• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte kobylky zdravím při středečním ránu.
Lenulku pozdravujte a hlvně at je vše v pořádku ,je šikulka a drží se.
Andrejko mi máme pohovor v Brně stanovený na 30.6.protože nemám doma manžela a tam už by se mělo dát konečné rozhodnutí jaké to dítko dostanem,pořád se totiž s něma dohaduju o tom věku dítěte,jinak se schválením prý u nás problém není ,máme všechna doporučení na výbornou.
Ja jsem myslela že už máte vše vyřízené,jak dlouho to máte od podání žádosti.
Budu na vás myslet a dej vědět jsem zvšdává.

Tak se tu mějte jdu vyslat dítko do školy a jedu na oční.
21. dub 2010 v 06:45  • Odpověz
autor
Bré ránko všem,
Leontýnko, my jsme podávali 12/08. Schválení jsme tuším nějak červen 2009, jenže jsme se prý měli dostavit sami na závěrečný pohovor na magistrát, a fakt nevím, jak se to stalo, ale ta informace mě minula. Takže nás sami vyzvali. Tak pevně doufám, že to nebude vypadat, jako, že jsme se na to vykašlali.. Pak písnu, jak jsme dopadli., jdem tam odpol.
papa, letím do práce.
21. dub 2010 v 07:04  • Odpověz
Zdravím všechny Koblyky a hlavně naší Věruškovou kobylenku bo má dneska narozeninkýýýýýýýýýýý a přejeme jí všechno nejlepší, hlavně moře zdravíčka, super chlapáka, milovníka, prostě mega moc lásky a konečně to robátko nebo hnedle dvě :wink: Líbáme Tě!!! :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. dub 2010 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem začala stříkat Synarel a dost mi to steklo do krku, máte nějaký fígl jak na to? Dík. :slight_smile:
21. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
Krásné ráno všem sluníčkům,tak to se taky přidáváme k veliké gratulaci,všechno nejlepší ,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a sluníčka a s příjezdem prince na bílém koni ,brzy splnění toho nejkrásnějšího snu,který sníme všechny,krásně si ten dnešní den Věruško užij a nech se jen a jen hýčkat.
Jé a taky se tu objevila naše Andrejka,tak déržime všechno co máme,aby byli dneska jen a jen dobré zprávičky a brzy jste drželi v náručí toho vytouženého broučka,stejně tak držíme pěstičky naší Leontýnce.Snad se opravdu brzičky dočkáte těch malých opuštěných broučků,kterým budete moci rozdávat spoustu lásky,kterou zatím broučci postrádali.
Taky moooooooooooc teď myslíme na naši Belinku a věříme,že se snad taky brzičky dočkají splnění toho nejkrásnějšího snu.
Ahojki Alfi,jak se máte ,co malá je zdravá,stále vítězí šuplíčky a ovladače.A co ze stolu vše dobře všechno uklizené,my jsme tu měli minulý týden sestřenku se Simonkou,má už rok a 3 měsíce,a hlídali jsme ji 3 i s Peťou a stejně byla rychlejší a stačila shodit kávičku a sklenička se rozletěla na 1000 kousku,a to bylo opravdu bytelné sklo,a malá se řechtala a měla z toho hroznou radost. :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Jinak velký pozdrav letí do porodky Leňulce,to je super,že už je malý připravený,kdyby chtěl přijít mezi nás dříve,ale raději ať vydrží ještě nějaký den u maminky,tam mu bude opravdu nejlépe. :slight_smile: :slight_smile:
No my jdeme do poradny zítra,tak uvidím co se dovíme,protože včera to vypadalo,že se snad opravdu Vojtíšek prokopne ven.
Dnes je zatím klidnější,ale asi to bude pěkné číslo.
21. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahojky kobylenkýýý :dizzy_face:
Přeju všem krásný den, i když u nás je tak nějak pod mrakem, vypadá to na déééšť, OMG :confused: Všechny vás mocinky zdravím a myslím i na Leňulku a věřím, že jsou s maličkým v pořádku :slight_smile: Věrííískuuu, Tobě přeju z celého srdíčka jenom to nejlepší, hodně štěstíčka, lásky a zdravíčka a ať se Ti splní i to nejtajnější přánííí, MTMMMR :dizzy_face:
21. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Sonka: když jsem si stříkala Synarel, tak mi sem tam taky natekl do krku, ale jenom párkrát. Nesmíš zaklánět hlavu, jenom to tím nosem vdechni :wink:
21. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
No nic ,je ještě se ukázala naše Majdinka,tak taky letí velký pozdrav,měj se krásně a hezky odpočívej,budeš potřebovat načerpat nové síly.Já se zatím loučím ,musím pustit k počítači studenta ,miláček má dneska 4 zkoušky,tak ať může na to ještě trošku mrknout.Mějte se krásně,a hlavně sluníčkově,ikdyž je pod mrakem to nevadí. :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Bré ranko :slight_smile:
Andrejka má novou hlavičku...hm ty se máš.Už bych taky brala nějakou změnu ale bojím se,že budu litovat,tohle mi vyhovuje.
Sakra kdo to miminko zvykl na to chování :grinning: vždyť ona pořád hučííííí :grinning:
To bude vypadat,že si vymýšlím ale Majda se mi včera otočila z bříška na záda :confused: to jsem čučela ale ona taky :grinning:
Na Leňulku myslím každý den a mocinky držím palečky :wink:
Věruško ses vylíhla stejně jako moje sestra.......tek vše nej nej nej,hromadu šťestí,zdraví a hodně zbrklých spermií :wink:
Všem krásný den a do žížátkova velkou pusu :wink:
21. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Maloý skončil v neděli v nemocnici, byl uplně hotový, 40cýtky horečky, špatné ATB, vubec nezabíraly, takže jsem u něho celý den :frowning2: Dneska tam teda jedu až na 12 hod, bo už mu otrnulo a mají tam krásnou hernu a 2 stejně staré kluky,tak mu to dopoledne uteče :wink: Jinak mě je furt blivo, :confused: Jo Beli, ty ostudo a já mám pro tebe doma nachystaný balíček a ty se nezmíníš. Ale jinak gratuluji, i když to teď zastavili, tak tě poléčí a zase pujdete do boje. Holka, udělala jsi mi radost :slight_smile: Držím palce lEŇULCE, aNDREJCE K DOBRÝM VÝSLEDKŮM a všem krásné těhulení a maminkování :slight_smile:
21. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Janinko,tak to držíme Kubíkovi pěstičky ať je mu brzy lépe,a je zase doma.Posíláme pofoukání,a ty se taky opatruj ,ať jste zdraví.
21. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Petjunko,tak malá už se přetáčí,to je šikulka,to teď bude každičký den nějaký pokrok.
A co nůžky už zase šmikají.A Terinka pomáhá. :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Zdrávím Vás kobylky. Dlouho jsem tady nebyla, tak teď mám co dočítát.
Věrušce přeji vše nej nej nej....ať se jí splní všechna přání. :slight_smile:
Jinak u nás zatím nic nového, manža stále píchá, trochu se mu to komplikuje ale snad ještě ty 3 týdny vydrží...uvidíme.
21. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Ještě nakukuju a omlouvám se, že jsem se nezmínila, ale já už po tom všem mám opravdu strach a tak jsem si myslela, že když to nikomu neřeknu, nebude se mě nikdo na nic vyptávat a mě nebude zle o tom mluvit, no :confused: A taky, když jsem protivná a naštvaná na celý svět, tak nechci znepříjemňovat den jiným, no. Raději zalezu a tam e hodím do klidu :wink: Karolajnkooo, OMG, ať se kobzolkovi brzy ulevííí. Všem děkuju za vzkazy, je to moc milé a vážím si toho, i když to někdy se mnou není jednoduché :wink:
21. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Belíšku je mi líto že máš takové problémy, ale určitě to bude dobré a brzy budeš těhulka...Držím Ti moc moc pěsti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
Hezké dopoledne berušky moje :wink:
Věrušce přeji vše nej k narozeninám přeji jí hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka prince na bílém koni a co nejdříve toho vytouženého mimíska :wink:
Janičko to je mi líto že kobzolek skončil v nemocnici přeji mu at je brzo fit a může být sváma ase doma :dizzy_face:
Andrejko na dnešní pohovor tfuj tfuj tfuj at dopadne na jedničku a potom písni :wink:
Petruš ahojda tam Majda už se převrací na bříško to je šikulka celá maminka :slight_smile:
Belíšku kulíšku moc tě zdravím jsem ráda že jsi za náma přišla :wink:
Kaso tak zítra kontorlička já jdu až 4května už se nemůž dočkat :slight_smile:
Alenko ahoj mažna je šikulka on to vydrží já před ním smekám málo který chlap by tohle podstoupil :wink:
Máji ahoj díky za info o Věrušce a co ty jak se máš :wink:
Leontýnko ahoj at kontrola na očním dopadne na jedničku :slight_smile:
Velikánské pozdravy posílám Lenulce hezky nechej ještě malého dopékat v troubě dokud to půjde :slight_smile:

