :unamused: Chápu, že půjde " teprve" potřetí, ale copak jsme pokusní králíci?!
Drž se kočko a vlastně SLÁVA!, že něco konečně našli :slight_smile: :sunglasses:
19. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj Belinko to je fajn že konečně znáš příčinu ted už to pujde samo a brzy budeš těhule.
Já jsem prodělala zánět štítné žlázy a taky beru euthyrox a podařilo se jám ted dvakrát přirozeně což je po tolika letech úplný zázrak.
Tak držím vše co mám a informuj jak postupujete.

Ji nak zdravím zbytek kobyliček.
19. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Dobré ránko, kobylky :slight_smile:
jdu vás letmo pozdravit, dochroustávám snídani a kafíčko, a jde se makat.
Hezký den všem a ať se všem daří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Belíšku ahoj na jedné straně je dobře že našli příčinu a že se dá léčit na druhé straně jsou to k....y že tě nikdo nikdy důkldně nevyšetřil aby zjistil příčinu. Moc držím palušky a věřím že doktor Macháček vám pomůže :slight_smile:
Marti ahoj tak ségra bude mít v sobotu opu budu moc na ní myslet potom hned písni kolik bylo vajíček :slight_smile:
Ahoj Andrejko ráda tě zase vidím přeji ti at ti to v práci rychle uteče :wink:

Zdravím zbytek kobylek dluho tady nebyla Marky asi pořád pracuje sluníčko naše a taky jsem dlouho neviděla Janinku a její Nikolku holky přijdě aspon sem tam zahlásit co je nového :dizzy_face:
20. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
Ještě chci pozdravit Leničku do nemocnice moc nám tady chybí :frowning2: Posílám jí hodně sil a pro malého taky holka drž se :wink:
20. dub 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahojki tak už mi bylo bez vás opravdu smutno,až tak ,že tím ,že jsem měla více času,tak jsem sice uklidila spoustu věcí,vynesla několik pytlů blbosti,aby bylo více místa ,protože toho ve 2+1 moc není,ale zároveň mě chytila panika a jak hormony pracují tak jsem se úplně rozbulela,že to prostě nestihneme všechno připravit a vymalovat,protože jak 10 let se u nás v rodině nic nedělo,tak teď během 1,5 měsíce se 2 krát stěhovala babička,protože je byťák vystěhoval a předělával byty z 2kateg. na 1,teď se stěhovali naši s tím ,že chystají byteček a zahrádku ,aby byla připravena na ségřinou svatbu,kterou má už za 5 týdnů,a do toho ještě náš byt a malování a velké přípravy,aby bylo vše včas připravené,nejlépe taky už do té ségřiné svatby,protože tu budou navíc ubytovaná Oliho rodina,a bude to už i začátek 37 týdne,tak už chci mít opravdu vše připravené,kdyby si třeba chtěl Vojtíšek pospíšit,ale mamča mě uklidnila,že se nemám bát,že se to vše stihne.
Tak jsem šťastná ,že vás mám a ,že s vámi je hned veseleji.
Mám opravdu velkou radost za Belinku,konečně se našel někdo lidský ,kterému jde hlavně o pomoc a né jen o peníze,ikdyž je to opravdu smutné ,že se o to kde je příčina celou dobu nikdo nezajímal. :angry:,ale je tu velká naděje,že teď už se snad blýská na lepší časy.
Já opravdu věřím,že snad bude pro nás všechny ten rok 2010 opravdu šťastný.
Mooooooooooooooooooooooooooc zdravím Leňulku do porodky.Mooooooooooooooc mi tady chybíš,tak hlavně ať jste zdraví a v pořádku.
Posílám pozdrav všem našim snažilkám Andrejce,Belince,Věrušce,Leontýnce,Manetce,Katušce,Alence ,všem našim maminkám a jejím broučkům kterým letí hubánek,a pak nám těhulkám Lucince,Janičce,Leňulce.
Jsem ráda,že vás mám. :slight_smile:,protože jste se za ten rok stali pro mě druhou rodinou. :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Andrejko,tak ať ti to v práci opravdu rychle uteče. :slight_smile:
20. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
No tak koukám,že mi bylo už po vás tááák smutno a teď jsem tu sama. :cry:
20. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Petruš ráda tě tady vidím.Znám tvoje pocity že nic nestiháš já mám zase problém pořád mám pocit že mi něco chybí že mám málo věcí pro Honzulu a že nemám nic přichystaného :grinning: Já dneska lítala ohledně kočárku pro Honzíka a mám nového favorita asi ho zajdem objednat aji s autosedačkou výjde na 7200 kč když tak se koukni http://klaudia.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1899854
20. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jo je hezký,mě akorát více vyhovují ty obyčejné podvozky klasické,ale to je tím,že plánujeme jezdit hodně i po lese,který máme kousek,a do terénu je ten obyčejný lepší,ale je moc hezký. :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
No věciček budu mít asi dost,ještě jak dorazí ségra,ale mě hlavně trápí ,aby jsme to stihli nachystat,ale už jsem klidnější.
20. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Kasi neboj vše stihneš nás toho taky ještě dost čeká ale když se to nestihne manža říkal že než přijedu z porodky bude vše hotové :wink: Ted jedem na zahradu opravit vodu příští týden maluje manža mým rodičům kuchyn a chodbu potom snad udělá mě ložnici budu jenom tapetovat kolem postýlky pak máme vaječinu to se slezem celá rodina a pak snad pudu rodit tak neboj vše zvládneš Péta ti doma pomůže a vše stihnete :wink:
20. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jo to jo,Peťa je zlatíčko,myslím,že má se mnou teď opravdu trpělivost,protože co dokáží hormony bych nikdy nevěřila,ale on je naštěstí hodně velký kliďas,až mě to někdy vytáčí. :grinning: :grinning: .No já hlavně musím stihnout zařídit segře tu květinovou výzdobu a svatební kytici a pak už se budeme na těšit na Vojtíška. :slight_smile: :slight_smile: Taky bych si ráda na ségřiné svatbě ještě zatancovala aspoň ploužáček. :slight_smile: :slight_smile: ,jinak už to budu asi sledovat se židličky. :slight_smile: .Nic jdu se projít je tam moc krásně,ještě máme malou starost,komu darovat našeho Pepíčka -andulku a Piškyho.králička,jsou moc hodní,ale Peťovi se teď hodně zhoršila alergie a podle všeho je z našich domácích mazlíčků. :confounded: .Chci je,ale darovat do dobrých rukou,asi si dáme inzerát.
20. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a jdu do hajan :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:

Janičko co kobzolek už je mu lépe? A co ty ranní nevolnosti už je to lepší :wink:
20. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit a jdu ležinkovat,protože mám pocit,že se chce dneska mermomoci Vojtíšek prokopnout ven,jsem už zvědavá co se ve čtvrtek dozvím na poradně,nejhorší je to běhání na záchod co 5 minut.Mějte se krásně.Dobrou noc sluníčka.
20. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky :slight_smile:
tak pozdrav od Leňulky, už má za sebou i kortikoidy na plíce, takže, kdyby se prcek rozhodl, že se chce už vykulit, je připraven :slight_smile: , ale ať se ještě dopejká, že? JInak už je bez kapaček. prostě bojuje :slight_smile:
Karolajnko, co Ty? Halóó, že by měla ta Martina pravdu a Ty objímáš mísu? Co kobzolek?
Leontýnko, co adopce? My jdeme zítra zase na hlavní ouřad na pohovor, tak jsem zvědavá, co se dozvím, ohledně čekání....
Petjunko, dnes jsem si byla zasejc pozměnit háre, jsem si na Tebe vzpomněla, a chtěla se Tě na něco zeptat, jenže už jsem to zapomněla, hlava děravá..tož příště :grinning:
Kočičky moc všechny zdravím, a jdu do betle..
20. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.