Já dneska v noci špatně spala a ted jsem dospávala to je tím hnusným počasím :angry:
21. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Alenko, neboj se nic, taky věřím, že to konečně zvládneme a dotáhneme do šťastného konce, jenom to tak teď nevypadá, no :wink: Však víš, jak to myslím :wink: Ale moc si přeju, ať se jednou nad těmihle problémy usmějeme, koukneme do postýlek a řekneme si, že to všechno trápení za to prostě stálo :dizzy_face: Vždycky, když kouknu na číselka těhulek, nemůžu uvěřit, že ještě nedávno to byly // dálnice na testu a teď ty dálnice spí mnohým v postýluškách a jiné se chystají co nevidět na svět :dizzy_face:
21. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
To máš pravdu, taky si říkám jak to rychle letí. Pevně věřím, že i my co jsme tady zůstaly zatím bez mimi se brzy dočkáme. I když jak píšeš, zatím se k nám osud trochu otáčí zády a háže nám klacky pod nohy. ALe určitě to zvládneme :wink: :wink: :wink: . To malé nám za to stojí. Jen potřebujem hodně sil a těch je někdy málo.
21. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky to je tak dobře ,že jste tady zase s námi ,hned je veseleji,a věřím ,že bude ještě mega veselo. :wink: ,Ali manžovi hodně sil,a zdravíčka,ať ten květen už určitě vyjde.Moc na vás myslíme.
Majdinko co tvá zvířecí farmička ,rozrůstá se,máte zase nějaké nové přírustky.
21. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Peťa mi odfrčel do školy,tak jsem až do večera sama,pak na chvili dorazí domů a jde na noční,tak budu zase sama. :frowning2: Já ty noční tak nemusím.Tak teď právě obědvám,a odpoledne půjdu asi na procházku do lesa,ještě,že je takový kousek. :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
No nic jdu si tedyáchnout a pak hurá ven. :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Drahé ženy, právě jsem si přinesla oběd, dítě se rozhodlo nespat, tož tu na vás pokukujeme. My se máme dobře, právě jsme přijely z nákupů, máme plno skleniček s papůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky rodiče maj nějaký kuřátko, prsíčko, Nugetku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a koukáme na Sama doma.
Dočetla jsem se, že Kaše se už blíží ta dlouho připravovaná svatba, akorát to tedy vyšlo docela nepěkně termínově, vzhledem k pupíku :slight_smile: , no buď si nezajucháš a nebo naopak zajucháš a pofrčíš rovnou do porodky. To by taky nebylo špatný, ségra by slavila výročí svatby a zároveň narozky robátka :slight_smile:
Leňulkáč už má plíce, no to je potřeba, já říkám, že nám asi připíchli jednu navíc, bo to je kolikrát řev :grinning:
Dneska je venku nějak fučno a zataženo, možná u vás u některé i pééééééééééérší, tu ne, ale na vychajdu to dneska nebude.
Jdu se docpat tou sluníčkovou omajdou, zase recept z MMB, můžou ho i batolata,a le stejně jsem jí to zas nedala no...
A půjdu vytvořit na zítra obídek od Pohlreicha, nabrala jsem si recepty v Intersparu :wink:
21. dub 2010 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ještě ta raubířka. Stále, Lůco, máme nejoblíbenější ovladače, telefony a šuplíky v kuchyni. Od skříněk už táta odmontoval úchytky, aby nezařval jejich obsah :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, na kdy přesně máte která termín? Tu vidím jen měsíce... A Leňulka má na který den?
21. dub 2010 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji tak malá pořád kramaří a bude hůř :grinning: děti milujou šuplíky a ovládače a telefony to znám už se na to těším :angry: A co se týče termínů já mám termín 24.6 a Lenulka má tuším 20.6 a Kasa 1.7 to je podle MS ale jinak nevím já mámdalší 16.6. tak se uvidí. Máji malé kupuješ hotové jídlo nebo jí taky někdy něco uvaříš já se ptám co výjde levněji já u Péti teda poctivě vařila :wink:
21. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jo a ještě malá roste jako z vody to je šílené nedávno jsi rodila :confused:
21. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahojte tak jsem zpátky vše zatím v normě tak to jsem ráda.
Andrejko mi jsme dostali pozvání automaticky od magistrátu ještě mě to připadalo ,že to jde nějak rychle.
Tak zítra na vás myslím at jsou jen samé dobré zprávičky a dej všdšt.

Karolko ten tvůj malí šmoulik si taky vytrpí ,tak at je mu brzy líp.

Ahoj Alenko,Belinko Lucy,Kasi a petjunko.

Majdi už chystáte tu velkou oslavu toho ročku,náš malí je ve stejný den tak mi už se připravujeme.

Verušce posílám velkou gratulaci k narozkám.

Tak zas někdy čau.
21. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsem zpátky z procházky,ale nějak se tam zatáhlo,a ochladilo,tak jsem se daleko nepouštěla,ale koupila jsem si melounek a jahůdky ,tož si dáme,doufám,že se neosypu. :grinning: :grinning:
Jinak jo,jo já mám podle MS termín 1.7.,podle posledního ultrazvuku ve 20týdnu ,mi posunul termín na 20.6. tak uvidíme,no taneček bych chtěla ještě zvládnout,ikdyž už to na veliké trsání nebude. :grinning: :grinning: :grinning:
Máji malá je úžasná,a jak se krásně směje,teď jak mi bylo chvilku smutno,tak jsem si pustila to videjko s tím jejím úžsným smíchem a hned mi bylo veseleji. :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
Leontýnko tak kontrola dopadla dobře :wink:
Kasi tak už doma z prochajdy :wink: do týdne mi přivezou kočár na netu psali čekačka 2 až 5 týdnu a pán mi zdělí že mi ho přivezou za 3 až 10dní :wink:
21. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.